BRASTER [BRA] księga V Ekspansja zagraniczna

wszystko na temat spółek publicznych
hektor
Podporucznik
Posty: 12719
Rejestracja: 23 lut 2008 19:34

Re: BRASTER [BRA] księga V Ekspansja zagraniczna

Postautor: hektor » 06 lip 2018 17:07

miałem na myśli kilka tysięcy sztuk a nie kilkanaście tysięcy :)

REKLAMA


pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: BRASTER [BRA] księga V Ekspansja zagraniczna

Postautor: pandorinium » 06 lip 2018 17:13

miałem na myśli kilka tysięcy sztuk a nie kilkanaście tysięcy :)
No, bo już myślałem, że się upiłeś :lol:

Zakładam, że ceny podobne do holandii. https://www.braster.eu/nl/offer.html

Urządzenie plus dodatkowo rok da razem 450 euro. Przyjmuję walutę 4,2. około 1900 złotego. Niech machną po tysiaka na rok z 50% częścią dla siebie to będzie całe milion złotych. Jak będzie większa sprzedaż to i więcej kasy. Śladowe ilosci. Tutaj potrzeba dużej ilości rynków. Tak ze 20.

hektor
Podporucznik
Posty: 12719
Rejestracja: 23 lut 2008 19:34

Re: BRASTER [BRA] księga V Ekspansja zagraniczna

Postautor: hektor » 06 lip 2018 17:17

No chyba faktycznie nie jest to dużo, zwłaszcza, że społeczeństwo węgierskie jest biedniejsze od zachodniej Europy.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: BRASTER [BRA] księga V Ekspansja zagraniczna

Postautor: pandorinium » 06 lip 2018 17:25

Jeden rynek nic nie da. Pomijam USA. W Europie potrzeba wprowadzić produkt na prawie wszystkie kraje, wtedy z jednej bańki rocznie robi się 20, a to już jest poziom do innej kapitalizacji. Tak czy siak, będzie im bardzo trudno, bo czas działa na niekorzyść. Akcje tanie, finansowanie trudno zdobyć. A ludzie się nie garną do tego. Zobaczymy. Najgorsze, że jak tanie akcje to można zrobić szybko wezwanie i po ptokach. Dalej kibicuję firmie, bo tu chodzi o zdrowie, ale dużych pieniędzy to tutaj nie włożę. :P

hektor
Podporucznik
Posty: 12719
Rejestracja: 23 lut 2008 19:34

Re: BRASTER [BRA] księga V Ekspansja zagraniczna

Postautor: hektor » 10 lip 2018 09:05

"Pandorinium" - miałeś rację. Rynek zweryfikował umowę i dzisiaj fajna cena. Kupiłem teraz kilka sztuk. :)

hektor
Podporucznik
Posty: 12719
Rejestracja: 23 lut 2008 19:34

Re: BRASTER [BRA] księga V Ekspansja zagraniczna

Postautor: hektor » 10 lip 2018 16:34

"Pandorinium" - lepiej znasz spółkę - co to za amerykańce siedzą w akcjonariacie?
https://www.bankier.pl/wiadomosc/BRASTE ... 02493.html

Carlitos
Sierżant
Posty: 62
Rejestracja: 04 cze 2018 12:20

Re: BRASTER [BRA] księga V Ekspansja zagraniczna

Postautor: Carlitos » 10 lip 2018 16:36

"Pandorinium" - lepiej znasz spółkę - co to za amerykańce siedzą w akcjonariacie?
https://www.bankier.pl/wiadomosc/BRASTE ... 02493.html
chłopie kto cie w to ubrał przecież to trup ty jestes nekrofil ?

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: BRASTER [BRA] księga V Ekspansja zagraniczna

Postautor: pandorinium » 10 lip 2018 16:43

"Pandorinium" - lepiej znasz spółkę - co to za amerykańce siedzą w akcjonariacie?
https://www.bankier.pl/wiadomosc/BRASTE ... 02493.html
Bez znaczenia. Oni i tak wyjdą na swoje jak braster poleci na grosze, Ty już nie. :P

hektor
Podporucznik
Posty: 12719
Rejestracja: 23 lut 2008 19:34

Re: BRASTER [BRA] księga V Ekspansja zagraniczna

Postautor: hektor » 11 lip 2018 09:19

Co z Wami guys? ogarnijcie się.
Kupiłem akcje za kika tys. zł a nie za kilkaset tys. zł. :P

donido
Starszy chorąży
Posty: 1008
Rejestracja: 29 wrz 2008 10:38

Re: BRASTER [BRA] księga V Ekspansja zagraniczna

Postautor: donido » 11 lip 2018 13:26

Jeden rynek nic nie da. Pomijam USA. W Europie potrzeba wprowadzić produkt na prawie wszystkie kraje, wtedy z jednej bańki rocznie robi się 20, a to już jest poziom do innej kapitalizacji. Tak czy siak, będzie im bardzo trudno, bo czas działa na niekorzyść. Akcje tanie, finansowanie trudno zdobyć. A ludzie się nie garną do tego. Zobaczymy. Najgorsze, że jak tanie akcje to można zrobić szybko wezwanie i po ptokach. Dalej kibicuję firmie, bo tu chodzi o zdrowie, ale dużych pieniędzy to tutaj nie włożę. :P
dokładnie 1/2 rynki zagraniczne to szybki powrót na 4 zł niestety
https://www.toppicks.pl/

czytam, słucham, szanuję 8)

Captain_Obvious
Starszy chorąży
Posty: 1030
Rejestracja: 08 cze 2015 18:38

Re: BRASTER [BRA] księga V Ekspansja zagraniczna

Postautor: Captain_Obvious » 11 lip 2018 16:26

Jeden rynek nic nie da. Pomijam USA. W Europie potrzeba wprowadzić produkt na prawie wszystkie kraje, wtedy z jednej bańki rocznie robi się 20, a to już jest poziom do innej kapitalizacji. Tak czy siak, będzie im bardzo trudno, bo czas działa na niekorzyść. Akcje tanie, finansowanie trudno zdobyć. A ludzie się nie garną do tego. Zobaczymy. Najgorsze, że jak tanie akcje to można zrobić szybko wezwanie i po ptokach. Dalej kibicuję firmie, bo tu chodzi o zdrowie, ale dużych pieniędzy to tutaj nie włożę. :P
dokładnie 1/2 rynki zagraniczne to szybki powrót na 4 zł niestety
Na razie to sa wciaz rynki z punktu widzenia wynikow pilotazowe. Wlasciwy temat to Niemcy, Anglia, Francja, kraje arabskie (gdzie moim zdaniem ze wzgledu na religie i zwiazane z nia ograniczenia to urzadzenie ma najwieksza szanse) plus oczywiscie Chiny, Japonia i US. Jak uslyszymy ze na ktoryms z tych rynkow ruszaja...to bedzie ciekawie.
Ale bedzie bardzo ciezko bo czas ucieka, kasa z ostatniej emisji topnieje i za rok nie bedzie czym oplacac biezacej dzialanosci, a na powodzenie ewentualnej kolejnej emisji raczej nie ma co liczyc.

Takze to teraz papier dla prawdziwych ryzykantow. Takie moje zdanie, a zmarnowalem na tej Spolce trzy lata.

hektor
Podporucznik
Posty: 12719
Rejestracja: 23 lut 2008 19:34

Re: BRASTER [BRA] księga V Ekspansja zagraniczna

Postautor: hektor » 13 lip 2018 09:02

Czytając uchwały na Walne odnoszę wrażenie, że fundusze wzięły się ostro do pracy. :)

hektor
Podporucznik
Posty: 12719
Rejestracja: 23 lut 2008 19:34

Re: BRASTER [BRA] księga V Ekspansja zagraniczna

Postautor: hektor » 16 lip 2018 13:16

Już nie mam akcji, w piątek oddałem z niedużą stratą :(

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: BRASTER [BRA] księga V Ekspansja zagraniczna

Postautor: NiKtoś » 17 lip 2018 17:11

Niezły Jump. Umowa z Ukraina na pewno wartosciowsza niz z wegrami.. 5x wiekszy rynek konsumenta.. jutro dalszy ciga jazdy..doipero infko bedzie w gazetach..
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

hektor
Podporucznik
Posty: 12719
Rejestracja: 23 lut 2008 19:34

Re: BRASTER [BRA] księga V Ekspansja zagraniczna

Postautor: hektor » 17 lip 2018 17:57

Szkoda, że to umowa na Ukrainę. Gdyby to była Francja, Wielka Brytania, kraje skandynawskie lub inne zamożne nacje to co innego.
Z drugiej strony coś tam robią.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości