11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIII w drodze na... 500+

wszystko na temat spółek publicznych
|Czarne.Koszule|
Starszy chorąży
Posty: 1152
Rejestracja: 10 gru 2017 20:10

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIII w drodze na... 500+

Postautor: |Czarne.Koszule| » 04 maja 2018 21:59

klaxon aby zrozumiec to co napisales trzeba miec otwarty umysl .pewne grupy ludzi a konkretne na tym forum tego nie obejma swym tokiem rozumowania .z drugiej strony nie mozna wymagac by kazdy znal sie np na fizyce kwantowej .pozdr

jes taka gra WOW (online, War Craft) kto produkuje "złoto" dla graczy by przechodzili na następny level? W Polsce? https://allegro.pl/listing?string=wow%2 ... l-1-2-0427
nie, w Chinach i powołanie się na Chiny w tej chwili przy regulacyjnych problemach jest mało wiarygodne. Mogli już sobie Hongkong wybrać, też ROC albo zapytać Facebook kto tworzy konta które like'ami przykrywają ruch naturalny :)).

Jeden z drugim wstawia niby mądre grafiki ale już traffic na steam nie pokazuje a ten spada, a to powoduje pytanie kto tu ma racje.

REKLAMA


M6-SAAB-M6
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 355
Rejestracja: 29 kwie 2018 17:47

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIII w drodze na... 500+

Postautor: M6-SAAB-M6 » 04 maja 2018 22:06

:roll: :roll: :roll:

DRAMAT SFRUSTROWANYCH TRWA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIII w drodze na... 500+

Postautor: Rif1977 » 04 maja 2018 23:05

Przypomina mi to styl jednego frustrata, co sprzedał akcje i zaczął przed laty pluc na 11bit. Nie chodzi mi o alika, ale innego kundelka. Był taki pusty, że nie pamiętam oryginalnej ksywki :)

Tymczasem magia top3 działa. Nie mogę doczekać się konferencji. Jak można będąc krótkoterminowym wyrzucac wczesniej akcje?

Gdybym nie trzymał akcji latami, to teraz też spokojnie bym zaczął zbierać bez obaw, że mógłbym stracić :)

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7508
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIII w drodze na... 500+

Postautor: jarek111 » 04 maja 2018 23:15

klaxon aby zrozumiec to co napisales trzeba miec otwarty umysl .pewne grupy ludzi a konkretne na tym forum tego nie obejma swym tokiem rozumowania .z drugiej strony nie mozna wymagac by kazdy znal sie np na fizyce kwantowej .pozdr

jes taka gra WOW (online, War Craft) kto produkuje "złoto" dla graczy by przechodzili na następny level? W Polsce? https://allegro.pl/listing?string=wow%2 ... l-1-2-0427
nie, w Chinach i powołanie się na Chiny w tej chwili przy regulacyjnych problemach jest mało wiarygodne. Mogli już sobie Hongkong wybrać, też ROC albo zapytać Facebook kto tworzy konta które like'ami przykrywają ruch naturalny :)).

Jeden z drugim wstawia niby mądre grafiki ale już traffic na steam nie pokazuje a ten spada, a to powoduje pytanie kto tu ma racje.

koszula ty mi wklej z dryniolem jakie macie zyski na tauroniem i kogeneracjom z ostatniego roku a nie pierniczycycie o D*** maryni i stad nie wiadomych wirtualnych zyskach :)

pozdfr

.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

duży-Bolo
Starszy plutonowy
Posty: 33
Rejestracja: 03 maja 2018 23:42

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIII w drodze na... 500+

Postautor: duży-Bolo » 05 maja 2018 01:13


koszula ty mi wklej z dryniolem jakie macie zyski na tauroniem i kogeneracjom z ostatniego roku a nie pierniczycycie o D*** maryni i stad nie wiadomych wirtualnych zyskach :)

pozdfr

.
Widzisz oni są tak "zrajani na umyśle" , że są pewni tego, że państwo im dopłaci jeśli stracą na Tauronie ... :lol:
A to spółka bez przyszłości. To elektrownie i spółki energetyczne mają utrzymywać nierentowne kopalnie. Teraz jest nieco lepsza chwila dla węgla ale przejadają wszystko. Trend na ekologię wróci z jeszcze większą siłą a wtedy prawie nikt nie będzie chciał węgla kupować i ceny dramatycznie spadną a wzrosną gigantycznie koszty emisji z elektrowni węglowych ... i to całkiem położy ten biznes i spółki energetyczne.

A co do mojego "udziału w Tauronie"
nie nie mam prądu z tegoż ... mam na dachu własną elektrownię - mam nawet dużą nadwyżkę mocy i nadwyżką "zasilam" innych. Bez problemu mogę rozbudować sobie rezerwy zasilania z obecnych 48 godzin na 96 godzin lub więcej. Miejsca w pomieszczeniu gosp mam full ... :lol:
W razie potrzeby mam duży ogród gdzie mogę postawić sobie wiatrak. Więc Twój Tauron koło pióra mi lata jestem niezależny i prąd mam za darmo .... szczena Ci opadła :mrgreen:

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIII w drodze na... 500+

Postautor: glowacki4 » 05 maja 2018 09:48

Czarne koszule to z pewnością jeden z typów wstydzących się swojego starego nicka. Bardzo szybko jednak pracuje na to by i obecne konto okryło się chwałą "pseudo-wizjonera"...
Co ciekawe ten oślizgły forumowicz próbuje nam wmówić, że liczba graczy na Steamie spada, wklejając wykres 5-letniej gry Dota2. Wykresu w czasie kont na Steam i jednoczesnej liczby grających już nie wkleił, bo dane go zmroziły. Biedaczek.

duży-Bolo
Starszy plutonowy
Posty: 33
Rejestracja: 03 maja 2018 23:42

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIII w drodze na... 500+

Postautor: duży-Bolo » 05 maja 2018 11:52

Przypomina mi to styl jednego frustrata, co sprzedał akcje i zaczął przed laty pluc na 11bit. Nie chodzi mi o alika, ale innego kundelka. Był taki pusty, że nie pamiętam oryginalnej ksywki :)

Tymczasem magia top3 działa. Nie mogę doczekać się konferencji. Jak można będąc krótkoterminowym wyrzucac wczesniej akcje?

Gdybym nie trzymał akcji latami, to teraz też spokojnie bym zaczął zbierać bez obaw, że mógłbym stracić :)
Najwyraźniej należysz do tych co mają "instynkt" .
Była czas, że sam nieco się martwiłeś ale widać, że umiesz liczyć. Jakby nie liczył to mineliśmy lub dobijamy do ilości sprzedanych kopii gier prognozowanej przez BOŚ - 963 tyś.

Tylko, że gość z NOŚ prognozował to na 10 tygodni a w tym okresie mieści się summer sale gdzie sprzedaż wzrasta lawinowo.
Nawet sprzedając po 15tyś /dzień to do konferencji mamy jeszcze 4 dobry więc dojdzie kolejne powyżej 60 tyś.
Na konferencji należ oczekiwać podania wyniku sprzedaż z przedziału 550-700tyś.
Niezależnie czy będzie to dolna czy górna część zakresu powinna pokazać "niedowiernym", że rekomendacja to stek bzdur i tu miał rację M6 tyle, że to my widzieliśmy od początku już w ubiegły czwartek
jak widać niektórzy mają okulary - w dodatku zaklejone czymś brzydko pachnącym .. :lol:
no a z takim czymś na nosie ani się nie zauważy ani nie wyczuje okazji :P :mrgreen:

Nie chcę nikogo dobijać ale patrząc na sprzedaż przyprawia o ciarki niedowierzania nas ale jeszcze bardziej analityków - ale ci zawsze są "obok rynku" jak nasi adwersarze - rzadko kiedy wiedzą o czym piszą

Trzeba być upośledzonym aby nie widzieć, że najpóźniej po summer sale i to w najbardzie pestymistycznym scenariuszu będzie zrealizowana sprzedaż tegoroczna. A co spółka ma robić od lipca do Sylewstra ? Chyba zamkną firmę i wycofają grę ze sklepów i pojadą na Wyspy Bergamuta gdzie kot chodzi w butach ... :lol:

Trezba przywalić ostro dynią w mur aby bredzić takie głupoty o braku perspektyw i takie tam...
Ale jak widać tych myślących inaczej a może nie-myślących nie brak i to nie tylko na tym forum w życiu spotyka się takich "upośledzonych" na każdym kroku. Taki "bezmózg" nie ma perspektyw nic w życiu nie osiąga a później rysuje innym auto bo ma pretensje do życia, że jest tym kim jest ... :lol:
To na szczęście nie mój przypadek ale mam kilku znajomych którym ktoś o "mało nie wbił" gwoździa do auta - zarysowana karoseria aż widać blachę skaleczoną ...
Brak słów dla takich "zwierząt".
Do góry głowy chłopcy bez perspektyw - w życiu każdy ma szansę
trzeba tylko mocno chwycić się za krocze - i powiedzieć sobie koniec z nieudacznictwem muszę coś osiągnąć w życiu - a to przecież takie proste.
Szkoda czasu na dyskusje z frustratami tuta. Tyle w życiu lepszych i milszych zajęć

Pozdrawiam nieudaczników - dajcie sobie szansę..... :P :lol:

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIII w drodze na... 500+

Postautor: qgen » 05 maja 2018 12:44

Czarne koszule to z pewnością jeden z typów wstydzących się swojego starego nicka. Bardzo szybko jednak pracuje na to by i obecne konto okryło się chwałą "pseudo-wizjonera"...
Co ciekawe ten oślizgły forumowicz próbuje nam wmówić, że liczba graczy na Steamie spada, wklejając wykres 5-letniej gry Dota2. Wykresu w czasie kont na Steam i jednoczesnej liczby grających już nie wkleił, bo dane go zmroziły. Biedaczek.

:lol: jeśli czegoś nie rozumiesz, to pytaj, nie pomawiaj..

Obrazek

Sięgaj gwiazd, dla mnie jesteście balonem, systemowo pompowanym płacąc tylko za co, kupcie sobie z 500 tyś kopii w Chinach wynik będzie imponujący :))

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIII w drodze na... 500+

Postautor: Rif1977 » 05 maja 2018 12:57

I dlatego, że kupują w Chinach gra od 11dni w top3 steam w przychodach ;) Co za i*** :)

M6-SAAB-M6
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 355
Rejestracja: 29 kwie 2018 17:47

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIII w drodze na... 500+

Postautor: M6-SAAB-M6 » 05 maja 2018 19:11

Bardzo ciekawe zestawienie mozna zrobic na podstawie linku jakie zamiescil pikupiku z łoczstoka

Gdyby ktoś chciał sprawdzać pozycję Frostpunk na listach sprzedaży w poszczególnych krajach, to polecam https://www.locabrowser.com/ - w polu adresu wpisujemy https://store.steampowered.com/search/? ... topsellers, wybieramy kraje, chwilę czekamy i gotowe. Niestety nie ma Chin, ale są wszystkie pozostałe główne rynki.

Na ten moment mamy nastepujaca sytuacje ...

1 miejsce - Polska (dane steam); Niemcy; W Brytania
2 miejsce - Szwecja, Włochy, Holandia, Hong Kong
3 miejsce - Izrael, Hiszpania, Malezja
4 miejsce - Rosja
5 miejsce - Kanada, USA, Singapur
...
11 miejsce - Japonia


Francja - wyskakuje blad
Chiny, Korea - brak danych

Dane wg regionow
Global (dane steam) - 3 miejsce


Europa - 1 miejsce (Hiszpania, Holandia, Polska; Niemcy; Rosja, Szwecja, W Brytania, Włochy - brak danych Francji)
Azja - 2 miejsce (Hong Kong, Japonia, Malezja, Singapur)
Ameryka Połnocna- 5 miejsce

M6-SAAB-M6
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 355
Rejestracja: 29 kwie 2018 17:47

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIII w drodze na... 500+

Postautor: M6-SAAB-M6 » 05 maja 2018 19:27

pomarudzilem i juz ... 2 miejsce w USA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

|Czarne.Koszule|
Starszy chorąży
Posty: 1152
Rejestracja: 10 gru 2017 20:10

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIII w drodze na... 500+

Postautor: |Czarne.Koszule| » 05 maja 2018 19:48

Obrazek

http://steamspy.com/app/323190

ROC :))) tam można sobie wszystko kupić ale kto zna ROC ten wie jak wiele trudności mają z językiem angielskim, nie mówię o HK tylko Mainland a akt. dane pokazują to co "szpieg" ładnie bada że realnie a nie nabyte kopie( kto kupował :-))))))) gra spada na łeb i szyję patrząc nawet na CET+6 czyli strefę czasową Chin.

Wasze dane mnie nie przekonują, jawią mi się niewiarygodnie i max sell to 140 tyś i co 1/10 aktywnie grający w wsze cudo.

By uratować ten projekt to można licencje(kopie) oddać for free by skorować w rankingach.

10 mln zł kosztów produkcji jak i Marketingu jawią się równie niewiarygodnie.

Skoro w weekend popularność gry jest taka kiepska to lepiej nie patrzeć co się dzieje w tygodniu.
Ostatnio zmieniony 05 maja 2018 19:54 przez |Czarne.Koszule|, łącznie zmieniany 1 raz.

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7508
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIII w drodze na... 500+

Postautor: jarek111 » 05 maja 2018 19:54

koszula juz lepiej trzymaj sie wykresu 5-letniego gry Dota2 ktory tak pieknie wkleiles :) piszesz glupoty post w post i nawet sie z tym nie kryjesz .masakra

.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

M6-SAAB-M6
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 355
Rejestracja: 29 kwie 2018 17:47

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIII w drodze na... 500+

Postautor: M6-SAAB-M6 » 05 maja 2018 19:55


Wasze dane mnie nie przekonują, jawią mi się niewiarygodnie i max sell to 140 tyś i co 1/10 aktywnie grający w wsze cudo.

jest tylko jeden klopot ...
twoje zdanie nie ma kompletnie zadnego znaczenia dla mojej opinii i ... kursu akcji :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

poza tym ...
twoja opinia jest jedynie wyrazem twojej frustracji :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pomijam, ze jest skrajnie idiotyczna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
juz widze jak spolka zwraca kase za 110 tys kopii (250 tys komunikat - 140 ktore wg ciebie faktycznie sprzedano) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
rozumiem tez, ze VALVE swiadomie falszuje dane bo zapewne zapchal sie akcjami 11B i dmucha balona :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 232 gości