MABION [MAB] cz.13 - Mabion spółką międzynarodową

wszystko na temat spółek publicznych
STARDUST
Chorąży
Posty: 752
Rejestracja: 04 lis 2013 17:01

Postautor: STARDUST » 04 kwie 2017 21:14

bardzo bym chciał wiedzieć jak to szacowali

We applied 65.4% probability
of success of phase III clinical trials
and 89.7% success rate for approval.
ok, wyjasniło się na str. 4, czytają mądre książki :lol:

rates for oncology drugs
from ‘Valuation in Life Sciences’ by B. Bogdan and R. Villinger

REKLAMA


alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 04 kwie 2017 21:16

100 razy rzucili kostką i wyliczyli :)
moze i tak.........to tak jak z prognozwoaniem....wynikow 11 bit....w reko... :lol: 8) :lol:

ale jest jedno ALE....

tutaj ta kostka....jest warta...w reko...1.7 MLD PLN....a w 11 bit 400 MLN.... :lol: 8) :lol:

a i jeszce jedno ciekwe ile ci na zachodzie....wpuszcza kapuchy do MAB..i po ile za sztuke......zeby moc miec akcje...spolki..na ktorej kostkami rzucaja w reko..... :lol: 8) :lol:

nie mowiac juz i innych wynalazkach...growych jak for..czy....jjb..w ktorych chyba tez jestes.... zaangazowany....
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2017 21:18 przez alkoita7, łącznie zmieniany 2 razy.

azbest
Starszy chorąży
Posty: 1724
Rejestracja: 10 lis 2010 19:23

Postautor: azbest » 04 kwie 2017 21:16

100 razy rzucili kostką i wyliczyli :)
Kiedyś był taki program "my big obnoxious boss".
W finale pokazali, jak się podejmuje takie decyzje.

STARDUST
Chorąży
Posty: 752
Rejestracja: 04 lis 2013 17:01

Postautor: STARDUST » 04 kwie 2017 21:20

ok, ja trzymam akcje do 2026 roku i 2026 PLN :wink: poczekam na peak sprzedaży, konkrety w nowych lekach i kolejną hossę :lol:

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 04 kwie 2017 21:30

ok, ja trzymam akcje do 2026 roku i 2026 PLN :wink: poczekam na peak sprzedaży, konkrety w nowych lekach i kolejną hossę :lol:
w sumie juz chyba ok 7 lat kisisz..wiec....kolejne...9 jak z bicza strzeli..... :lol: 8) :lol:

STARDUST
Chorąży
Posty: 752
Rejestracja: 04 lis 2013 17:01

Postautor: STARDUST » 04 kwie 2017 21:46

a błogo mi się kisi
a i czas szybko, acz przyjemnie płynie :D

----------------------------------------------------------------

At that point,
Mabion should be able to negotiate better conditions not only due to the c2x larger
market but also a higher success probability.

to ile będzie warta umowa na USA, EU x3?

most
Starszy sierżant
Posty: 71
Rejestracja: 14 mar 2013 11:40

Postautor: most » 05 kwie 2017 09:35

a błogo mi się kisi
a i czas szybko, acz przyjemnie płynie :D

----------------------------------------------------------------

At that point,
Mabion should be able to negotiate better conditions not only due to the c2x larger
market but also a higher success probability.

to ile będzie warta umowa na USA, EU x3?
Rituxan / MabThera: Rituxan / MabThera: sprzedaż geograficzna

Stany Zjednoczone; 54%
Europa; 26%
Japonia; 4%
Międzynarodowy;
17%
Źródło: Roche, badanie brokerów BZ WBK Źródło: Roche, badanie brokerów BZ WBK
bez dywersyfikacji (obecnie)

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 05 kwie 2017 09:37

a błogo mi się kisi
a i czas szybko, acz przyjemnie płynie :D

----------------------------------------------------------------

At that point,
Mabion should be able to negotiate better conditions not only due to the c2x larger
market but also a higher success probability.

to ile będzie warta umowa na USA, EU x3?
Rituxan / MabThera: Rituxan / MabThera: sprzedaż geograficzna

Stany Zjednoczone; 54%
Europa; 26%
Japonia; 4%
Międzynarodowy;
17%
Źródło: Roche, badanie brokerów BZ WBK Źródło: Roche, badanie brokerów BZ WBK
czyli pewnie ...mysla o tych ok....100 mln $....za umowe dystrybucyjna na US....

zabujca
Starszy chorąży
Posty: 1454
Rejestracja: 06 paź 2008 22:42

Postautor: zabujca » 05 kwie 2017 11:25

tu nie chodzi o zmianę Twojego nastawienia, tylko po prostu o pisanie bzdur i głupot :lol: mówiąc wprost, albo byłeś wtedy niedouczonym prostakiem, który "nie wie, ale się wypowie", albo po prostu świadomie kłamałeś.
dzisiejsza wypowiedź dotycząca Wieczorka i jego kompetencji, wskazuje raczej na niedouczenie. czasami lepiej milczeć niż pisać głupoty.
pozdrawiam
jelsi ci ..z tym dobzre...to byc moze wczensj bylem niedouczonym prostakiem....ale i tak wolalem zarobic..pzrez 3 lata...OK 1500%...NA 11 BIT.....niz tak jak ty..*** probujesz urywac..po 10%.....na "pzrecenach".... :lol: 8) :lol:

powiedz....kim ty byles....pare lat temu jak ci du.psko tak pzremlocili....ze dopoero od 2013 zaczynasz stawac na nogi....z srednia stopa zwrotu 30%..rocznie......YNETLIGENTEM??...

..... 3 lata temu wolalem np 11 bit..niz mab....i wiesz co..za.je.biscie na tym wyszedlem....

Obrazek


od jakiegos..czasu ....moja najwieksza pozycje..jest CLN...i MAB...a 11.bit..ostatniecznie zamknalem....z srednia s ...ok 150 PLN....

jjak bedzie wygladal...wyrkres porownawczy w przyszlosci....zobaczymy....poki co wyglada tak....

P.S..to czy ktos pisze bzdury czy nie to...kwestia indywidualnej oceny....ale trafnosc decyzji...inwestorskich zawsze sprawdzic mozna po stopach zwrotu...i to ma znacznie ...dla mnie........ a NIE NP..TWOJE OPINIE NA MOJ TEMAT.....

Obrazek


HOUK.....
super stopy zwrotu i jeżeli je osiągnąłeś, to gratuluję. co to ma jednak do pisania lub nie pisania głupot, to nie wiem.
wydaje mi się alik, że nie masz pokory i odwagi przyznać, że popełniasz błąd (tym razem uciekłeś w wykresy 11b, który jako żywo nie ma z naszą dyskusją nic wspólnego :D ). a jeśli tak, to nie wyniesiesz z błędów żadnej lekcji- dlatego Twoje trafne inwestycje mogą być jedynie wypadkiem przy pracy. longtermowo osoby z takim podejściem raczej nie odniosą sukcesu na giełdzie. choć życzę powodzenia

seal6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3578
Rejestracja: 18 mar 2010 03:10

Postautor: seal6 » 05 kwie 2017 12:06

...
"Dumb money is only dumb when it listens to the smart money". Peter Lynch

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 05 kwie 2017 13:03

tu nie chodzi o zmianę Twojego nastawienia, tylko po prostu o pisanie bzdur i głupot :lol: mówiąc wprost, albo byłeś wtedy niedouczonym prostakiem, który "nie wie, ale się wypowie", albo po prostu świadomie kłamałeś.
dzisiejsza wypowiedź dotycząca Wieczorka i jego kompetencji, wskazuje raczej na niedouczenie. czasami lepiej milczeć niż pisać głupoty.
pozdrawiam
jelsi ci ..z tym dobzre...to byc moze wczensj bylem niedouczonym prostakiem....ale i tak wolalem zarobic..pzrez 3 lata...OK 1500%...NA 11 BIT.....niz tak jak ty..*** probujesz urywac..po 10%.....na "pzrecenach".... :lol: 8) :lol:

powiedz....kim ty byles....pare lat temu jak ci du.psko tak pzremlocili....ze dopoero od 2013 zaczynasz stawac na nogi....z srednia stopa zwrotu 30%..rocznie......YNETLIGENTEM??...

..... 3 lata temu wolalem np 11 bit..niz mab....i wiesz co..za.je.biscie na tym wyszedlem....

Obrazek


od jakiegos..czasu ....moja najwieksza pozycje..jest CLN...i MAB...a 11.bit..ostatniecznie zamknalem....z srednia s ...ok 150 PLN....

jjak bedzie wygladal...wyrkres porownawczy w przyszlosci....zobaczymy....poki co wyglada tak....

P.S..to czy ktos pisze bzdury czy nie to...kwestia indywidualnej oceny....ale trafnosc decyzji...inwestorskich zawsze sprawdzic mozna po stopach zwrotu...i to ma znacznie ...dla mnie........ a NIE NP..TWOJE OPINIE NA MOJ TEMAT.....

Obrazek


HOUK.....
super stopy zwrotu i jeżeli je osiągnąłeś, to gratuluję. co to ma jednak do pisania lub nie pisania głupot, to nie wiem.
wydaje mi się alik, że nie masz pokory i odwagi przyznać, że popełniasz błąd (tym razem uciekłeś w wykresy 11b, który jako żywo nie ma z naszą dyskusją nic wspólnego :D ). a jeśli tak, to nie wyniesiesz z błędów żadnej lekcji- dlatego Twoje trafne inwestycje mogą być jedynie wypadkiem przy pracy. longtermowo osoby z takim podejściem raczej nie odniosą sukcesu na giełdzie. choć życzę powodzenia
a czy ja twierdze....ze jestem nieomylny??...i ze niegdy wtopy nie zaliczylem??....nie raz...gdzies umoczylem...taki jets ten bizness....zawsze gdzies kiedys umoczysz..wazne ile...umoczysz.i czy z tego wyciagasz wnioski....

