PL GROUP [PLG] księga I NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
leeloo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3242
Rejestracja: 07 sty 2013 22:32

Re: PL GROUP [PLG] księga I NewConnect

Postautor: leeloo » 10 sty 2018 17:01

dawać na jeden bedzie czapka gej notebok nigdy z wieszaka nie wyjdzie :mrgreen:

REKLAMA


leeloo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3242
Rejestracja: 07 sty 2013 22:32

Re: PL GROUP [PLG] księga I NewConnect

Postautor: leeloo » 10 sty 2018 17:03

rozwalisz do konca to forum smierdzacy notebuuuku

leeloo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3242
Rejestracja: 07 sty 2013 22:32

Re: PL GROUP [PLG] księga I NewConnect

Postautor: leeloo » 10 sty 2018 17:05

przy 90 chcesz wywalic i znow czapke dostaniesz :lol:

jarekklin
Chorąży sztabowy
Posty: 5575
Rejestracja: 03 maja 2009 19:21
Lokalizacja: z matrixa

Re: PL GROUP [PLG] księga I NewConnect

Postautor: jarekklin » 10 sty 2018 18:13

Gdzie Zalitacz tam patro hi hi hi UWAGA

https://zarabianienaforexgieldaobligacj ... awsze.html
A wypiera......j😁
Podtrzymuję😁

em_ka
Podporucznik
Posty: 16578
Rejestracja: 16 lis 2008 21:02
Lokalizacja: - , Trafione inwestycje: 4/5,

Re: PL GROUP [PLG] księga I NewConnect

Postautor: em_ka » 10 sty 2018 18:43

Gdzie Zalitacz tam patro hi hi hi UWAGA

https://zarabianienaforexgieldaobligacj ... awsze.html
A wypiera......j😁
Podtrzymuję😁
trzymasz jeszcze mobile..
ale tam trzeba miec cierpliwość ...

AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: PL GROUP [PLG] księga I NewConnect

Postautor: AdamKruchy » 10 sty 2018 18:58

japa juz na bankierze z ciebie maja polew jak cie moska na pik ubral po 1.2 wiec do nory :lol: :lol: :lol: :lol:
Na czym? Mnie to ubrali wiele miesięcy temu na:

- DINO.PL
- VISTULA
- 11 BIT

a było jeszcze

CDR, KGHM, Mirvapol, Esotiq... i kilku innych. Wiem, że nie ma emocji, tylko nudne wrosty, ale wolę to, niż coś takiego jak u ciebie w portfelu. Pozdrawiam.
8) 8) 8)

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: PL GROUP [PLG] księga I NewConnect

Postautor: GH05T » 10 sty 2018 19:15

japa juz na bankierze z ciebie maja polew jak cie moska na pik ubral po 1.2 wiec do nory :lol: :lol: :lol: :lol:
Na czym? Mnie to ubrali wiele miesięcy temu na:

- DINO.PL
- VISTULA
- 11 BIT

a było jeszcze

CDR, KGHM, Mirvapol, Esotiq... i kilku innych. Wiem, że nie ma emocji, tylko nudne wrosty, ale wolę to, niż coś takiego jak u ciebie w portfelu. Pozdrawiam.
Panie Adamie!

Cieszę się, że został tu Pan z nami na tym wątku. Czemu Pan został? Nie wiem. Wystarczyła informacja, że spółka nie dla Pana, żegnamy się, papa, daswidania, ciao bambino- mówiąc krótko niczym niejaki Jarek- wypie*****aj. Tymczasem Pan tu nadal jest i określa naszą spółkę mianem "czegoś takiego", kolejny raz się błaźniąc. Celowy zabieg? Co Pan chce osiągnąć robiąc z siebie błazna? Myślę, że następnego bloga już pod innym "nazwiskiem" będzie pan musiał otwierać. Zachowuje się Pan nieprofesjonalnie jak na bloggera o takiej randze (sarkazm- a szkoda bo naprawdę lubiłem poczytać Pana wypocinki przez jakiś czas). Pozdrawiam i wspomniane daswidania.
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

leeloo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3242
Rejestracja: 07 sty 2013 22:32

Re: PL GROUP [PLG] księga I NewConnect

Postautor: leeloo » 10 sty 2018 19:23

-5
-10
-15

AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: PL GROUP [PLG] księga I NewConnect

Postautor: AdamKruchy » 10 sty 2018 19:58

japa juz na bankierze z ciebie maja polew jak cie moska na pik ubral po 1.2 wiec do nory :lol: :lol: :lol: :lol:
Na czym? Mnie to ubrali wiele miesięcy temu na:

- DINO.PL
- VISTULA
- 11 BIT

a było jeszcze

CDR, KGHM, Mirvapol, Esotiq... i kilku innych. Wiem, że nie ma emocji, tylko nudne wrosty, ale wolę to, niż coś takiego jak u ciebie w portfelu. Pozdrawiam.
Panie Adamie!

Cieszę się, że został tu Pan z nami na tym wątku. Czemu Pan został? Nie wiem. Wystarczyła informacja, że spółka nie dla Pana, żegnamy się, papa, daswidania, ciao bambino- mówiąc krótko niczym niejaki Jarek- wypie*****aj. Tymczasem Pan tu nadal jest i określa naszą spółkę mianem "czegoś takiego", kolejny raz się błaźniąc. Celowy zabieg? Co Pan chce osiągnąć robiąc z siebie błazna? Myślę, że następnego bloga już pod innym "nazwiskiem" będzie pan musiał otwierać. Zachowuje się Pan nieprofesjonalnie jak na bloggera o takiej randze (sarkazm- a szkoda bo naprawdę lubiłem poczytać Pana wypocinki przez jakiś czas). Pozdrawiam i wspomniane daswidania.
Rozumiem Pana wściekłość. Chciał Pan, aby zrobił super-post o super-firmie. A ja poszedłem z prawdą. Nie zawsze wygodną itp. Ale życzę Wam szczęścia. Pytania pozostają. Czyli ile emisji i czemu tak... tanio. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pan sie obruszył, a tymczasem nawet po wątku widać o kogo chodzi. Ja takich spółek unikam. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Co do "wypocinek" to bardzo Pana zabolały. Prosił Pan "tylko niech Pan zrobi na najwyższym poziomie o mojej spółce" i zdziwienie??? A wszystkim, którzy chcą tutaj ... spytajcie po ile będą emisje, za kasę, czy za ... UWAGA
8) 8) 8)

NICOLAOS
Sierżant
Posty: 64
Rejestracja: 07 sty 2018 14:23

Re: PL GROUP [PLG] księga I NewConnect

Postautor: NICOLAOS » 10 sty 2018 21:44


A wypiera......j😁
Podtrzymuję😁
😁
Czyzby juz jutro nominalik :?:
Serdecznie pozdrawiam akcjonariuszy.

Silent@Bob
Podporucznik
Posty: 13051
Rejestracja: 18 sty 2006 14:13

Re: PL GROUP [PLG] księga I NewConnect

Postautor: Silent@Bob » 10 sty 2018 21:46

Siejesz Pan ferment bez uzasadnienia.

Jak spółka odkryje karty ile kapitału chce pozyskać i określi parametry emisji to wtedy możemy podyskutować. Na tę chwilę to tylko wróżenie z fusów.

Nie poświęcałeś uwagi temu podmiotowi, jak żarty z instytucji rynkowych i akcjonariuszy robił sobie poprzedni właściciel to daj temu nowemu popracować i poczekaj na efekty jego pracy zanim ośmieszysz się kolejny raz.

Dokonując analizy MMS SA postarałeś się bardziej, w przypadku PL GROUP SA nie poszło jak k..wie w deszcz.

O ukrytych intencjach i braku spójności nie dyskutujemy, niech każdy sam wyciągnie wnioski.

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: PL GROUP [PLG] księga I NewConnect

Postautor: GH05T » 10 sty 2018 23:29

Rozumiem Pana wściekłość. Chciał Pan, aby zrobił super-post o super-firmie. A ja poszedłem z prawdą. Nie zawsze wygodną itp. Ale życzę Wam szczęścia. Pytania pozostają. Czyli ile emisji i czemu tak... tanio. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pan sie obruszył, a tymczasem nawet po wątku widać o kogo chodzi. Ja takich spółek unikam. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Co do "wypocinek" to bardzo Pana zabolały. Prosił Pan "tylko niech Pan zrobi na najwyższym poziomie o mojej spółce" i zdziwienie??? A wszystkim, którzy chcą tutaj ... spytajcie po ile będą emisje, za kasę, czy za ... UWAGA

Jak kolega wyżej wspomniał przy kilku okazjach się Pan postarał i coś napisał sensownego i myślałem, że może i teraz tak Pan zrobi i coś wniesie do temu. A Pan się błaźni, powiedzmy to znów, i dalej w to brnie w zaparte. Brak Panu klasy niestety w ocenie mojej osoby i pomylił się Pan. Merytorycznie znów nic, głupie hihi, hehe- chyba Pan dzisiaj nie biegałeś. Zniżając się do twojego poziomu- dobrze ci pasuje ***.

pozdrawiam ode mnie tyle trzymaj się Panie Adamie czekamy na następny blog z niecierpliwością.
A i widziałem, że tak się Pan przejmujesz, że posty przerabiasz- PIERWSZY LECI W TAKIM STRESIE? :twisted: :twisted: :twisted:
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: PL GROUP [PLG] księga I NewConnect

Postautor: GH05T » 10 sty 2018 23:34

A ja poszedłem z prawdą. Nie zawsze wygodną itp.
Na koniec bo jeszcze mnie zaciekawiło to w ch*j: Usłyszałeś to w jakimś filmie? :oops:
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

NICOLAOS
Sierżant
Posty: 64
Rejestracja: 07 sty 2018 14:23

Re: PL GROUP [PLG] księga I NewConnect

Postautor: NICOLAOS » 11 sty 2018 10:46

Wszystkiego najlepszego w dniu dzisiejszym :P Atak na nominal nadal aktualny :P

Raspiushia
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2008
Rejestracja: 23 lis 2010 10:28
Lokalizacja: Eden

Re: PL GROUP [PLG] księga I NewConnect

Postautor: Raspiushia » 11 sty 2018 11:52

Całkiem milutko :P


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 178 gości