THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

wszystko na temat spółek publicznych
mareqq
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 06 sie 2011 16:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: mareqq » 25 kwie 2019 08:51

Mestre:
https://www.facebook.com/mestrepl/photo ... =3&theater

"Hej!
To Wam muszę napisać jeszcze dzisiaj :) Jeśli posiadacie grę WW3 i nie graliście na serwerach testowego klienta PTE (World War 3 PTE, coś jak CTE ;)) to koniecznie odpalajcie. Znajdziecie tę wersję w bibliotece Steam obok zwykłej. Gra aktualnie na serwerach testowych działa zupełnie inaczej niż normalna wersja. Optymalizacja jest dużo lepsza, sposób poruszania się postaci i płynność animacji to zupełnie inny poziom. Zagrałem dzisiaj kilka rundek i naprawdę widać, że studio z Gliwic włożyło w tę aktualizację mnóstwo serca. Jedyny problem polega na tym, iż brakuje graczy, dlatego gorąco polecam spróbować. Miłego wieczorka!"

REKLAMA


Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Julian11 » 25 kwie 2019 08:58

Mestre:
https://www.facebook.com/mestrepl/photo ... =3&theater

"Hej!
To Wam muszę napisać jeszcze dzisiaj :) Jeśli posiadacie grę WW3 i nie graliście na serwerach testowego klienta PTE (World War 3 PTE, coś jak CTE ;)) to koniecznie odpalajcie. Znajdziecie tę wersję w bibliotece Steam obok zwykłej. Gra aktualnie na serwerach testowych działa zupełnie inaczej niż normalna wersja. Optymalizacja jest dużo lepsza, sposób poruszania się postaci i płynność animacji to zupełnie inny poziom. Zagrałem dzisiaj kilka rundek i naprawdę widać, że studio z Gliwic włożyło w tę aktualizację mnóstwo serca. Jedyny problem polega na tym, iż brakuje graczy, dlatego gorąco polecam spróbować. Miłego wieczorka!"
jedyny problem polegał na tym że tego typu optymalizację techniczną powinni zrobić przed debiutem w EA.

Wtedy to wszystko mogłoby zupełnie inaczej wyglądać , kwestie techniczne ich po prostu pogrążyły i ciężko będzie teraz ludzi do siebie zachęcić.

mareqq
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 06 sie 2011 16:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: mareqq » 25 kwie 2019 09:35

To tez ale te stare miejskie mapy są nudne mi osobiście nigdy się nie podobały, w nowych widać powiew świeżości a jesli chodzi o optymalizacje to wedlug mnie nawet na PTE jeszcze sporo brakuje do tego jak to powinno latać. Jak ogarną grę to i gracze się znajdą przy odpowiednim marketingu, dobrym przykładem jest tu np No man sky co prawda nie jest to multi ale pokazuje ze bagna także można się wydostać obronna ręką.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Julian11 » 25 kwie 2019 09:50

Życzę im tego , bo wówczas bedzie czas na kupienie F51 i zarobienie na nim, ale jak patzre na CHite ile kasy kosztuje jaka jest mega wtórna i oklepana mechanika gry jako kolejny symulator chodzenia z tą " laseczką ze skrzypkami" ----to ogarniają mnie wątpliwości czy naprawdę wiedza co robia, marnujac czas kase i zasoby operacyjne na takie Get even 2 ( a moze i jeszcze gorzej to wyjdzie)

Dlatego nadal wole stać z boku bo mnie ten kwit nie przekonuje , ale życzę im tego zeby wygrzebali sie na prostą .

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2662
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Erudyta » 28 kwie 2019 08:36

Życzę im tego , bo wówczas bedzie czas na kupienie F51 i zarobienie na nim, ale jak patzre na CHite ile kasy kosztuje jaka jest mega wtórna i oklepana mechanika gry jako kolejny symulator chodzenia z tą " laseczką ze skrzypkami" ----to ogarniają mnie wątpliwości czy naprawdę wiedza co robia, marnujac czas kase i zasoby operacyjne na takie Get even 2 ( a moze i jeszcze gorzej to wyjdzie)

Dlatego nadal wole stać z boku bo mnie ten kwit nie przekonuje , ale życzę im tego zeby wygrzebali sie na prostą .
Alikota, znowu piszesz te swoje dyrdymaly. Ppsmiejemy sie razem pod koniec roku. Z twojej głupoty oczywiście.xD

mareqq
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 06 sie 2011 16:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: mareqq » 28 kwie 2019 11:15

Mestre: CZY WARTO WRÓCIĆ DO WORLD WAR 3? | ANALIZA ZMIAN I NOWOŚCI

https://www.youtube.com/watch?v=-Gvtmyzia8s

mareqq
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 06 sie 2011 16:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: mareqq » 08 maja 2019 10:10

Po 54 zeta pod zepsutą grę było tanio ale po 17 pod naprawiona już jest drogo zrozum tu leszcza :lol:

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Rif1977 » 08 maja 2019 11:43

Kupowałeś po 54 ode mnie? :lol:
Wtedy ta gra chociaż się sprzedawała, a teraz co z tego jaka jest, jeśli nikt jej nie chce kijem tknąć.

mareqq
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 06 sie 2011 16:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: mareqq » 08 maja 2019 11:53

Ja brałem po 7.4 - wtedy się sprzedawała ale jej przyszłość przynajmniej kilkomiesięczną było już widać teraz się nie sprzedaje ale przyszłość tez już zaczyna być widoczna - oczywiście kazdy widzi co innego .

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: pandorinium » 08 maja 2019 11:59

Ja brałem po 7.4 - wtedy się sprzedawała ale jej przyszłość przynajmniej kilkomiesięczną było już widać teraz się nie sprzedaje ale przyszłość tez już zaczyna być widoczna - oczywiście kazdy widzi co innego .
człowieku, przecież ta gra jest bez znaczenia. Nie chwyciła od razu, to do grobu. Tak działa FPS w wersji online.

mareqq
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 06 sie 2011 16:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: mareqq » 08 maja 2019 12:11

Ja brałem po 7.4 - wtedy się sprzedawała ale jej przyszłość przynajmniej kilkomiesięczną było już widać teraz się nie sprzedaje ale przyszłość tez już zaczyna być widoczna - oczywiście kazdy widzi co innego .
człowieku, przecież ta gra jest bez znaczenia. Nie chwyciła od razu, to do grobu. Tak działa FPS w wersji online.

mistrzu czas pokaże ja stawiam ze ma znaczenie i za wcześnie bym jej nie grzebał

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: pandorinium » 08 maja 2019 12:23

Ja brałem po 7.4 - wtedy się sprzedawała ale jej przyszłość przynajmniej kilkomiesięczną było już widać teraz się nie sprzedaje ale przyszłość tez już zaczyna być widoczna - oczywiście kazdy widzi co innego .
człowieku, przecież ta gra jest bez znaczenia. Nie chwyciła od razu, to do grobu. Tak działa FPS w wersji online.

mistrzu czas pokaże ja stawiam ze ma znaczenie i za wcześnie bym jej nie grzebał
wiem ze starasz się nagonić leszcza, ale to już jest parodia. :lol: Ta gra jest skończona i nie ma kompletnie sensu łudzić się, że coś z tego będzie.

mareqq
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 06 sie 2011 16:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: mareqq » 08 maja 2019 12:27

Kolego leszcz tu nie ma żadnego znaczenia, on może jedynie postękać na forach i poprzyglądać się jak kurs rośnie bądź spada.

chandlerr
Chorąży
Posty: 812
Rejestracja: 08 paź 2015 23:11

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: chandlerr » 15 maja 2019 22:52

Ogladalem dzisiaj z pol godziny na *** gisc gral w ww3. Gra naprawde robi ladne wrazenie, wszystko plynnie smigalo, jak tak dalej pojdzie to bedzie z tej maki chleb. Musza teraz troche kasy wydac na promocje i reklamy zeby gracze wrocili. Byc moze ci co kiedys kupili a potem oddali sprobuja jeszcze raz. 1Q kwartal byl pewny ze bedzie na minusie ale teraz drugi moze zaskoczyc i wyjda na plus. Choc pewnie wynik podrasuje zbiorka na kickerstarterze.

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Rif1977 » 16 maja 2019 09:06

Ogladalem dzisiaj z pol godziny na *** gisc gral w ww3. Gra naprawde robi ladne wrazenie, wszystko plynnie smigalo, jak tak dalej pojdzie to bedzie z tej maki chleb. Musza teraz troche kasy wydac na promocje i reklamy zeby gracze wrocili. Byc moze ci co kiedys kupili a potem oddali sprobuja jeszcze raz. 1Q kwartal byl pewny ze bedzie na minusie ale teraz drugi moze zaskoczyc i wyjda na plus. Choc pewnie wynik podrasuje zbiorka na kickerstarterze.
Sobie jaja robisz? 200k$ z KS, to im na serwery do WW3 nie styknie :lol:
Zresztą ta gra na ten moment jest martwa, a Charnocoś (nie mogę nawet nazwy zapamiętać, a to pokazuje, że tytuł mało chwytliwy) nikogo nie interesuje, co pokazała wspomniana ściepa na KS.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 112 gości