THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

wszystko na temat spółek publicznych
Erudyta
Sierżant sztabowy

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Erudyta » 16 maja 2019 11:11

Ogladalem dzisiaj z pol godziny na *** gisc gral w ww3. Gra naprawde robi ladne wrazenie, wszystko plynnie smigalo, jak tak dalej pojdzie to bedzie z tej maki chleb. Musza teraz troche kasy wydac na promocje i reklamy zeby gracze wrocili. Byc moze ci co kiedys kupili a potem oddali sprobuja jeszcze raz. 1Q kwartal byl pewny ze bedzie na minusie ale teraz drugi moze zaskoczyc i wyjda na plus. Choc pewnie wynik podrasuje zbiorka na kickerstarterze.

fajnie to słyszeć , niestety szkoda że w debiucie wyszła taka BARDACHA .

Życze im jak najlepiej ale zmarnowaną szansę debiutu WW3 baaardzo cieżko bedzie nadrobić. WW3 to była ich przepustka do zmiany firmy z mniej niż" przeciętniaka" na ciekawą perspektywiczna spółkę Gamedevu.
Julianek vel allikota. Ciągle biegasz po tematach jak kot z chorym pęcherzem. Czekam za rok, jak napiszesz, że zawsze wierzyłeś w tę produkcję i ileż to na niej nie zarobiles.

Julian11
Starszy chorąży

Postautor: Julian11 » 16 maja 2019 11:13

Ogladalem dzisiaj z pol godziny na *** gisc gral w ww3. Gra naprawde robi ladne wrazenie, wszystko plynnie smigalo, jak tak dalej pojdzie to bedzie z tej maki chleb. Musza teraz troche kasy wydac na promocje i reklamy zeby gracze wrocili. Byc moze ci co kiedys kupili a potem oddali sprobuja jeszcze raz. 1Q kwartal byl pewny ze bedzie na minusie ale teraz drugi moze zaskoczyc i wyjda na plus. Choc pewnie wynik podrasuje zbiorka na kickerstarterze.

fajnie to słyszeć , niestety szkoda że w debiucie wyszła taka BARDACHA .

Życze im jak najlepiej ale zmarnowaną szansę debiutu WW3 baaardzo cieżko bedzie nadrobić. WW3 to była ich przepustka do zmiany firmy z mniej niż" przeciętniaka" na ciekawą perspektywiczna spółkę Gamedevu.
Julianek vel allikota. Ciągle biegasz po tematach jak kot z chorym pęcherzem. Czekam za rok, jak napiszesz, że zawsze wierzyłeś w tę produkcję i ileż to na niej nie zarobiles.
nie da się ukryc że na F51 juz ciekawy hajs zarobiłem--trzyamm kciuki zeby im sie udało ruszyc ten WW3 do lepszej sprzedazy wówczas zapewne wejde po raz kolejny i byc może po raz kolejny zarobie jakis hajs. ALe póki co jednak wole inne spółki miec w portfelu .

mareqq
Starszy chorąży

Postautor: mareqq » 16 maja 2019 13:56

Kwit ładnie rośnie na zwiększonym wolumenie mozliwe ze dołek juz za nami.

chandlerr
Starszy sierżant sztabowy

Postautor: chandlerr » 16 maja 2019 21:31

Pomalu wracaja gracze, coraz wiecej sprzedanych kopii od wczoraj i gra sie pnie w global best sellers. Po dzisiejszej sesji i wielu pozytywach nadzieja na odwrocenie trendu jest, choc wiadomo jedna jaskolka wiosny nie czyni.

3mldEUR
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: 3mldEUR » 16 maja 2019 22:01

Czołem żołnierze Word War 3!

Czas wielkiej bitwy o akcje nadchodzi!
Mój portfel giełdowy:
100% F51

Każdy może sprawdzić, czy uda mi się osiągnąć mój cel inwestycyjny do końca 2019, później portfel zostanie utajniony

Powyższy tekst nie stanowi rekomendacji

mareqq
Starszy chorąży

Postautor: mareqq » 16 maja 2019 22:13

Dzieki tej wtopie farmy mam 2x większy pakiet niż podczas jazdy pod premierę 8)

3mldEUR
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: 3mldEUR » 16 maja 2019 22:16

Mój portfel giełdowy:
100% F51

Każdy może sprawdzić, czy uda mi się osiągnąć mój cel inwestycyjny do końca 2019, później portfel zostanie utajniony

Luxtorpeda
Podporucznik

Postautor: Luxtorpeda » 16 maja 2019 22:17

Ooo coraz więcej nas :shock: nie wiem czy sie cieszyć czy sie martwić :roll:
BOA- czyżby perła NC

TLH- Cannabis Poland zielona potęga :mrgreen:

3mldEUR
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: 3mldEUR » 16 maja 2019 22:23

Dzieki tej wtopie farmy mam 2x większy pakiet niż podczas jazdy pod premierę 8)

Gratuluję! Giełda jest po to, aby korzystać z okazji. Ja dzięki wtopie Get Even mogłem wejść całym kapitałem jaki miałem w akcje The Farm 51 na początku 2018r.

Nieudzacznik narzeka, że jest źle, Inwestor szuka okazji, aby wejść po dobrej cenie. 8)
Mój portfel giełdowy:
100% F51

3mldEUR
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: 3mldEUR » 16 maja 2019 22:27

Ooo coraz więcej nas :shock: nie wiem czy sie cieszyć czy sie martwić :roll:

Ja i mareqq jesteśmy tu cały czas, mareqq nawet dłużej ode mnie.
Mój portfel giełdowy:
100% F51

3mldEUR
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: 3mldEUR » 16 maja 2019 22:39

Dzisiejszy peak to 492 graczy, ostatni raz wyższy peak od dzisiejszego mieliśmy 1 stycznia 2019!
https://steamdb.info/app/674020/graphs/

A przecież dzisiaj nie mamy ani święta, ani weekendu!
Mój portfel giełdowy:
100% F51

glowacki4
Starszy chorąży

Postautor: glowacki4 » 16 maja 2019 23:20

Przyleciał miliarder groszowy, co to obiecywał tu 40 mln sztuk jak PUBG. Brawo, pośmiejemy się znowu z naganiacza :)

3mldEUR
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: 3mldEUR » 17 maja 2019 00:45

Bardzo chętnie pośmieję się z tobą (ze szczęścia), jak wejdzie na live tryb Recon - wtedy dopiero gra będzie mogła konkurować z PUBG. Przed nami jeszcze jednak optymalizacja oparta na nowych animacjach i przejście na najnowszą wersję silnika UE. Chętnie się z tobą pośmieję z tych wszystkich, którzy mieli okazję kupić akcje Farmy poniżej 10 złotych (w 2018) czy poniżej 20 złotych (w 2019) i tego nie zrobili.

Na razie trudno mi z tobą dyskutować, bo nawet nie mogę pokazać ci materiałów z Recona, nie mogę pokazać ci reakcji graczy, gdy Recon wejdzie na live, bo to jest w przyszłości. Akcje kupuje się nie wtedy, gdy wiadomo, że jest sukces, bo żeby coś kupić to musi się znaleźć ten, kto ci sprzeda, a kto sprzeda jak wie, że jest sukces? OK, jak to mówią: wszystko można kupić, kwestia tylko ceny :wink:

Mam jednak do ciebie wielką prośbę: nie kłam i nie wprowadzaj innych w błąd: nikomu nigdzie nie obiecywałem 40 mln sztuk. Pokazuję tylko fakty - takie jak sprzedaż gry PUBG. To są potencjalni klienci Farmy i gry World War 3. Ile z tych potencjalnych klientów stanie się faktycznymi klientami po wejściu na live trybu Recon? To zależy od wielu czynników, których ani ja, ani ty ani nikt inny nie jest w stanie ze 100% pewnością przewidzieć. Skoro tak jest, to ktoś, kto się boi ryzyka sprzedaje, a ktoś, kto wierzy w sukces kupuje. Ja niczego nikomu nie obiecuję. Jeśli będzie sukces to zarobię i to bardzo dużo. Na razie mam prawie 100% zysku na akcjach Farmy w ciągu kilkunastu miesięcy, śmieszy cię to?
Mój portfel giełdowy:
100% F51

hantar
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: hantar » 17 maja 2019 09:07

And here we go again. Jakim trzeba być głąbem kapuściany, aby dać się nabrać po raz kolejny na ten sam numer. Spółka tak przepala gotówkę, że w tym tempie wydawania środków pod koniec roku będzie musiała robić emisję, a tutaj kolejne opowieści śmiesznej treści jak w przypadku WW3, który się skończył w dniu premiery :lol:

Za ciebie 3mld powinien się wziąć ostro KNF, a że ostatnio jakość jego pracy się znacząco poprawiła, to nie znasz dnia ani godziny.

3mldEUR
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: 3mldEUR » 17 maja 2019 14:34

14:30 - mamy już 319 graczy online!
Wczoraj o tej godzinie było 189 graczy - peak rośnie każdego dnia od wprowadzenia Giga-Patch'a!

Przypomnę, że wczorajszy max dzienny to 492 graczy, ostatni raz wyższy peak od wczorajszego mieliśmy 1 stycznia 2019!

Źródło danych:
https://steamdb.info/app/674020/graphs/
Mój portfel giełdowy:
100% F51

Wróć do „Akcje”