PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

wszystko na temat spółek publicznych
Pijaczysko
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2200
Rejestracja: 04 maja 2010 08:43

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: Pijaczysko » 27 lut 2019 17:11

Czyżby cwaniaczki chcieli zdjąć spółkę z giełdy zanim się ujawni umowa z netflixem?
Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn.

REKLAMA


ms
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 304
Rejestracja: 23 wrz 2015 13:52

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: ms » 27 lut 2019 17:58

Może dla pocieszenia akcjonariuszy, Pan MS napisze jeszcze jakiś kolejny ciekawy post na mój temat? Fajnie się traci pieniądze???
To gwoli komentarza. Polecam przejrzeć kurs i moje wyjście.

ms
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 278
Rejestracja: 23 wrz 2015 13:52
autor: ms » 20 maja 2017 13:31

A ja w ostatnich dniach opuściłem pokład Platige.
Takie miałem założenie, że sprzedaję po upublicznieniu informacji i tak zrobiłem.
Trzy lata - starczy. Najdłuższa moja inwestycja.
A że pojawił się konkretny obrót, to miałem okazję to wykorzystać.
Życzę wielu sukcesów na Platige i mocno kibicuję spółce.

Czołem!

To był ostatni mój post na wątku Platige. Pozostałych kilka, to komentarz do Twojej postawy. I niestety kolejne Twoje posty tylko utwierdziły mnie w tym, że jesteś zwykła kanalią.

hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4763
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: hantar » 27 lut 2019 20:17

Może dla pocieszenia akcjonariuszy, Pan MS napisze jeszcze jakiś kolejny ciekawy post na mój temat? Fajnie się traci pieniądze???
To gwoli komentarza. Polecam przejrzeć kurs i moje wyjście.

ms
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 278
Rejestracja: 23 wrz 2015 13:52
autor: ms » 20 maja 2017 13:31

A ja w ostatnich dniach opuściłem pokład Platige.
Takie miałem założenie, że sprzedaję po upublicznieniu informacji i tak zrobiłem.
Trzy lata - starczy. Najdłuższa moja inwestycja.
A że pojawił się konkretny obrót, to miałem okazję to wykorzystać.
Życzę wielu sukcesów na Platige i mocno kibicuję spółce.

Czołem!

To był ostatni mój post na wątku Platige. Pozostałych kilka, to komentarz do Twojej postawy. I niestety kolejne Twoje posty tylko utwierdziły mnie w tym, że jesteś zwykła kanalią.
Akurat nie pisałem, że ty tracisz pieniądze, tylko tracą je inni, którym mieszałeś w głowie. Tak mieszałeś, ponieważ pisałeś/piszesz, że ja jestem kanalią, polaczkiem gdy ostrzegałem o możliwych scenariuszach kursowych wynikających z prezentowanych wyników finansowych. A kim ty, zjablik czy filozof jesteście? Dobrymi wójkami rozumiem? Tak dobrymi, że akcjonariusze podczas waszego zaczerniania obrazu realnej sytuacji, kreowania nadziei i obrzucania innych błotem stracili od listopada kolejne 50%. Gratuluje.

Jeśli dla takich ludzi moja osoba, która rzeczowo pisała tutaj o bardzo istotnych powodach do niepokoju związanych z inwestycją jest kanalią, to uznam to za bardzo miły komplement i podziękuję :lol:

Powodzenia!

vetus
Chorąży
Posty: 970
Rejestracja: 04 lis 2015 10:49

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: vetus » 27 lut 2019 20:35

Od jutra zbieram 8)
od poniedziałku dzida :mrgreen:

Alabama_MM
Sierżant
Posty: 56
Rejestracja: 16 maja 2018 09:34

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: Alabama_MM » 28 lut 2019 09:06

Od jutra zbieram 8)
od poniedziałku dzida :mrgreen:
Zbieraj vetus śmiało, sprawdź sobie wykres 5-letni to zobaczysz, gdzie kurs zmierza.

vetus
Chorąży
Posty: 970
Rejestracja: 04 lis 2015 10:49

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: vetus » 28 lut 2019 10:56

Od jutra zbieram 8)
od poniedziałku dzida :mrgreen:
Zbieraj vetus śmiało, sprawdź sobie wykres 5-letni to zobaczysz, gdzie kurs zmierza.
Chyba nie wziąłeś tego na poważnie ?!
Palcem tego nie tknę

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11541
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: filozof rynku » 05 mar 2019 09:03

wiemy, gdzie kompletnie jej zabrakło :roll:
promocja, promocja, promocja...
https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci ... no/3bn6j3t
i te ciągłe...tajemnice:
https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2019 ... e-witcher/

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11541
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: filozof rynku » 05 mar 2019 11:30

https://interaktywnie.com/biznes/newsy/ ... age-258596
ps> często, zmieniając firmę zabiera się też...zaprzyjaźnionych klientów




incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8056
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: incoqnito » 19 mar 2019 11:51

I kurs choć trochę odreagował 8)

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11541
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: filozof rynku » 19 mar 2019 14:25

kolejne recenzje i co ważne zauważono dobrą prace platige w tym doborowym towarzystwie...
https://www.gram.pl/artykul/2019/03/18/ ... bots.shtml
https://www.antyradio.pl/Film/Seriale/M ... iera-30207


vetus
Chorąży
Posty: 970
Rejestracja: 04 lis 2015 10:49

Re: PLATIGE IMAGE [PLI] księga II A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej

Postautor: vetus » 25 mar 2019 12:08

Odwracają uwagę od przewietrzonych kąt bankowych !


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości