THE DUST [THD]

wszystko na temat spółek publicznych
ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: THE DUST [THD]

Postautor: ANTYCHRYST » 29 gru 2019 13:35

Nie słaba moja wiara, tylko po prostu nie podoba mi się obrażanie, ale skoro wy jeste#cie tacy mega wyluzowani i taki dystans macie do siebie z tej Lewej strony społeczeństwa, to po *** się tak obruszyłeś jak napisałem tęczowy knypie.? Bo tęcza to chyba nie obraźliwe słowo, a knypie wynikało z małostkowości twoich wpisów gdy z jednej strony naganiałeś na jjb a chwilę potem rechotałeś że podobno kogoś udało Ci się w te akcje Ubrać--- dlatego napisałem o moralności i knypie.
jędraszewski mówił o "tęczowej zarazie" i potrzebie jej eksterminacji, zupełnie tak, jak lgbt byli przed wojną i w czasie wojny ekstreminowani przez hitlerowców ale też narodowcy dążyli do tego i dążą w Polsce... dlatego takie żarty są nie na miejscu... no chyba, że rajcują cię *** żarty o Żydach w kontekście Oświęcimia... ale to tylko świadczy o Tobie, bo to taki sam poziom jak żarty o gejach...
Dlatego moim zdaniem nie jest chrześcijaninem a tym bardziej "księciem" tej wiary tylko jej karykaturą. Bardziej pasuje do faryzeuszy Starowierców(starego Testamentu) , niż "reformatorkich" apostołów i Uczniów Nauk Jezusa.

Nie nie podoba mi się to co mówią o Żydach, tak jak nie podoba mi się to co Żydzi mówią o Polakach często gęsto i to Jaki los zgotowali Żydzi np. Palestyńczykom traktując ich jak podludzi, odbierając im możliwość normalnego funkcjonowania i życia w świecie XXI wieku... . TYLKO DLATEGO ŻE MOGĄ TO ROBIĆ, bo są obecnie silniejsi.
Zgoda co do Izraela, ale akurat Palestyńczycy to też niezłe religijne świry... jak większość tam zresztą... (za wyjątkiem chyba tylko prześladowanych Kurdów zwalczających ISIS)... dlatego trafiła kosa na kamień... w tym religijnym obłędzie... i dlatego będę się śmiał z każdej religii... bo to jedyna droga, by przeciąć tę nienawiść mającą od tysięcy lat źródło w podziałach religijnych.

REKLAMA


Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: THE DUST [THD]

Postautor: Julian11 » 29 gru 2019 17:32

To przeważnie nie kwestia religii tylko Ludzi świrów,. To samo było w" Ateistycznych "komuszych krajach gdzie religię zastąpił kult jednostki jak Stalin, Mao, polpot, kimowie, Lenin itp. Itd.

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: THE DUST [THD]

Postautor: ANTYCHRYST » 29 gru 2019 18:41

To przeważnie nie kwestia religii tylko Ludzi świrów,. To samo było w" Ateistycznych "komuszych krajach gdzie religię zastąpił kult jednostki jak Stalin, Mao, polpot, kimowie, Lenin itp. Itd.
Kult to kult i zawsze opiera się na jednostkach świrach - czy to religijny czy pozornie antyreligijny i wcale nie tylko "komuszy" jak próbujesz to przedstawiać ale też np. hitleryzm, franconizm, mussolinizm czy pinochetyzm bo tak jak Stalin czy Mao wszyscy byli przecież obiektami narzuconej społeczeństwie czci czyli de facto religii. Chrześcijaństwo, judaizm, hitleryzm, stalinizm czy maoizm to wszystko religie - jest obiekt czci traktowany jak bóg i jego wyznawcy. Pod tym względem różnicy nie ma żadnej, różnią się tylko rodzajem obłędu i sposobem eksterminacji innych.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: THE DUST [THD]

Postautor: Julian11 » 29 gru 2019 23:38

Oczywiście że jest różnica, taka jak między dobrem i zwyrodniałym złem.

Jeśli uważasz siebie tylko za kupę mięcha, kierowanym instynktem stworzonym tylko do prokreacji i przedłużenia gatunku jak to jest w naturę wpisane, to twoja brocha, twój wybór. Natomiast daruj sobie wyciskanie tych wynaturzeń innym.

Zastanów się nad tym Czym jest kosmos, jak mógł powstać, dlaczego się nadal rozszerza pomimo takiej olbrzymiej masy jaka w nim jest zgromadzona, co mogło spowodować taką energię Stworzenia Go (kosmosu) itp. Itd. Jesteś mega ignorantem jeśli twierdzisz że już wszystko wiesz o Świecie (kosmosie, życiu i naszym miejscu w nim). Ja wierzę w siłę wyższą w energię ludzi i wszechświata ogólnie, w coś co bardziej nas definiuje niż tylko mięcho, kości, tkanki i procesy fizykochemiczne zachodzące w naszych organizmach. Kumasz czaczę? Jeśli nie tym gorzej dla ciebie i ci współczuję.

Właśnie dlatego były różne religię, ludzie się zastanawiali nad swoim istnieniem i ich miejscem w Otaczającym ich świecie... To był naturalny proces w odpowiedzi KIM Jesteśmy, i jakie jest nasze miejsce, rola i cel w TYM ŚWIECIE.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2019 23:50 przez Julian11, łącznie zmieniany 1 raz.

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: THE DUST [THD]

Postautor: ANTYCHRYST » 29 gru 2019 23:49

Oczywiście że jest różnica, taka jak między dobrem i zwyrodniałym złem.

Jeśli uważasz siebie tylko za kupę mięcha, kierowanym instynktem stworzonym tylko do prokreacji i przedłużenia gatunku jak to jest w naturę wpisane, to twoja brocha, twój wybór. Natomiast daruj sobie wyciskanie tych wynaturzeń innym.

Zastanów się nad tym Czym jest kosmos, jak mógł powstać, dlaczego się nadal rozszerza pomimo takiej olbrzymiej masy jaka w nim jest zgromadzona, co mogło spowodować taką energię Stworzenia Go (kosmosu) itp. Itd. Jesteś mega ignorantem jeśli twierdzisz że już wszystko wiesz o Świecie (kosmosie, życiu i naszym miejscu w nim). Ja wierzę w siłę wyższą w energię ludzi i wszechświata ogólnie, w coś co bardziej nas definiuje niż tylko mięcho, kości, tkanki i procesy fizykochemiczne zachodzące w naszych organizmach. Kumasz czaczę, jeśli nie tym gorzej dla ciebie i ci współczuję.
no na pewno nie definiuje tego jakiś Jezus w laczkach w przepasce na krzyżu :lol: :lol: :lol: :lol:

człowieku z czym ty tu wyjeżdżasz :lol: :lol: myślisz że tylko "chrześcijanie" tacy jak ty się nad tym wszystkim zastanawiają? :lol: :lol: ja mam podejście naukowe, ty religijne, ja nie potrzebuję bóstw i jakichś nauk rzekomego Mesjasza :lol: :lol: :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: THE DUST [THD]

Postautor: Julian11 » 29 gru 2019 23:56

I co ci ta nauka podpowiada? Cwaniaku?? ..ze *** wiemy i jesteśmy w czarnej *** jeśli chodzi o wiedzę i świadomość dotyczącą otaczającego nas świata...?? Tylko taka może być logiczna odpowiedź na twoją wiarę w Naukę, że jesteś nadal Kretynem który nie ma pojęcia o niczym, nawet niewielkie pojęcie o naszej planecie, czy słońcu czy układzie słonecznym, nie mówiąc o galaktyce czy genezie powstawania życia czyli np. Kosmosu lub kosmosów...itp. Itd. :lol:

Jezus i jego nauki są ponadczasowe jak do tej pory, kto wie jeśli teraz miałby się zjawić zjawiłby się np. W statku kosmicznym pokazując ludziom na czym polega energia dobra lub zła w tyglu kosmosu--- coś jak np. Jedi i sithowie ze Star Wars... Ale wtedy ludzie byli za głupi nie skumaliby wielu niuansów dlatego trzeba było im przekazywać pewne odpowiedzi na nurtujące ich pytania... W bardziej prymitywny i łopatologiczny sposób, pokazując o co come on z energią dobra a jednoczenie ukazując Moc tego postępowania...być może taka że twoja energia przenosi się do innych wymiarów, jakich to już zależy od tego jaką energię w sobie skupiałeś...to właśnie może być życie po życiu o czym jest mowa w mnóstwie różnych religiach tych nadal hołdowanych i tych już zapomnianych.

Jeśli ktoś twierdzi że ma podejście naukowe to musi powielić Słowa pewnego myśliciela które dawno już zostały wypowiedziane... Wiem że nic nie Wiem, innej opcji NIE MA.Ale jak widać jesteś jeszcze za głupi, żeby dojść do tego etapu "oświecenia" , do którego Mądrzejsi od ciebie doszli już dawno..

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: THE DUST [THD]

Postautor: ANTYCHRYST » 30 gru 2019 09:15

I co ci ta nauka podpowiada? Cwaniaku?? ..ze *** wiemy i jesteśmy w czarnej *** jeśli chodzi o wiedzę i świadomość dotyczącą otaczającego nas świata...?? Tylko taka może być logiczna odpowiedź na twoją wiarę w Naukę, że jesteś nadal Kretynem który nie ma pojęcia o niczym, nawet niewielkie pojęcie o naszej planecie, czy słońcu czy układzie słonecznym, nie mówiąc o galaktyce czy genezie powstawania życia czyli np. Kosmosu lub kosmosów...itp. Itd. :lol:

Jezus i jego nauki są ponadczasowe jak do tej pory, kto wie jeśli teraz miałby się zjawić zjawiłby się np. W statku kosmicznym pokazując ludziom na czym polega energia dobra lub zła w tyglu kosmosu--- coś jak np. Jedi i sithowie ze Star Wars... Ale wtedy ludzie byli za głupi nie skumaliby wielu niuansów dlatego trzeba było im przekazywać pewne odpowiedzi na nurtujące ich pytania... W bardziej prymitywny i łopatologiczny sposób, pokazując o co come on z energią dobra a jednoczenie ukazując Moc tego postępowania...być może taka że twoja energia przenosi się do innych wymiarów, jakich to już zależy od tego jaką energię w sobie skupiałeś...to właśnie może być życie po życiu o czym jest mowa w mnóstwie różnych religiach tych nadal hołdowanych i tych już zapomnianych.

Jeśli ktoś twierdzi że ma podejście naukowe to musi powielić Słowa pewnego myśliciela które dawno już zostały wypowiedziane... Wiem że nic nie Wiem, innej opcji NIE MA.Ale jak widać jesteś jeszcze za głupi, żeby dojść do tego etapu "oświecenia" , do którego Mądrzejsi od ciebie doszli już dawno..
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ale masz zryty beret :roll: :shock: :shock: :shock: w połączeniu z wykształceniem podstawowym mieszanka wybuchowa :roll: :cry: :cry: :cry: :cry:

gadasz jak jakiś antyszczepionkowiec płaskoziemiec :roll: :roll: :shock: :shock: :shock:

jak w ty kraju ma się coś zmienić, jak tu wielu takich z mentalnością i wiedzą żywcem wyrwaną ze średniowiecza... :cry: :cry: :cry: :cry:

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: THE DUST [THD]

Postautor: ANTYCHRYST » 30 gru 2019 10:02

Obrazek

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: THE DUST [THD]

Postautor: Julian11 » 30 gru 2019 10:05

Człowiek wykorzystuje tylko część możliwości swojego Hardware i nie wie nadal dlaczego..

Ty jesteś znacznie głupszy, masz mylne pojęcie i przekonanie o swojej osobie---- TO DLATEGO JESTEŚ GOLAS----Przyczyna i Skutek. Zejdź na ziemię przemyśl parę rzeczy i nie udawaj GOLASIE jakiegoś myśliciela bo na jeszcze większego *** wychodzisz.. I takie są fakty.. :lol: 8)

BIEDNY BO GŁUPI, GŁUPI BO Biedny--- w dodatku jesteś żałosny bo nawet z tej oczywistej oczywistość , nie zdajesz sobie sprawy. 8)
Ostatnio zmieniony 30 gru 2019 10:07 przez Julian11, łącznie zmieniany 1 raz.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: THE DUST [THD]

Postautor: Julian11 » 30 gru 2019 10:09

a ty luj jan niby co myliomer
tez golodupiec i to tragiczny bo do tego tepa sztuka
Nie niby, - - - - miszczu grania na SPXie i innym Nasdaq i tak narzekający na Banana. :lol: 8)

Złej Baletnicy przeszkadza i rąbek u spódnicy.. Muminie... :lol: 8) :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: THE DUST [THD]

Postautor: Julian11 » 30 gru 2019 10:22

jak czytam te twoje madroglupie wynurzenia to rzygac mi sie chce
takich tepakow jak ty to tu pelno
kompletne zero jestes facet
bez przygotowania i doswiadczenia
Najważniejsze że ty jesteś taki merytoryczny że stać cię tylko na narzekanie, masz takie mega doŚwiadczenie że na GPW absolutnie nie widzisz możliwości zysku na spółkach i dlatego grasz na giełdach zagranicznych, tutaj na forum pisząc dla HEJTERSKIEGO FUN, czyli dla JAJ.

A pro pos jaj, może zjadłeś te jaja z salmonellą i to jest powód twojego rozstroju żołądkowego... MUMIN.. :lol: 8)

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: THE DUST [THD]

Postautor: Julian11 » 30 gru 2019 10:30

Wystarczy parę słów prawdy i takim Bolkom jak ty krew tak zaczyna buzować, że mało na zawał nie pier.do.lną.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: THE DUST [THD]

Postautor: Julian11 » 30 gru 2019 10:42

wez tepaku poszukaj co teraz kosztuje pare grosze a kosztowalo kilkadziesiat zlotych i inwestuj buraku
Tego typu kwestie zostawiam takim kmiotkom jak ty. Ynwestorze grający na zagranicznych parkietach... 8)

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: THE DUST [THD]

Postautor: Julian11 » 30 gru 2019 10:51

zapraszam
zdechniesz bardzo szybko
tu sie tylko meczysz tepy bucu
Możliwe.. Nikt nie zna dnia ani godziny, ja miałem i mam dobre życie, co będzie w życiu po życiu lub czego Nie będzie, czas pokaże. Czas daje odpowiedź na wiele pytań, czego ludzie nie kumają również będąc inwestorami... On ma kluczowe znaczenie. Ty też się o tym przekonasz MUMIN... :lol: 8)

I jeszcze jedno Karma wraca... To a pro Pos twojej merytoryki, doświadczeniu itp. Którym tu w tych postach Epatujesz.. MUMIN.. :lol:

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: THE DUST [THD]

Postautor: ANTYCHRYST » 30 gru 2019 11:04

ma sens ale nie dla idiotów

twoją wiarą jest to że w nic nie wierzysz może tylko w pieniądze

i odpie.rdol sie *** od tego w co ludzie wierzą

bo to nie twoja *** sprawa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
moja sprawa, bo za to płacę :!: :!: :!: :!: jeżeli sami utrzymywalibyście sobie katechetów, kieckowych i kościoły, nie miałbym nic do tego :!: :!: :!: :!: :!: :!:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 178 gości