11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIII w drodze na... 500+

wszystko na temat spółek publicznych
Axa-Xax
Chorąży
Posty: 923
Rejestracja: 24 lut 2017 04:20

11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIII w drodze na... 500+

Postautor: Axa-Xax » 12 kwie 2017 16:35

Link do poprzedniej czesci

ihttp://forum.parkiet.com/viewtopic.php?t=218134&start=2250
    Ostatnio zmieniony 12 kwie 2017 17:36 przez Axa-Xax, łącznie zmieniany 1 raz.

    REKLAMA


    Axa-Xax
    Chorąży
    Posty: 923
    Rejestracja: 24 lut 2017 04:20

    Postautor: Axa-Xax » 12 kwie 2017 16:38

    ...


    Mój Drogi ***


    1/
    Zerknij tutaj

    http://forum.parkiet.com/profile.php?mo ... &u=1697021

    wniosek: całymi dniami spamujesz na wątku spółki, której akcji nie posiadasz i wylewasz swoją złość i żółć tylko dlatego, że kurs urósł o co najmniej 50% od momentu kiedy sprzedales akcje

    choć w odróżnieniu od innych ja jestem głęboko przekonany, że większość akcji prawdopodobnie sprzedales znacznie poniżej 140, co jeszcze bardziej ciebie wqrwia

    To na co cierpisz to
    - NERWICA NATRECTW i to da się keczyc
    - qrewski charakter ... tego niestety nie da się wyleczyć


    2/
    Wyswiadcz sobie i nam przysługę i weź swoją żonę zabierz dzisiaj wieczorem do Paryża na kilka dni, pojdz z nią na zakupy, do teatru, opery, a jak ci nie pasuje to Londynu, Nowego Jorku, Mediolanu ... tam też jest internet ... a przy okazji troche ochloniesz


    Axa-Xax
    Chorąży
    Posty: 923
    Rejestracja: 24 lut 2017 04:20

    Postautor: Axa-Xax » 12 kwie 2017 16:46


    Janus Corvinus
    Sierżant sztabowy
    Posty: 121
    Rejestracja: 11 mar 2011 00:08

    Postautor: Janus Corvinus » 12 kwie 2017 17:29

    Mój Drogi Przyjacielu,

    przepraszam za szczerość ale to co piszesz jedynie potwierdza moja wcześniejsza ocenę

    To co podesłałes jest po prostu ZALOSNE i NUDNE krew się leje, ktoś biega czyli dokładnie NIC tak jak w amerykańskim film akcji gdzie połowa filmu to ściganie się samochodami po ulicy ... to jest Cywilizacja ***

    W mojej ocenie jedynie TWOM i FP są warte uwagi ... a cała reszta to mniejsza lub większą wiocha dla nastoletnich pryszcze
    W trailerze Frost Punka dwóch ludzi wspina się bez asekuracji po pionowej, oblodzonej ścianie a potem spadają i się zabijają pozostawiając po sobie niesmak i kołaczącą się po głowie myśl: "Jezuu... Co za głupi gatunek. Niech ginie!".
    Raczej nie takie refleksje powinien budzić trailer gry określanej mianem "society survival".

    Pandziora
    Starszy chorąży sztabowy
    Posty: 7508
    Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
    Lokalizacja: Karkosikowo

    Postautor: Pandziora » 12 kwie 2017 17:32

    Czas na 500+ bo przecież drugi zespół produkcyjny się rodzi :P
    Jak pokazywali na slajdach- rok 2016 i wcześniej to była EWOLUCJA-praca. Niektórzy się zakisili i nie wytrzymali do końca przemian :P. Rok 2017 stoi pod znakiem REWOLUCJI- 3 premiery wydawnictwa i premiera Frostpunka.

    Możecie szczekać, zaklinać rzeczywistość, wodospad pozostanie niewzruszony :P



    Obrazek
    Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
    "Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

    Axa-Xax
    Chorąży
    Posty: 923
    Rejestracja: 24 lut 2017 04:20

    Postautor: Axa-Xax » 12 kwie 2017 17:33

    Mój Drogi Przyjacielu,

    przepraszam za szczerość ale to co piszesz jedynie potwierdza moja wcześniejsza ocenę

    To co podesłałes jest po prostu ZALOSNE i NUDNE krew się leje, ktoś biega czyli dokładnie NIC tak jak w amerykańskim film akcji gdzie połowa filmu to ściganie się samochodami po ulicy ... to jest Cywilizacja ***

    W mojej ocenie jedynie TWOM i FP są warte uwagi ... a cała reszta to mniejsza lub większą wiocha dla nastoletnich pryszcze
    W trailerze Frost Punka dwóch ludzi wspina się bez asekuracji po pionowej, oblodzonej ścianie a potem spadają i się zabijają pozostawiając po sobie niesmak i kołaczącą się po głowie myśl: "Jezuu... Co za głupi gatunek. Niech ginie!".
    Raczej nie takie refleksje powinien budzić trailer gry określanej mianem "society survival".

    :roll: :roll: :roll:

    Osłabiasz mnie ...

    1/
    Napisz to do 11bit - będzie większy efekt niż tu na forum

    2/
    Kup sobie gre Kim Kardashian tam nie będziesz przeżywał tego typu rozterek

    PS.
    FP to nie jest grą dla ciebie - ty musisz mieć prosta strzelanke lub wyścigi samochodami

    Axa-Xax
    Chorąży
    Posty: 923
    Rejestracja: 24 lut 2017 04:20

    Postautor: Axa-Xax » 12 kwie 2017 17:38

    Czas na 500+ bo przecież drugi zespół produkcyjny się rodzi :P
    Jak pokazywali na slajdach- rok 2016 i wcześniej to była EWOLUCJA-praca. Niektórzy się zakisili i nie wytrzymali do końca przemian :P. Rok 2017 stoi pod znakiem REWOLUCJI- 3 premiery wydawnictwa i premiera Frostpunka.

    Możecie szczekać, zaklinać rzeczywistość, wodospad pozostanie niewzruszony :P



    Obrazek

    :roll: :roll: :roll:

    podoba mi sie wiec dodałem 500+ :wink:

    Prezydent_Burkina_Faso
    Starszy sierżant
    Posty: 80
    Rejestracja: 24 mar 2013 21:53

    Postautor: Prezydent_Burkina_Faso » 12 kwie 2017 18:02

    . .
    Trzeba przyznać obieltywnie, że też masz dobrze najeb. . .ane pod kiepełą.

    Będą na stojąco z wypiekami na twarzy obserwał waszą walkę na "argumenty".



    :P :P :P :P

    Axa-Xax
    Chorąży
    Posty: 923
    Rejestracja: 24 lut 2017 04:20

    Postautor: Axa-Xax » 12 kwie 2017 18:20

    . .
    Trzeba przyznać obieltywnie, że też masz dobrze najeb. . .ane pod kiepełą.

    Będą na stojąco z wypiekami na twarzy obserwał waszą walkę na "argumenty".



    :P :P :P :P
    :roll: :roll: :roll: :roll:

    sek w tym, że ja zdaje sobie z tego sprawę i mam do tego dystans

    natomiast Alina, 3mldeur to ludzie typu Antek Macierewicz ... z nimi nie ma dyskusji ... ONI ZAWSZE MAJĄ RACJĘ :lol: :lol: :lol:

    forum
    Sierżant
    Posty: 49
    Rejestracja: 02 sty 2014 19:13
    Kontakt:

    Postautor: forum » 12 kwie 2017 18:57

    Zobaczymy czy jesienią będzie mroźna zima :)

    alkoita7
    Młodszy chorąży sztabowy
    Posty: 2328
    Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

    Postautor: alkoita7 » 12 kwie 2017 20:46

    . .
    Trzeba przyznać obieltywnie, że też masz dobrze najeb. . .ane pod kiepełą.

    Będą na stojąco z wypiekami na twarzy obserwał waszą walkę na "argumenty".



    :P :P :P :P
    :roll: :roll: :roll: :roll:

    sek w tym, że ja zdaje sobie z tego sprawę i mam do tego dystans

    natomiast Alina, 3mldeur to ludzie typu Antek Macierewicz ... z nimi nie ma dyskusji ... ONI ZAWSZE MAJĄ RACJĘ :lol: :lol: :lol:
    nie twierdze ze mam racje....tylko pzredstawiam swoj punkt widzenia....i tyle...

    natomiast..ty zdajesz sobie sprawe..ze PIEr.do.lisz glupoty....i czesto to robisz z premedytacja....I to TY..walsnie jestes takim ANTONIM....czy JAroslawem...bo oni to robia z wyrachowania...i premedytacja..a nie dlatego ze w te kity....ktore innnym spzredaja...sami wierza.....

    Co ty myslisz..ze ANtoni..czy Yarek nie wiedza jak jest...jak bylo?/..np z TYM SMOLENSKIEM?..YERAk najlepiej wie CO I JAK....dlatego na psychotropach jechal....po TEJ KATASTROFIE........ale co innego wiedziec..a co innego pier.do.lic.....farmazowny z czysto politycznych wzgledow.....I.....SZARACZKOM...MACIC..W GLOWACH....zeby ciagnac....z politycznych wzgledow......ten MIT "zalozycielski" PISu....i obstawioac..ulice ...pomniki...w roznych miejscach w POlsce.......nazwiskami z PISU.......ITP..ITD....

    Axa-Xax
    Chorąży
    Posty: 923
    Rejestracja: 24 lut 2017 04:20

    Postautor: Axa-Xax » 12 kwie 2017 21:23

    Trzeba przyznać obieltywnie, że też masz dobrze najeb. . .ane pod kiepełą.

    Będą na stojąco z wypiekami na twarzy obserwał waszą walkę na "argumenty".



    :P :P :P :P
    :roll: :roll: :roll: :roll:

    sek w tym, że ja zdaje sobie z tego sprawę i mam do tego dystans

    natomiast Alina, 3mldeur to ludzie typu Antek Macierewicz ... z nimi nie ma dyskusji ... ONI ZAWSZE MAJĄ RACJĘ :lol: :lol: :lol:
    nie twierdze ze mam racje....tylko pzredstawiam swoj punkt widzenia....i tyle...

    natomiast..ty zdajesz sobie sprawe..ze PIEr.do.lisz glupoty....i czesto to robisz z premedytacja....I to TY..walsnie jestes takim ANTONIM....czy JAroslawem...bo oni to robia z wyrachowania...i premedytacja..a nie dlatego ze w te kity....ktore innnym spzredaja...sami wierza.....

    Co ty myslisz..ze ANtoni..czy Yarek nie wiedza jak jest...jak bylo?/..np z TYM SMOLENSKIEM?..YERAk najlepiej wie CO I JAK....dlatego na psychotropach jechal....po TEJ KATASTROFIE........ale co innego wiedziec..a co innego pier.do.lic.....farmazowny z czysto politycznych wzgledow.....I.....SZARACZKOM...MACIC..W GLOWACH....zeby ciagnac....z politycznych wzgledow......ten MIT "zalozycielski" PISu....i obstawioac..ulice ...pomniki...w roznych miejscach w POlsce.......nazwiskami z PISU.......ITP..ITD....
    :roll: :roll: :roll:

    Mój Drogi Przyjacielu

    już myślałem, że posłuchales mojej rady i zabrałes żonę na zakupy do Paryża a dzieci do disnejlendu :(

    a tu kicha ...J23 znowu nadaje

    alkoita7
    Młodszy chorąży sztabowy
    Posty: 2328
    Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

    Postautor: alkoita7 » 12 kwie 2017 21:30

    :roll: :roll: :roll: :roll:

    sek w tym, że ja zdaje sobie z tego sprawę i mam do tego dystans

    natomiast Alina, 3mldeur to ludzie typu Antek Macierewicz ... z nimi nie ma dyskusji ... ONI ZAWSZE MAJĄ RACJĘ :lol: :lol: :lol:
    nie twierdze ze mam racje....tylko pzredstawiam swoj punkt widzenia....i tyle...

    natomiast..ty zdajesz sobie sprawe..ze PIEr.do.lisz glupoty....i czesto to robisz z premedytacja....I to TY..walsnie jestes takim ANTONIM....czy JAroslawem...bo oni to robia z wyrachowania...i premedytacja..a nie dlatego ze w te kity....ktore innnym spzredaja...sami wierza.....

    Co ty myslisz..ze ANtoni..czy Yarek nie wiedza jak jest...jak bylo?/..np z TYM SMOLENSKIEM?..YERAk najlepiej wie CO I JAK....dlatego na psychotropach jechal....po TEJ KATASTROFIE........ale co innego wiedziec..a co innego pier.do.lic.....farmazowny z czysto politycznych wzgledow.....I.....SZARACZKOM...MACIC..W GLOWACH....zeby ciagnac....z politycznych wzgledow......ten MIT "zalozycielski" PISu....i obstawioac..ulice ...pomniki...w roznych miejscach w POlsce.......nazwiskami z PISU.......ITP..ITD....
    :roll: :roll: :roll:

    Mój Drogi Przyjacielu

    już myślałem, że posłuchales mojej rady i zabrałes żonę na zakupy do Paryża a dzieci do disnejlendu :(

    a tu kicha ...J23 znowu nadaje
    zabieram ja z dziaciakami do azji...ale to w maju.....

    PING....PONG......PING...PONG..... :lol: 8) :lol:

    Axa-Xax
    Chorąży
    Posty: 923
    Rejestracja: 24 lut 2017 04:20

    Postautor: Axa-Xax » 13 kwie 2017 02:01

    :roll: :roll: :roll:

    no i bardzo dobrze ... zycze udanego wypoczynku ... moze w koncu wyluzujesz ... tylko uważajcie abyście jakiś chorób nie złapali i aby tubylcy was nie okradli

    Axa-Xax
    Chorąży
    Posty: 923
    Rejestracja: 24 lut 2017 04:20

    Postautor: Axa-Xax » 13 kwie 2017 02:05

    W dzisiejszym parkiecie jest idiotyczny i nic nie wnoszacy 2 stronicowy artykuł o spółkach gamingowych ... główny przekaz jest taki, że prezesi

    - dorastają
    - płodza dzieci
    - lubią grać we własne gry

    poza tym pani stwierdza, ze branza jest sexy i ogólnie ma być dobrze

    :lol: :lol: :lol:


    Wróć do „Akcje”

    REKLAMA

    Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 276 gości