Rajdy 4x4_znowu gdzieś się zapodziały

wszystko na temat spółek publicznych
Unberable
Starszy chorąży
Posty: 1411
Rejestracja: 08 mar 2017 20:10

Postautor: Unberable » 01 lip 2017 14:22

Fakt, Ciebie nie ma na forum dlatego napisałeś powyższy post :lol: Powiem Ci Piotr, że poza marną wiedzą nie grzeszysz wielkim IQ.
ty masz za to iq ameby chinczyk zostawils dziury w mozgu chlopcze wlasnie jestem przed ratuszem w plocku i pije piwo i ciebie czytam takiego idioty to tu nie bylo od kiedy powstalo nowe forum nie pozdrawiam :lol:
ciebie nikt nie pobije zdjęciami domu jakiego pilnowałeś i pisałeś ,że twój kłamczuszku ,naganiaczu perfidny
:D :shock:

REKLAMA


Horus
Starszy plutonowy
Posty: 30
Rejestracja: 01 lip 2017 09:49

Postautor: Horus » 01 lip 2017 14:29

Pewnie pilnuje buha dzis mam urlop 2 tyg i przyjechalem do plocka na mecz he a ty opowiedz czy byles mitomanie z adwokatem na walnym *** zapowiadales wroce jutro to golasie wkleje co pisales na watku *** to zalatwicie sutkowskiego buhaha ale ja pijak kryminalista bez kasy musialem isc z czestochowy do plocka 19 godzin he czsem zlapalem autostpa buhaha *** moje kochane pozdrawiam was dzis czule a o 21 przed prezydium zaczyna sie turniej pilki recznej plazowej wysle wam zdjecia bo po meczu bede piasek zbieral buha

Karmen
Plutonowy
Posty: 16
Rejestracja: 01 lip 2017 14:06

Postautor: Karmen » 01 lip 2017 14:30

ty masz za to iq ameby chinczyk zostawils dziury w mozgu chlopcze wlasnie jestem przed ratuszem w plocku i pije piwo i ciebie czytam takiego idioty to tu nie bylo od kiedy powstalo nowe forum nie pozdrawiam :lol:
ciebie nikt nie pobije zdjęciami domu jakiego pilnowałeś i pisałeś ,że twój kłamczuszku ,naganiaczu perfidny
:D :shock:


ciekawe czy już wypił to piwo....

Horus
Starszy plutonowy
Posty: 30
Rejestracja: 01 lip 2017 09:49

Postautor: Horus » 01 lip 2017 14:33

ciebie nikt nie pobije zdjęciami domu jakiego pilnowałeś i pisałeś ,że twój kłamczuszku ,naganiaczu perfidny
:D :shock:


ciekawe czy już wypił to piwo....
nie jeszcze zostawilem wam bracia chinczycy po smakujcie ha po inwestycji zycia w bumech po 1.31 he

DoktorMisio
Sierżant sztabowy
Posty: 113
Rejestracja: 25 maja 2017 23:42

Postautor: DoktorMisio » 01 lip 2017 14:34

Pewnie pilnuje buha dzis mam urlop 2 tyg i przyjechalem do plocka na mecz he a ty opowiedz czy byles mitomanie z adwokatem na walnym *** zapowiadales wroce jutro to golasie wkleje co pisales na watku *** to zalatwicie sutkowskiego buhaha ale ja pijak kryminalista bez kasy musialem isc z czestochowy do plocka 19 godzin he czsem zlapalem autostpa buhaha *** moje kochane pozdrawiam was dzis czule a o 21 przed prezydium zaczyna sie turniej pilki recznej plazowej wysle wam zdjecia bo po meczu bede piasek zbieral buha
emeryci mają urlop juz all time piłka ręczna plażowa? co za sraka intelektualna
a cos nie chwalisz sie efektami urynoterapii?

Unberable
Starszy chorąży
Posty: 1411
Rejestracja: 08 mar 2017 20:10

Postautor: Unberable » 01 lip 2017 14:37

ciebie nikt nie pobije zdjęciami domu jakiego pilnowałeś i pisałeś ,że twój kłamczuszku ,naganiaczu perfidny
:D :shock:


ciekawe czy już wypił to piwo....
Szczerze to mnie niewiele obchodzi. Patrząc co pisze, jak pisze i jakie urojenia ma przypuszczam, że większość forumowiczów podchodzi do niego tak podobnie. Nie mniej wzrasta mu poziom agresji więc pewnie już wypił i ma mało, więc nerwowo szuka nowej dawki alkoholu.

Horus
Starszy plutonowy
Posty: 30
Rejestracja: 01 lip 2017 09:49

Postautor: Horus » 01 lip 2017 14:40

Pewnie pilnuje buha dzis mam urlop 2 tyg i przyjechalem do plocka na mecz he a ty opowiedz czy byles mitomanie z adwokatem na walnym *** zapowiadales wroce jutro to golasie wkleje co pisales na watku *** to zalatwicie sutkowskiego buhaha ale ja pijak kryminalista bez kasy musialem isc z czestochowy do plocka 19 godzin he czsem zlapalem autostpa buhaha *** moje kochane pozdrawiam was dzis czule a o 21 przed prezydium zaczyna sie turniej pilki recznej plazowej wysle wam zdjecia bo po meczu bede piasek zbieral buha
emeryci mają urlop juz all time piłka ręczna plażowa? co za sraka intelektualna
a cos nie chwalisz sie efektami urynoterapii?
*** masz i teraz lec na badania he. http://zprp.pl/archiwa/50979

danek_112_reaktywacja
Starszy chorąży
Posty: 1089
Rejestracja: 11 lip 2016 17:26

Postautor: danek_112_reaktywacja » 01 lip 2017 14:42

aż sie prawie popłakałem czytając wasze wypociny, kapitalne

swoją drogą co gpw robi z ludżmi.......

DoktorMisio
Sierżant sztabowy
Posty: 113
Rejestracja: 25 maja 2017 23:42

Postautor: DoktorMisio » 01 lip 2017 14:42

:D :shock:


ciekawe czy już wypił to piwo....
Szczerze to mnie niewiele obchodzi. Patrząc co pisze, jak pisze i jakie urojenia ma przypuszczam, że większość forumowiczów podchodzi do niego tak podobnie. Nie mniej wzrasta mu poziom agresji więc pewnie już wypił i ma mało, więc nerwowo szuka nowej dawki alkoholu.
na to wygląda ze juz przebiera nogami czy po wypicu piwa w moczu jest jeszcze %%%?????

Horus
Starszy plutonowy
Posty: 30
Rejestracja: 01 lip 2017 09:49

Postautor: Horus » 01 lip 2017 14:43

Unberable. *** byles z adwokatem na walnym bumechu czy nie czy odwolales presesa czy nie czy z adwokkatem zalatiliscie zarzad czy nie ?straszyles kazdy cie czytal ze masz tyle kasy ze wykonczysz sutka a teraz sam ze soba piszesz wez leki nara golas chinczyk ci dziekuje za te psie pieniadze nawet he

Unberable
Starszy chorąży
Posty: 1411
Rejestracja: 08 mar 2017 20:10

Postautor: Unberable » 01 lip 2017 14:48

Unberable. *** byles z adwokatem na walnym bumechu czy nie czy odwolales presesa czy nie czy z adwokkatem zalatiliscie zarzad czy nie ?straszyles kazdy cie czytal ze masz tyle kasy ze wykonczysz sutka a teraz sam ze soba piszesz wez leki nara golas chinczyk ci dziekuje za te psie pieniadze nawet he
Matko ale Cię zjada od środka żółć. Wymyślasz już takie bzdury, że nawet czytać żal. Teraz doszły do tego urojenia pisania samego z sobą. Szok co wóda, ubóstwo i więzienie robią z ludzi.

DoktorMisio
Sierżant sztabowy
Posty: 113
Rejestracja: 25 maja 2017 23:42

Postautor: DoktorMisio » 01 lip 2017 14:50

Unberable. *** byles z adwokatem na walnym bumechu czy nie czy odwolales presesa czy nie czy z adwokkatem zalatiliscie zarzad czy nie ?straszyles kazdy cie czytal ze masz tyle kasy ze wykonczysz sutka a teraz sam ze soba piszesz wez leki nara golas chinczyk ci dziekuje za te psie pieniadze nawet he
Matko ale Cię zjada od środka żółć. Wymyślasz już takie bzdury, że nawet czytać żal. Teraz doszły do tego urojenia pisania samego z sobą. Szok co wóda, ubóstwo i więzienie robią z ludzi.
ciekawe czy ma to piwo czy bedzie recycling?

Unberable
Starszy chorąży
Posty: 1411
Rejestracja: 08 mar 2017 20:10

Postautor: Unberable » 01 lip 2017 14:51



ciekawe czy już wypił to piwo....
Szczerze to mnie niewiele obchodzi. Patrząc co pisze, jak pisze i jakie urojenia ma przypuszczam, że większość forumowiczów podchodzi do niego tak podobnie. Nie mniej wzrasta mu poziom agresji więc pewnie już wypił i ma mało, więc nerwowo szuka nowej dawki alkoholu.
na to wygląda ze juz przebiera nogami czy po wypicu piwa w moczu jest jeszcze %%%?????
Zauważ, że przypominasz jego wychwalanie urynoterapii, co jest równie obrzydliwe jak jego facjata, a ten co robi? Wkleja Ci link do informacji o letnich zawodach na starówce w Płocku. Co ma jedno z drugim? No ja rozumiem strasznie podniecony, że mógł przyjechać do rodzinnego miasta gdzie kątem się prześpi za darmo i zobaczy darmowe zawody sportowe. Wszystko za darmo. I nie byłoby niczego w tym złego gdyby nie to, że jego podnieca 10 zł za które sprzedałby matkę.

DoktorMisio
Sierżant sztabowy
Posty: 113
Rejestracja: 25 maja 2017 23:42

Postautor: DoktorMisio » 01 lip 2017 14:55

Szczerze to mnie niewiele obchodzi. Patrząc co pisze, jak pisze i jakie urojenia ma przypuszczam, że większość forumowiczów podchodzi do niego tak podobnie. Nie mniej wzrasta mu poziom agresji więc pewnie już wypił i ma mało, więc nerwowo szuka nowej dawki alkoholu.
na to wygląda ze juz przebiera nogami czy po wypicu piwa w moczu jest jeszcze %%%?????
Zauważ, że przypominasz jego wychwalanie urynoterapii, co jest równie obrzydliwe jak jego facjata, a ten co robi? Wkleja Ci link do informacji o letnich zawodach na starówce w Płocku. Co ma jedno z drugim? No ja rozumiem strasznie podniecony, że mógł przyjechać do rodzinnego miasta gdzie kątem się prześpi za darmo i zobaczy darmowe zawody sportowe. Wszystko za darmo. I nie byłoby niczego w tym złego gdyby nie to, że jego podnieca 10 zł za które sprzedałby matkę.
no podobno folklor

Horus
Starszy plutonowy
Posty: 30
Rejestracja: 01 lip 2017 09:49

Postautor: Horus » 01 lip 2017 14:55

Unberable. *** byles z adwokatem na walnym bumechu czy nie czy odwolales presesa czy nie czy z adwokkatem zalatiliscie zarzad czy nie ?straszyles kazdy cie czytal ze masz tyle kasy ze wykonczysz sutka a teraz sam ze soba piszesz wez leki nara golas chinczyk ci dziekuje za te psie pieniadze nawet he
Matko ale Cię zjada od środka żółć. Wymyślasz już takie bzdury, że nawet czytać żal. Teraz doszły do tego urojenia pisania samego z sobą. Szok co wóda, ubóstwo i więzienie robią z ludzi.
no tak golas zapomnial co mial zrobic z adwokatem he *** lecz sie i wez sie w koncu za robote zapomnisz o stracie ja nie tylko alkocholik ale byly cpun jeszcze *** nasz forumowy czekamy po akcji na *** z adwokatem wykonczyliscie zarzad teraz tu he ile wam zejdzie ?baranie a ten adwokat to kto skad ty wylazles baranie bo nie wierze ze ty jestes zdrowy na umyslemusisz cos brac by pisac te idotyzmy pewnie adwokata to widziales na sprawie rozwodowej ale adwokat zony chlopie odpocznij mowie ci sa wakacje wez zuli swoich z pod polo marketu walnijcie po szczeniakuna chwile zobaczysz inny swiat na chinczku zycie sie nie konczy he pamiataj golas he


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: daimond i 226 gości