MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

wszystko na temat spółek publicznych
pandorinium
Młodszy chorąży sztabowy

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: pandorinium » 01 sie 2019 15:52

chłopie ty nie ogarniasz, że Pfizer nie będzie miał dwóch leków, bo to są odrębne firmy. I nie da się uwalić leku, bo Mabion w każdej chwili może zmienić dystrybutora. Najwyżej opóźnią o te pół roku czy rok sprzedaż, gdzie sami są w czarnej dupie w Europie. Geniusze by oddali mabiona w Europie dla innej firmy gdy ich lek jest później złozony do rejestracji niż nas.

seal6
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: seal6 » 01 sie 2019 16:33

alik geniuszu dla pfizera to by najlepiej bylo zeby wogole wszyscy konkurencji poplyneli, nawet ci co juz zarejestrowali i sprzedaja lek
Jezeli ktos jest czegos pewny na gieldzie, to znaczy ze albo dopiero zaczyna, albo zaraz skonczy.

omaha
Młodszy chorąży

Postautor: omaha » 01 sie 2019 17:22

JULIAN ZAJMIJ SIĘ SWOJA TELECHABETĄ BO W KOŃCU ZDECHNIE Z GŁODU ŚNIEG JĄ PRZYKRYJE. :mrgreen:

Barbados2
Plutonowy

Postautor: Barbados2 » 01 sie 2019 17:39

WaliKota to teraz Julian? A gdzie wielokropki? :DD

Barbados2
Plutonowy

Postautor: Barbados2 » 01 sie 2019 17:43

Widzę, że dalej co do niektórych nie dociera, że Pfizer nie ma i nie będzie miał nic wspólnego Mylanem. Po prostu fakty jak zwykle z kretynizmami nie mają szans

hantar
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: hantar » 01 sie 2019 18:17

WaliKota to teraz Julian? A gdzie wielokropki? :DD
Tak, ale przeszedł transformacje osobowości i przestał brać. Wyspał się a może też i zmienił płeć, cholera go wie, ale nadal postrzega się jak król życia, najmądrzejszy we wsi i w wyzywaniu innych nie ma sobie równych tutaj.

seal6
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: seal6 » 01 sie 2019 19:00

Niech Mabion zarejstruje juz ten swoj pierwszy lek i zabierze sie ostro za kolejne, spolka bedzie na sprzedaz w odpowiednim czasie a Pfizer bedzie mial juz buta w drzwiach.
Jezeli ktos jest czegos pewny na gieldzie, to znaczy ze albo dopiero zaczyna, albo zaraz skonczy.

hantar
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: hantar » 02 sie 2019 10:11

W mojej ocenie mając 2 leki biopodobne do mabthera można wywołać niezłą wojnę z konkurencją różnie je pozycjonując - zarówno jakościowo, jak i cenowo. M. in. dlatego operatorzy komórkowi tworzyli dwie marki: tradycyjną i wirtualną. Przypominam, że np. Play wyrósł z wirtualnego operatora, który oferował usługi w oparciu o sieci innych operatorów, a docelowo stał się operatorem tradycyjnym. Może to oczywiście spowodować spory spadek cen leku, jednak wolumenowo z uwagi na dostępność rynek powinien wzrosnąć bardzo mocno - szczególnie, że pojawiają się nowe zastosowania oraz wiele państw nie może sobie pozwolić na terapie pełnopłatnym oryginałem, ale też niewiele tańszym biopodobnym.

Julian11
Starszy chorąży

Postautor: Julian11 » 02 sie 2019 10:39

W mojej ocenie mając 2 leki biopodobne do mabthera można wywołać niezłą wojnę z konkurencją różnie je pozycjonując - zarówno jakościowo, jak i cenowo. M. in. dlatego operatorzy komórkowi tworzyli dwie marki: tradycyjną i wirtualną. Przypominam, że np. Play wyrósł z wirtualnego operatora, który oferował usługi w oparciu o sieci innych operatorów, a docelowo stał się operatorem tradycyjnym. Może to oczywiście spowodować spory spadek cen leku, jednak wolumenowo z uwagi na dostępność rynek powinien wzrosnąć bardzo mocno - szczególnie, że pojawiają się nowe zastosowania oraz wiele państw nie może sobie pozwolić na terapie pełnopłatnym oryginałem, ale też niewiele tańszym biopodobnym.
1 . myslałem ze jakosć ma byc bardzo podobna do orginału , dlatego te wszytkie badania kliniczne są .

2. wykończyc konkurncję? i przy okazji ograniczac sobie wpływy zyski i zabijając rynek ? sądzisz że tak działa BIG FARMA? płacąc przy okazji jeszcze opłaty licencyjne? :lol: 8)

i tu jest pytanie ten lek Ich to jest ICh czy też kogos od którego kupili licencję , jesli ich to Co bedzie dla nich korzystniejsze uplasowywac swój własny lek na rynkach efektywniej czy Mabiona ktoremu beda musieli jeszcze Kase bulić :lol:

oczywiscie jesli mabion w końcu zarejestruje ten swój lek.

seal6
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: seal6 » 02 sie 2019 11:25

a przyglup dalej swoje, nie dogadasz sie, lepiej ignorowac

Julian11
Starszy chorąży

Postautor: Julian11 » 02 sie 2019 12:08

Kto jest przygłupem to jest dyskusyjna kwestią , pamietam jak Tez mnie glanowaliscie na forum jak mówiełem ze te komunikaty o szybkiej rejestracji ktore szły w 2014 mozna o Kant DU.py potłuc i ze to jest ściema, to ty i tobie podobni brechta mieliscie ze ja Jestem madrzejszy od Wierchuszki z mabionu ktorzy pitolili o spzredaży MAB CD20 w 2016 roku w europie zachodniej . :lol:

Obrazek

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Mabion ... 92145.html

Teraz te wasze wymysły ze wieksza konkurencja jest dla producentów lepsza bo powiększac bedzie rynek jest taka sama bzdurą , jak ta szybka rejestracja mab cd20 po 2014 roku. :lol:

Zobacz sobie tłuczku wyniki np celltriona czy one tak mocno ida do przodu od 2017 roku czy tak mocno powiększaja tort z tych swoich lekow biopodobnych , czy jednak na wynikach jest stagnacja przychodów ...TO jest odpowiedź na TWOJE PI.TO.LENIE a wiecej leków oznacza wiekszą walke o istniejący rynek i nizsze wpływy. :lol:

dlatego kurs celltriona sie osuwa i za jakiś czas moze wynosic tyle ile pzred infem o rejestracji przez EMA jego biopodobnego do MABTHERA , czyli jakies 100 K koreańskich WONÓW . teraz wynosi ok 165 K wonów max był 350 + k wonów za akcję.

seal6
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: seal6 » 02 sie 2019 12:29

jak tak inwestycja w kawe dalej gdzies naganiasz?

Mr.chabovsky
Sierżant sztabowy

Postautor: Mr.chabovsky » 02 sie 2019 12:31

Kto jest przygłupem to jest dyskusyjna kwestią , pamietam jak Tez mnie glanowaliscie na forum jak mówiełem ze te komunikaty o szybkiej rejestracji ktore szły w 2014 mozna o Kant DU.py potłuc i ze to jest ściema, to ty i tobie podobni brechta mieliscie ze ja Jestem madrzejszy od Wierchuszki z mabionu ktorzy pitolili o spzredaży MAB CD20 w 2016 roku w europie zachodniej . :lol:

Obrazek

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Mabion ... 92145.html

Teraz te wasze wymysły ze wieksza konkurencja jest dla producentów lepsza bo powiększac bedzie rynek jest taka sama bzdurą , jak ta szybka rejestracja mab cd20 po 2014 roku. :lol:

Zobacz sobie tłuczku wyniki np celltriona czy one tak mocno ida do przodu od 2017 roku czy tak mocno powiększaja tort z tych swoich lekow biopodobnych , czy jednak na wynikach jest stagnacja przychodów ...TO jest odpowiedź na TWOJE PI.TO.LENIE a wiecej leków oznacza wiekszą walke o istniejący rynek i nizsze wpływy. :lol:

dlatego kurs celltriona sie osuwa i za jakiś czas moze wynosic tyle ile pzred infem o rejestracji przez EMA jego biopodobnego do MABTHERA , czyli jakies 100 K koreańskich WONÓW . teraz wynosi ok 165 K wonów max był 350 + k wonów za akcję.
Czyli Julian, w prostych zolnierskich słowach - cały bussiness case Mabionu wypracowany latami i gigantycznymi jak na tą spółkę nakladami, idzie właśnie w piach?

Julian11
Starszy chorąży

Postautor: Julian11 » 02 sie 2019 12:39

jesli nie zarejestruja MAB cd 20 to na pewno.

jesli zarejestruja to nie, ale wówczas beda sie liczyły niuanse ile Realnie kasy z mab cd20 bedzie spływało do mabionu a moim zdaniem to pzrejecie wbrew temu co mówi najnowszy komunikat mabionu jednak komplikuje sytuację ( co sami niejako potwierdaja ze o sprawie będa informowali jesli cos sie zmieni w tej kwestii) ,przy coraz wiekszej konkurencyjnosci na rynku. BO o nowych lekach i ich wprowadzeniu to mozna zapomniec na następne 10 lat . Teraz juz raczej nikt nie łyknie kitu jak kiedys z terminami rejestracji i wprowadzenia do obiegu MAB CD 20. :roll:

Julian11
Starszy chorąży

Postautor: Julian11 » 02 sie 2019 12:48

jak tak inwestycja w kawe dalej gdzies naganiasz?
a dziękuję przyznam sie ze testuje sobie granie na surowcach i w tym celu wykorzytuje certyfikaty notowane na GPW.

wlasnie dziesiaj sobie zakupiłem certyfikaty na kawe tak delikatnie bo wykres wyglada całkiem zachecajaco i moze byc jakas ciekawa podbitka i na tych certyfikatach byc moze uda sie wyjac tez ciekawe procenciki( keszowo nie szaleje na nich staram sie kupowac je do kwoty ponizej 100 k PLN. ale często jest to nawet mniej niz 50 k PLN), obecnie kupiłem za jakies 30 k w razie jakby jednak przewalili się przez ważne wsparcie jesli sie nie pzrewala pewnie dokupie.

Na tych certyfikatach robiac kółeczka mozna było naprawde ciekawe procenty wyjac nie mówie o kawie ale tez ropie itp. Na forexie mozna było wiecej wyjac keszowo ale tam jednak jak dla mnie sa za duze lewary, chciaz rynek surowców mnie coraz bardziej intryguje i interesuje na tle tej Akcyjnej szmiry.

Obrazek

Wróć do „Akcje”