MABION [MAB] cz.13 - Mabion spółką międzynarodową

wszystko na temat spółek publicznych
Barmantech
Starszy chorąży

Postautor: Barmantech » 25 maja 2017 10:39

Hehe jak się zmienia opinia na temat spółki w zależności od posiadania papiera
a moze wlasnie dlatego nie ma..np 150 PLN...z reko..i np...ponad 200 z ING....a jest ponizej 100....chociaz juz bylo prawie 120...

Nie zastanawia cie to dlaczego po pzrelamaniu waznych oporow...kurs znowu bryluje/brywlowal...w ICH okolicach??...

jesli cie nie zastanawia....to juz twoj problem....ale wtedy...tez nie powinienes..sie nad innymi rzeczami zastanawiac....np...nad tym ile mam...i co mysle...w danbej chwili....o mab....
"Nie staraj się zrozumieć wszystkiego bo nie zrozumiesz niczego"
Przeczytałeś dokładnie reko WBK?
The one analyst offering a 12 month price target expects Mabion SA share price to rise to 142.00 in the next year from the last price of 95.00.

Jezus
Młodszy chorąży

Postautor: Jezus » 25 maja 2017 10:54

Eh ludzie, dalej nic nie kumacie. Mam akcje, super spółka. Nie mam - gniot. Myślenie niektórych ludzi i kotów. ;)
to jest calkiem logiczne myslenie, jak uwazasz ze spolka jes super i nie masz akcji oznacza ze jestes idiotom, to samo jak uwazasz ze spolka jest h jowa i trzymasz jej akcje oznacza ze jestes de bilem :lol:

Gerda88
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: Gerda88 » 25 maja 2017 10:57

Obrazek

pandorinium
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: pandorinium » 25 maja 2017 10:59

Eh ludzie, dalej nic nie kumacie. Mam akcje, super spółka. Nie mam - gniot. Myślenie niektórych ludzi i kotów. ;)
to jest calkiem logiczne myslenie, jak uwazasz ze spolka jes super i nie masz akcji oznacza ze jestes idiotom, to samo jak uwazasz ze spolka jest h jowa i trzymasz jej akcje oznacza ze jestes de bilem :lol:
Różnica jst taka, że np ty nie masz akcji, ale potrafisz dostrzec pozytywne aspekty, a kot nie ma juz akcji, ale zaslepiony w swoim mysleniu nie widzi nic dobrego. :)

Miły
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: Miły » 25 maja 2017 11:04

Akurat z logiką takie podejście nie ma nic wspólnego. To, że uważasz że jakaś spółka jest super nie oznacza, że tak jest. I odwrotnie
decyduje data stempla pocztowego

omaha
Młodszy chorąży

Postautor: omaha » 25 maja 2017 11:09

Moje podsumowanie konferencji z 19 maja:

1. Odślepiaja (ujawniają) wyniki głównego badania za kilka tygodni.

2. Potwierdzaja, że produkcja na wielka skalę jest tak samo dobra jak na małą.

3. Z tymi wynikami udają sie na spotkanie (wymagane procedurą rejestracyjną) z EMA.

4. Udają się na spotkanie z FDA z pytaniem czy papiery dla EMA będą wystarczające również dla FDA.

5. Po ujawnieniu wyników, potwierdzeniu dużej skali, wizycie w EMA, i wizycie w FDA bedą mieli wszystkie karty przetargowe w celu wynegocjowania :
-- jak najlepszej ceny i warunków nowej zagranicznej emisji akcji
-- jak najlepszej umowy na rynek USA.

6. W tzw. międzyczasie podpiszą umowy na : Japonię, Chiny, Resztę świata

7. Projekt roozbudowy fabryki już ruszył.

8. Zatrudniają nowe osoby z wyprzedzeniem ( szkolenie !) pod kątem sprzedaży i RD.

NAJWAŻNIEJSZE MOJE PRZYPUSZCZENIE:
Jeżeli się okaże, że papiery dla EMA są dobre dla FDA to być może Mabion złoży oba wnioski równolegle.
Celltrion ogłasza, że złożą wniosek rejestracyjny do FDA w czerwcu więc Mabion miałby na rynku amerykańskim tylko półroczne opóźnienie !!
Wiemy, że fabryka Mabionu spełnia wymogi FDA.
Dlaczego Celltrion się tak długo buja ze złozeniem wniosku do FDA - może muszą dorobić brakujących pacjentów.
To co się udało w Europie nie przejdzie w USA.
Tak czy inaczej ochrona patentowa w Rituximabu w USA wygasa z końcem 2018 roku.
Mabion i Celltrion mogą wejść na rynek amerykański równolegle z początkiem 2019 r. :!: :!:
Ostatnio zmieniony 25 maja 2017 11:36 przez omaha, łącznie zmieniany 7 razy.

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: alkoita7 » 25 maja 2017 11:27

a moze wlasnie dlatego nie ma..np 150 PLN...z reko..i np...ponad 200 z ING....a jest ponizej 100....chociaz juz bylo prawie 120...

Nie zastanawia cie to dlaczego po pzrelamaniu waznych oporow...kurs znowu bryluje/brywlowal...w ICH okolicach??...

jesli cie nie zastanawia....to juz twoj problem....ale wtedy...tez nie powinienes..sie nad innymi rzeczami zastanawiac....np...nad tym ile mam...i co mysle...w danbej chwili....o mab....
"Nie staraj się zrozumieć wszystkiego bo nie zrozumiesz niczego"
Przeczytałeś dokładnie reko WBK?
The one analyst offering a 12 month price target expects Mabion SA share price to rise to 142.00 in the next year from the last price of 95.00.
Madre powiedzenie...jednak jesli chdozi....o spolki ktore mnie inetresuja...lub mam....wlasnie staram sie to zrobic...dla swojego wlasnego dobrze pojetego interesu.....

a czy.... dam rade w miare tematy pewne ogarnac...i czy dobre wnioski wyciagam..to juz inna kwestia.........na ten temat...czas daje odpowiedz....bo na pewno nie chce...samemu sobie kuku robic....i specjalnie ..zle kombinowac.... :wink: :lol: 8) :lol:

omaha
Młodszy chorąży

Postautor: omaha » 25 maja 2017 11:32

xxx
Ostatnio zmieniony 25 maja 2017 11:33 przez omaha, łącznie zmieniany 1 raz.

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: alkoita7 » 25 maja 2017 11:32

Różnica jst taka, że np ty nie masz akcji, ale potrafisz dostrzec pozytywne aspekty, a kot nie ma juz akcji, ale zaslepiony w swoim mysleniu nie widzi nic dobrego. :)
a tio juz jest TWOJA..sprawa...na ilu spolkach piszesz..i ILOMA sie interesujesz z pewnych wzgledow.....

JEDNI...lubia...tylko na paru pozycjach sie skupiac....ktoree maja..bo ...NP..pracuja zawodowo..gdzies......i ...czasu nie maja..albo nie chce im sie ograniac..wiecej niz to CO OBECNIE MAJA..itp.itd..

a Inni maja czas....i chceci na ogarnaniae..wiekszej ilosci spolek na GPW....np..po to zeby szukac kolejnych potencjalnych...spolek do swego portfela....I w ten sposob..pisza na roznych spolkach...ktore jakos.." pzresledzil" ...lub zauwazyl....JESLI UWAZASZ ZE TO JEST ZLE...to twoja SPRAWA...ale moim zdaniem jestes w BLEDZIE....z takim mysleniem....

bankrucik
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: bankrucik » 25 maja 2017 12:59

Moje podsumowanie konferencji z 19 maja:

1. Odślepiaja (ujawniają) wyniki głównego badania za kilka tygodni.

2. Potwierdzaja, że produkcja na wielka skalę jest tak samo dobra jak na małą.

3. Z tymi wynikami udają sie na spotkanie (wymagane procedurą rejestracyjną) z EMA.

4. Udają się na spotkanie z FDA z pytaniem czy papiery dla EMA będą wystarczające również dla FDA.

5. Po ujawnieniu wyników, potwierdzeniu dużej skali, wizycie w EMA, i wizycie w FDA bedą mieli wszystkie karty przetargowe w celu wynegocjowania :
-- jak najlepszej ceny i warunków nowej zagranicznej emisji akcji
-- jak najlepszej umowy na rynek USA.

