MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

wszystko na temat spółek publicznych

REKLAMA


seal6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3578
Rejestracja: 18 mar 2010 03:10

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: seal6 » 14 lis 2018 18:39

"Plany inwestycyjne Spółki mogą w przyszłości ulec rozszerzeniu w stosunku do inwestycji objętej obecnie pozyskanym zezwoleniem. O ewentualnym kolejnym zezwoleniu Emitent poinformuje odrębnym raportem bieżącym."

Mabion III ?
"Dumb money is only dumb when it listens to the smart money". Peter Lynch

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: pandorinium » 14 lis 2018 18:40

"Plany inwestycyjne Spółki mogą w przyszłości ulec rozszerzeniu w stosunku do inwestycji objętej obecnie pozyskanym zezwoleniem. O ewentualnym kolejnym zezwoleniu Emitent poinformuje odrębnym raportem bieżącym."

Mabion III ?
Z czego pokryją sprzedaż na USA? :P

seal6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3578
Rejestracja: 18 mar 2010 03:10

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: seal6 » 14 lis 2018 20:40

w sumie to racja, skoro konkurencja sie wykrusza i doszedl MS
"Dumb money is only dumb when it listens to the smart money". Peter Lynch

seal6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3578
Rejestracja: 18 mar 2010 03:10

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: seal6 » 15 lis 2018 16:59

Zapraszamy inwestorów instytucjonalnych oraz indywidualnych na spotkanie z Zarządem Spółki, które odbędzie się 21 listopada br., o godzinie 15:00, w Centrum Konferencyjnym Zielna, w sali Europa, 6 piętro. (wejście od ul. Bagno).

https://www.mabion.eu/pl/blog/meeting-investors/
"Dumb money is only dumb when it listens to the smart money". Peter Lynch

biotechnolog
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 253
Rejestracja: 30 sty 2018 22:40

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: biotechnolog » 15 lis 2018 17:15

Muszą coś ciekawego naopowiadać bo zbliża się grudzień...
i premia przepadanie jak nie podciągną na te 130zł :mrgreen:

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: pandorinium » 15 lis 2018 17:27

Muszą coś ciekawego naopowiadać bo zbliża się grudzień...
i premia przepadanie jak nie podciągną na te 130zł :mrgreen:
to sobie podwyższa pensję i na swoje wyjdą.

topsilver
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2460
Rejestracja: 02 mar 2007 10:09
Kontakt:

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: topsilver » 15 lis 2018 17:34

Zapraszamy inwestorów instytucjonalnych oraz indywidualnych na spotkanie z Zarządem Spółki, które odbędzie się 21 listopada br., o godzinie 15:00, w Centrum Konferencyjnym Zielna, w sali Europa, 6 piętro. (wejście od ul. Bagno).

https://www.mabion.eu/pl/blog/meeting-investors/
Ciekawy czy jakiś stream będzie z tego spotkania? Czy zarząd wyciągnął wnioski z ostatniej telekonferencji - chodzi mi o sprawy organizacyjno - techniczne?
Nigdzie nie widzę informacji na jak długo zaplanowane jest te spotkanie i jego agendę - bo w sumie mógłbym przyjechać na nie - tylko czy warto? Czy dopuszczane będą pytania z sali?

ps. ten julian z f51 to jest miliarder?
Dzis kolejna jego perlista wypowiedz: Póki co moje pakiety w F51 to czysty zysk, a nie chce mi się sypać kwitami poniżej 200 mln PLN kapitalizacji, tylko dlatego, że rynek lubi jazdy robić na tym kwicie od dłuższego czasu , biorąc pod uwagę obecny rok. raczej skupiam się na ewentualnych okazjach do kupna niz nad tym czy wychodzić z F51 kasując większy zysk keszowy, bo takich planów póki co nie mam.
Co prawda nic nie przebije tej o mwigu i f51 no i zielonym swietle do wejsca grubej kasy w farme.
Czytając to na usta ciśnie się chinskie powiedzenie: pycha idzie krok przed porażką.
Przepraszam za oftopic.

hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4766
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: hantar » 15 lis 2018 18:23

Cóż. Jeśli chodzi o F51, trzeba przyznać się do błędu i to niniejszym robię. Szansa na sukces tej gry była wg mnie poniżej 5%, biorąc pod uwagę zarówno track record samej spółki, jej sytuację finansową czy podejście zarządu w traktowaniu inwestorów. 5 czy 6 emisji akcji, strata operacyjna i 200 mln zł kapitalizacji wróżyły ogromne problemy, ale tak się nie stało. Gra pomimo fatalnej premiery w piątek i sobotę jednak zdobywa zainteresowanie. Zachowanie kursu jest dla mnie zadziwiające, ale z tym się nie dyskutuje. Zobaczymy jak rozegra się sprzedaż w ciągu następnego miesiąca dwóch. Ktoś kto kupił, zarobił sporo i szybko, bo płynność pozwalała wejść nawet większym kapitałem.

Co do 3mldEUR zdania nie zmieniam właśnie z powodów, o których pisali poprzednicy. Dodatkowo 3mldEUR w swoim przekonaniu o jakości gry nie był z pewnością wizjonerem tylko zakładam, że miał informacje insiderskie - widział grę wcześniej, znał ludzi od środka itd., co już samo jest zastanawiające.

Niezależnie od wszystkiego trzeba pogratulować Polakom sukcesu.

Jednak miałem racje z F51, choć zachowanie kursu mnie zaskoczyło zaraz po premierze. Widać jednak, że warto kierować się własną racjonalnością i pomimo oczywistych działań różnego rodzaj spółdzielni zachować własne zdanie oraz chłodną głowę 8) Wszystko weryfikuje czas. A Mabion robi swoje. I z tego należy się cieszyć 8) 8) 8)

Julian to klasyczny przykład psychozy - zamiast zajmować się inwestowaniem, powinien może zgłosić się do szpitala ;)


Chopin#17
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 343
Rejestracja: 17 lis 2015 12:50

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: Chopin#17 » 15 lis 2018 22:47

No i mamy clock stop. Ciekawe czy na spotkaniu w przyszłym tygodniu dowiemy się, do kiedy?

seal6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3578
Rejestracja: 18 mar 2010 03:10

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: seal6 » 15 lis 2018 23:10

Mam nadzieje ze odpowiedzi beda dosc szybko bo przygotowywali sie na te pytania z Mylanem praktycznie od momentu przyjecia wniosku.
"Dumb money is only dumb when it listens to the smart money". Peter Lynch

bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: bankrucik » 15 lis 2018 23:13

No i mamy clock stop. Ciekawe czy na spotkaniu w przyszłym tygodniu dowiemy się, do kiedy?
nie widzę :shock: :shock:
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość

biotechnolog
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 253
Rejestracja: 30 sty 2018 22:40

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: biotechnolog » 15 lis 2018 23:14

No i mamy clock stop. Ciekawe czy na spotkaniu w przyszłym tygodniu dowiemy się, do kiedy?
nie widzę :shock: :shock:
http://infostrefa.com/infostrefa/pl/attachment/1578224

seal6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3578
Rejestracja: 18 mar 2010 03:10

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: seal6 » 15 lis 2018 23:24

jest to zwykly clock stop dnia 120 gdzie ema wysyla pytania a spolka wysyla odpowiedzi po czym wracaja do oceny, nie jest to jakies nieprzewidziane wydarzenie
"Dumb money is only dumb when it listens to the smart money". Peter Lynch


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości