MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

wszystko na temat spółek publicznych
cierpliwosc
Młodszy chorąży
Posty: 612
Rejestracja: 19 cze 2015 10:38

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: cierpliwosc » 22 maja 2019 11:14

Troche dziwne te wzrosty, ktos wyrzuca i odrazu jest kupiec, jakby poczesci umówione transakcje, ale co ciekawsze drugi dzien z rzędu tanieją spółki biotech a tylko tu wyjątek......... ciekawe

REKLAMA


seal6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3578
Rejestracja: 18 mar 2010 03:10

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: seal6 » 22 maja 2019 12:26

moze rozpoczął sie casting na CEO :)
"Dumb money is only dumb when it listens to the smart money". Peter Lynch

fenomenolog
Sierżant sztabowy
Posty: 143
Rejestracja: 27 mar 2015 20:40

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: fenomenolog » 22 maja 2019 12:58

Prezes pewnie będzie miał miękkie lądowanie w Radzie Nadzorczej. Z ogłoszenia o Walnym wynika, że planują tu jakieś przetasowania - może ktoś z Rady na Prezesa a Prezes do Rady

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: Julian11 » 23 maja 2019 09:03

Tak sobie zerknąłem na Wyniki finansowe i co? w ROk przepalili 130 MLN PLN ---a na kontach maja 40 MLn PLN. Na ile to starczy?---zobaczymy :lol: 8) :lol:

Obrazek


Prezes rezygnuje a w dodatku spółka sie zorientowała ze na RZS sa jeszce patenty i KOLEJNY 2 WNIOSEK rejestracyjny złozył zeby mabion nie miał problemów z monetyzacją LEKU MABCD20 na pewnych( nie podali jakich) rynkach. :mrgreen: :lol: :mrgreen:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Mabion ... 62939.html

Obrazek

W dodatku juz nie kryja że Rejestracja trwa troche za długo i sie przeciąga---Oraz zwracaja uwage na ryzyko że Te wszystkie zapytnia odpowiedzi itp NIE GWARANTUJA REJESTRACJI LEKU. -------FIU FIU wiele sie zmnieniło od tych komunikatów sprzed lat gdzie wszystko miało iśc szybko gładko a ONI maja "PATENTY" na wlaśnie takie GŁADZIUTKIE zarejestowanie ich Biopodobnego------ONI bystrzy reszta ***----. :lol: 8) :lol:

Czekam co z tego wyjdzie moim zdaniem bedzie LIPA---- :mrgreen: :lol: :lol:

omaha
Chorąży
Posty: 859
Rejestracja: 22 sty 2010 13:17

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: omaha » 23 maja 2019 10:25

Julian11/ Alkoita/ ciekawe *** jeden nie martw się Mabion.
Jak tam twoje inwestycje w te *** typu Vivid, GLG, Bitevil.itd, itp :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
p.s.
Gdzieś pogubił swoje kropki, chłopku roztropku ???

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: Julian11 » 23 maja 2019 10:32

Julian11/ Alkoita/ ciekawe *** jeden nie martw się Mabion.
Jak tam twoje inwestycje w te *** typu Vivid, GLG, Bitevil.itd, itp :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
p.s.
Gdzieś pogubił swoje kropki, chłopku roztropku ???
ja sie o NIC nie martwie ---ja tylko jestem ciekawy jak skończy sie TO KUPOWANIE PRZYSZŁOSCI od TYLU TYLU LAT w spółce ktora taką KASE PRZEPALA i ma ZEROWE PRZYCHODY. :lol: 8) :lol:

bledzik
Młodszy chorąży
Posty: 444
Rejestracja: 20 gru 2015 08:00

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: bledzik » 23 maja 2019 12:09

Jesteś jak chorągiewka, dopóki miałeś akcje to było wszystko super, łącznie z przepalaniem pieniędzy.
w spółce jest jak jest, ale też nie przesadzajmy - wiele się nie zmieniło między "wtedy" a "teraz"

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: Julian11 » 23 maja 2019 12:48

Jesteś jak chorągiewka, dopóki miałeś akcje to było wszystko super, łącznie z przepalaniem pieniędzy.
w spółce jest jak jest, ale też nie przesadzajmy - wiele się nie zmieniło między "wtedy" a "teraz"
niegdy nie mowiełem ze jest super na mabionie---a brałem tylko i wyłacznie ze wzgledów technicznych .

bledzik
Młodszy chorąży
Posty: 444
Rejestracja: 20 gru 2015 08:00

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: bledzik » 23 maja 2019 14:42

pamięć krótka albo niechęć do niej...
całe elaboraty były

3mldEUR
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7272
Rejestracja: 07 lip 2010 13:13

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: 3mldEUR » 24 maja 2019 02:32

No tu już jest szczyt! Hantar straszy mnie KNF viewtopic.php?f=1&t=219624&start=3062
bo sobie napisałem na forum giełdowym, że cytuję:

W mojej ocenie kapitalizacja Mabionu osiągnie 3 mld Euro do końca 2019 roku, gdy zrealizuje swoje plany i z sukcesem wprowadzi na rynek dwa pierwsze leki oraz dwa kolejne, które są na razie we wczesnych fazach rozwoju.

viewtopic.php?f=1&t=161002&start=9

A co kogo obchodzi, jakie jest moje prywatne zdanie „w mojej ocenie” o spółce czy to jak długo zamierzam trzymać swoje własne, prywatne akcje? To są moje akcje i mogę je sprzedawać, kiedy chcę. Tym bardziej patrząc, co stało się z tymi 4 lekami po 8 latach.

1. Nie jestem insiderem żadnej spółki giełdowej.

2. Nie jestem niezależnym analitykiem, firmą rekomendującą, instytucję kredytową lub innym podmiotem, którego podstawowym przedmiotem działalności jest sporządzanie rekomendacji, lub osobą fizyczną zatrudnioną w takich podmiotach lub będącą z takimi podmiotami w stosunku zlecenia lub w innym stosunku prawnym o podobnym charakterze.

3. To, co piszę nie zawiera informacji stanowiących bezpośrednie zalecenie podjęcia określonych działań inwestycyjnych, w odniesieniu do określonych instrumentów finansowych.

Ten 3 punkt jest tu najważniejszy: nie piszę nikomu kup czy sprzedaj to czy tamto.

Piszę to co JA kupuję, dlaczego i jaki mam plan inwestycyjny i założenia tego planu.

Innymi słowy przedstawiłem moje prywatne cele inwestycyjne i jedyne, co ryzykuję to honor bycia skutecznym inwestorem giełdowym na tym forum.

Czy spółka Mabion wprowadzi do sprzedaży 4 leki do końca 2019 roku?

Tak, właśnie ratuje swój honor skutecznego inwestora na tym forum. Założyłem sobie pewien plan do wykonania do końca 2019 roku i zamierzam go zrealizować: w części już zrealizowałem go w Mabionie, w pozostałej części mam zamiar zrealizować go w The Farm 51.

Każdy może sprawdzić i policzyć czy mi się uda i przede wszystkim czy na ten moment moja decyzja z punktu widzenia efektywności inwestycyjnej była słuszna:

TU JEST WSZYSTKO DO OBLICZEŃ :arrow: viewtopic.php?f=1&t=219624&start=1018
CHERNOBYFULL + WARDEVIL + NOWA SPÓŁKA DUAL-USE (NATO DIANA)
https://biznes.pap.pl/pl/news/listings/ ... -2023-2026

cierpliwosc
Młodszy chorąży
Posty: 612
Rejestracja: 19 cze 2015 10:38

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: cierpliwosc » 24 maja 2019 15:16

Zwykle kto dużo mówi to niewiele robi, a mld3 mam wrażenie że swoimi wpisami jakby chciał sam siebie przekonac do pewnych decyzji

biotechnolog
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 253
Rejestracja: 30 sty 2018 22:40

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: biotechnolog » 24 maja 2019 15:26

Dzisiaj mija miesiąc od złożenia odpowiedzi

jeszcze jeden miesiąc i..... kolejne pytania...:)

seal6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3578
Rejestracja: 18 mar 2010 03:10

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: seal6 » 24 maja 2019 15:49

lub opinia
"Dumb money is only dumb when it listens to the smart money". Peter Lynch

biotechnolog
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 253
Rejestracja: 30 sty 2018 22:40

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: biotechnolog » 24 maja 2019 16:02

lub opinia
Mogłoby się im udać w końcu coś przed czasem ale chyba nikt w to nie wierzy...

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: pandorinium » 24 maja 2019 16:10

lub opinia
Mogłoby się im udać w końcu coś przed czasem ale chyba nikt w to nie wierzy...
Dobrze będzie jak pozytywna opinia będzie w tym roku. Co i tak ma według mnie mniejsze znaczenie, niż to, co dalej w USA.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości