THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

wszystko na temat spółek publicznych
Julian11
Chorąży

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Julian11 » 01 kwie 2019 14:16

Znowu wymyslasz sobie w swoim chorym łbie .von---.

Juz ci pokazałem parę kwestii odnosnie twoich wypocin na temat moich inwestycji np w temacie PLI---ĆWOKU --kupowałem po ok 20 pln dosżło potem do 80 PLN nawet. Jesli ktos by brał wtedy co ja potrzymał papaiery mógłby zanotowac nielichy zwrot z kapitału.

Oczywisnie nie wszytkie moje stzrały śa i były czy beda udane, tak to juz jest w tym biznesie.

ALe jesli nadal masz taki wielki RYJ to pochwał Sie trollu swoimi pozycjami---Pokaz nam wszystkim wszem i wobec że jestes w ogóle jakims sensownym kolesiem do dyskusji na temat Inwestowanie a nie zwykłylą mordolejka ktory jest totalnym Golasem a świruje wielkiego znawce rynku i inwestycji przeprowadzanych przez innych INWESTORÓW.

PO OWOCACH ICH POZNACIE.

No masz okazje ty i ten inny świr Eurdyta że faktycznie jestescie poważniejszi goscie---jesli chodzi o inwestowanie a nie zwykłymi trolliskami melepetami.

Ukaż nam swoja NIESPOTYKANA MĄDROSC inwestorską ,która musi objawiać sie w wielkości pozycji portfelowych.

Co do wyjazdów byłem u skośnych byłem u murzynów byłem u indianców byłem u białasów tak poznaje się świat---ale ty Chłopku oderwany od Pługa , z najgorszymi komplexami cebularza nigdy nie ogarniesz tego jak podróże , moga kształcić . Nigdy nie skumasz tego że komplexy i izolacja powoduja zapadanie sie rozwoju JESTES JAK PTAK DODO w swojej świadomosci ISTNIENIA, bo ty w swojej mentalnosci juz dawno kopiesz dół w mule który zalega na DNIE. Ja przynajmniej korzystam z Zycia i czasu jaki mi był/jest dany a ty kultywuj i rozwijaj swoje KOMPLEXY , ZÓŁĆ , ZŁOSC i poczucie nudnego zjełczałego żywota.

Żyj w swoim chorym wyimaginowanym swiecie , wimaginowanymi żywotami, decyzjami innych ludzi o których tak na prawdę nie masz BLADEGO POJĘCIA.

NA zdrowie. :lol: 8)

vonlichtenstein
Sierżant sztabowy

Postautor: vonlichtenstein » 01 kwie 2019 15:58

Pastuch wylazł z czworaków w pierwszym pokoleniu i się zachłysnął last minute do ciapatych. Będę miał chwilę czasu to dla beki powrzucam to trochę tych twoich strzałów sprzed roku, dwóch barani łbie

Julian11
Chorąży

Postautor: Julian11 » 01 kwie 2019 16:37

Ty nigdy z tych czworaków a potem mentalnego PGRu się nigdy nie wyrwałeś ko.nio.wale. Dlatego jesteś taki Golas zarówno moralny jak i inwestycyjny. :lol:

boxer2
Chorąży

Postautor: boxer2 » 01 kwie 2019 16:40

schizofrenik Alikota vel Morze Głupoty w natarciu buhhaha :lol: :lol:

Pelee
Sierżant sztabowy

Postautor: Pelee » 01 kwie 2019 22:34

@Alikota
Mam nadzieję, że wstydu ojczyźnie nie przynosiłeś wojażujac po salonach tego świata.

Julian11
Chorąży

Postautor: Julian11 » 02 kwie 2019 09:05

@Alikota
Mam nadzieję, że wstydu ojczyźnie nie przynosiłeś wojażujac po salonach tego świata.
To znaczy np. pani Pawłowicz? No raczej zdecydowanie nie.

Czy masz na myśli terytorium od Odry do Bugu które to na przestrzeni wieków zmieniało się jak w kalejdoskopie?

Dla mnie ojczyzna , to nasze wspólne wartości , dbanie o to zeby własnie one były spoiwem łączącym ludzi nas Polaków. To dlatego osobiscie rozumiem ludzi którzy nie wracali do PRLu( np . po 2 wojnie światowej) lub emigrowali z niego , bo to jednak nie była ICh ojczyzna z tym całym SYFEM jaki jednak sobą reprezentował ten ustrój( dla innych tych z odmiennymi wartosciami PRL był jak najbardziej ta jedyna ojczyzną). A ziomale zawsze zostaja ziomalami , tyle ze ze jak w Życiu jedni sa cool a inni wrecz przeciwnie , z tymi cool się mozna solidaryzowac pomagać itp tych innych sie omija lub nawet sie przeciwstawia sie nim jak i Całemu np UStrojowi państwowemu jak to było w PRLu. PRL był izolowanym prawie jednorodnym krajem etnicznie itp i jakie tego były efekty?

Dlatego Rzeczpospolita Obojga narodów jeszcze na długo przed upadkiem to była Ojczyzna Polaków Rusinów Litwinów Ukraców Żydów Tatarów itp , pomimo różnic było wiele spraw które łaczyły te społeczności w jeden kraj nazwany Ojczyzną, który osiągnął momentami Wielkosc w swojej Histrorii---dużo gorzej Polska radziła sobie juz POTEM , jak ta wielkosc spowodowana z czasem np. zaściankowoscią , brakiem zrozumienia rozwoju, edukacji , skostniałym Systemem społecznym np niewolnictwem u chłopów pańszczyźnianych itp, samowładzy "panów",doprowadziła do swego upadku.

W moim odczuciu nie przynoszę wstydu Ojczyźnie i to sie liczy .

Julian11
Chorąży

Postautor: Julian11 » 02 kwie 2019 11:35

W pełnym reko z wczoraj Koleś który pisął to reko spodziewa sie 42.7 mln PLN przychodów za 1 qw i ponad 12 MLn zysku za 1 qw. Wiec to stoi mocno w kotrze do tych 6% wzrostów zysku netto w tym roku versus rok 2018 skoro w 1 qw ten zysk netto prawdopodobnie pzrekroczy ponad 100 % zysk z 1 qw 2018 roku.

Widac tutaj mocną niekonsekwencje w tym skrócie Reko jaki był nam podany. Cóz czekamy na wyniki w tym roku TSGAMES czekamy na to jak dalej FC bedzie się monetyzowął czekamy na wprowadznie FC do CHIN czekamy na wiadomosi o innych grach ze stajni TSgames oraz to jak monetyzuja sie ich inne produkty jak lets fish i lets hunt.

Tutaj jest ciekawa wzmianka o TSgames.

Obrazek

https://comparic.pl/braster-bra-ten-squ ... 2-04-2019/

Dodałbym tylko że 133 PLN z reko to jest powyzej historycznego szczytu z tamtego roku, w założeniu jesli przejdą historyczny opór to Powinni pójsc znacznie wyżej niz 133 PLN . W dodatku patrząc na np kapitalziacje PLW ( 1.2 MLD + PLN)to nie widze powodu dla ktorego np TSGAMES w tym roku mieł nie osiagnac podobnej kapitalziacji przy założeniu ze FC bedzie się conajmniej tak samo dobrze sprzedał jak w 1 qw , jesli dostanie certyfikacje na chiny oraz jesli golf bedzie wykazywał potencjał monetyzacyjny juz w fazie softlaunchu. 8)

Mam nadzieję że z kazdym rokiem równiez dywidenda bedzie znaczaco wzrastac jesli chodzi o wypłacanie Keszu na każda akcję.

Erudyta
Sierżant sztabowy

Postautor: Erudyta » 02 kwie 2019 13:13

Znowu wymyslasz sobie w swoim chorym łbie .von---.

Juz ci pokazałem parę kwestii odnosnie twoich wypocin na temat moich inwestycji np w temacie PLI---ĆWOKU --kupowałem po ok 20 pln dosżło potem do 80 PLN nawet. Jesli ktos by brał wtedy co ja potrzymał papaiery mógłby zanotowac nielichy zwrot z kapitału.

Oczywisnie nie wszytkie moje stzrały śa i były czy beda udane, tak to juz jest w tym biznesie.

ALe jesli nadal masz taki wielki RYJ to pochwał Sie trollu swoimi pozycjami---Pokaz nam wszystkim wszem i wobec że jestes w ogóle jakims sensownym kolesiem do dyskusji na temat Inwestowanie a nie zwykłylą mordolejka ktory jest totalnym Golasem a świruje wielkiego znawce rynku i inwestycji przeprowadzanych przez innych INWESTORÓW.

PO OWOCACH ICH POZNACIE.

No masz okazje ty i ten inny świr Eurdyta że faktycznie jestescie poważniejszi goscie---jesli chodzi o inwestowanie a nie zwykłymi trolliskami melepetami.

Ukaż nam swoja NIESPOTYKANA MĄDROSC inwestorską ,która musi objawiać sie w wielkości pozycji portfelowych.

Co do wyjazdów byłem u skośnych byłem u murzynów byłem u indianców byłem u białasów tak poznaje się świat---ale ty Chłopku oderwany od Pługa , z najgorszymi komplexami cebularza nigdy nie ogarniesz tego jak podróże , moga kształcić . Nigdy nie skumasz tego że komplexy i izolacja powoduja zapadanie sie rozwoju JESTES JAK PTAK DODO w swojej świadomosci ISTNIENIA, bo ty w swojej mentalnosci juz dawno kopiesz dół w mule który zalega na DNIE. Ja przynajmniej korzystam z Zycia i czasu jaki mi był/jest dany a ty kultywuj i rozwijaj swoje KOMPLEXY , ZÓŁĆ , ZŁOSC i poczucie nudnego zjełczałego żywota.

Żyj w swoim chorym wyimaginowanym swiecie , wimaginowanymi żywotami, decyzjami innych ludzi o których tak na prawdę nie masz BLADEGO POJĘCIA.

NA zdrowie. :lol: 8)
Prawdziwy Polak bez kompleksów, który ma problemy z polszczyzną i z logicznym myśleniem. W realnym życiu goly i wesoly. Taki Kajtek bez majtek?

mareqq
Starszy chorąży

Postautor: mareqq » 02 kwie 2019 15:47

https://pl.investing.com/news/economy-n ... -51-210422

"Od końcówki zeszłego roku The Farm 51 pracuje nad wersjami gry na konsole - w połowie 2019 roku chce określić termin wejścia na nowe platformy.

"Szacujemy, że wersje konsolowe mogą zaowocować podobną lub wyższą sprzedażą niż wersja na komputery PC" - powiedział Bilczyński."

Julian11
Chorąży

Postautor: Julian11 » 02 kwie 2019 15:59

Prawdziwy Polak bez kompleksów, który ma problemy z polszczyzną i z logicznym myśleniem. W realnym życiu goly i wesoly. Taki Kajtek bez majtek?
coraz mniejsze żródełko masz TROLLu do tego ciagłego lania wody, wtowje wodolejstwo wysycha. :lol: 8) :lol:

Coraz bardziej widoczne jest jak jestescie niewiarygodni , smieszni i CIENCY w tym waszym słowotoku. :mrgreen: :lol: :mrgreen:

Po owocach ich poznacie.

Pokaż te ZIARNA twojego inwestorskiego zywota ---pokaz jakies 2 pozycje albo jakiś konkretniejsze zakupy na wtoim rachunku inwestycyjnym. I nie zasłaniaj się skromnoscia i tego typu p.ie.rd.oła.mi bo tu jest forum inwestycyjne , gdzie za jakoscia INWESTORSKA musza stac pieniadze. W pzreciwnym razie po prostu jesteś cienki jak du.pa weza nie tylko w kwestii Inwestycyjnej ale i agitacyjnej bo KTO GOLASOWI MOŻE UWIERZYĆ ze wie co MOWI i wie co robi TU NA FORUM INWESTYCYJNYM. :mrgreen: :lol: :mrgreen:

Pandziora
Chorąży sztabowy

Postautor: Pandziora » 02 kwie 2019 16:13

Przeginają z tymi kosztami produkcji. O ile jeszcze WW3 mozna uznać za uzasadnione, bo np. w 12mln wejdzie konwersja na konsole, to ta druga gierka o Czarnobylu też 12mln? Przecież to im się nie zwróci. Poza tym nie starczy im kasy. Farmersi nie są z Warszawy i powinni produkować taniej. Inaczej nic dla akcjonariuszy nie zostanie...
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

Julian11
Chorąży

Postautor: Julian11 » 02 kwie 2019 16:45

co do F51 wydaje się że mleko się rozlało , mieli niebywała szanse zwizaną z WW3 ale niestety wyszło jak zawsze. CHite nie zapowiada sie na grę przełomową to będzie moim zdniaem GE bis , symulator chodzenia czego przedsmak pokazuje trailer.

także za jakiś czas moga byc podbitki w 2 poołowie roku itp ale pytanie z jakich pułapów cenowych , to raz i jak mocne po tym jak kolejny raz F51 jednak zawodzi .

hantar
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: hantar » 02 kwie 2019 16:47

Julian vel Alik piszący o ojczyźnie jako wspólnocie pewnych wartości, gdy jeszcze kilka miesięcy temu ordynarnie naganiał na F51, kosztem innych nieświadomych inwestorów i próbował się obłowić na te swoje "miliony" na łatwowierności innych Polaków... to jak taki odpowiednik właściciela kopalni w Kongo, który wykorzystuje małe dzieci do zwiększenia swojego staniu posiadania. A później na forum obraża tych, którzy mu to pokazują, zachowując się jak mafie z pewnych afrykańskich krajów, w których aby zakazać głosowania obcina się ręce.

Śmieszne są te jego wywody. Takie... nadające się do afrykańskiego kabaretu.

Julian11
Chorąży

Postautor: Julian11 » 02 kwie 2019 17:25

Kto kupował F51 wtedy gdy zacząłem o nim pisać miał dużo powodów do radości, z późniejszego zachowania kursu, a to kiedy każdy decyduje się kasować swoje pozycje to już też indywidualna kwestia.

Niektórzy nawet jakby ich prowadzić za ręke będą postępował tak żeby się z niej wyrwać i robić po swojemu. Tak pisałem pozytywy o F51 ale też nie ukrywalem kiedy kadowalem tą pozycję, to nie była żadna tajemnica że część sprzedałem po 50 a potem wyspałem niżej bo też jeszcze dawałem im szansę, w sumie jak się okazało niepotrzebnie bo ten newralgiczne parę dni tego bardzo dziwnego debiutu były newralgiczne dla dalszej monetyzacji gry.

Na rynku kazdy sam musi decydować o tym kupnie i sprzedaży a to wcale nie jest takie proste gdy psycha działa. Nawet jak jest jakiś świetny papier i jazdy o tym wie że jest cool, ale jednak z jakiegoś powodu nie rośnie to odstrecza to od inwestowania. Tak było np z CDR w 2015 roku po debiucie W3 tak było z 11 bit po 70 po debiucie TWOM itp. Wielu nie wchodziło bo się kisil a z perspektywy czasu mógł dać zarobić duże procenty.

Także nie wiem do kogo masz pretensje, zachowujesz, się w swoich opiniach jak dziecko które nie kuma czym jest rynek, czym są fazy rynku i jak na tym samym papierze może być w pewnych okresach cool a jak może być bardzo nie miło jeśli np ktoś 11 bit kupował po 400-500 PLN po tych slawetnych reko po debiucie FP.

Jak muszą się czuć ludzie na MAB którzy kupowali go po np 120 po waszych nagonka h gdy niedawno zalicza 60 PLN a i teraz jest tylko powyżej 70 PLN. Też możesz bić się w piersi i mówić Moja wina, Moja wina, jeśli tego typu oskarżenia wytaczasz przeciwko innym ludziom. Na F51 pamiętam kolesia z bankier który kupił 10-15 k akcji i wywalił po 12-13 PLN bo mu psycha siadla i z radością uwolnił się od kwitu na którym stracił 3 PLN na sztuce, podczas gdy parę miesięcy potem mógł zanotował nawet 35-40 PLN zysku na sztuce. Wtedy też pewnie czuł się nagoniony na F51 i oszukany biorąc po 15. PLN.

Rynek to nie jest zabawa musisz wiedzieć co i dlaczego to coś robisz, brać za własne działania odpowiedzialność i zachowywać się jak Dorosły człowiek używając rozumu i chamowac emocje i być Przeciwieństwem Szczeniaka - dzieciaka jakim wydaje się po tym texcie Ty jesteś

hantar
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: hantar » 02 kwie 2019 17:31

Zawsze byles na bakier z faktami i zawsze najlepiej wychodzilo ci obrazanie ludzi, naganianie i cynizm. Nie spedze nawet sekundy wiecej na dyskusje z toba i prostowanie tych twoich nieprawdziwych wywodow, bo szkoda mi na to zycia.

Wróć do „Akcje”