PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

wszystko na temat spółek publicznych
filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11546
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: filozof rynku » 25 mar 2019 15:34

Odwracają uwagę od przewietrzonych kąt bankowych !
vetus, schowaj się lepiej w jakimś kącie i poćwicz gramatykę :mrgreen:
wtedy z łatwością założysz w tym kącie... konto bankowe, powodzenia

REKLAMA


vetus
Chorąży
Posty: 970
Rejestracja: 04 lis 2015 10:49

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: vetus » 25 mar 2019 16:20

Leci na 6 !
Tutaj tylko nieliczni zarabiają i nie są to drobni akcjonariusze !


hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4766
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: hantar » 28 mar 2019 09:33

Odwracają uwagę od przewietrzonych kąt bankowych !
vetus, schowaj się lepiej w jakimś kącie i poćwicz gramatykę :mrgreen:
wtedy z łatwością założysz w tym kącie... konto bankowe, powodzenia
Może ty się lepiej schowaj lub wróć do podstawówki, gdyż nawet nie rozróżniasz gramatyki od ortografii.

Za chwilę papier będzie po cenach, w jakich go kupowałem w 2014 roku, a ty nadal piszesz tutaj farmazony. Ile ci za to płacą?

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11546
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: filozof rynku » 28 mar 2019 15:40

gramatyka, to szerokie pojęcie dotyczące poprawnej pisowni i budowy zdań, natomiast ortografia, to tylko jakaś część zajmująca się poprawną pisownią...
ale ok, nie jestem polonistą i nie wymądrzam się...

hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4766
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: hantar » 28 mar 2019 15:43

gramatyka, to szerokie pojęcie dotyczące poprawnej pisowni i budowy zdań, natomiast ortografia, to tylko jakaś część zajmująca się poprawną pisownią...
ale ok, nie jestem polonistą i nie wymądrzam się...
I co, będziesz kopiował odpowiedzi z wykopu dla gimnazjalistów i na tym samym poziomie? Rozumiem, że to twój poziom wiedzy i szczyt umiejętności?

https://zapytaj.onet.pl/Category/015,01 ... _samo.html

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11546
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: filozof rynku » 28 mar 2019 16:50

co zamierzasz udowodnić, swoją tezę?
masz do tego prawo
na pewno błędem jest pisanie: kąt bankowych zamiast kont bankowych, co do tego zgoda
określenie gramatyka, czy ortografia?
nawet, jeśli nie byłem precyzyjny, nie jest to powód do jakiegoś hejtu i pytania, ile dostaję za wpisy? :shock:
zauważ, że od dłuższego już czasu, nikt już prawie tu nie pisze, ja raz na jakiś czas wrzucę link, a jak komuś się wytknie szkolny błąd, to można z tego zrobić aferę :roll:
jeśli pozwolisz, to wrócę do podstawowych treści forum i czasem wrzucę linka?

hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4766
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: hantar » 09 kwie 2019 16:09

Na popycie łącznie stoi 78 sztuk akcji. Szok 8) 8) 8)



vetus
Chorąży
Posty: 970
Rejestracja: 04 lis 2015 10:49

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: vetus » 25 kwie 2019 13:04

Za bankiera cię pogonili to tu spamujesz ?!
I tak g...o tego dla akcjonariuszy zostanie, koszta i Zarząd biorą wsio :lol:


vetus
Chorąży
Posty: 970
Rejestracja: 04 lis 2015 10:49

Re: PLATIGE IMAGE tom.2 "A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej".

Postautor: vetus » 25 kwie 2019 16:22

Będzie dobrze jak się na 50 zatrzyma !
:cry:
filozof rynku » 22 sie 2017 18:16

uważaj vetus bo strasznie się boję :roll:
ja mam horyzont rok, spółka świetna, cały czas dokupuje małymi partiami, spadnie to będę miał kolejna okazję inwestycyjną
TY NATOMIAST NIGDY STRACHU PRZED KUPNEM AKCJI NIE POKONASZ :oops:
:lol: :lol: :lol:


vetus
Chorąży
Posty: 970
Rejestracja: 04 lis 2015 10:49

Re: PLATIGE IMAGE tom.2 "A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej".

Postautor: vetus » 25 kwie 2019 16:41

Popatrzcie jaka radykalna zmiana postrzegania MCI :mrgreen:
autor: filozof rynku » 14 wrz 2017 12:06


pomimo, że nie mam to nic złego na samą spółkę nie napisałem
w tym ostatnim wypadku, porównałem sobie tylko potencjał i wizję mci do pli, w zasadzie nie ma porównania :roll:
tobie osobiście radzę, abyś pomyślał nad zakupieniem paru sztuk bo cena jest więcej niż ok, oczywiście nie wierże, ze to zrobisz bo tacy jak ty myślą dokładnie tak :arrow: cena 80 kupię za 60...cena 60 kupię za 50...cena 50 ech kupię za 40 etc, w rezultacie kupujesz na szczycie po ...kilkaset :twisted:
:lol: :lol: :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości