CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

wszystko na temat spółek publicznych
mareqq
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 06 sie 2011 16:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: mareqq » 14 cze 2022 13:08

Dokup sobie pakiet MBF to z biedy sie wreszcie wyrwiesz 8)

REKLAMA


Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2331
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: Rif1977 » 14 cze 2022 15:59




Moim zdaniem XTB to będzie boczniak przez kilka lat w przedziale 14/15-21/22 zł nie licząc dywidend, ale czas pokaże jak będzie, i może jednak tym razem się pomylę, choć nie sądzę, bo rekordowe obroty w okolicach 21,50-21,70 zł
powiedziały mi bardzo dużo :idea:
może będzie rosło, albo i spadało. fajna ta analiza, albo i nie... sherlocku albo może i watsonie :lol:
mi tam może i spaść na 1 zł, aby tylko płacili dywidendę za którą sobie dokupię więcej akcji.
za ten rok może i być jej kilka złotych, bo dopiero jesteśmy w trakcie II kw. gdzie szaleje zmienność, a przed nami jeszcze więcej niż za nami

smalec_alfa a Ty jaką analizę dałeś jeśli chodzi o XTB :?: :roll: Ja Ci przynajmniej napisałem konkret od strony technicznej. Zmienność również nie będzie trwała wiecznie, a kurs o wiele wcześniej zaczyna dyskontować przyszłe wydarzenia. Wiesz co to jest doświadczenie na rynku :?: :roll:
Drwiliście ze mnie jak pisałem, że CD Projekt leci na 50 zł, drwiliście ze mnie jak pisałem, że Mercator leci na 50 zl, drwiliście ze mnie jak kupowałem spółkę węglową (Bogdankę) po 20 zł, drwiliście ze mnie jak kupowałem ZEPAK po 7 zł, a fascynowaliście się wtedy Mercatorami i Projektami które latały po 300/400 zł, i dalej nie wyciągacie wniosków z moich postów, tylko dalej ze mnie drwicie :roll:
Drwilismy, gdy pisałeś, że Tauron leci na 3, a spadł na pysk i chodził za grosze. Wielu mogło wtedy stracić mnóstwo kasy. CDP na 50 nie poleciało i nikt nie wie za ile będzie za 2-3 lata.

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8603
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: dryniol » 14 cze 2022 18:02



może będzie rosło, albo i spadało. fajna ta analiza, albo i nie... sherlocku albo może i watsonie :lol:
mi tam może i spaść na 1 zł, aby tylko płacili dywidendę za którą sobie dokupię więcej akcji.
za ten rok może i być jej kilka złotych, bo dopiero jesteśmy w trakcie II kw. gdzie szaleje zmienność, a przed nami jeszcze więcej niż za nami

smalec_alfa a Ty jaką analizę dałeś jeśli chodzi o XTB :?: :roll: Ja Ci przynajmniej napisałem konkret od strony technicznej. Zmienność również nie będzie trwała wiecznie, a kurs o wiele wcześniej zaczyna dyskontować przyszłe wydarzenia. Wiesz co to jest doświadczenie na rynku :?: :roll:
Drwiliście ze mnie jak pisałem, że CD Projekt leci na 50 zł, drwiliście ze mnie jak pisałem, że Mercator leci na 50 zl, drwiliście ze mnie jak kupowałem spółkę węglową (Bogdankę) po 20 zł, drwiliście ze mnie jak kupowałem ZEPAK po 7 zł, a fascynowaliście się wtedy Mercatorami i Projektami które latały po 300/400 zł, i dalej nie wyciągacie wniosków z moich postów, tylko dalej ze mnie drwicie :roll:
Drwilismy, gdy pisałeś, że Tauron leci na 3, a spadł na pysk i chodził za grosze. Wielu mogło wtedy stracić mnóstwo kasy. CDP na 50 nie poleciało i nikt nie wie za ile będzie za 2-3 lata.

Rif1977 po pierwsze zacytuj mnie tak jak ja cytuję Ciebie, a nie jakieś bajeczki sobie tutaj wymyślasz, choć Tauron jest i tak powyżej 3 zl :roll:
Po drugie, ja patrzę na rynek w długim terminie, a Ty tu i teraz, i właśnie tym się różnimy :roll: Dlatego nic nie potrafisz przewidzieć na giełdzie, a ja już dzisiaj jestem niemal pewny, że CD Projekt będzie nawet dużo poniżej 50 zł w dłuższej perspektywie :idea:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2331
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: Rif1977 » 14 cze 2022 21:19




smalec_alfa a Ty jaką analizę dałeś jeśli chodzi o XTB :?: :roll: Ja Ci przynajmniej napisałem konkret od strony technicznej. Zmienność również nie będzie trwała wiecznie, a kurs o wiele wcześniej zaczyna dyskontować przyszłe wydarzenia. Wiesz co to jest doświadczenie na rynku :?: :roll:
Drwiliście ze mnie jak pisałem, że CD Projekt leci na 50 zł, drwiliście ze mnie jak pisałem, że Mercator leci na 50 zl, drwiliście ze mnie jak kupowałem spółkę węglową (Bogdankę) po 20 zł, drwiliście ze mnie jak kupowałem ZEPAK po 7 zł, a fascynowaliście się wtedy Mercatorami i Projektami które latały po 300/400 zł, i dalej nie wyciągacie wniosków z moich postów, tylko dalej ze mnie drwicie :roll:
Drwilismy, gdy pisałeś, że Tauron leci na 3, a spadł na pysk i chodził za grosze. Wielu mogło wtedy stracić mnóstwo kasy. CDP na 50 nie poleciało i nikt nie wie za ile będzie za 2-3 lata.

Rif1977 po pierwsze zacytuj mnie tak jak ja cytuję Ciebie, a nie jakieś bajeczki sobie tutaj wymyślasz, choć Tauron jest i tak powyżej 3 zl :roll:
Po drugie, ja patrzę na rynek w długim terminie, a Ty tu i teraz, i właśnie tym się różnimy :roll: Dlatego nic nie potrafisz przewidzieć na giełdzie, a ja już dzisiaj jestem niemal pewny, że CD Projekt będzie nawet dużo poniżej 50 zł w dłuższej perspektywie :idea:
Gdybyś patrzył w dlugiej perspektywie,.to kupowalbys spółki gierkowe, gdy były tanie. Naśmiewałeś się z nich, gdy wszyscy robili na nich kolosalne pieniadze. Kupowałem po 12 złotych CDR, kupowałem po 60 złotych 11bit. CDR sprzedałem zbyt szybko, bo przy 30 i żałuje mocno. Później jeszcze parr.razy coś na nich zarobiłem. Ale 11bit.poszlo w okolicach 500. Więc proszę, to śmieszne jest, gdy po kilku latach kiszonki poleciałem z mega Tauronem z 2,50 na 3 z ogonkiem. Lepiej uważaj, żebyś tego szybko nie stracił.

chandlerr
Chorąży
Posty: 816
Rejestracja: 08 paź 2015 23:11

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: chandlerr » 15 cze 2022 14:07

https://www.facebook.com/CDPROJEKTRED/p ... 940248831/

Mają ważniejsze sprawy niż jakieś tam gry... :)

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2331
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: Rif1977 » 17 cze 2022 10:16



Słuszna uwaga 8)

Moim zdaniem XTB to będzie boczniak przez kilka lat w przedziale 14/15-21/22 zł nie licząc dywidend, ale czas pokaże jak będzie, i może jednak tym razem się pomylę, choć nie sądzę, bo rekordowe obroty w okolicach 21,50-21,70 zł
powiedziały mi bardzo dużo :idea:
może będzie rosło, albo i spadało. fajna ta analiza, albo i nie... sherlocku albo może i watsonie :lol:
mi tam może i spaść na 1 zł, aby tylko płacili dywidendę za którą sobie dokupię więcej akcji.
za ten rok może i być jej kilka złotych, bo dopiero jesteśmy w trakcie II kw. gdzie szaleje zmienność, a przed nami jeszcze więcej niż za nami
Od kretynów mnie wyzywa, ale jego AT nawet nie uwzględnia dywidend, co w ogóle sprawie, że może je do kosza wywalić. Dywidenda na Tauronie nie pojawi się w ciągu kilkunastu lat, więc rozumiem, że nie musi sobie czymś takim głowy zawracać.
Jeszcze widział rekordowe obroty w okolicach 21.50-21,70.
Na ten moment kurs z uwzględnieniem dywidendy w okolicy 23, a ten wieszczył, że bez dywidendy będzie śmigał właśnie poniżej 20 :lol:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: NiKtoś » 17 cze 2022 10:26

Heh , nasza perła narodowa po 90 PLN z cena docelowa 55 , mocarne spuszczenie balona przez... No ja nie mam watpliwosci. Putin-Sana. Wszystkie grzanki tak celuja w 5-10% wartosci od szczytów..
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: dochodzeniowy » 09 lip 2022 22:19

Źródło: Durniol games
Treść chroniona prawem autorskim. Całość przeczytasz tu: https://www.pb.pl/sprzedaj-cd-projekt-a ... gn=article

Michał Wojciechowski i Marcin Nowak, analitycy Ipopemy Securities, zaktualizowali ceny docelowe akcji spółek z branży gier z GPW.

Dla CD Projektu zalecenie brzmi “sprzedaj” z ceną docelową 65 zł. To obecnie najniższa z cen docelowych dla akcji spółk

Apacz
Podporucznik
Posty: 12175
Rejestracja: 15 maja 2010 19:52

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: Apacz » 12 wrz 2022 10:48

Teraz wiekszosc rosnie, a CDProjekt jeszcze sie nie obudzilo ??

:lol:
No risk, no fun :-)

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7551
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: Pandziora » 12 wrz 2022 13:20

CDR jak dla mnie i z fundamentów i zachowania walora jeszcze za wcześnie na wzrost. Na koniec roku wyjdzie odnowiony wiedźmin 3, co zapewni dodatkowe przychody, ale jest już w cenach. Dodatek do Cyberpunka dopiero 2023 i żeby to coś zmieniło, to musieliby wersję GOTY (itp.) gry wprowadzić. Ktoś wie ile ma być tych dodatków? Z multi oficjalnie już zrezygnowali, czy jednak będzie? Wiedzmin 4 to najwcześniej 2025- czyli zbyt odległy termin.
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

Vincere
Sierżant sztabowy
Posty: 153
Rejestracja: 18 cze 2019 22:46
Lokalizacja: Rzeszów

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: Vincere » 12 wrz 2022 16:12

Ale szarpiom

tgolik
Starszy chorąży
Posty: 1459
Rejestracja: 26 cze 2010 20:32

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: tgolik » 25 wrz 2022 15:27

CDR jak dla mnie i z fundamentów i zachowania walora jeszcze za wcześnie na wzrost. Na koniec roku wyjdzie odnowiony wiedźmin 3, co zapewni dodatkowe przychody, ale jest już w cenach. Dodatek do Cyberpunka dopiero 2023 i żeby to coś zmieniło, to musieliby wersję GOTY (itp.) gry wprowadzić. Ktoś wie ile ma być tych dodatków? Z multi oficjalnie już zrezygnowali, czy jednak będzie? Wiedzmin 4 to najwcześniej 2025- czyli zbyt odległy termin.
No i mamy czarnego łabędzia. Serial Edgerunners pchnie sprzedaż Cyberpunka bardziej niż dodatek klasy 10-godzinnego Serca z Kamienia. Zakładam, że Widmo Wolności będzie dodatkiem co najmniej tak dużym jak Krew i Wino.

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: NiKtoś » 25 wrz 2022 15:35

Sprzedaż cyberpunka pchnie ale co z kursem ??
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

zibirog
Młodszy chorąży
Posty: 419
Rejestracja: 12 paź 2010 13:14

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: zibirog » 25 wrz 2022 19:36


Belzebub
Sierżant
Posty: 42
Rejestracja: 14 gru 2020 18:48

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: Belzebub » 29 wrz 2022 22:15

Dawno mnie nie było na tym forum, bo akcje w związku z zacieśnianiem przez FED, wojną i nadchodzącą recesją zaczęły już ładnych parę miesięcy temu mocno parzyć w ręce, stąd chwilowo czekam z zakupami walorów na rynku akcyjnym na lepsze czasy, ale dzisiejsza pozornie niezwiązana z CDR informacja skłoniła mnie do dodania komentarza.

Otóż Google Stadia przestanie działać (decyzja o zamknięciu była zresztą oczekiwana już od jakiegoś czasu), a granie w chmurze jednak nie będzie przyszłością gamingu. Z tego co pamiętam to temat grania w Cyberpunka w chmurze wzbudzał wielkie emocje na tym forum, jeden z użytkowników uznawał "granie w chmurze" za mocno prowzrostowy czynnik (nie pamiętam tylko, kto to był), co było później obiektem szyderstw ze strony innych. W rzeczywistości Stadia nie okazało się popularnym wśród graczy rozwiązaniem.

Co do kursu CDR, to jaki jest, każdy widzi, szansa na większe, stabilne wzrosty z tych poziomów to moim zdaniem będzie dopiero pod kolejną część Wiedźmina.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fango i 233 gości