Co..do...moich opinii....to one ksztaltuja sie tak a nie inaczej w danym konkretnym ....okresie...moge sie mylic...ale mogly byc tez troszke inne czasy....NP...to co MAB..zapodawal a to co bylo....MOCNO SIE ROZNILO....nie wiem czy oni sie mylili..czy po porstu picowali terminy....i to..wlanise...analizowalem....ze z HARMONOGRAMEM..raczej mieli problem...

co do osob...to tez roznie bywa..np kiedys byli znani tacy...inwestorzy jak karku krauze..itp..k\KARKU... przy nich mozna bylo rwac..ze HEJ..gdzie sa teraz??..krauze na maxa poplynal....a karkosik...tez ne daje zarabiac......duoz sie zmienia....z czasem.....i dlatego tzreba patzrec na wszytko na biezaco.....i ciagle analizowac....pewne sytuacje....

Co...do Macieja Wieczorka...faktycznie pultalem sie do niego ze zbyt " optymistyczne" terminy zapodawal....wraz z spolka....no ale ...nie bralem pod uwage jednego...z byc moze tez wielu rzeczy sie uczyli....i tego ze WSZYSTKO JEST TRUDNE...zanim zacznie sie LATWE.....i byc moze dlatego tak machneli sie z wieloma kwestiami w harmonogramie...KAZDY musi na czyms zdobywac doswiadczenie...zeby potem moc coraz lepiej okreslac..i ogarniac pewne tematy....dlatego byc moze zbyt surowo ocenialem...tamte wydarzenia....co nie zmienia faktu..ze nawijka o koncu badan..w 2014..czy w 2015..czy w 2016..to byla...jednka pewnego rodzaju sciemka....byc moze wynikajaca z ich braku dosiadczenia w tak skomlikowanej materii....co do tego ze byli golasami tez sie nie mylilem..mabion co jakis czas tzreba bylo dokapitalizowywac.....ale TERAZ NADSZED CZAS....SPIJANIA SMIETANY....i korzystania z efektow WIELOLETNIEJ pracy.....o ile zarejestruja ta czastke...bo tak na prawde jeszce nie postawili KROPKI NAD I....i RYZYKO NADAL ISTNIEJE....moim zdnaiem DUZO MNIEJSZE NIZ np w2014..roku..ale NADAL JEST....

P.S...co nie zmienia faktu..ze ufam sam sobie..i swoim decyzjom..jesli sam dojrzewam do tego ze tzreba cos kupowac..badz spzredawac..to po prostu to robie....bo wynika to z pewnej mojej analizy...i instynktu..ktorego nauczylem sie pzrez te dlugie lata bycia na rynku..sluchac...i calkiem niezle na tym wychodze.....co nie znaczy ze ZAWSZE I WSZEDZIE>>MAM...JAKIES ZA>JE>BISTE....stzraly.....bo tak nie jest....mabiona uwazalem za ciekawa spolke..ale zbyt ryzykowna...szcegolnie jak...sie tak motali z terminami itp...teraz uwazam ze to ryzyko jest mocno ograniczone.....chociaz NADAL NE WYELIMINOWANE...ale widze wieksza szanse...na to zeby za chwile stala sie spolka o mocnych fundamentach..niz..ze...mialaby zostac " z niczym"....

bledzik
Młodszy chorąży
Posty: 444
Rejestracja: 20 gru 2015 08:00

Postautor: bledzik » 05 kwie 2017 16:24

bedzie jednak powrót do 99?

myślałem, że nie ma szans na to

Gerda88
Chorąży sztabowy
Posty: 4142
Rejestracja: 23 lip 2010 11:10

Postautor: Gerda88 » 05 kwie 2017 16:37

bedzie jednak powrót do 99?

myślałem, że nie ma szans na to
To jest Mabion - zawsze domykają

30malo
Starszy chorąży
Posty: 1288
Rejestracja: 22 wrz 2009 11:57

Postautor: 30malo » 05 kwie 2017 21:50

bedzie jednak powrót do 99?

myślałem, że nie ma szans na to
To jest Mabion - zawsze domykają
ZAWSZE DOMYKALI :D :!: MOŻE DOTKNĄ :D MOŻE NIE :D

bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Postautor: bankrucik » 05 kwie 2017 22:32

bedzie jednak powrót do 99?

myślałem, że nie ma szans na to
To jest Mabion - zawsze domykają
sprzedałeś jak zabujca :?: :?: :?: :lol:
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości