CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

wszystko na temat spółek publicznych
kondziol89
Młodszy chorąży
Posty: 523
Rejestracja: 14 lut 2020 16:40
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: kondziol89 » 06 maja 2021 10:37

trzeba szykować worki w okolicy 150
Problem z laptopem? No to zapraszam :D Diagnoza jak zawsze bezpłatna :)

https://www.galileo.krakow.pl/serwis-on-line/

REKLAMA


fefan
Plutonowy
Posty: 14
Rejestracja: 15 kwie 2019 09:38

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: fefan » 06 maja 2021 14:10

Technicznie, powinno wyrysować się ok.161,50.
Ciekawe jakimi siłami to zduszą?

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7426
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: NiKtoś » 06 maja 2021 14:12

30% wartosci od premiery zostalo... I.. dalej dusza... Coz nie pozostaje nic jak czekac az sie zadusza simi i oddadza za bezcen.. :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4766
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: hantar » 06 maja 2021 15:30

Ja się zaczynam powolutku przyglądać tematowi 8) ale jeszcze tylko przyglądam.

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8603
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: dryniol » 06 maja 2021 19:41

durniol tu sie produkuje bo karmi się na cudzych porażkach , ale na Novicie co przy 160 złotych powiedział że to już koniec wzrostów sie nie pojawia , bo mineły dwa tygodnie i dzis było 228 . Taki to durniol. Nie słuchać trolla bo jego tałron w miesiąc ma + 20 % a 10 lat - 32 % a CDR co prawda siedzi po pachy w urobku ale 10 lat ma + 1720% i to boli , bardzo boli fałszywca.
:idea:


dochodzeniowy PiSuarowy ga.moniu ja tylko piszę o tym, że trendy się zmieniają i ostrzegam cały czas. Ten kto moje uwagi rok trmu zrozumiał i wywalił CD Projekt, inwestując w Taurona, to może mi raczej tylko podziękować. Fauszywiec to osoba która pisze że coś jest dobre po to, żeby to opchnąć, a mój portfel cały czas jest taki sam :roll: :oops:
Zasada jest prosta ga.moniu; "co spadło, urośnie, a co urosło, spadnie", "kupuj w dołkach, sprzedawaj na górkach",
ot cała filozofia. Ta Twoja Novita skoro tak urosła i tach się nią zachwycasz, to chyba znak, że już niebawem też zacznie spadać :idea:
Ostatnio zmieniony 06 maja 2021 19:48 przez dryniol, łącznie zmieniany 1 raz.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: pandorinium » 06 maja 2021 19:48

a ten oszołom dalej. Najgorsze, że on na serio nie kuma, że ktoś kupił, sprzedał i poszedł gdzie indziej. Nie każdy jest jak dryniol i córka jego, co to biorą ślub ze spółką i trzymają do upadłego i broń boże nie kupią gamingu mimo, że dzięki tym gierkom by mieli obecnie od 5 do nawet 10 razy tyle akcji, bo takie były stopy zwrotu. :lol:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8603
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: dryniol » 06 maja 2021 19:56

a ten oszołom dalej. Najgorsze, że on na serio nie kuma, że ktoś kupił, sprzedał i poszedł gdzie indziej. Nie każdy jest jak dryniol i córka jego, co to biorą ślub ze spółką i trzymają do upadłego i broń boże nie kupią gamingu mimo, że dzięki tym gierkom by mieli obecnie od 5 do nawet 10 razy tyle akcji, bo takie były stopy zwrotu. :lol:

pandorinium a Ty oszołomie też dalej to samo :oops: :roll: W swojej karierze miałem ze 100 spółek, a zaczynałem
od Universalu i Wadla, więc ślubu z żadną nie biorę. Ja nie kupuję spólki na 5 dni zarabiając 0,5%, tak jak Ty,
tylko trzymam dobry i tanio kupiony papier kilka lat, żeby zarobić ponad 1.000% giełdowy "mistrzu" :P
Rozwód z Tauonem wezmę jak odkupisz tą moją atrakcyjną już "żonę" za którą się będą wszyszczy zabijać, po 30 zł,
i może nawet wtedy na tej atrakcyjnej, ale już nie mojej "żonie", zarobisz jeszcze te swoje 0,5% :lol: :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: dochodzeniowy » 06 maja 2021 20:54

durniol tu sie produkuje bo karmi się na cudzych porażkach , ale na Novicie co przy 160 złotych powiedział że to już koniec wzrostów sie nie pojawia , bo mineły dwa tygodnie i dzis było 228 . Taki to durniol. Nie słuchać trolla bo jego tałron w miesiąc ma + 20 % a 10 lat - 32 % a CDR co prawda siedzi po pachy w urobku ale 10 lat ma + 1720% i to boli , bardzo boli fałszywca.
:idea:


dochodzeniowy PiSuarowy ga.moniu ja tylko piszę o tym, że trendy się zmieniają i ostrzegam cały czas. Ten kto moje uwagi rok trmu zrozumiał i wywalił CD Projekt, inwestując w Taurona, to może mi raczej tylko podziękować. Fauszywiec to osoba która pisze że coś jest dobre po to, żeby to opchnąć, a mój portfel cały czas jest taki sam :roll: :oops:
Zasada jest prosta ga.moniu; "co spadło, urośnie, a co urosło, spadnie", "kupuj w dołkach, sprzedawaj na górkach",
ot cała filozofia. Ta Twoja Novita skoro tak urosła i tach się nią zachwycasz, to chyba znak, że już niebawem też zacznie spadać :idea:
Nie piszesz na Novicie bo się osmieszyłeś . Miało spadac a rośnie a rośnie nie dlatego że rośnie ale dlatego ,że rosną wyniki. Gdyby na CDR wyniki były rewelacyjne to nikt by dziś akcjami nie handlował po 150 ale po 500 , a moze i lepiej . Niestety wyrób wyszedł niedopracowany i stąd problemy spółki .

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7426
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: NiKtoś » 06 maja 2021 22:46

Wyrob jeest poprawiany ale kieedy rynek uwierzy ze jest doskonaly ?? Wtedy powinen byc punkt zwrotu... Jutro na zielono tak czy tak:)
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8603
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: dryniol » 06 maja 2021 23:04

Wyrob jeest poprawiany ale kieedy rynek uwierzy ze jest doskonaly ?? Wtedy powinen byc punkt zwrotu... Jutro na zielono tak czy tak:)

NiKtoś no fakt, korekta należy się jak psu buda, choć nowy trend jest już obrany. Jest on bardzo solidny i wyrazisty,
więc przy korekcie będzie jedynie doskonała okazja do wyjścia :oops:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2667
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: Erudyta » 07 maja 2021 06:57

a ten oszołom dalej. Najgorsze, że on na serio nie kuma, że ktoś kupił, sprzedał i poszedł gdzie indziej. Nie każdy jest jak dryniol i córka jego, co to biorą ślub ze spółką i trzymają do upadłego i broń boże nie kupią gamingu mimo, że dzięki tym gierkom by mieli obecnie od 5 do nawet 10 razy tyle akcji, bo takie były stopy zwrotu. :lol:
Zajrzałem tu z ciekawości.
Oczywiście masz rację, że dryniol to niezły cy m bal. Nadaje na spółkach, których akcji nigdy nie miał i mieć nie będzie. :lol:

Uparciuch7
Chorąży sztabowy
Posty: 5650
Rejestracja: 31 mar 2009 22:36

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: Uparciuch7 » 07 maja 2021 16:44

Moze czas na ODPAŁ

taki jak na Mercatorze

lub lepszy (?) :P

mr.grahamek
Sierżant sztabowy
Posty: 120
Rejestracja: 28 paź 2020 18:54

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: mr.grahamek » 07 maja 2021 22:02

Zamknięcie tych szortów to będzie 30%-50% w górę. Tylko kiedy to nastąpi, bo nawet jak ktoś teraz kupi a spuszcza kurs na 100zł to będzie po 130zł-150zł. Czyli i tak w plecy od dzisiejszej ceny.

hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4766
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: hantar » 07 maja 2021 23:04

Nastapi to jak wyjda te dramatycznie zle dane o sprzedazy za 1Q.

mr.grahamek
Sierżant sztabowy
Posty: 120
Rejestracja: 28 paź 2020 18:54

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: mr.grahamek » 07 maja 2021 23:43

Nastapi to jak wyjda te dramatycznie zle dane o sprzedazy za 1Q.
To akurat tu nie ma żadnego znaczenia. Tutaj o kursie będą decydować fundusze, ktore mają szorty. Trzeba czekać z wejściem w spółkę aż zaczną zamykać.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 195 gości