PETROLINVEST [OIL] księga LIX

wszystko na temat spółek publicznych
qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 27 maja 2017 00:21

Tak jak na Elektrimie ostatni gasił światło Fredek
Tak na Petrolinvest powinien to zrobić qqen.

10 lat był wodzirejem na spółce, więc ten honor mu się należy.
Ma miesiąc. Niech coś efektownego na koniec, że tak powiem wytworzy....
:wink:

REKLAMA


?elek
Sierżant sztabowy
Posty: 111
Rejestracja: 09 maja 2017 21:34

Postautor: ?elek » 27 maja 2017 00:23

jak tylko napisałem posta, tak mi natychmiast na myśl wpadłeś :D

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 27 maja 2017 00:34

jak tylko napisałem posta, tak mi natychmiast na myśl wpadłeś :D
Nim Petrolinvest odjedzie, to wielu chciwych się zleci i właściwie każde kłamastwo bądzie dobre.

Perolinvest to nie 15,121 mln akcji ale ówczesne ponad 240 mln i przy nich jeden grosz to za dużo, więc przy scaleniu i 15.121 mln to już kopalnia "złota".

KNF wie więcej niż mówi.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 27 maja 2017 07:53

Jak puszczą może w poniedziałek to szykuje się rekord skoczni :oops:
Oj nie, rekord skoczni to był niedawno na albatrosie. Nie pamietam dokładnie, ale cos koło -80/90 Ale tam skoczki i tak fajnie zarobiły, tutaj już tak nei jest :D

daro34
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 232
Rejestracja: 20 cze 2012 10:57
Lokalizacja: z tąd

Postautor: daro34 » 27 maja 2017 08:10

Jak puszczą może w poniedziałek to szykuje się rekord skoczni :oops:
Oj nie, rekord skoczni to był niedawno na albatrosie. Nie pamietam dokładnie, ale cos koło -80/90 Ale tam skoczki i tak fajnie zarobiły, tutaj już tak nei jest :D
nareszcie zaczynaja robic porządki na bananie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ockham
Starszy chorąży
Posty: 1400
Rejestracja: 16 maja 2007 16:39

Postautor: Ockham » 27 maja 2017 11:32

jak tylko napisałem posta, tak mi natychmiast na myśl wpadłeś :D
Nim Petrolinvest odjedzie, to wielu chciwych się zleci i właściwie każde kłamastwo bądzie dobre.

Perolinvest to nie 15,121 mln akcji ale ówczesne ponad 240 mln i przy nich jeden grosz to za dużo, więc przy scaleniu i 15.121 mln to już kopalnia "złota".

KNF wie więcej niż mówi.
Zasadniczo KNF bardzo się spieszył żeby sprawę zamknąć (w ich mniemaniu) w przeciągu roku od pierwotnej decyzji i tylko to tłumaczy wprowadzenie w błąd akcjonariuszy poprzez nie poinformowanie o przesunięciu terminu posiedzenia komisji (w komunikacie z poprzedniego posiedzenia (355) była mowa o 30 maja).Anyway przewiduję różne akcje. Najbardziej prawdopodobna jest skarga do WSA z wnioskiem o wstrzymanie wykonalności decyzji. Uzasadnienie jest oczywiste. Jak postąpi WSA ? Jak dla mnie to przychyli się do skargi bo decyzja KNF jest moim zdaniem błędna merytorycznie (w uproszczeniu -przedawnienie) jak i podjęta "nieregulaminowo". Mam na myśli udział Sokala i Artwicha przy podejmowaniu obu decyzji (Sokal co prawda nie głosował wczoraj nad tym punktem ale Artwich tak) . Generalnie KNF ma gdzieś co się będzie działo dalej bo ewentualne roszczenia w przyszłości zapłaci rząd RP a nie oni z własnej kieszeni. Zresztą będzie już wtedy po wyborach, które i tak ich zmiotą :D Tak czy inaczej gruba kasa w tle musi być bo grubo ryzykują puszczając komunikaty w trakcie sesji co raczej nie było przyjętą praktyką. Jak widać jeszcze się robi w RP biznesy oldskulowo, bez finezji i na rympał :D 10 lat mija a tu dalej jak w republice bananowej .
Entia non sunt multiplicanda praeter necessitatem

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 27 maja 2017 12:14

jak tylko napisałem posta, tak mi natychmiast na myśl wpadłeś :D
Nim Petrolinvest odjedzie, to wielu chciwych się zleci i właściwie każde kłamastwo bądzie dobre.

Perolinvest to nie 15,121 mln akcji ale ówczesne ponad 240 mln i przy nich jeden grosz to za dużo, więc przy scaleniu i 15.121 mln to już kopalnia "złota".

KNF wie więcej niż mówi.
Zasadniczo KNF bardzo się spieszył żeby sprawę zamknąć (w ich mniemaniu) w przeciągu roku od pierwotnej decyzji i tylko to tłumaczy wprowadzenie w błąd akcjonariuszy poprzez nie poinformowanie o przesunięciu terminu posiedzenia komisji (w komunikacie z poprzedniego posiedzenia (355) była mowa o 30 maja).Anyway przewiduję różne akcje. Najbardziej prawdopodobna jest skarga do WSA z wnioskiem o wstrzymanie wykonalności decyzji. Uzasadnienie jest oczywiste. Jak postąpi WSA ? Jak dla mnie to przychyli się do skargi bo decyzja KNF jest moim zdaniem błędna merytorycznie (w uproszczeniu -przedawnienie) jak i podjęta "nieregulaminowo". Mam na myśli udział Sokala i Artwicha przy podejmowaniu obu decyzji (Sokal co prawda nie głosował wczoraj nad tym punktem ale Artwich tak) . Generalnie KNF ma gdzieś co się będzie działo dalej bo ewentualne roszczenia w przyszłości zapłaci rząd RP a nie oni z własnej kieszeni. Zresztą będzie już wtedy po wyborach, które i tak ich zmiotą :D Tak czy inaczej gruba kasa w tle musi być bo grubo ryzykują puszczając komunikaty w trakcie sesji co raczej nie było przyjętą praktyką. Jak widać jeszcze się robi w RP biznesy oldskulowo, bez finezji i na rympał :D 10 lat mija a tu dalej jak w republice bananowej .
Witaj Ockham,

to spotkanie po latach już :-)

Pośpieszyli się? dziś urodziny Ryszarda Krzysztofa :) więc mu prezent zrobili i to tyle, Twe wywody regulaminowe sa słabe, nie będziesz ustał porządku, dat posiedzeń KNF ani jak głosowano. To nie ma ze sprawą nic wspólnego. Decyzja KNF jest spóżniona od jesieni 2007r :-). 10 lat na giełdzie Petrolinvest to przykład najgorszych praktyk i .....było.

Sprawa nie idzie o Petrolinvest ale o coś innego, bankructwo Petrolinvest jest świetnym alibii na przyszłość a pisałem o tym przed laty by móc sprzedać znowu koncesje OTG komuś który ala Ryszardo będzie szukał w warstwach podsolnych "czarnego złota". O nic więcej nie chodzi a że ludzie straca nawet nabywając po panice kasę jest tym samym co przez 10 lat....zyskają insiderzy którzy na wahaniach zarobią pare procent. Przed scaleniem ceną minimalną była wartość 14 groszy i wtedy 1 grosz byłby szybko, scalenie to podniesienie bazowo kursu ale 1 grosz był i będzie celem.

Ostrożnym bym był z roszczeniami wobec państwa by nie wysuniąto podobnych ale i prawa karnego wobec wielu osób a to może mieć szybko miejsce.

Pozdrawiam serdecznie i pamiątaj, 1 groszy to ciągle bagactwo bo podmiot jest bezwartościowy, ale może z kasy nawet na panice starczy by przeprowadzić ten czy inny remont dla Fundacji Nova.

Nasza zabawa trwa :-) nie dostaniecie ani m2 w Gdyni, ani od świadomych kasy na giełdzie :-) a wszystko przez filiżankę kawy.

A Ryszard, dość zgrabnie wyglądał podczas uroczystości pucharowych, srebny włos dodaje uroku, a Petrolinvest jest jak skarpa na Kamiennej Górze, do wykarczowania bo nie o skarpę chodzi ale o widoki na przyszłość.

Z KNF nie wygracie, nawet odwolując się, będzie następna decyzja powód i po Petrolinvest pójdą inni jak choćby Ci od światlowodów.

Decyzja KNF jest merytorycznie właściwa i chroni nawet po te pare groszy ludzi, nim będzie gorzej! Decyzja jest spóżniona właśnie by każdy miał szansę wyjść przez rok, to nie Titanic gdzie III klasa nie miała szans. Petrolinvest tonie i zatonie! Chciwość i strach były, są i będą na giełdzie. Inni niech decydują sami! Odejście RK 1 wrzesnia 2013r to za mało :-) po 10 latach Petrolinvest z tym panem o podwójnym obywatelstwie to ostatni akt a wiele spraw zostanie tajemnicą na wieki. Decydujcie sami.

Krótko: możecie "kłamać" budować sobie nadzieje etc...nie będzie wygranych w upieranie się to strata czasu i energii, ja bądac na "ich" miejscu obsłużłbym wszystkich tym kazachskim piaskowym cudem.

Pozdrawiam

Qgen

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Postautor: Trolejbus » 27 maja 2017 13:33

Przyznacie, że potrafi budować napięcie:
Witamy w tej kolejnej zielonej sesji naszej perły. Na razie trwa budowa bazy pod informacje i kilka zawieszek na o wiele wyższych poziomach cenowych. 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol:
Wy pewnie uwierzycie po pierwszych grubych infach pow. 20 zł. :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8)
A wy dalej czekacie??? Hi hi hi.
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 27 maja 2017 15:47

Swoją drogą to matiego nie dałoby rady podciągnąć pod paragraf? Niezłe kwiatki pisał.

Bursztyn
Chorąży
Posty: 748
Rejestracja: 15 sty 2007 19:24
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Bursztyn » 27 maja 2017 19:27

Współczucie dla obecnych akcjonariuszy. Moge tylko dodać, że koniec nie będzie nudny. Pamiętam Krosno gdy bankrutowało, dało mi wtedy zarobić na fajne wakacje w Japonii.
:wink:
Ww. tekst nie stanowi "rekomendacji" w rozumieniu przepisów Rozp. MF z dn. 19.10.05 r.

FIGURANT
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2016 11:04

Postautor: FIGURANT » 27 maja 2017 19:39

Swoją drogą to matiego nie dałoby rady podciągnąć pod paragraf? Niezłe kwiatki pisał.
moim zdaniem kwestia determinacji i przekonania organów do podjęcia tematu ,pisał tutaj na "wypasie"na zasadzie nikt wam tyle nie da co wisniucha wam obieca

na admiralu podobna retoryka pytanie czy jego ktoś tutaj brał na serio?

pisał o sobie w kategorii osoby która na 10 wejsc 10 trafiejek co koliduje wręcz ze statystyką inwestycji ogólną pisał tu ktoś ,że to zawodowy naganiacz który najprawdopodonie nigdy nie miał akcji o których pisał pamietacie jak dał screeny z rachunku demo na FX czy inne preparowane "story"

trzeba znależć odpowiedż na pytanie czy to ma szanse na to zeby zostać ??poczytałem bankiera dziś i tam co człowiek to teoria ..

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7510
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Postautor: jarek111 » 27 maja 2017 22:46

ogolnie info do ... d. z drugiej strony jesli ktos wiekszy w tym walorze jeszcze siedzi to moze rozne rozgrywki robic pod swoje ewentualne wyjscie .tak czy inaczej spolka trup ale to wiadome juz bylo od lat bo od lat robila tylko jedno - produkowala makulature .pozdr



.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8591
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Postautor: dryniol » 28 maja 2017 13:30

... a tymczasem zbliża się za kilkadziesiąt godzin fantastyczny rok 2017 w historii Petrolinvest

.... ale to już chyba nie będzie się nazywało Petrolinvest!!!


I nie dodawajcie mojego imienia :lol: :lol: :lol: w nowej firmie


:roll:

Mati był zakochany w tej wydmuszce i to go zgubiło. Sądzę, że nie zdążył sprzedać po 7 zł, bo dalej ma Petrolinvest w swojej stopce :?

Unberable
Starszy chorąży
Posty: 1411
Rejestracja: 08 mar 2017 20:10

Postautor: Unberable » 28 maja 2017 18:06

Nim Petrolinvest odjedzie, to wielu chciwych się zleci i właściwie każde kłamastwo bądzie dobre.

Perolinvest to nie 15,121 mln akcji ale ówczesne ponad 240 mln i przy nich jeden grosz to za dużo, więc przy scaleniu i 15.121 mln to już kopalnia "złota".

KNF wie więcej niż mówi.
Zasadniczo KNF bardzo się spieszył żeby sprawę zamknąć (w ich mniemaniu) w przeciągu roku od pierwotnej decyzji i tylko to tłumaczy wprowadzenie w błąd akcjonariuszy poprzez nie poinformowanie o przesunięciu terminu posiedzenia komisji (w komunikacie z poprzedniego posiedzenia (355) była mowa o 30 maja).Anyway przewiduję różne akcje. Najbardziej prawdopodobna jest skarga do WSA z wnioskiem o wstrzymanie wykonalności decyzji. Uzasadnienie jest oczywiste. Jak postąpi WSA ? Jak dla mnie to przychyli się do skargi bo decyzja KNF jest moim zdaniem błędna merytorycznie (w uproszczeniu -przedawnienie) jak i podjęta "nieregulaminowo". Mam na myśli udział Sokala i Artwicha przy podejmowaniu obu decyzji (Sokal co prawda nie głosował wczoraj nad tym punktem ale Artwich tak) . Generalnie KNF ma gdzieś co się będzie działo dalej bo ewentualne roszczenia w przyszłości zapłaci rząd RP a nie oni z własnej kieszeni. Zresztą będzie już wtedy po wyborach, które i tak ich zmiotą :D Tak czy inaczej gruba kasa w tle musi być bo grubo ryzykują puszczając komunikaty w trakcie sesji co raczej nie było przyjętą praktyką. Jak widać jeszcze się robi w RP biznesy oldskulowo, bez finezji i na rympał :D 10 lat mija a tu dalej jak w republice bananowej .
Witaj Ockham,

to spotkanie po latach już :-)

Pośpieszyli się? dziś urodziny Ryszarda Krzysztofa :) więc mu prezent zrobili i to tyle, Twe wywody regulaminowe sa słabe, nie będziesz ustał porządku, dat posiedzeń KNF ani jak głosowano. To nie ma ze sprawą nic wspólnego. Decyzja KNF jest spóżniona od jesieni 2007r :-). 10 lat na giełdzie Petrolinvest to przykład najgorszych praktyk i .....było.

Sprawa nie idzie o Petrolinvest ale o coś innego, bankructwo Petrolinvest jest świetnym alibii na przyszłość a pisałem o tym przed laty by móc sprzedać znowu koncesje OTG komuś który ala Ryszardo będzie szukał w warstwach podsolnych "czarnego złota". O nic więcej nie chodzi a że ludzie straca nawet nabywając po panice kasę jest tym samym co przez 10 lat....zyskają insiderzy którzy na wahaniach zarobią pare procent. Przed scaleniem ceną minimalną była wartość 14 groszy i wtedy 1 grosz byłby szybko, scalenie to podniesienie bazowo kursu ale 1 grosz był i będzie celem.

Ostrożnym bym był z roszczeniami wobec państwa by nie wysuniąto podobnych ale i prawa karnego wobec wielu osób a to może mieć szybko miejsce.

Pozdrawiam serdecznie i pamiątaj, 1 groszy to ciągle bagactwo bo podmiot jest bezwartościowy, ale może z kasy nawet na panice starczy by przeprowadzić ten czy inny remont dla Fundacji Nova.

Nasza zabawa trwa :-) nie dostaniecie ani m2 w Gdyni, ani od świadomych kasy na giełdzie :-) a wszystko przez filiżankę kawy.

A Ryszard, dość zgrabnie wyglądał podczas uroczystości pucharowych, srebny włos dodaje uroku, a Petrolinvest jest jak skarpa na Kamiennej Górze, do wykarczowania bo nie o skarpę chodzi ale o widoki na przyszłość.

Z KNF nie wygracie, nawet odwolując się, będzie następna decyzja powód i po Petrolinvest pójdą inni jak choćby Ci od światlowodów.

Decyzja KNF jest merytorycznie właściwa i chroni nawet po te pare groszy ludzi, nim będzie gorzej! Decyzja jest spóżniona właśnie by każdy miał szansę wyjść przez rok, to nie Titanic gdzie III klasa nie miała szans. Petrolinvest tonie i zatonie! Chciwość i strach były, są i będą na giełdzie. Inni niech decydują sami! Odejście RK 1 wrzesnia 2013r to za mało :-) po 10 latach Petrolinvest z tym panem o podwójnym obywatelstwie to ostatni akt a wiele spraw zostanie tajemnicą na wieki. Decydujcie sami.

Krótko: możecie "kłamać" budować sobie nadzieje etc...nie będzie wygranych w upieranie się to strata czasu i energii, ja bądac na "ich" miejscu obsłużłbym wszystkich tym kazachskim piaskowym cudem.

Pozdrawiam

Qgen
Dlatego skandalem jest to, że nie puszczono notowań na koniec. Po 1 czy 2 zł jakby otwarto, wielu wyszłoby przynajmniej z częścią kapitału a tak teraz wszyscy co przeczytają komunikat po sesji wyjdą ze sprzedażą w poniedziałek.

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Postautor: Trolejbus » 28 maja 2017 18:45

A o której było info? Spadki były po 16ej a info przyszło sporo później:
http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,354768


A tymczasem, mam wieści z frontu do przekazania:

http://forum.parkiet.com/viewtopic.php? ... &start=302
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: daimond i 33 gości