THE DUST [THD]

wszystko na temat spółek publicznych
Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: THE DUST [THD]

Postautor: Julian11 » 30 gru 2019 11:06

nie interesuja mnie te smieci o ktorych piszecie
patrze tylko co wypisujecie a wiec jakimi nieudacznikami jestescie palanty
Powiem jedno człowiek spełniony, zadowolony i pewny siebie nie jest takim zgorzkniałym, pełnym żółci Burkiem jak ty i wielu tobie podobnych, wynaładowujących na tym forum swoje komplexy... Udają INNYCH (zawodowców, mędrców itp.) NIŻ SĄ RZECZYWISTOŚCI, ale ich wpisy skupiające się emocjonalnych wpisach o wszystkim tylko nie o spółkach, obnażają ich Cieniznę i mentalny q. Rwi dołek w którym egzystują w REALU.

REKLAMA


ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: THE DUST [THD]

Postautor: ANTYCHRYST » 30 gru 2019 11:12

ma sens ale nie dla idiotów

twoją wiarą jest to że w nic nie wierzysz może tylko w pieniądze

i odpie.rdol sie *** od tego w co ludzie wierzą

bo to nie twoja *** sprawa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
moja sprawa, bo za to płacę :!: :!: :!: :!: jeżeli sami utrzymywalibyście sobie katechetów, kieckowych i kościoły, nie miałbym nic do tego :!: :!: :!: :!: :!: :!:
komu kur.wa płacisz? mi coś płacisz? ja wierze i chu.i ci do tego rozumiesz to? moja wiara moja sprawa

nie będziesz mnie przekonywał do swoich idei że nic nie ma
niedługo spis powszechny, zobaczymy jaki z ciebie kozak, pewnie k...wa podasz że należysz do koscioła i znowu będzie, że to kraj katolicki z 86% Polaków-katolików, podczas gdy jak sami się policzyli (ISKK) do koscioła zasuwa raptem 20% mieszkańców Polski.

Skoro nie przyznajesz się do kościoła i udziału w nim to powinno ci zależeć, żeby ten kościół padł, żeby kieckowi nie doili budżetu na miliardy złotych rocznie. Inaczej niczym nie różnisz się od sukienkowych i należysz do ich sekty, a jeżeli tak to będę się z tego śmiał i to zwalczał. Gdyby nie kieckowi, nic mi do tego w co kto wierzy czy nie wierzy ale póki co to JA JESTEM DO TEGO ZMUSZANY :!: :!:

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: THE DUST [THD]

Postautor: ANTYCHRYST » 30 gru 2019 11:21

oczywiście że należe do kościoła i jestem katolikiem - coś sie nie podoba? bałwochwalco


katolik jest zmuszany żeby chodzić do kościoła? jest jakaś kara za to że się nie chodzi

czy katolik który nie chodzi i nie daje na tace nie jest katolikiem?

Bóg mieszka, jest zamkniety tylko w kosciele?
nie obchodzi mnie gdzie sobie boga zamykacie, ale miejsce religii jest w kościele :!: :!: nie obchodzi mnie, to, kumasz :?: :?: :?: nie mam ochoty na każdym kroku być poddawany gwałtowi religijnemu i temu że wy sobie w coś wierzycie :!: :!: :!:

"czy katolik który nie chodzi i nie daje na tace nie jest katolikiem?"

czy karateka, który nie ćwiczy karate jest karateką :?: :?: :?:

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: THE DUST [THD]

Postautor: ANTYCHRYST » 30 gru 2019 11:31

miejsce religii nie jest tylko w kościele jest wszędzie tam gdzie jest osoba wierząca - jak bede chciał to będe sie modlił w parku w szkole w sądzie i na plaży

tam gdzie będe chciał i nic ci do tego

"czy katolik który nie chodzi i nie daje na tace nie jest katolikiem?"

czy karateka, który nie ćwiczy karate jest karateką :?: :?:


twój poziom niestety nie nadaje sie do dyskusji na temat religii, idź pogadaj z jehowymi
nie obchodzi mnie religia, o czym mam gadać, kto bardziej wierzy? czy jakiś bóg, w którego wierzysz jest wszechmocny a może nie jest? co mnie to obchodzi? w dodatku w XXI wieku :roll: :shock: ale tak się składa, że do tych bzdetów jestem zmuszany na każdym kroku więc będę to tępił aż nie padnie

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: THE DUST [THD]

Postautor: ANTYCHRYST » 30 gru 2019 11:35

a pytanie jak najbardziej zasadne, twoja odpowiedź jest za to standardowa jak na członka sekty. No bo ja przecież NIE JESTEM KOMPETENTNY by rozmawiać o religii :lol: :lol: :lol: :lol: o truchle na dwóch skrzyżowanych deskach :lol: :lol: :lol: ja nie rozumiem, ja nie mogę się wypowiadać :lol: :lol: :lol:


i jeszcze odnośnie kwestii tego co to za katolik co nie chodzi do kościoła:

cytując klasyka: "co to za wegetarianin co wpier...d..ala schabowe" :lol: :lol: :lol: :lol:

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: THE DUST [THD]