6. W tzw. międzyczasie podpiszą umowy na : Japonię, Chiny, Resztę świata

7. Projekt roozbudowy fabryki już ruszył.

8. Zatrudniają nowe osoby z wyprzedzeniem ( szkolenie !) pod kątem sprzedaży i RD.

NAJWAŻNIEJSZE MOJE PRZYPUSZCZENIE:
Jeżeli się okaże, że papiery dla EMA są dobre dla FDA to być może Mabion złoży oba wnioski równolegle.
Celltrion ogłasza, że złożą wniosek rejestracyjny do FDA w czerwcu więc Mabion miałby na rynku amerykańskim tylko półroczne opóźnienie !!
Wiemy, że fabryka Mabionu spełnia wymogi FDA.
Dlaczego Celltrion się tak długo buja ze złozeniem wniosku do FDA - może muszą dorobić brakujących pacjentów.
To co się udało w Europie nie przejdzie w USA.
Tak czy inaczej ochrona patentowa w Rituximabu w USA wygasa z końcem 2018 roku.
Mabion i Celltrion mogą wejść na rynek amerykański równolegle z początkiem 2019 r. :!: :!:
:lol:
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-))
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
na money portfel występuje jako kiepski

--Laptop__
Starszy sierżant sztabowy

Postautor: --Laptop__ » 25 maja 2017 13:08

koniec misiaca sie zbliza idzie na 100 :) wedlug znafcow od zalozenia nowej ksiegi :)

Axa-Xax
Chorąży

Postautor: Axa-Xax » 25 maja 2017 15:54

to takli typ na bum mial 100% zysku teraz ma 30% juz w plery ale pisze jest wsp[aniale heheh dopuki nie sprzeda bedzie wychwalal he
Bzdury gadacie. Przeciek Alik zawsze jest obiektywny ;D

:lol: :lol: :lol:

1/
Przecież mówiłem, że ten Kretyn wszystko sprzedał :lol: :lol: :lol:

ten matol pierwszy raz w życiu zaciągnął kredyt i wydawało mu się, że złapal pana boga za nogi

Jak mu wszystko zlecił o 30-40% to sprzedał całego mabiona ponieważ wpadł w panikę jak mu zabezpieczenie gwaltownie zmalalo

a taki pewny był siebie :lol: :lol: :lol:

2/
No to teraz będzie zas.rywal forum przemyśleniami dlaczego papier jest w zasadzie do d.py :lol: :lol: :lol:

Typowa Ludzka Glizda

bankrucik
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: bankrucik » 25 maja 2017 17:35

co to za atak popytu dzisiaj :?: :shock: :shock: :lol:
dzisiaj też ładne obroty :lol: :lol:
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-))
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
na money portfel występuje jako kiepski

bledzik
Młodszy chorąży

Postautor: bledzik » 25 maja 2017 17:43

taa, obroty :)

gdzie zdecydowana większość zrobiona pakietem 10000 akcji

ehhh, kiedy będzie to pińcset ? ;)

Kaplica
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: Kaplica » 25 maja 2017 21:40

taa, obroty :)

gdzie zdecydowana większość zrobiona pakietem 10000 akcji

ehhh, kiedy będzie to pińcset ? ;)

500 na 500miesiecy na gpw:)))Ty tu 500 ujrzsz jak swinia niebo :lol:
Mabion, Celon, Farm51--i będę ,,ciut,, bogatszy:)

Wróć do „Akcje”