NESTMEDIC [NST] NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
Cygan__
Młodszy chorąży sztabowy

Re: NESTMEDIC [NST] NewConnect

Postautor: Cygan__ » 31 sty 2019 19:59

No i mamy kolejną umowę. Czas na powrót kursu na ścieżke wzrostu.

Kominek86
Starszy plutonowy

Postautor: Kominek86 » 02 lut 2019 12:21

To nadal za mało przy przepalaniu 300 tys miesięcznie , aczkolwiek jakieś światełko w tunelu jest , w zanadrzu jeszcze mają jeszcze jedną umowę z kolejnym szpitalem i medicover który ciągnie się już prawie rok . W ostatnim raporcie wspomnieli o kolejnej sieci medycznej pożyjemy zobaczymy
Jest duża szansa że w końcu w temacie finlandii coś się w końcu ruszy niebawem

https://www.przetargi.info/branch/tumac ... 2655ffd6c8

antycenzorparkietowy
Młodszy chorąży

Postautor: antycenzorparkietowy » 05 lut 2019 10:27

To nadal za mało przy przepalaniu 300 tys miesięcznie , aczkolwiek jakieś światełko w tunelu jest , w zanadrzu jeszcze mają jeszcze jedną umowę z kolejnym szpitalem i medicover który ciągnie się już prawie rok . W ostatnim raporcie wspomnieli o kolejnej sieci medycznej pożyjemy zobaczymy
Jest duża szansa że w końcu w temacie finlandii coś się w końcu ruszy niebawem

https://www.przetargi.info/branch/tumac ... 2655ffd6c8

Dopóki tym BIZNESEM będą zarządzały konowały, to nic z tego nie bedzie!
Konował ma leczyć, a nie zarządzać!

Julian11
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: Julian11 » 23 mar 2020 11:42

pojawienie się nowych okoliczności zwiazanych z pandemią..sprawia iz tego typu spółki koga w przyszłości byc trendy...i kasa moze isc coraz mocniejsza w Diagnostyke telemedycyne i HI TECH słuzby zdrowia....to dlatego po długim czasie zaczałem znowu dostrzegac ta spółke i kto wie czy to nie będzie świtny strzał na przyszłosc. Ja zacząłem sobie skubac troche kwita i chce sie przekonac czy to moze być dobry strzał w LONG TERM.

Kominek86
Starszy plutonowy

Postautor: Kominek86 » 24 mar 2020 14:51

https://evertiq.pl/news/25233
Spółka może się okazać strzałem w 10 na te ciężkie czasy

trevor0317
Starszy plutonowy

Postautor: trevor0317 » 29 mar 2020 21:26

Ja kupiłem spekulacyjnie mały pakiecik tych akcji, kurs mocno zbity a z tego co widzę, ostatnio wszystko co ma związek z medycyną leci w górę.
Technicznie wskaźniki na KUPUJ. Marketcap też na takim poziomie, że niewiele trzeba by to na górne widły wypchnąć...

trevor0317
Starszy plutonowy

Postautor: trevor0317 » 30 mar 2020 22:55

Julian11
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: Julian11 » 31 mar 2020 09:37

Ja kupiłem spekulacyjnie mały pakiecik tych akcji, kurs mocno zbity a z tego co widzę, ostatnio wszystko co ma związek z medycyną leci w górę.
Technicznie wskaźniki na KUPUJ. Marketcap też na takim poziomie, że niewiele trzeba by to na górne widły wypchnąć...
po tej pandemii moze sie wiele w medycynie zmienić ---telemedycyna moze byc mocno rozwijna i wprowadzane nowe standarty badań i kontroli ---to moze potęznie tez odciązyć lekarzy kolejek ITP...I tak bedzie druk potęzny kasy wazniejsze bedzie to na co bedzie on wydawany ---medycyzna zdalna powinna byc jedna z tych gałezi w ktore powinno sie inwestowac ---wówczas słi\uzba zdrowia bedzie mniej obciążona a dane medyczne moga sływac w dowolnym momencie ON-LINE a nie chodizc umawiac sie stac w kolejkach itp itd.

Nest medic moze byc naprawde ciekaa półka na przyszłosć ----to tak jesli chodzi o mozliwe perpektywy--

jesli chodzi o kwestie techniczne to ---Widac ze kurs zaczyna powoli wchodzic na inne tory niz był od IPO ---kapitalizacja spółki wydaje sie nie wygórowana, niemcy zapewniaja płyunność operacyjna i pakuja tam kasę a sama spółka ma co odrabiac jesli chodzi o Kurs....

Obrazek

trevor0317
Starszy plutonowy

Postautor: trevor0317 » 31 mar 2020 20:56

Dziś już wyjście i utrzymanie się ponad 1.6 PLN to dobry znak. Jutro dalej północ :mrgreen:

Cygan__
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: Cygan__ » 31 mar 2020 22:15

Wskaźniki wyglądają bardzo dobrze.
To co w najbliższych dniach atak na 2 zł?

Kominek86
Starszy plutonowy

Postautor: Kominek86 » 01 kwie 2020 11:56

Niestety spółka podała komunikat o nie dojściu do emisji akcji serii J , jednak zastanawia mnie jedna rzecz . W ostatnim komunikacie prasowym dotyczących warrantów subskrybcyjnych prezes podał do wiadomości następujący komunikat :

– Kolejna transakcja z Deutsche Balaton AG, ale też pozyskany niedawno inwestor, który przekazał środki finansowe w kwocie blisko pół miliona zł, daje nam stabilizację i otwiera przed Nestmedic nowe perspektywy rozwoju. W najbliższych miesiącach zamierzamy skoncentrować się na dalszej komercjalizacji mobilnego KTG Pregnabit na rynkach zagranicznych – komentuje Jacek Gnich, prezes firmy Nestmedic.

W powyższym zdaniu dał jasno do zrozumienia że wszystko poszło zgodnie z planem i otrzymali środki z emisji , ktoś jest w stanie w merytoryczny sposób to wyjaśnić ?????/

trevor0317
Starszy plutonowy

Postautor: trevor0317 » 02 kwie 2020 22:39

Myślę, że prezes był pewien że transakcja dojdzie do skutku i stąd taka wypowiedź. Na szczęście Niemcy ładują kasę.

mam nadzieję, że uda im się teraz w czasach korony zdobyć jakiś fajny kontrakt, tymczasem trzymam papier, noga na nogę i spokojnie czekamy nawet na jakiś spekulacyjny strzał na 3 PLN na początek

https://businessinsider.com.pl/firmy/pr ... ie/514gjvz

Kominek86
Starszy plutonowy

Postautor: Kominek86 » 08 kwie 2020 21:20

Czyżby jest realna szansa na refundację dla Pregnabit jak również dla innych rozwiązań???
Lada moment możemy mieć hossę na spółkach zwiazanych z e-health

https://legislacja.gov.pl/projekt/12332307

Pomoc dla służby zdrowia, w tym m.in.:
 wsparcie w ramach Funduszu Szerokopasmowego wyposażenia placówek ochrony zdrowia w szybkie łącza
internetowe i sprzęt umożliwiający prowadzenia zdalnej diagnostyki medycznej (celem ograniczenia
konieczności fizycznych kontaktów pacjentów z lekarzami
) oraz równoległe wyposażenie osób
ze szczególnych grup społecznych (osoby starsze, osoby niepełnosprawne) w urządzenia i usługi
umożliwiające wykonywanie codziennych aktywności (w tym korzystanie z usług ochrony zdrowia)
w sposób zdalny. Fundusz Szerokopasmowy będzie mógł być zasilony jednorazową dotacją z budżetu
państwa w wysokości 87 mln zł;
 zachowanie uprawnień niezbędnych do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy przez ratowników
jednostek współpracujących z systemem Państwowego Ratownictwa Medycznego, w przypadku
wygaśnięcia ważności stosownych zaświadczeń albo szkoleń, czy też terminów akredytacji dla szkół
pielęgniarskich;
 elektronizacja przekazywania dokumentów do Narodowego Funduszu Zdrowia;

trevor0317
Starszy plutonowy

Postautor: trevor0317 » 21 kwie 2020 18:27

na TELEMEDYCYNA POLSA SA udało się mi już ładnie zarobić, teraz czas na NESTMEDIC.
Wskaźniki schłodzone, temat telemedycyny gorący. Po boomie na szczepionki i rękawiczki zaczyna się teraz spekulacja na telemedycznych spółkach.
Nawet nie chce mi się dyskutować czy ta firma, zarabia, traci...czy ma pozycje lidera i prekursora czy może przestarzałą technologie. To jest nieistotne. Noga na noge i czekamy na ruch w górę...spekuła zrobi swoje

Julian11
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: Julian11 » 22 kwie 2020 11:07

kolejna spółka o ktorej ostatnio pisałem a ktora moze byc modna w nadchodzących czasach....wlasnie dzisiaj pokazuje moc... :roll: 8)

Wróć do „Akcje”

REKLAMA