TELEHORSE [TLH]

wszystko na temat spółek publicznych
GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: GH05T » 10 paź 2019 16:10

:lol: :lol: :lol:
I co znów kilka ml bialeczka przyjales od spocucha zeby telekonia podbic? Xd
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

REKLAMA


Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: Julian11 » 10 paź 2019 16:20

Ghost opowiedz na forum jakie to uczucie cały czas PLUĆ POD WIATR. :lol: 8) :lol:
Julian odpowiem Ci na poziomie bo spoko gosciu sie wydajesz: wszyscy sa zarobieni wirtualnie a jak prawda wyjdzie to bedzie tratowanie plus utracony w pp hajs. A jakby dopuscili pp do obrotu czym spolka i spoldzielnia bedzie sie bronila rekami i nogami to by sie nie otworzylo przez dluzszy czas.

ZAWSZE MOGE SIE MYLIC XD
ZAWSZE JE8AC LAPTOPA I RESZTE BLAZNOW

serdecznie pozdrawiam
no wlasnie co z tego wyjdzie nikt nie wie a przynajmniej My nie wiemy.

Ale nawet jesli wejda do obiegu kiedyś nowe akcje to obecna kapitalziacja to...19 MLn PLN.

jak patrze na takie OML czy Varsaw itp itd pompowanie pod jakies szemrane gry symualcje pszczoly albo jakas platformówke w gatunku cyberpunka itp. gdy patrze na kapiutalziacje OML gdzie majc 20 K pln maja kapitalziacje 60 mln PLN gdy patrzyłem na takie JJB gdzie wioadomo było ze gry wyjda po wacku a zaliczyli prawie 100 mln PLN itp.

to tak sobie mysle ze z ta gandzia nie musi być wcale żle...I wlasnie dlatego objalem NE akcji i jesliby opchnal obecnie Stare akcje to juz byłbym za ZERo czyli wszytkie koszty by mi sie zwrociły a mialbym nadal akcje NE na rachunku. Ale patzrac po tym jak tu sie ten kurs rozgrywa to mam jakies dziwne przeczucie ze to co jest teraz to dopiero preludium tego co bedzie. I teraz Kazdy niech decyduje co ma robic. Inwestowanie polega na decyzjach musisz je podejmowac albo zyskasz albo stracisz ale jak ich nie podejmujesz to NIE MASZ CZEGO SZUKAĆ NA RYNKU.... WOLNA WOLA ....natomiast ty ostrzegasz ostrzegasz i ostrzegasz ...tylko pzred czym? pzred spoolka o obecnej kapitalziacji paru mln PLN? KOGo ostzregasz Leszczy ktorych tu nie ma bo spółka jest na 235 miejscu na bankierze?

nie rozumiem cie ...zrozumiałbym jakbys napisał swoje zdanie od czasu do czasu , ale takie ciagle ostrzeganie ---moze rodzic podejrzenia czy aby nie pracujesz dla tych ktorzy ten kurs kreuja czyli ktorzy stopien po stopniu czyszczą kolejne poziomy z podazy akcji.

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: KUGID » 10 paź 2019 17:18

Masz rację, każdy decyduje o swojej kasie. Jest ryzyko jest zabawa. Sądząc po obrotach zbyt wiele tutaj nie zainwestowaliście, także strata nie będzie bolesna. PS. Fajnie „ lukrują” swój przyszły biznes! Apteki na pewno nie bedą sprzedawać tego produktu 8) . Pozdrawiam myślących!

CNA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 14 mar 2012 20:24

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: CNA » 10 paź 2019 20:22

Masz rację, każdy decyduje o swojej kasie. Jest ryzyko jest zabawa. Sądząc po obrotach zbyt wiele tutaj nie zainwestowaliście, także strata nie będzie bolesna. PS. Fajnie „ lukrują” swój przyszły biznes! Apteki na pewno nie bedą sprzedawać tego produktu 8) . Pozdrawiam myślących!
Kugid jestes w dużym blędzie, według mnie oni postawili na kilka brandów i każdy z nich będzie kierowany do innej grupy docelowej.Dlatego teraz są tworzone spółki zależne które będą się identyfikowały i komunikowały z odpowiedni sposób z poszcególnymi grupami docelowymi: Vepem - Lifstyle i mam nadzieje ze druga spółka zależna o nazwie X - będzie dedykowana dla rynku aptecznego a jeszcze inna może zajmować się produkcją a jak będzie to czas pokaże, według mnie warto zainwestować kilkanaście k Pln i zaryzykować, żeby powtorzec sukces takich spółek jak EEX czy CDRED

boxer2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2729
Rejestracja: 11 lip 2018 14:33

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: boxer2 » 10 paź 2019 20:29

Masz rację, każdy decyduje o swojej kasie. Jest ryzyko jest zabawa. Sądząc po obrotach zbyt wiele tutaj nie zainwestowaliście, także strata nie będzie bolesna. PS. Fajnie „ lukrują” swój przyszły biznes! Apteki na pewno nie bedą sprzedawać tego produktu 8) . Pozdrawiam myślących!
Kugid jestes w dużym blędzie, według mnie oni postawili na kilka brandów i każdy z nich będzie kierowany do innej grupy docelowej.Dlatego teraz są tworzone spółki zależne które będą się identyfikowały i komunikowały z odpowiedni sposób z poszcególnymi grupami docelowymi: Vepem - Lifstyle i mam nadzieje ze druga spółka zależna o nazwie X - będzie dedykowana dla rynku aptecznego a jeszcze inna może zajmować się produkcją a jak będzie to czas pokaże, według mnie warto zainwestować kilkanaście k Pln i zaryzykować, żeby powtorzec sukces takich spółek jak EEX czy CDRED
albo BOA :lol: :lol: :lol:

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: KUGID » 10 paź 2019 21:45

Obyś miał rację! Polski rynek wart jest ok. 2 mld, tutaj są obietnice, nieudana emisja z pp i kosmiczna wycena . Są firmy które świetnie znają rynek farmaceutyczny ( patrz. mafie lekowe) i moim skromnym zdaniem ciężko będzie waszej perełce ugryźć odrobinę tego toru. Być może, że się mylę.

Copper_Nick
Sierżant
Posty: 49
Rejestracja: 06 cze 2019 10:08

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: Copper_Nick » 11 paź 2019 07:41

Masz rację, każdy decyduje o swojej kasie. Jest ryzyko jest zabawa. Sądząc po obrotach zbyt wiele tutaj nie zainwestowaliście, także strata nie będzie bolesna. PS. Fajnie „ lukrują” swój przyszły biznes! Apteki na pewno nie bedą sprzedawać tego produktu 8) . Pozdrawiam myślących!
Kugid jestes w dużym blędzie, według mnie oni postawili na kilka brandów i każdy z nich będzie kierowany do innej grupy docelowej.Dlatego teraz są tworzone spółki zależne które będą się identyfikowały i komunikowały z odpowiedni sposób z poszcególnymi grupami docelowymi: Vepem - Lifstyle i mam nadzieje ze druga spółka zależna o nazwie X - będzie dedykowana dla rynku aptecznego a jeszcze inna może zajmować się produkcją a jak będzie to czas pokaże, według mnie warto zainwestować kilkanaście k Pln i zaryzykować, żeby powtorzec sukces takich spółek jak EEX czy CDRED
Dokładnie, gdyby chodziło tylko o E-fajki z logiem maryśki dla gimbusów, to Pan Siudy z Abbota w RN i listy intencyjne (i potencjalnie umowy) z Neurosphera i Blue Medica byłyby im potrzebne jak dziura w moście. Jeśli rzeczywiście pójdą w działkę medyczną, to nie zdziwię się jeśli jakaś grubsza dotacja na badania z UE im na to wpadnie, wtedy i 5 zł za akcję to będzie mało 8)

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: Julian11 » 11 paź 2019 08:49

Obyś miał rację! Polski rynek wart jest ok. 2 mld, tutaj są obietnice, nieudana emisja z pp i kosmiczna wycena . Są firmy które świetnie znają rynek farmaceutyczny ( patrz. mafie lekowe) i moim skromnym zdaniem ciężko będzie waszej perełce ugryźć odrobinę tego toru. Być może, że się mylę.
Co masz na mysli mówiac kosmiczna wycena? Czym dla ciebie jest rynkowy KOSMOS? Parę MLN PLn kapitalziacji z obecnie wprowadzonych akcji na rynek gdzie FF stanowi 40% ? :lol: 8) :lol:

Kolejny raz KRUGID masz mylne pojecie , moim zdaniem , oraz piszesz banaluki w kolejnym temacie spółki ktore wydaja sie wrecz śmieszne.

P.S z tej nieudanej emisji zgarneli 1 mln PLN , znavm duzo spółek ktore sa warte X razy wiecej na rynku , a na kontach owej Bańki nie uswiadczysz...Natomist nalezy tez dodac ze gdyby ona się udała to z NE byłoby prawei 40 MLN akcji a jest obecnie ponizej 20 MLn akcji , wiec wszytko ma swoje 2 strony medalu. :lol: 8)

I jeszce jedno jesli na powaznie sie beda brali do tematu to zostawili sobie furtke na wypadek gdyby potzrebowali wiecej kapital€ n, Bo moga druknac dodatkowe 5 MLN akcji tym razem juz BEZ PP. Wiec jesli ten rozwój gandziowy bedzie szedł w Dobra strone to moge sobie wyobrazic druk tych 5 MLN akcji dla zdobycia dodatkowego kapitału i to nie po cenie 10 GR za sztukę. 8) :lol: 8)

Jak bedzie ...czas pokaże.

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: ANTYCHRYST » 11 paź 2019 09:31

wy tu gadu gadu a walka o akcje na śmierć i życie trwa :lol: :lol: :lol: :lol:

CNA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 14 mar 2012 20:24

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: CNA » 11 paź 2019 12:52

Atak na historyczne szczyty to tylko kwestia czasy pytanie co będzie jak je pokonamy? 8)
Jak to powiadają sky is the limit, jutro wypadało by wyzbierać od niecierpliwych i w piątunio zaatakować :mrgreen: pod względem technicznym idealny moment :mrgreen: wiec malarz powinien wyżej zacząć malować płótno :lol:
To co piatunio i ruszamy? :mrgreen:

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: zenek69 » 11 paź 2019 17:28

szału nie ma ...trzeba czekać aż zdziuch przyjdzie i zassa akcje :roll:

Luxtorpeda
Podporucznik
Posty: 11294
Rejestracja: 07 paź 2013 14:15

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: Luxtorpeda » 13 paź 2019 13:18

Atak na historyczne szczyty to tylko kwestia czasy pytanie co będzie jak je pokonamy? 8)
Jak to powiadają sky is the limit, jutro wypadało by wyzbierać od niecierpliwych i w piątunio zaatakować :mrgreen: pod względem technicznym idealny moment :mrgreen: wiec malarz powinien wyżej zacząć malować płótno :lol:
To co piatunio i ruszamy? :mrgreen:
Czas najwyższy 8) :mrgreen: Poziom 1 solidnie uklepany :mrgreen:

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: zenek69 » 13 paź 2019 13:25



Jak to powiadają sky is the limit, jutro wypadało by wyzbierać od niecierpliwych i w piątunio zaatakować :mrgreen: pod względem technicznym idealny moment :mrgreen: wiec malarz powinien wyżej zacząć malować płótno :lol:
To co piatunio i ruszamy? :mrgreen:
Czas najwyższy 8) :mrgreen: Poziom 1 solidnie uklepany :mrgreen:
torpeda weź napisz coś pozytywnego bo na bankierze wieszczą cofkę potężną... :roll: przebijamy poprzednie szczyty czy nie?

Luxtorpeda
Podporucznik
Posty: 11294
Rejestracja: 07 paź 2013 14:15

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: Luxtorpeda » 13 paź 2019 13:39



To co piatunio i ruszamy? :mrgreen:
Czas najwyższy 8) :mrgreen: Poziom 1 solidnie uklepany :mrgreen:
torpeda weź napisz coś pozytywnego bo na bankierze wieszczą cofkę potężną... :roll: przebijamy poprzednie szczyty czy nie?
Już ty napisałeś największy pozytyw :lol: lepszego nie ma 8) według mnie powinno to nastąpić w tym tygodniu już nawet jestem przygotowany mentalnie i finansowo żeby pomoc :mrgreen:

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: zenek69 » 13 paź 2019 13:48

jakiś franc ostatnio sie wyprzedał i tera nagania żeby wrócić po niego bo chce sie obkupić po 70 gr :roll:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 213 gości