THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

wszystko na temat spółek publicznych
pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: pandorinium » 15 paź 2018 18:04

Zdaję sobie sprawę, że zaślepia cie naganianie, ale gdybyś zmądrzał to byś wiedział, że nie oceniam grup, potencjału, nie porównuję gier, wskazuję tylko, że ten typ gier wymaga dużego zainteresowani ze strony graczy, aby było z kim grać.

Na ciebie gościu to nawet klawiatury szkoda :)
Cieszę się i polecam się na przyszłość :lol:

REKLAMA


glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: glowacki4 » 15 paź 2018 18:53

Julian, ty przypadkiem nie jesteś nieślubnym dzieckiem dryniola ? Pasowałby ci taki tata.
Zbuntowałeś się i nie chcesz w taurona pieniędzy lokować ?

Choć aliną nie jesteś ,to twoje rozumowanie jest na tym samym poziomie.
Jak nie masz argumentów, to twierdzisz: "Bo kurs wzrósł" "Bo PUBG" "Bo każdy widzi potencjał".
Dryniol przynajmniej jest zabawny, ty jesteś żałosny.

klaxon
Chorąży sztabowy
Posty: 5456
Rejestracja: 01 kwie 2006 08:09

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: klaxon » 16 paź 2018 07:45

Jedna rzecz mnie zastanawia - Gamespot50, czyli zestawienie mierzące zainteresowanie użytkowników bodaj najpopularniejszego portalu gamingowego w Ameryce Płn. Get Even był przed premierą na 32 miejscu zetawienia ogólnego i 10 na PS4. SGW3 był na 8 miejscu (i nie pojawiał się w zestawieniach na poszczególne platformy - co było podejrzanie dziwne). Agony był na 16 miejscu.

W sumie to brak WW3 w tym zestawieniu interpretuję pozytywnie, bo tamte tytuły poniosły sromotnie klęskę - ale z czego konkretnie może wynikać nieobecność WW3? Dlatego że gry early access nie wchodzą do zestawienia? Czy z braku intensywnych działań marketingowych na tamtym obszarze?

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7546
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Pandziora » 16 paź 2018 11:46

Jedna rzecz mnie zastanawia - Gamespot50, czyli zestawienie mierzące zainteresowanie użytkowników bodaj najpopularniejszego portalu gamingowego w Ameryce Płn. Get Even był przed premierą na 32 miejscu zetawienia ogólnego i 10 na PS4. SGW3 był na 8 miejscu (i nie pojawiał się w zestawieniach na poszczególne platformy - co było podejrzanie dziwne). Agony był na 16 miejscu.

W sumie to brak WW3 w tym zestawieniu interpretuję pozytywnie, bo tamte tytuły poniosły sromotnie klęskę - ale z czego konkretnie może wynikać nieobecność WW3? Dlatego że gry early access nie wchodzą do zestawienia? Czy z braku intensywnych działań marketingowych na tamtym obszarze?
Na steamie w najbardziej oczekiwanych też nie ma WW3. Możliwe że grupa społeczności obejmuje wąską grupę fanów CS-GO, która w większości miała styczność z beta testami czy też widziała grę na targach. A jak to się przekłada na całość populacji graczy nie wiadomo. Na takim Agony grupa w znacznym stopniu narosła w 2017, bo wtedy miała być premiera. Poźniej ludzie zapomnieli o grze. Tu nie ma tego zjawiska, ale okres na premiery gier indie jest niekorzystny. Na teraz oprócz Call of Duty konkurują z Tomb raiderem, Soulcalibur 6, pubg i Assassinem, a pewnie jeszcze jakieś promocje włączą.

Poobserwuję z peronu jak tam radzi sobie farma. Zdobyli jakieś know-how czy nadal są w lesie? :P
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: klonas » 16 paź 2018 14:54

Jedna rzecz mnie zastanawia - Gamespot50, czyli zestawienie mierzące zainteresowanie użytkowników bodaj najpopularniejszego portalu gamingowego w Ameryce Płn. Get Even był przed premierą na 32 miejscu zetawienia ogólnego i 10 na PS4. SGW3 był na 8 miejscu (i nie pojawiał się w zestawieniach na poszczególne platformy - co było podejrzanie dziwne). Agony był na 16 miejscu.

W sumie to brak WW3 w tym zestawieniu interpretuję pozytywnie, bo tamte tytuły poniosły sromotnie klęskę - ale z czego konkretnie może wynikać nieobecność WW3? Dlatego że gry early access nie wchodzą do zestawienia? Czy z braku intensywnych działań marketingowych na tamtym obszarze?
Może nie dotyczy EA,?

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: klonas » 16 paź 2018 19:18

https://www.facebook.com/worldwar3thegame
i

Jeżeli rozdają 10000 kluczy to ja nie mam pytań. Tyle osób/youtuberów/dziennikarzy... zgłosiło zapotrzebowanie na testy??? Jeżeli wchodzą w ostatnią fazę testów to znoszone jest NDA.

Luxtorpeda
Podporucznik
Posty: 11294
Rejestracja: 07 paź 2013 14:15

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Luxtorpeda » 16 paź 2018 20:02

https://www.facebook.com/worldwar3thegame
i

Jeżeli rozdają 10000 kluczy to ja nie mam pytań. Tyle osób/youtuberów/dziennikarzy... zgłosiło zapotrzebowanie na testy??? Jeżeli wchodzą w ostatnią fazę testów to znoszone jest NDA.
No to niezłe jaja :shock: to ciekawe jaki bedzie peak?

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: pandorinium » 16 paź 2018 21:01

https://www.facebook.com/worldwar3thegame
i

Jeżeli rozdają 10000 kluczy to ja nie mam pytań. Tyle osób/youtuberów/dziennikarzy... zgłosiło zapotrzebowanie na testy??? Jeżeli wchodzą w ostatnią fazę testów to znoszone jest NDA.
czy może boją się, że będzie mało ludzi, a tak to tworzą zainteresowanie grą?

Ciekawe, co to wyjdzie. Może będę miał w co grać w trakcie urlopu, jak im wyjdzie. :P

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: klonas » 16 paź 2018 23:01

To jest trochę tak. Jak ktoś by mi powiedział, że Pawłowicz wpier... świniaka z wiśnią w sejmie to bym uwierzył. Jednak jak ktoś by mi powiedział, że Tusk je jajko w tym samym miejscu to bym nie uwierzył. Mam nadzieje i tak się zanosi, że pomimo porażek Farmu w końcu im i nam wyjdzie. Kursowo jest wybitnie, ale chodzi o wartość spółki a nie wycenę chwilową.

Jutro o 14 puszacają NDA. Zobaczmy.

Luxtorpeda
Podporucznik
Posty: 11294
Rejestracja: 07 paź 2013 14:15

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Luxtorpeda » 17 paź 2018 12:15

bryndza :roll: mocy brak :roll:

CNA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 14 mar 2012 20:24

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: CNA » 17 paź 2018 13:47

Obrazek

Luxtorpeda
Podporucznik
Posty: 11294
Rejestracja: 07 paź 2013 14:15

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Luxtorpeda » 17 paź 2018 14:20


Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2331
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Rif1977 » 17 paź 2018 15:34

Czyli już przyszedł czas prawdy. Mi to wyglądało dobrze, ale co na to lud gierkowy, jakieś refleksje, recenzje?
Alik już uciekł z papiera, jak to ma w swoim stylu? :)

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: pandorinium » 17 paź 2018 15:43

Gra wygląda spoko. Jako gracz nie mogę narzekać, czy natomiast posiada grywalność to trudno stwierdzić bez zagrania. :P Jak bedzie większa promocja za rok to pewnie i kupię. Teraz dla mnie to nie jest produkt warty pełnej ceny.

Niepokoi natomiast bankier. Te akcje ma tyle leszczy, że głowa mała.

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7546
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Pandziora » 17 paź 2018 16:11

Jak bedzie większa promocja za rok to pewnie i kupię. Teraz dla mnie to nie jest produkt warty pełnej ceny.
Za rok to już będzie "free to play" :twisted:
Dla mnie też za droga. Powinno być 20$. Mnie się nie podoba. Szukanie w oddali celów nie wydaje się ciekawe. Mam nadzieję że efekty specjalne to nie te latające w powietrzu cząstki, bo za dużo tego jest.
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: .Rynek i 204 gości