Postautor: ANTYCHRYST » 30 gru 2019 11:44

to nie bog stworzyl czlowieka
to czlowiek stworzyl sobie boga
otóż to

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: THE DUST [THD]

Postautor: pazdzioch » 30 gru 2019 11:51

to nie bog stworzyl czlowieka
to czlowiek stworzyl sobie boga
dlatego twierdze ze nie ma ludzi nie wierzacych ,a widac to w nieszczesciach ,nie wazne do kogo i czego ale kazdy potrzebuje takiego wsparcia i pomocy duchowej ,kazdy tu z piszacych nawet ty antychryst :P po cichu przed waznymi zyciowymi sprawami prosisz kogos o pomoc i zeby ci sie udalo ,nie musisz byc praktykujacym katolikiem ,zydem ,islamista zeby byc dobrym czlowiekiem a czytajac to forum obecnie zle sie dzieje z ludzmi niestety,nie obrazajmy sie nawzajem to takie proste

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: THE DUST [THD]

Postautor: ANTYCHRYST » 30 gru 2019 12:11

to nie bog stworzyl czlowieka
to czlowiek stworzyl sobie boga
dlatego twierdze ze nie ma ludzi nie wierzacych ,a widac to w nieszczesciach ,nie wazne do kogo i czego ale kazdy potrzebuje takiego wsparcia i pomocy duchowej ,kazdy tu z piszacych nawet ty antychryst :P po cichu przed waznymi zyciowymi sprawami prosisz kogos o pomoc i zeby ci sie udalo ,nie musisz byc praktykujacym katolikiem ,zydem ,islamista zeby byc dobrym czlowiekiem a czytajac to forum obecnie zle sie dzieje z ludzmi niestety,nie obrazajmy sie nawzajem to takie proste
tacy jak jędraszewski obrażają mnie cały czas, nawet KURATOR OŚWIATY OBRAŻA MOJE DZIECI i każe im cały czas uczestniczyć w jakichś uroczystościach religijnych, peregrynacjach relikwii i wizytacjach biskupa na sali gimnastycznej w czasie trwania lekcji i bez mojej wiedzy :!: :!: :!: :!: i przestań z takimi ckliwymi, dobrotlywimy i pojednawczymi tekstami, religia ma jedną twarz - jędraszewskiego, pozbądźcie się go ze swoich szeregów, wtedy możemy sobie żyć spokojnie obok siebie, bo jeszcze raz powtarzam, możecie sobie wierzyć w co chcecie ale mnie do tego nie zmuszajcie.

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: THE DUST [THD]

Postautor: KUGID » 30 gru 2019 12:18

Panowie bądź Panie. Załóżcie nowy wątek i tam dyskutujcie na temat .... . Być może chcecie zwrócić uwagę na THE THUST, żeby frajerom wcisnąć akcje - spółdzielnia????. Merytorycznie : The Thust - to balon!!!!!

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: THE DUST [THD]

Postautor: ANTYCHRYST » 30 gru 2019 12:24

Panowie bądź Panie. Załóżcie nowy wątek i tam dyskutujcie na temat .... . Być może chcecie zwrócić uwagę na THE THUST, żeby frajerom wcisnąć akcje - spółdzielnia????. Merytorycznie : The Thust - to balon!!!!!
zgadzam się w 100% :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: THE DUST [THD]

Postautor: Julian11 » 13 sty 2020 14:43

wprawdzie info spzred weekendu ale ...zawsze.

podpisali kolejna umowe ze sponsorem na zrobienie kolejnej gry symulatora No.6.

wczesniej czy póżniej to tez i na kursie i wartosci spółki powinno zaprocentować .

HOUK. 8) 8)


https://www.bankier.pl/wiadomosc/THE-DU ... 01560.html

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: THE DUST [THD]

Postautor: ANTYCHRYST » 13 sty 2020 14:52

no i widzisz Alina, tu jesteś prawie na zero, na jajebie z 5000 w plecy, na JRholding na lekkim plusie... kokosów to ty nie robisz :lol: :lol:

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: THE DUST [THD]

Postautor: Rif1977 » 13 sty 2020 15:44

wprawdzie info spzred weekendu ale ...zawsze.

podpisali kolejna umowe ze sponsorem na zrobienie kolejnej gry symulatora No.6.

wczesniej czy póżniej to tez i na kursie i wartosci spółki powinno zaprocentować .

HOUK. 8) 8)
Za moment będą mieli więcej projektów przyklepanych do realizacji niż 11bit przez 10 lat działalności. W ile osób je realizują, przypomnisz? Hehe

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: THE DUST [THD]

Postautor: Julian11 » 13 sty 2020 15:50

Z tego co już się zorientowałem to raczej nie wszystkie będą zrealizowane, na wczesnym etapie mogą dojść do wniosku że nie będą kontynuowali rozwoju poszczególnych projektów.

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: THE DUST [THD]

Postautor: ANTYCHRYST » 13 sty 2020 15:55

Z tego co już się zorientowałem to raczej nie wszystkie będą zrealizowane, na wczesnym etapie mogą dojść do wniosku że nie będą kontynuowali rozwoju poszczególnych projektów.
tak będzie pewnie z gniotem Piekary :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości