THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

wszystko na temat spółek publicznych
hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4766
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: hantar » 19 lis 2018 09:28

Jak kamień w wodę. Szkoda tych ludzi, co się dali oszukać przez naganiaczy.

REKLAMA


Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Julian11 » 19 lis 2018 13:20

A moim zdaniem komunikat spółki o wolumenie sprzedaży przesądza że będzie tu dużo niżej. Bo niestety przy każdej kolejnej premierze ich produkcji okazuje się że po prostu nie potrafią... (tu sobie wstaw dowolną frazę). Czyli przeciwnie niż np. 11bit, który każdą swoją produkcją udowadnia że mogą lepiej i więcej.
ależ ja też nie mam najmniejszych wątpliwości jakie intencje przyświecały temu komunikatowi. Tak jak nie mam wątpliwości dlaczego wcześniej tez siali tego typu informacje, np. całkowita dezinformacje o potrzebnym KWORUM ," które podobno mogło zagrozić płynności spółki". itp. itd.

Ja rozumiem czym jest "GRA RYNKOWA", ale rozumiem tez czym jest perspektywiczna spółka i czym jest inwestowanie. :mrgreen:

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: glowacki4 » 19 lis 2018 17:16

A my rozumiemy czym jest twoje naganianie i plecienie bzdur, szczególnie gdy twoje akcje lecą na pysk.
Gra sprzedaje się już mizernie, to i twoich ściem będzie przybywać.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Julian11 » 19 lis 2018 17:33

Głowacki kogo ty chcesz i do czego przekonać ? Leci na ryj no leci , leciał też w czerwcu z 35 na 18 PLN.

Mentalnie i merytorycznie to WY towarzyszu już dawno polecieliście na PYSK.

Co do reszty to czas pokaże Kto miał rację , możesz się strać jak chcesz , udowodnić co chcesz tylko ,że ja to osobiście mam w pompie bo na F51 już jestem mocno zarobiony ,ale jestem przekonany, że będę jeszcze bardziej tylko to będzie wymagało czasu.

W f51 mam tylko zysk zostawiony więc w stosunku do portfela sprzed brania F51 to obecna średnia moich akcji F51 wynosi "ZERO". Dlatego nie ruszają mnie twoje zaczepki Twoje i innych równie" bystrych kolesi" :mrgreen:

Nie rozumiem po co ten jazgot z twojej strony ? Co chcesz udowodnić że nie kupowałeś kiedyś kwitów po 10-15 PLn i taki świetny DEAL zrobiłeś ? że po zwale z 35 na 18 PLN też nie kupowałeś F51 i taki świetny DEAL zrobiłeś? że teraz przy kolejnej zwale też robisz taki świetny DEAL? Czas pokaże czy i tym razem okażesz się "ciężkim frajerem" tak jak przy okazji twojego "puszenia" się przy wcześniejszych zwałach. :mrgreen:

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: glowacki4 » 19 lis 2018 17:37

Ja w przeciwieństwie do ciebie nie muszę naganiać i szukać bzdurnego, ukrytego sensu w komunikatach spółki.
Opisuję co tu się dzieje bez żadnych fałszywych domieszek jak w twoim przypadku.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Julian11 » 19 lis 2018 17:54

Ja w przeciwieństwie do ciebie nie muszę naganiać i szukać bzdurnego, ukrytego sensu w komunikatach spółki.
Opisuję co tu się dzieje bez żadnych fałszywych domieszek jak w twoim przypadku.

Tak Głowacki -- To ja nagoniłem na 600 MLn PLN obrotów na F51. :mrgreen:

Idź się lecz LESZCZU :mrgreen:

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: glowacki4 » 19 lis 2018 21:06

Haha jak nie ma co napisać, to zawsze można wspomnieć ile to kasy tu sie przemieliło, co nie ?
Oj alik, alik :lol:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8603
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: dryniol » 19 lis 2018 21:09

autor: glowacki4 » pt, 16 lis 2018, 18:15 (11 Bit)

Wczoraj uznałem, że na 11bit jest już taniutko i wróciłem do akcjonariatu.
Ty dryniu jednak kompletnie nie rozumiesz inwestowania :(
Już nie wspomnę, że przez ostanie 2 dni zarobiłem na CDR tyle, co ty wyciągniesz z Taurona przez 5-10 lat
:oops:
Ile tam dzisiaj głowacki4 pozarabiałeś na 11Bit :?:
Znowu więcej niż ja wyciągnę przez 10 lat na Tauronie :?: :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: glowacki4 » 19 lis 2018 22:09

Dryniu, ty nawet prostego posta nie rozumiesz ? Napisałem tam, że wszedłem uznając cenę za atrakcyjną, ale w ciągu doby zweryfikowałem sytuację rynkową i wyskoczyłem wobec naporu podaży.
11bit już niedługo da świetnie zarobić.
Oczywiście taka *** jak ty będzie sie kisiła dalej wiadomo gdzie i pluła jadem na ludzi z OTWARTYM UMYSŁEM, którzy potrafią dostrzec prawdziwe okazje inwestycyjne.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Julian11 » 19 lis 2018 22:24

Haha jak nie ma co napisać, to zawsze można wspomnieć ile to kasy tu sie przemieliło, co nie ?
Oj alik, alik :lol:
Jak się patrzy na bezrybie na rynku, na to jakie są niskie obroty, to jednak to ma duże znaczenie ,że na takiej małej spółce na NC z kapitalizacją max 300 mln PLN, a obecnie 150 mln pln kręcą się takie obroty, które kilkakrotnie są większe od np MAB spółki z Mwig40 mającej 1.2 mld kapitalizacji . Jeśli dla ciebie to nie ma znaczenia lub uważasz lub to jest "gra " jakiejś " spekuły" rodem np veno, to to też moim zdaniem pokazuje jakim jesteś " ciężkim frajerem".

Moim zdaniem to ma bardzo duże znaczenie ,że taki kapitał obraca się na tak małej spółce na tak słabym ogólnie rynku i co najważniejsze wcale nie jest taki YUUPI EASY do pompowania , bo nerwówę i palpitacje serca tutaj Drobni przechodzą często od wielu miesięcy, również dzięki bardzo aktywnym " trollom spadkowym". Właśnie ten fakt ,że to nie jest takie radosne, beztroskie, takie hipissowskie jadymy w górę "CHILLOUT , PEACE" , utwierdza mnie w przekonaniu ,że to nie jest operacja Ubierania leszczy w papier . To raczej jest operacja "jak LESZCZ ma DRGAWEK dostawać na myśl o tym papierze", jak ma strach paraliżować leszcza , a umysł nie dawać mu spokoju z czarnowidztwem na temat tego Kwita i jego zachowań rynkowych. To jest operacja typu , Leszczu pomyśl tak: " walę to , może i kwit da zarobić , ale ja wole go nie mieć i mieć święty spokój , niż go mieć i "osiwieć". :mrgreen:

Za jakiś czas przekonamy się , kto dobrze czaił bazę , jak mówię ja jestem w komfortowej sytuacji wiec ze spokojem będę patrzył na to , co tu się wydarzy z biegiem CZASU. :mrgreen:

Acha i nie uważam, że jest słaba sprzedaż WW3 na steamie SZCZEGÓLNIE w czasach gdy są non stop spore promocje dużej ilości gier a WW3 nie miało żadnej obniżki ceny.
Obrazek

Na marketing sprzedażowy WW3 który powinien zwiększyć monetyzacje WW3 na steamie przyjdzie czas , jestem o tym jakoś "dziwnie" przekonany.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Julian11 » 19 lis 2018 22:35

I jeszcze jedno. Zobaczymy co z tego wyjdzie. :P

Obrazek

mareqq
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 06 sie 2011 16:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: mareqq » 20 lis 2018 17:22

Trzeba przyznac ze leszcz tu jest rozjechany walcem a teraz dobijany 8)

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Julian11 » 20 lis 2018 18:14

No nie ma przeproś, jadą z koksem bez "pardon"-u 8)

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: glowacki4 » 21 lis 2018 09:28

Brawo Alina, widać tu zdecydowanie te wspaniałe perspektywy.
Grubasy tak zachwycone potencjałem Farm, że stosują najpiękniejszą ze strategii: zaniżanie przed odpałem.
Leszcze mogą być spokojni, skoro kurs w dobrych rękach.
Wczorajszy peak graczy 821 osób na pewno nie umknął uwadze wielkich inwestycji ( mówiłeś o szwedzkich bankach), skoro drugie PUBG tu ma być, to 100 zł do końca roku ?

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: pandorinium » 21 lis 2018 09:39

no i alina najmądrzejszy z mądrych pewnie niedługo będzie miał całe zero zysku, bo przecież doskonale wiemy, że nie sprzedawał po 50 :lol: Miliarder pewnie ma jeszcze trochę zapasu, bo mógł brać po 10 zeta. :P


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 244 gości