TELEHORSE [TLH]

wszystko na temat spółek publicznych
Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: Julian11 » 20 maja 2019 09:12

OJJJ zaczyna powoli brakować akcji na S.

REKLAMA


Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: Julian11 » 20 maja 2019 09:38

Powiem wam cos jeszcze...

JAk myslicie dlaczego w czasie gdy wszyscy narzekaja na PADAKE na GPW gdzie obroty sa MAŁE zainteresowanie inwestorów TEŻ ZAGRANICZNYCH jest bolaczką naszej GIEŁDY , analityków i zwykłych inwestorów to....

Dlaczego jeden z DUzych graczy w rozwijającej sie i przyszłościowej Branzy CANNABIS , ot tak kupuje sobie w sumie malutka spółkę za 100 MLN PLN gdy niedawno była wyceniana na 2 - 4 MLN PLN. JAk myslicie dlaczego w innych branzach jest taka posucha inwestycyjna nawet TYCH notowanych na GPWa tutaj Ci z ZACHODU zainteresowali sie jakąś mała spółką Z.O.O. jaka jest OLIMAX i to Poteżnie pzrepłacając jakby sie wydawało na pierwszy rzut oka.

Odpowiem wam tak ---Bo widzą w tym duża przyszłosć i potencjał do rozwoju na naszym rynku? :mrgreen:

To chyba moze wiele tłumaczyć ........a teraz kolejne pytanie co bedzie jesli ktos znany, lubiany , sznowany i inne NANY NANY przypadkowo ujawni sie w TLH ? jaki to bedzie miało wpływ na starcie na Wycene kapitałową spółki?

Czy tak bedzie? nie wiem --ja mam taka nadzieję, bo AKcje TOTALNEGO BANKRUTA jakim jest ERNE są w ten czy inny sposób DO PRZEJECIA ---bo na bank z taka sytuacją jak tam jest ERNE nie obejmie NE , wiec albo ją obejma inni w zapisach dodatkowych albo po prostu te akcje zostana przejete jeszcze przed zapisami na akcje NE.

ALe co ja tam WIEM i tak KAŻDY MA SWÓJ ROZUM> :mrgreen: :lol: :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: Julian11 » 20 maja 2019 10:05

Obrazek

Obrazek

Jak "zawsze"na poczatku STANY potem cały świat ---jesli chodzi o rozwój branzy.---Poki co EUROPA to dziwicze jeszce tereny , jest czas na budowanie pierwszych przyczółków do pójźniejszego rozwoju jesli ta branzą dzieki ZMIANOM W PRAWODASWIE tez bedzie miała zielone światło do rozwoju w EUROPIE.---A ZE chodzi o potencjalnie DUŻA KASE --równiez dla tych z FARMACJI to takowe zmiany przyjdą.

Moim zdaniem wazny moze byc tu GOŚĆ z RN JAROSŁAW SIUDY---KIM jest i czy to ten gosc co pracuje dla ABBOTT
Ostatnio zmieniony 20 maja 2019 10:13 przez Julian11, łącznie zmieniany 1 raz.

Luxtorpeda
Podporucznik
Posty: 11294
Rejestracja: 07 paź 2013 14:15

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: Luxtorpeda » 20 maja 2019 10:11

Powiem wam cos jeszcze...

JAk myslicie dlaczego w czasie gdy wszyscy narzekaja na PADAKE na GPW gdzie obroty sa MAŁE zainteresowanie inwestorów TEŻ ZAGRANICZNYCH jest bolaczką naszej GIEŁDY , analityków i zwykłych inwestorów to....

Dlaczego jeden z DUzych graczy w rozwijającej sie i przyszłościowej Branzy CANNABIS , ot tak kupuje sobie w sumie malutka spółkę za 100 MLN PLN gdy niedawno była wyceniana na 2 - 4 MLN PLN. JAk myslicie dlaczego w innych branzach jest taka posucha inwestycyjna nawet TYCH notowanych na GPWa tutaj Ci z ZACHODU zainteresowali sie jakąś mała spółką Z.O.O. jaka jest OLIMAX i to Poteżnie pzrepłacając jakby sie wydawało na pierwszy rzut oka.

Odpowiem wam tak ---Bo widzą w tym duża przyszłosć i potencjał do rozwoju na naszym rynku? :mrgreen:

To chyba moze wiele tłumaczyć ........a teraz kolejne pytanie co bedzie jesli ktos znany, lubiany , sznowany i inne NANY NANY przypadkowo ujawni sie w TLH ? jaki to bedzie miało wpływ na starcie na Wycene kapitałową spółki?

Czy tak bedzie? nie wiem --ja mam taka nadzieję, bo AKcje TOTALNEGO BANKRUTA jakim jest ERNE są w ten czy inny sposób DO PRZEJECIA ---bo na bank z taka sytuacją jak tam jest ERNE nie obejmie NE , wiec albo ją obejma inni w zapisach dodatkowych albo po prostu te akcje zostana przejete jeszcze przed zapisami na akcje NE.

ALe co ja tam WIEM i tak KAŻDY MA SWÓJ ROZUM> :mrgreen: :lol: :lol:

Chyba jakiś gruby miś wie coś czego my nie wiemy skoro tak siorbie. 8)

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: Julian11 » 20 maja 2019 10:14

Powiem wam cos jeszcze...

JAk myslicie dlaczego w czasie gdy wszyscy narzekaja na PADAKE na GPW gdzie obroty sa MAŁE zainteresowanie inwestorów TEŻ ZAGRANICZNYCH jest bolaczką naszej GIEŁDY , analityków i zwykłych inwestorów to....

Dlaczego jeden z DUzych graczy w rozwijającej sie i przyszłościowej Branzy CANNABIS , ot tak kupuje sobie w sumie malutka spółkę za 100 MLN PLN gdy niedawno była wyceniana na 2 - 4 MLN PLN. JAk myslicie dlaczego w innych branzach jest taka posucha inwestycyjna nawet TYCH notowanych na GPWa tutaj Ci z ZACHODU zainteresowali sie jakąś mała spółką Z.O.O. jaka jest OLIMAX i to Poteżnie pzrepłacając jakby sie wydawało na pierwszy rzut oka.

Odpowiem wam tak ---Bo widzą w tym duża przyszłosć i potencjał do rozwoju na naszym rynku? :mrgreen:

To chyba moze wiele tłumaczyć ........a teraz kolejne pytanie co bedzie jesli ktos znany, lubiany , sznowany i inne NANY NANY przypadkowo ujawni sie w TLH ? jaki to bedzie miało wpływ na starcie na Wycene kapitałową spółki?

Czy tak bedzie? nie wiem --ja mam taka nadzieję, bo AKcje TOTALNEGO BANKRUTA jakim jest ERNE są w ten czy inny sposób DO PRZEJECIA ---bo na bank z taka sytuacją jak tam jest ERNE nie obejmie NE , wiec albo ją obejma inni w zapisach dodatkowych albo po prostu te akcje zostana przejete jeszcze przed zapisami na akcje NE.

ALe co ja tam WIEM i tak KAŻDY MA SWÓJ ROZUM> :mrgreen: :lol: :lol:

Chyba jakiś gruby miś wie coś czego my nie wiemy skoro tak siorbie. 8)
A moze WIEMY ?

Kluczem może byc JAROSŁAW SIUDY ---czy to ten Jarosław SIUDY---czy tak jest czas pokaże.



https://finance.yahoo.com/news/7-mariju ... 42344.html

sprawdzcie tą 1 firmę ----Jaki to moloch jakie ma przychody i JAk powstała ( w artykule jest to napisane)a co moze łaczyc i jak z Jarosławem SIUDY --ktory odpowiadia w ABBOTT za rozwoj produktu oraz tez odpowiada za wprowadzanie na rynek. :lol:

Pytanie czy Jarosław SIUDY nowo powołany do RN, to jest właśnie TEN JAROSŁAW SIUDY.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: Julian11 » 20 maja 2019 11:13

Zeby było jasne jak słońce ...

7-marijuana-companies-could-grow

https://finance.yahoo.com/news/7-mariju ... 42344.html

I teraz siedziby Firm ABBOTT i AbbVIE w POLSCE.

Abbott Laboratories Poland Sp. z oo
Siedziba firmy
Adres: Postępu 21B, 02-676 Warszawa

AbbVie Polska Sp. z o.o.
Producent farmaceutyków w Warszawie
Adres: Postępu 21B, 02-676 Warszawa


Cała RESZTA ----nie jest jasne jak słońce--- Kim jest Jarosław SIUDY ten z RN ale jeśli to ten to bedzie sie sporo NITEK ŁACZYŁO w jedna całosc -----to DLA KOGO PRACUJE ---i CO ROBI.

może to się wydawac kosmicznei wrecz nieprawdopodobne , ale jesli jednak W TEN SPOSÓB sie skleją te kwestie ----to tu bedzie KOSMOS.

Zastanawia mocno fakt dlaczego jeszcze CV nie przedstawili tych osób. ten list intencyjny o tworzeniu własnych produktów i inhalatorów tez daje do myslenia ---Inhalatory to nie zawsze jest taka prosta kwestia o czym przekonuje sie np CLN PHARMA ---a jednak podpisali list intencyjny w sprawie współpracy z --Byc moze jakims tylko SŁUPEM ( promotorzy z.o.o ) zeby na razie tez nie było widać jasnych powiązań.

To wszystko jest bardzo INTRYGUJĄCE. Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń i ja czekam czy dobrze kleje pewne sprawy czy nie.

Luxtorpeda
Podporucznik
Posty: 11294
Rejestracja: 07 paź 2013 14:15

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: Luxtorpeda » 20 maja 2019 14:46

Zeby było jasne jak słońce ...

7-marijuana-companies-could-grow

https://finance.yahoo.com/news/7-mariju ... 42344.html

I teraz siedziby Firm ABBOTT i AbbVIE w POLSCE.

Abbott Laboratories Poland Sp. z oo
Siedziba firmy
Adres: Postępu 21B, 02-676 Warszawa

AbbVie Polska Sp. z o.o.
Producent farmaceutyków w Warszawie
Adres: Postępu 21B, 02-676 Warszawa


Cała RESZTA ----nie jest jasne jak słońce--- Kim jest Jarosław SIUDY ten z RN ale jeśli to ten to bedzie sie sporo NITEK ŁACZYŁO w jedna całosc -----to DLA KOGO PRACUJE ---i CO ROBI.

może to się wydawac kosmicznei wrecz nieprawdopodobne , ale jesli jednak W TEN SPOSÓB sie skleją te kwestie ----to tu bedzie KOSMOS.

Zastanawia mocno fakt dlaczego jeszcze CV nie przedstawili tych osób. ten list intencyjny o tworzeniu własnych produktów i inhalatorów tez daje do myslenia ---Inhalatory to nie zawsze jest taka prosta kwestia o czym przekonuje sie np CLN PHARMA ---a jednak podpisali list intencyjny w sprawie współpracy z --Byc moze jakims tylko SŁUPEM ( promotorzy z.o.o ) zeby na razie tez nie było widać jasnych powiązań.

To wszystko jest bardzo INTRYGUJĄCE. Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń i ja czekam czy dobrze kleje pewne sprawy czy nie.
jedno info i kosmos 8) :mrgreen:

Luxtorpeda
Podporucznik
Posty: 11294
Rejestracja: 07 paź 2013 14:15

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: Luxtorpeda » 20 maja 2019 20:19

Zeby było jasne jak słońce ...

7-marijuana-companies-could-grow

https://finance.yahoo.com/news/7-mariju ... 42344.html

I teraz siedziby Firm ABBOTT i AbbVIE w POLSCE.

Abbott Laboratories Poland Sp. z oo
Siedziba firmy
Adres: Postępu 21B, 02-676 Warszawa

AbbVie Polska Sp. z o.o.
Producent farmaceutyków w Warszawie
Adres: Postępu 21B, 02-676 Warszawa


Cała RESZTA ----nie jest jasne jak słońce--- Kim jest Jarosław SIUDY ten z RN ale jeśli to ten to bedzie sie sporo NITEK ŁACZYŁO w jedna całosc -----to DLA KOGO PRACUJE ---i CO ROBI.

może to się wydawac kosmicznei wrecz nieprawdopodobne , ale jesli jednak W TEN SPOSÓB sie skleją te kwestie ----to tu bedzie KOSMOS.

Zastanawia mocno fakt dlaczego jeszcze CV nie przedstawili tych osób. ten list intencyjny o tworzeniu własnych produktów i inhalatorów tez daje do myslenia ---Inhalatory to nie zawsze jest taka prosta kwestia o czym przekonuje sie np CLN PHARMA ---a jednak podpisali list intencyjny w sprawie współpracy z --Byc moze jakims tylko SŁUPEM ( promotorzy z.o.o ) zeby na razie tez nie było widać jasnych powiązań.

To wszystko jest bardzo INTRYGUJĄCE. Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń i ja czekam czy dobrze kleje pewne sprawy czy nie.
Promotorzy Trading sp. z o.o No nie wiem czy to taki słup bo sprawdziłem i to duży a nawet bardzo duży gracz na rynku, kapitał zakładowy ponad 7 melonów więc mam do czynienia z zawodowcami. 8) a na dodatek powiązani są z Haprinem :mrgreen:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: Julian11 » 20 maja 2019 20:37

Może nie słup a po prostu być może "pośrednik". Cóż póki co wiele jest niewiadomych i wielu trzeba się domyślać, ale w końcu czas odkrywania kart przyjdzie--- wówczas okaże się czy to jest Hit czy raczej znowu jakiś kit.

Luxtorpeda
Podporucznik
Posty: 11294
Rejestracja: 07 paź 2013 14:15

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: Luxtorpeda » 20 maja 2019 22:01

Może nie słup a po prostu być może "pośrednik". Cóż póki co wiele jest niewiadomych i wielu trzeba się domyślać, ale w końcu czas odkrywania kart przyjdzie--- wówczas okaże się czy to jest Hit czy raczej znowu jakiś kit.
Wszystkie trybiki układają sie jak w szwajcarskim drogim zegarku 8) promotorzy ( produkcja liquidow) powiązani są z akcjonariuszem który zwołał walne wiec obstawiam hit nawet mega hit :mrgreen:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: Julian11 » 21 maja 2019 11:07

Mam wrażenie jakby coraz mniej papieru było na sprzedaż przynajmniej tak to wygląda z poziomu ustawiania się podaży.

Luxtorpeda
Podporucznik
Posty: 11294
Rejestracja: 07 paź 2013 14:15

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: Luxtorpeda » 21 maja 2019 11:44

Czyżby tylko korekta w locie i dalej arak na nowe szczyty :roll:

Mms86
Młodszy chorąży
Posty: 523
Rejestracja: 06 maja 2019 13:39

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: Mms86 » 21 maja 2019 12:20

Wczoraj przy 1,3x już było widać korektę...do 1,00 - 0,98 powinno poleciec...kto wie czy noe 0,75-0,80

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: Julian11 » 21 maja 2019 12:31

Czyżby tylko korekta w locie i dalej arak na nowe szczyty :roll:
wolumen tych spadków jest raczej mały takze zobaczymy co bedzie.

Natomiast najwazniejsze jest to co bedzie po objeciu PP. Czy pojawia sie mjakies roszady przy okazji obejmowania NE. Oraz to co bedzie sie działo z kursem po NE akcji, dla mnie to bedzie najwazniejsze przy kilkuset K akcji jakie bede miał.

Mms86
Młodszy chorąży
Posty: 523
Rejestracja: 06 maja 2019 13:39

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: Mms86 » 21 maja 2019 13:19

Za to wystarczy zrobić spadki a zaraz arkusz się zapełnia - ciężko będzie im wydusić akcje od ulicy...


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 140 gości