PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

wszystko na temat spółek publicznych
becareful
Plutonowy
Posty: 18
Rejestracja: 18 lut 2011 13:24

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: becareful » 08 gru 2017 09:49

Po latach, ponownie sobie obejrzałem filmik Tomka Bagińskiego ''Sztuka Spadania".
https://www.youtube.com/watch?v=46QaOikFYhM
http://www.filmweb.pl/Sztuka.Spadania
Parafrazując, sam tytuł idealny dla ostatnich wydarzeń na kursie PLI, fabuła poniekąd też.
Filmik jest kapitalny - te wszystkie postacie z twarzami wyrażającymi emocje, akcja, wykreowanie jakiegoś tam świata, wreszczcie sama animacja. Naprawdę mistrzostwo. Przez ostatnie 10 lat, Tomuś nabrał doświaczenia, a wyobraźnia go nie opuściła, więc o kreację ''tHE wITCHER'', można być spokojnym, ta produkcja skazana jest na sukces!

REKLAMA


Whitewalker
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2857
Rejestracja: 19 maja 2013 11:29

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: Whitewalker » 09 gru 2017 12:03

Ruszyło się, jest producentka serialu.

Następne powinny być castingi.

http://variety.com/2017/tv/news/netflix ... 30021/amp/
Prawda gdzieś jest...

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11541
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: filozof rynku » 09 gru 2017 15:22

Ruszyło się, jest producentka serialu.

Następne powinny być castingi.

http://variety.com/2017/tv/news/netflix ... 30021/amp/
zajebiste info, faktycznie coś się ruszyło i nie ma już odwrotu :!:
JEST NAWET TYTUŁ SAGI :arrow: THE LAST WISH
Obrazek
ps> babka z najwyższej półki, odpowiadała za daredevil :http://www.ign.com/articles/2017/12/08/ ... adaptation
http://www.imdb.com/name/nm1274355/
Ostatnio zmieniony 09 gru 2017 15:37 przez filozof rynku, łącznie zmieniany 1 raz.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: pandorinium » 09 gru 2017 15:34

Ciekawe czy takie naganianie podpada pod paragraf. Aż mnie korci kiedyś sprawdzić wysyłając pismo do KNF.

A koledze który nie zna się ani na grze, ani na filmach polecam obejrzeć seriale i poczytać komentarze ludzi którzy nie są slepo zapatrzeni w firmę, bo tracą codziennie kasę.

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11541
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: filozof rynku » 09 gru 2017 16:06

pandorinium albo jesteś ignorantem, albo też czymś mega rozczarowany :?: :oops:
możesz pisać sobie gdzie chcesz, w dodatku podać swoją osobę, jako naganiającą na spadki :!:
poza tym, akurat na tym wątku, oprócz pojawiających się trolli/prześmiewców, którzy mają swoje ujadanie w momencie spadków i piszących - mam rację bo mam - z reguły, są zamieszczane wyłącznie własne przemyślenia, co w stylu postów wyraża się pisaniem np ''moim zdaniem", albo też przytaczane są ogólnodostępne informacje z innych portali, ot jak ta ostatnia o producentce sagi :idea:
nikt, nikogo nie zmusza do pisania oraz czytania i kierowania się wpisami jako decyzji inwestycyjnych, więcej wg teorii kontrariańskiej, większość nie ma racji, więc nastroje można spróbować antycypować, do czego między innymi może służyć forum, podsumowując :arrow: proszę się nie kierować moimi wpisami przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych, dla małych i dużych dzieci, można taką adnotację napisać za każdym razem, albo też umieścić ja w stopce 8)
ps> polemika na wątku polega na mnogości poglądów i polemice wynikającej z tego faktu, ot np whitewalker, kiedyś napisał, że jego zdaniem: 1 akcję pli wycenić można pomiędzy 20-100 zł, dodam, że każdy powinien mieć swoją własną cenę i kierować złotą zasadą warrena buffeta: "Cena jest tym, co płacisz. Wartość jest tym, co otrzymujesz w zamian"
Ostatnio zmieniony 09 gru 2017 16:53 przez filozof rynku, łącznie zmieniany 1 raz.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: pandorinium » 09 gru 2017 16:48

Naprawdę współczuję. Strata kasy przysłoniła ci resztki zdrowego rozsądku.

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11541
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: filozof rynku » 09 gru 2017 17:03

współczuj sobie, bo nie ryzykując nigdy nie zarobisz dużych pieniędzy :oops:
zresztą, nie bardzo wiem, o co ci w ogóle chodzi?
masz swoje zdanie ok, ja mam to w nosie, współczuję tobie, tak ja ty mnie, ale ja też mogę mieć swoje zdanie, które ty z kolei możesz mieć w nosie i ok
nic i nikt jednak nie zmieni faktu, że gra na bananie pt THE WITCHER LAST WISH trwa nadal :twisted:
ps> ponieważ różnimy się w opiniach o 180 stopni, więc nie ma sensu dalej ze sobą gadać...

zjablik66
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 380
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: zjablik66 » 10 gru 2017 00:01

Tak w klimacie naganiania :)
- wg mnie warto zwrócić uwagę na okładkę - The Last Wish introducing The Witcher (czyli wg mnie teoretycznie jest to pomyślane jako coś bardzo długiego, oczywiście jak będzie w praktyce będzie zależeć od efektów komercyjnych I sezonu)
- można było dzisiaj pooglądać Tomka w jakiejś imprezie organizowanej przez Gazetę Wyborczą, oczywiście Tomek łączył się LA - coś tam delikatnie zahaczono o Wiedźmina, ale Tomek od razu nondisclosure agreement (sorki NDA-ajki mnie blokują) - ale mimo NDA powiedział, że ma dużą nadzieje że serial będzie kolejnych polskim udanym dobrem eksportowym jak gra, oraz trochę technicznie o pisaniu scenariuszy w USA. Oczywiście mówi, że sam się przy tym dużo uczy i że jest inaczej niż w Polsce. Mianowicie bardzo wiele razy przepisuje się scenariusz (jak to ujął, "jest niemal pisany krwią"), ale na końcu z tego wychodzą fajne rzeczy i ma się gwarancje, że wyjdzie coś dobrego.
No i tyle w temacie, NDA, czyli dobranoc :)

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: glowacki4 » 10 gru 2017 00:06

Jak serial ma być polskim dobrem eksportowym, jeśli będzie produkowany przez Netfixa ? LOL


filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11541
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: filozof rynku » 10 gru 2017 15:29

Tak w klimacie naganiania :)
- wg mnie warto zwrócić uwagę na okładkę - The Last Wish introducing The Witcher (czyli wg mnie teoretycznie jest to pomyślane jako coś bardzo długiego, oczywiście jak będzie w praktyce będzie zależeć od efektów komercyjnych I sezonu)
- można było dzisiaj pooglądać Tomka w jakiejś imprezie organizowanej przez Gazetę Wyborczą, oczywiście Tomek łączył się LA - coś tam delikatnie zahaczono o Wiedźmina, ale Tomek od razu nondisclosure agreement (sorki NDA-ajki mnie blokują) - ale mimo NDA powiedział, że ma dużą nadzieje że serial będzie kolejnych polskim udanym dobrem eksportowym jak gra, oraz trochę technicznie o pisaniu scenariuszy w USA. Oczywiście mówi, że sam się przy tym dużo uczy i że jest inaczej niż w Polsce. Mianowicie bardzo wiele razy przepisuje się scenariusz (jak to ujął, "jest niemal pisany krwią"), ale na końcu z tego wychodzą fajne rzeczy i ma się gwarancje, że wyjdzie coś dobrego.
No i tyle w temacie, NDA, czyli dobranoc :)
oczywiście zero naganiania, tylko fakty, które z kolei można interpretować pozytywnie /można też negatywnie/ i tak ja i ty to robimy, nikt nikogo nie zmusza na inwestycję w PLI
dodam, że polak naprawdę potrafi, choć realizacja trwała dość długo, ale efekty są i to jakie:
http://m.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/twoj- ... 31435.html
a może oscar nie tylko europejski?
https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2017 ... produkcji/

Michael506
Starszy plutonowy
Posty: 21
Rejestracja: 14 lis 2017 16:27

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: Michael506 » 10 gru 2017 20:00

Tak w klimacie naganiania :)
- wg mnie warto zwrócić uwagę na okładkę - The Last Wish introducing The Witcher (czyli wg mnie teoretycznie jest to pomyślane jako coś bardzo długiego, oczywiście jak będzie w praktyce będzie zależeć od efektów komercyjnych I sezonu)
- można było dzisiaj pooglądać Tomka w jakiejś imprezie organizowanej przez Gazetę Wyborczą, oczywiście Tomek łączył się LA - coś tam delikatnie zahaczono o Wiedźmina, ale Tomek od razu nondisclosure agreement (sorki NDA-ajki mnie blokują) - ale mimo NDA powiedział, że ma dużą nadzieje że serial będzie kolejnych polskim udanym dobrem eksportowym jak gra, oraz trochę technicznie o pisaniu scenariuszy w USA. Oczywiście mówi, że sam się przy tym dużo uczy i że jest inaczej niż w Polsce. Mianowicie bardzo wiele razy przepisuje się scenariusz (jak to ujął, "jest niemal pisany krwią"), ale na końcu z tego wychodzą fajne rzeczy i ma się gwarancje, że wyjdzie coś dobrego.
No i tyle w temacie, NDA, czyli dobranoc :)
To jest screen z tytułu angielskiej wersji zbioru opowiadań " ostatnie życzenie " to wlaśnie " The Last Wish " (nawet widać okładki książki lol....) . Wiec nie rozumiem stwierdzenia czy coś jest przemyślane czy nie . Sprawa jest prosta sezon będzie miał dobre recenzje a przede wszystkim oglądalność to będą nastepnę sezony

zjablik66
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 380
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: zjablik66 » 10 gru 2017 22:51

Jesli ta okladka w tle jest przypadkowa to zadnych konotacji, ale jesli nie to zaczynaja od samego poczatku, czyli od opowiadan, a nie od sagi. Co to towaru eksportowego w postaci serialu to przytoczylem Baginsa, wiec jakby co to jego loluj. Ale zawsze mozna spojrzec szerzej,ze n chodzi tyle o producenta a Polskosc Wiedzmina

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11541
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: filozof rynku » 11 gru 2017 09:28

Jesli ta okladka w tle jest przypadkowa to zadnych konotacji, ale jesli nie to zaczynaja od samego poczatku, czyli od opowiadan, a nie od sagi. Co to towaru eksportowego w postaci serialu to przytoczylem Baginsa, wiec jakby co to jego loluj. Ale zawsze mozna spojrzec szerzej,ze n chodzi tyle o producenta a Polskosc Wiedzmina
jeśli zaczynają od opowiadań to bardzo dobrze, bo tam materiał jest bogaty, a przecież nie chodzi o jeden film, czy nawet sezon, a o wiele sezonów 8) wszystkie opowiadania przeczytałem, jedne troszkę przymulały, ale inne? łał, naprawdę byłem pod wrażeniem wyobraźni sapkowskiego, właśnie ostatnie życzenie, czy choćby dolina kwiatów, z kapitalnym mieniakiem dudu
, to ostatnie najbardziej mnie ubawiło :twisted: w każdym razie materiał jest mega, no i od siebie zawsze producenci mogą coś nowego dodać, w sumie jak ktoś lubi fantasy to świat wykreowany przez sapkowskiego, moim zdaniem jest w ścisłej czołówce światowej :idea:

Michael506
Starszy plutonowy
Posty: 21
Rejestracja: 14 lis 2017 16:27

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: Michael506 » 11 gru 2017 10:07

Jesli ta okladka w tle jest przypadkowa to zadnych konotacji, ale jesli nie to zaczynaja od samego poczatku, czyli od opowiadan, a nie od sagi. Co to towaru eksportowego w postaci serialu to przytoczylem Baginsa, wiec jakby co to jego loluj. Ale zawsze mozna spojrzec szerzej,ze n chodzi tyle o producenta a Polskosc Wiedzmina
jeśli zaczynają od opowiadań to bardzo dobrze, bo tam materiał jest bogaty, a przecież nie chodzi o jeden film, czy nawet sezon, a o wiele sezonów 8) wszystkie opowiadania przeczytałem, jedne troszkę przymulały, ale inne? łał, naprawdę byłem pod wrażeniem wyobraźni sapkowskiego, właśnie ostatnie życzenie, czy choćby dolina kwiatów, z kapitalnym mieniakiem dudu
, to ostatnie najbardziej mnie ubawiło :twisted: w każdym razie materiał jest mega, no i od siebie zawsze producenci mogą coś nowego dodać, w sumie jak ktoś lubi fantasy to świat wykreowany przez sapkowskiego, moim zdaniem jest w ścisłej czołówce światowej :idea:
A od czego niby mieli by zacząć jak nie opowiadań ? Tam się zaczyna cała historia . Ja sam zaczynałem czytać sagę od Krew elfów bo nie było w bibliotece zbiorów opowiadań i za bardzo nie wiedziałem o co chodzi :)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości