MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

wszystko na temat spółek publicznych
hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4763
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: hantar » 20 paź 2018 10:59

Sprzedac moze tak, ale pytanie ile bylo zwrotow? Chyba niemalo :lol:

REKLAMA


omaha
Chorąży
Posty: 859
Rejestracja: 22 sty 2010 13:17

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: omaha » 20 paź 2018 11:50

A na f51 rzeźnia z żałobą od razu. Co za dzień. Zaskakujące :lol:.
WW3 miało dzisiaj szczyt grających max. 6 tysięcy. :shock:
Teraz jest tylko 3 tysiące.
PLAYERUNKNOWN'S z którym mieli podobno konkurować wg. Aliny i Miliardera dzisiaj max. ponad 900 tysięcy a teraz 170 tysięcy. :lol: :lol: :lol:
W poniedziałek będą mieli niezłą stypę.
Dobrze będzie jak sprzedadzą 10 tysięcy przez weekend. Bedą w sam raz mieli na wódkę i zakąskę.
R.I.P.
Nie przesadzaj. Spokojnie mogli sprzedać jakieś 50K i przez weekend pójdzie drugie tyle, jak nie więcej. Ale sama premiera jest nieudana.
Panda, sorry. It is over.
Obecnie 3000 tylko grających, serwery nie ładują żadnej gry.
Komentarze na Steam mówia same za siebie - tylko 42 % pozytywnych i ciągle maleją.To chyba jeden z najgorszych wyników w historii. Dali rzyci na całej linii.
Ludzie na całym świecie wkurwieni na maxa.
Farma mogła nawet sprzedać 100 tys. gier ale w poniedziałek 95 tysiecy osób będzie żądać zwroty pieniędzy za nie działający bubel.
Mam nadzieję, że nie wpakowałeś 100 % kasy w tą inwestycję jak Miliarder.
W przyszłym tygodniu będziecie mieli akcje w cenie makulatury. :cry:

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: pandorinium » 20 paź 2018 11:59


WW3 miało dzisiaj szczyt grających max. 6 tysięcy. :shock:
Teraz jest tylko 3 tysiące.
PLAYERUNKNOWN'S z którym mieli podobno konkurować wg. Aliny i Miliardera dzisiaj max. ponad 900 tysięcy a teraz 170 tysięcy. :lol: :lol: :lol:
W poniedziałek będą mieli niezłą stypę.
Dobrze będzie jak sprzedadzą 10 tysięcy przez weekend. Bedą w sam raz mieli na wódkę i zakąskę.
R.I.P.
Nie przesadzaj. Spokojnie mogli sprzedać jakieś 50K i przez weekend pójdzie drugie tyle, jak nie więcej. Ale sama premiera jest nieudana.
Panda, sorry. It is over.
Obecnie 3000 tylko grających, serwery nie ładują żadnej gry.
Komentarze na Steam mówia same za siebie - tylko 42 % pozytywnych i ciągle maleją.To chyba jeden z najgorszych wyników w historii. Dali rzyci na całej linii.
Ludzie na całym świecie wkurwieni na maxa.
Farma mogła nawet sprzedać 100 tys. gier ale w poniedziałek 95 tysiecy osób będzie żądać zwroty pieniędzy za nie działający bubel.
Mam nadzieję, że nie wpakowałeś 100 % kasy w tą inwestycję jak Miliarder.
W przyszłym tygodniu będziecie mieli akcje w cenie makulatury. :cry:
wybacz, ale nie zgadzam się. Negatywy dotyczą serwerów. Jak to poprawią to dalej gra może się obronić. Będzie trudniej, bo zaprzepaścili dobry start. Ale to nie przekreśla niezłej sprzedaży. I nie mam tych akcji. To jest mi to obojętne jak się otworzy w poniedziałek.

PS Negatywy to 37%. Tak wygląda wkurzenie graczy. Ale to mija, gdy gra jest dobra. Kwestia kiedy naprawią.

hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4763
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: hantar » 20 paź 2018 13:04

A czy przypadkiem to nie pozytywy 37% a negatywy 63%?

Może w dłuższym terminie gra się faktycznie jakoś wybroni, przynajmniej na tyle, że przesunie się im emisja ratunkowa. Pamiętam, że oni nad tą grą pracowali jeszcze w 2015 roku - przed debiutem Czarnobyla. Tyle czasu i taka wtopa? A jakie są kolejne projekty, z których to studio miałoby się utrzymać? Czy to byłą ostatnia deska ratunku?

Taki fuckup na premiere EA, to gruba sprawa, ponieważ zniechęca zapewne większość graczy, którzy kupili tę grę spontanicznie. Konkurencja nie śpi i czas ucieka. Sporej części ludzi nie będzie się chciało z tym szarpać, jeśli to po pierwsze działa w kratę a po drugie jest nieskończone i kosztuje 25 EUR.

Z uwagi, że nic się nie dzieje to może dla rozluźnienia jakiś konkurs z jakim odchyleniem się otworzy w poniedziałek F51? :roll: Obstawiam optymistycznie przedział od -10% do -15%. Ale to dlatego, że nie chcę się znęcać już bardziej :P

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: pandorinium » 20 paź 2018 13:12

Tak. Oczywiście ze to są pozytywy. :P

nicpon
Młodszy chorąży
Posty: 617
Rejestracja: 21 gru 2010 23:40

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: nicpon » 20 paź 2018 13:17

@hantar
3 mld zaczął pisać przy kursie 8-16 zł wiec Ci co wtedy zbierali i tak niezle zarobili,, Ann ze stockwatch, a później pisząca tutaj i właśnie 3 mld w dawnych czasach wykazywali się największa wiedza o spółce i branży, to tyle z moich subiektywnych obserwacji, a nazywanie 3 mld oszustem w mojej ocenie pozostaje przegięciem.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: pandorinium » 20 paź 2018 13:18

@hantar
3 mld zaczął pisać przy kursie 8-16 zł wiec Ci co wtedy zbierali i tak niezle zarobili,, Ann ze stockwatch, a później pisząca tutaj i właśnie 3 mld w dawnych czasach wykazywali się największa wiedza o spółce i branży, to tyle z moich subiektywnych obserwacji, a nazywanie 3 mld oszustem w mojej ocenie pozostaje przegięciem.
Nie. On zaczął pisać dużo wcześniej, jak zwaliło się z 30 na 8. Naganiaj ostro, a gdy leciało w dół to zniknął z forum i pojawił się znowu gdy zaczęło rosnąć.

nicpon
Młodszy chorąży
Posty: 617
Rejestracja: 21 gru 2010 23:40

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: nicpon » 20 paź 2018 13:29

@pandorinium
Ja mówię o mabionie a Ty pewnie o Farm51
Ostatnio zmieniony 20 paź 2018 13:30 przez nicpon, łącznie zmieniany 1 raz.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: pandorinium » 20 paź 2018 13:30

@pandorinum
Ja mówię o mabionie a Ty pewnie o Farm51
Mam Mabion, nie mam farmy. Żeby nie było nieporozumień. :P

hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4763
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: hantar » 20 paź 2018 13:45

@hantar
3 mld zaczął pisać przy kursie 8-16 zł wiec Ci co wtedy zbierali i tak niezle zarobili,, Ann ze stockwatch, a później pisząca tutaj i właśnie 3 mld w dawnych czasach wykazywali się największa wiedza o spółce i branży, to tyle z moich subiektywnych obserwacji, a nazywanie 3 mld oszustem w mojej ocenie pozostaje przegięciem.
Ci co wtedy zbierali zarobili mniej niz na Mabionie, gdyby wtedy kupili. Z pewnością nie zbierali po 8 zł i nie sprzedali po 33 zł.

nicpon
Młodszy chorąży
Posty: 617
Rejestracja: 21 gru 2010 23:40

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: nicpon » 20 paź 2018 13:51

@hantar
3 mld zaczął pisać przy kursie 8-16 zł wiec Ci co wtedy zbierali i tak niezle zarobili,, Ann ze stockwatch, a później pisząca tutaj i właśnie 3 mld w dawnych czasach wykazywali się największa wiedza o spółce i branży, to tyle z moich subiektywnych obserwacji, a nazywanie 3 mld oszustem w mojej ocenie pozostaje przegięciem.
Ci co wtedy zbierali zarobili mniej niz na Mabionie, gdyby wtedy kupili. Z pewnością nie zbierali po 8 zł i nie sprzedali po 33 zł.
@Panowie jesZcze raz...
Cała moja poprzednia wypowiedz dotyczyła Spółki Mabion to przy kursie 8-16 zł tej właśnie spółki uaktywnił się 3mld i wówczas o tej spółce pisała Ann, swoją droga szkoda, ze Ona tu już tez nie zagląda ..

hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4763
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: hantar » 20 paź 2018 13:53

-

omaha
Chorąży
Posty: 859
Rejestracja: 22 sty 2010 13:17

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: omaha » 20 paź 2018 15:53



Nie przesadzaj. Spokojnie mogli sprzedać jakieś 50K i przez weekend pójdzie drugie tyle, jak nie więcej. Ale sama premiera jest nieudana.
Panda, sorry. It is over.
Obecnie 3000 tylko grających, serwery nie ładują żadnej gry.
Komentarze na Steam mówia same za siebie - tylko 42 % pozytywnych i ciągle maleją.To chyba jeden z najgorszych wyników w historii. Dali rzyci na całej linii.
Ludzie na całym świecie wkurwieni na maxa.
Farma mogła nawet sprzedać 100 tys. gier ale w poniedziałek 95 tysiecy osób będzie żądać zwroty pieniędzy za nie działający bubel.
Mam nadzieję, że nie wpakowałeś 100 % kasy w tą inwestycję jak Miliarder.
W przyszłym tygodniu będziecie mieli akcje w cenie makulatury. :cry:
wybacz, ale nie zgadzam się. Negatywy dotyczą serwerów. Jak to poprawią to dalej gra może się obronić. Będzie trudniej, bo zaprzepaścili dobry start. Ale to nie przekreśla niezłej sprzedaży. I nie mam tych akcji. To jest mi to obojętne jak się otworzy w poniedziałek.

PS Negatywy to 37%. Tak wygląda wkurzenie graczy. Ale to mija, gdy gra jest dobra. Kwestia kiedy naprawią.
Całe szczęście, że nie masz akcji.
37% to pozytywy patrz opis Steam - mostly negative
czyli 63% negatywnych komentarzy - chyba żadna gra na Steam nie ma tak kiepskiego odbioru.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: pandorinium » 20 paź 2018 16:15

Kto tam wie. Podobno ma być za chwilę patch, peak rośnie, mają dać walutę w grze jako rekompensatę. Ludzie są zmieni. Raz jest taka opinia, raz inna. A miejsce 1 cały czas jest. I się moze okazac, ze właśnie źle, że nie mam akcji, bo będzie odpał. :lol:

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: pandorinium » 20 paź 2018 16:24

Taka mała próbka. Drugie miejsce to Football manager. Od rana czyli 8 przybyło 30 komentarzy. Ten typ gier ma wyższy wskaźnik, spokojnie koło 100 może być. 3K sztuk. Dwa razy droższa gra. Czyli w teorii farma ma 6K, plus bonus za pierwsze miejsce. Niech to bedzie 10K. Czy to jest realne aby sprzedało się 10K sztuk od rana i przybyło jednocześnie 1K komentarzy?. To byłby aż nieprawdopodobny wskaźnik. Czyli gdzieś jest błąd tak myślę. I dlatego uważam, ze wcale może nie byc takiej tragedii jeżeli chodzi o sprzedaż sztuk ww3. A jak gra się okaże dobra to spokojnie nadrobią w kilka dni to co stracili od wczoraj. Kto tam w sumie wie, się jeszcze może okazac, że zrobiliśmy błąd trzymając mabiona czy bita zamiast wrzucić kasę w farmę. :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 155 gości