CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

wszystko na temat spółek publicznych
jeronimobb
Chorąży
Posty: 902
Rejestracja: 15 lip 2010 00:12

CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: jeronimobb » 14 wrz 2017 09:33

Pozwólcie Panie i Panowie, że skoro jestem dziadkiem na tej spółce założę nowy jej rozdział.

Tak jak w tytule, przekroczyliśmy z hukiem 100-tkę i lecimy dalej. W spółce wszystko pięknie działa, ostatnie wyniki rewelacyjne, Gwint nabiera siły. Czekamy tylko na więcej informacji o CP2077.

Link do starej księgi: http://forum.parkiet.com/viewtopic.php?f=1&t=213583

Oby tak dalej było. Pozdrowienia dla tych którzy nie wymiękali przez ostatnie lata pod presją realizacji sporych zysków.
Najwięcej w swoim życiu zainwestowałem w alkohol i powiem wam zwróciło się nawet kilka razy.

REKLAMA


jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7508
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: CDProjekt[CDR]cz.XXXIII / MINĘŁA 100-TKA

Postautor: jarek111 » 14 wrz 2017 09:46

czesc. ale po co nowa ksiega ? jak pamietam kiedys zmienialo sie co 150 stron .

.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

RoccoMan
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3496
Rejestracja: 09 maja 2014 18:24
Lokalizacja: Kaszuby

Re: CDProjekt[CDR]cz.XXXIII / MINĘŁA 100-TKA

Postautor: RoccoMan » 14 wrz 2017 10:03

sorki ale weź moder skasuj ten wątek...

jest stary jest ok
====U know I keep it real====

jeronimobb
Chorąży
Posty: 902
Rejestracja: 15 lip 2010 00:12

Re: CDProjekt[CDR]cz.XXXIII / MINĘŁA 100-TKA

Postautor: jeronimobb » 14 wrz 2017 12:52

Nie lękajcie się spadków. W długim okresie czasu to będzie tylko przystanek. Cel na ten rok to min 135
Najwięcej w swoim życiu zainwestowałem w alkohol i powiem wam zwróciło się nawet kilka razy.

forum
Sierżant
Posty: 49
Rejestracja: 02 sty 2014 19:13
Kontakt:

Re: CDProjekt[CDR]cz.XXXIII / MINĘŁA 100-TKA

Postautor: forum » 14 wrz 2017 12:57

Jakiś przystanek teraz się należy.
http://www.forum-kredytowe.pl - forum o kredytach
http://www.forum-inwestycje.pl - forum o inwestowaniu

jeronimobb
Chorąży
Posty: 902
Rejestracja: 15 lip 2010 00:12

Re: CDProjekt[CDR]cz.XXXIII / MINĘŁA 100-TKA

Postautor: jeronimobb » 14 wrz 2017 13:54

Jakiś przystanek teraz się należy.
Dokładnie, trochę oddechu nabrać w płuca bo długa droga już za nami
Najwięcej w swoim życiu zainwestowałem w alkohol i powiem wam zwróciło się nawet kilka razy.

jeronimobb
Chorąży
Posty: 902
Rejestracja: 15 lip 2010 00:12

Re: CDProjekt[CDR]cz.XXXIII / MINĘŁA 100-TKA

Postautor: jeronimobb » 14 wrz 2017 17:04

Odpoczynek ...
Najwięcej w swoim życiu zainwestowałem w alkohol i powiem wam zwróciło się nawet kilka razy.

jeronimobb
Chorąży
Posty: 902
Rejestracja: 15 lip 2010 00:12

Re: CDProjekt[CDR]cz.XXXIII / MINĘŁA 100-TKA

Postautor: jeronimobb » 15 wrz 2017 17:05

ładny pakiecik poszedł na zamknięciu
Najwięcej w swoim życiu zainwestowałem w alkohol i powiem wam zwróciło się nawet kilka razy.

pablloo
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 297
Rejestracja: 26 kwie 2007 20:36

Re: CDProjekt[CDR]cz.XXXIII / MINĘŁA 100-TKA

Postautor: pablloo » 15 wrz 2017 17:37

Z takimi pakietami ,mozna regulować kursik.
8)

Boleń
Chorąży sztabowy
Posty: 6126
Rejestracja: 22 lis 2010 11:12

Re: CDProjekt[CDR]cz.XXXIII / MINĘŁA 100-TKA

Postautor: Boleń » 15 wrz 2017 21:23

ehh tutaj ciagle wakacje :lol:
Obrazek

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7508
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: CDProjekt[CDR]cz.XXXIII / MINĘŁA 100-TKA

Postautor: jarek111 » 16 wrz 2017 00:59

ehh tutaj ciagle wakacje :lol:

ty jeszcze zyjesz ? :)


.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

jeronimobb
Chorąży
Posty: 902
Rejestracja: 15 lip 2010 00:12

Re: CDProjekt[CDR]cz.XXXIII / MINĘŁA 100-TKA

Postautor: jeronimobb » 16 wrz 2017 13:06

Najwięcej w swoim życiu zainwestowałem w alkohol i powiem wam zwróciło się nawet kilka razy.

Stock_Ekspert_217747
Chorąży sztabowy
Posty: 5631
Rejestracja: 08 mar 2009 17:55
Lokalizacja: Treści przedst. w wypowiedzi nie stanowią rekomendacji inwest. w rozumieniu Rozp. Ministra Finansów

Re: CDProjekt[CDR]cz.XXXIII / MINĘŁA 100-TKA

Postautor: Stock_Ekspert_217747 » 16 wrz 2017 16:32

Nie przypadkowo dzisiaj zamieszczam ten post. Minęły ponad 4 lata odkąd nie udzielałem się na forum w związku ze skupieniem się na rozwijaniu prywatnego projektu, który szczęśliwie wyszedł już jakiś czas temu z fazy zalążkowej i scedowałem większość swoich obowiązków, mając teraz więcej czasu. Nie wiem, czy trwale wrócę na forum, choć fakt ten warunkowałem usunięciem ostrzeżenia, jakie otrzymałem bezpodstawnie i nie widzę go obecnie.

Należałem do niewielkiej grupy inwestorów, którzy znali CDPROJECT, gdy jeszcze nie wszedł przez Optimus i Jakubasa na giełdę. Do dzisiaj pamiętam, spoglądając na wykres, jak odległe wydawało się przekroczenie 65 zł z poziomu ówczesnego 1,85 zł, choć spoglądając na NASDAQ, tliła się taka iskierka możliwości.

Spółka oprócz mnie, miała również swoich trwałych akcjonariuszy, jak zarozumiałego Sinuhe z Trójmiasta, zabobonną Zorę, czy trochę dziecinnego wówczas Kosmatka z jego zabawnym rysunkowym AT, które się po latach zrealizowało. Część z nich jeździła nawet na walne/spotkania z akcjonariuszami.

Sinuhe, który był nawet adminem na forum CDPROJECT, hejtował wszystkim inne spółki z gamdevu,
robiąc im czarny PR, jak opłacony hejter. Dziś najgorzej radzący sobie kurs spółki, którą hejtował, tj. VVD urósł z 85 groszy do 3 zł a był i po 7 zł. Nie wspominając o 11BIT (który wraz z CDR wysłal mnie na rentierską emeryturę) i pomijając w rozważaniach CIG.

Zabawne jest to, że w odwecie wytykałem Sinuhe symetryczne błędy w zarządzaniu CDR nie wiedząc, że ma on na tyle słabą psychikę, że na tej podstawie posprzecza się z Redsami i sprzeda akcje CDR już po kilkanaście złotych/sztukę. Zora postąpiła podobnie. Sinuhe przypadkowo więc spotkała karma własnego hejtu i nieżyczliwości. Sprzedał akcje życiowej szansy, która drugi raz w życiu mu się na pewno nie przytrafi. Nawet na dywidendę się nie załapał biedak. Plus dla niehejtującego Kosmatka, który okazał się wytrwalszy i wyskoczył po 85 zł, z tego co wygooglowałem, bo wyszedł na tym najlepiej z nich.

Niewiele osób przypuszczało, że CDR z SWIG trafi do WIG20 (wkrótce). Niewiele osób też pewnie przypuszcza, że wkrótce będzie to spółka o największym Market Cap w Polsce i że nie raz jeszcze wypłaci dywidendę, jeśli nie zdecyduje się na przejęcia (w co wątpię bo to nie ich strategia, prędzej zwiększą liczbę zespołów i tytułów). Jest to jednak niezwykle stabilna firma na trudnym dla początkujących firm rynku. CDPROJECT wraz z GOG, WITCHER, GWENT i CYBERPUNK 2077 to zalążek na prawdziwą światową potęgę (dalsze zwielokrotnienie kursu, możliwości widać na grafice) i nie jedną dywidendę dla akcjonariuszy, na co cierpliwie poczekam, mając pozytywną niespodziankę w bieżącym roku.

Pozdrawiam wszystkich. THE GAME HAS JUST BEGUN!
Stock_Ekspert.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2017 17:02 przez Stock_Ekspert_217747, łącznie zmieniany 1 raz.

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: CDProjekt[CDR]cz.XXXIII / MINĘŁA 100-TKA

Postautor: glowacki4 » 16 wrz 2017 16:55

Pamiętam cię z moich początków na forum parkietu. Trochę przez mgłę, ale kojarzę, że naganiałeś na CIG, gdy był na szczytach.
Ten tekst z początku twojej wypowiedzi wskazuje, że masz wybujałą fantazję i potrzebę imponowania innym ? :D

Stock_Ekspert_217747
Chorąży sztabowy
Posty: 5631
Rejestracja: 08 mar 2009 17:55
Lokalizacja: Treści przedst. w wypowiedzi nie stanowią rekomendacji inwest. w rozumieniu Rozp. Ministra Finansów

Re: CDProjekt[CDR]cz.XXXIII / MINĘŁA 100-TKA

Postautor: Stock_Ekspert_217747 » 16 wrz 2017 17:01

Pamiętam cię z moich początków na forum parkietu. Trochę przez mgłę, ale kojarzę, że naganiałeś na CIG, gdy był na szczytach.
Ten tekst z początku twojej wypowiedzi wskazuje, że masz wybujałą fantazję i potrzebę imponowania innym ? :D
No niekoniecznie, jest tysiące firm w Polsce - ktoś je zakłada i prowadzi. Na pewno na forum jest dużo osób, które próbowały swoich sił i nadal próbują prowadząc jakieś działalności, nie tylko jako bierni akcjonariusze ;-)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 182 gości