THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

wszystko na temat spółek publicznych
KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Postautor: KUGID » 26 cze 2017 17:18

To akurat niemożliwe bo notowania są z udziałem groszy.
To zależy od inwestora, ja nie patrzę co jest po przecinku (patrz grosze). Ktoś kto inestuje ..... zwraca uwagę na groszy.

PS . Mylisz się może być 9,00 to jest cyfra!
Skończyłeś edukację na II klasie podstawówki?
Cyfra jest znakiem graficznym. Cyfr arabskich jest dziesięć: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 i 9, a dziś używanych rzymskich sześć: I, V, X, L, C, M.*

Liczba oznacza "stan liczebny" albo pojęcie, którego treścią jest wynik liczenia wyrażony zwykle cyframi. Liczba odnosi się więc do rzeczy "policzalnych", przedmiotów (żywych i martwych), które można kolejno policzyć.
Podejrzewam, że szukasz w internecie znaczenia słowa " ubliżasz"?

REKLAMA


Axa-Xax
Chorąży
Posty: 923
Rejestracja: 24 lut 2017 04:20

Postautor: Axa-Xax » 26 cze 2017 17:44



a ja z ciekawosci CZEKAM NA KOMENTARZ 2 WYBITNYCH INWESTOROW

członków komitetu zarządzającego aktywami Goldman Sachs,
Fundatorow i pierwszych uczetnikow programu Przeszczepu Mózgu Kury

którzy zawsze mieli tyle do powiedzenia i ztaką pewności mówili o kilku milionach sprzedaż GE


Mistrz Alina dla przyjaciol Piz.d.Alina lub po prostu Kretyn
- żyjący od 15 lat z gieldy
- mistrz boksu tajskiego, karate i MMA
- obiezyswiat z kartka w reku
ktorego wszystko je.b.ie, a życiowe credo to GOLASY, BUAHAAAAAAAAAAA, TIK TAK, TIK TAK, TIK TAK

Mam jakies dziwne...wrazenie ze NB mogl niedoszacowac sprzedazy....cos mi sie wydaje ze....nie bedzie problemem...mykniecie S2...biorac pod uwage sprzedaz....

No ale to tylko moje wrazenia....nikt nie wie jak bedzie...w tym przypadku..jsk I wielu innych malych deweloperow...I wydawcow....najwazniejsze....to jest miec dobra intuicje...bo od tego zalezy czy sie zarobi...czy nie...
JakI juz wspomnialem...dziwi mnie ze..porownuja GE...z wieskiem3....czy DL...techlandu...w kontexcie...ze tyle to sie nie sprzeda...ale byc moze....niektorzy widzieli w tym tytule az taki potencjal...ktory z pewnych wzgledow...przybladl..ich zdaniem....

Coz.....tak czy siak...farma powinna z tego projektu...wyjac duze doswiadczenie....I mam nadzieje ze sporo kasy im wpadnie...i sprzedadza wiecej niz te 300K-1mln...kopii :lol:

Mistrz 3mldeur dla przyjaciol ksywka Psychol
- człowiek któremu wszystko się udaje
- odkrywca geniuszu wieczorka
„Nauczyliśmy się tyle, że następną grę zrealizujemy o niebo lepiej.”
http://www.eurogamer.pl/articles/2017-0 ... he-farm-51

i ja w to wierzę. Jeśli potrafia się uczyć to osiagną w przyszłości ogromny sukces, a GE to jest dopiero pierwszy poważny krok na tej drodze 8)

Ta firma może być światowym liderem skanowania całych miast - coś mi tu pachnie WW3 :wink:

Nawet gdyby GE nie sprzedał się w ilości kilku milionów (tzw. min. 2 mln szt. - choć liczę, że się uda bo ta gra jest czymś nowym na rynku) to ja i tak poczekam, bo widzę, że chcą sie rozwijać, a Pazdur to prawdziwy pasjonat. Jestem ciekawy, co z tego się rozwinie za kilka lat i jesli coś dużego to ja chcę mieć w tym udział :wink:
Złote lata przyjdą przy GetEven2 od początku w wersji VR, o jeszcze bardziej rozbudowanej fabule, nowym lokacjom , jeszcze bardziej realistycznej grafice i o wiele większych pieniądzach na projekt i marketing.

Get Even 1 i jego cena to jak budowa nowego IP, coś jak Wiedźminem 1 i 2 razem wzięte.

Złote lata to też być może coś ala S.T.A.L.K.E.R w wydaniu fotorealistycznym i VR na bazie materiałów z Chernobyla

i oczywiście "magnum opus" Farmy, które może zdetronizować World of Tanks czyli WW3 :P

Gdyby tak jeszcze dogadali się z 11bitem i dodali lokacje TWOM i wprowadzili rzeczywistą interakcję graczy wojskowych i cywilów... świat lezy u naszych stóp :D :


No chyba ze oba szczury juz uciekly
i nawet nie mają odwagi powiedzieć, że się pomylily

Witold
Młodszy chorąży
Posty: 628
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: Witold » 26 cze 2017 18:01

Z tych dwóch wybieram 3mldeuro za fantazję praktycznie nieograniczoną. alkoita jeszcze długo będzie się uczył.
A ja tymczasem usrednilem sobie do 15,14 za akcję , a jeśli utrzyma linię trendu to jeszcze sobie sprawie kilka k aż do 20% portfela , bo mnie ta panika ani grzeje ani "ziembi " :lol: :lol: :lol:

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Postautor: KUGID » 26 cze 2017 18:07

Z tych dwóch wybieram 3mldeuro za fantazję praktycznie nieograniczoną. alkoita jeszcze długo będzie się uczył.
A ja tymczasem usrednilem sobie do 15,14 za akcję , a jeśli utrzyma linię trendu to jeszcze sobie sprawie kilka k aż do 20% portfela , bo mnie ta panika ani grzeje ani "ziembi " :lol: :lol: :lol:
No proszę . Kolejny "Milioner".

Axa-Xax
Chorąży
Posty: 923
Rejestracja: 24 lut 2017 04:20

Postautor: Axa-Xax » 26 cze 2017 18:48

Z tych dwóch wybieram 3mldeuro za fantazję praktycznie nieograniczoną. alkoita jeszcze długo będzie się uczył.
A ja tymczasem usrednilem sobie do 15,14 za akcję , a jeśli utrzyma linię trendu to jeszcze sobie sprawie kilka k aż do 20% portfela , bo mnie ta panika ani grzeje ani "ziembi " :lol: :lol: :lol:
No proszę . Kolejny "Milioner".

Na forum są sami milionerzy siedzący podprogowo

Co do kupna ... mozna i tak, ale osobiście nie widzę żadnego sensu - spółka jest do d.py i skrajnie przewartościowana ... realna wartość to ok 1 zł, a i to mocno na wyrost

Jedyny powód byłby taki, że ktoś będzie bronił kursu tego ***, ale czy będzie ... tego nie wiem ... zzastanawia mnie duży obrót jak na tak beznadziejna spolke .. może ktoś tu chce ukrócić lody, ale ja już w to nie wchodze

Witold
Młodszy chorąży
Posty: 628
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: Witold » 26 cze 2017 19:26

twoje prawo, Axa Ja mam inną wycenę niż 1 zł i dlatego zwiekszalem dziś pozycję i być może zwieksze jeszcze trochę . Jak widać moje zwiększanie nie ma dużego znaczenia, bo tu milionerem jest tylko alkoita :lol: :lol:

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 26 cze 2017 20:59

Obrazek


Co to za wersja? Widać, że sie sprzedaje ta wersja - droższa. zostały po 1 szt.


Poważnie nie kumam co to znaczy :

Trending now on steam
https://steamspy.com/

ale, że co GE jest na 4 miejscu... ?

:roll:


http://store.steampowered.com/app/299950/Get_Even/

102 komentarze 62 przez steam.

Można uznać, że to jest najlepsza gra roku w kategorii najgorzej się sprzedajacych.

Na Amazon De 5 komntarzy i 5 gwiazdek, wspaniałe recenzje, okładki pism branżowych :D

Istne marzenie wydawców :D

GraczX1
Starszy plutonowy
Posty: 29
Rejestracja: 26 cze 2017 13:21

Postautor: GraczX1 » 26 cze 2017 21:07

Ja tam nie widzę nic szczególnego, poza tytułem przepuszczonym przez translator i faktycznie wyższą cenę :p

Natomiast czy się sprzedaje...wiesz, mogli mieć równie dobrze 2 sztuki i po sprzedaniu 1 została 1....

real
Chorąży sztabowy
Posty: 4618
Rejestracja: 05 maja 2013 13:26

Postautor: real » 26 cze 2017 21:09

126 graczy online, peak 158
https://steamdb.info/app/299950/graphs/

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 26 cze 2017 21:13

Ja tam nie widzę nic szczególnego, poza tytułem przepuszczonym przez translator i faktycznie wyższą cenę :p

Natomiast czy się sprzedaje...wiesz, mogli mieć równie dobrze 2 sztuki i po sprzedaniu 1 została 1....
raczej po kartonie. Ale nie mówie, że dobrze, ale wyglada na to, że dobrze. Podejrzewam, że wersje pudełkowe są droższe, aby zachować prowizję.


Teraz tak:

https://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss ... 3Aget+even

Brak Get Even.


W UK też, dla mnie to dziwne. Jakby wchodząc do Amazon nie można kupić GE. Wpisujesz w wyzukiwarkę i nie ma.

W Japońskim jest, ale tylko sound track.

Nie ogarniam tego, dlatego pytam, mozliwe, że mieliscie doświadczenia.

4 miejsce trend steampsy? :roll:

ggn.
Starszy chorąży
Posty: 1501
Rejestracja: 09 mar 2016 00:32

Postautor: ggn. » 26 cze 2017 21:13

@klonas
Na steamspy to lista nowości wg popularności.

stary_konfident
Starszy sierżant
Posty: 83
Rejestracja: 16 cze 2017 16:23

Postautor: stary_konfident » 26 cze 2017 21:19

jutro czapka? :)

GraczX1
Starszy plutonowy
Posty: 29
Rejestracja: 26 cze 2017 13:21

Postautor: GraczX1 » 26 cze 2017 21:24


stary_konfident
Starszy sierżant
Posty: 83
Rejestracja: 16 cze 2017 16:23

Postautor: stary_konfident » 26 cze 2017 21:26

upały a tu futra rozdane

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 26 cze 2017 21:28

@klonas
Na steamspy to lista nowości wg popularności.
Obrazek

dzięki, nie gra z tym.

Jednak skoro 4 miejsce popularności nowych gier, to ja bym chciał zajarać z tym od marketingu i zapytać go o dostawcę :D


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 218 gości