TELEHORSE [TLH]

wszystko na temat spółek publicznych
Luxtorpeda
Podporucznik

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: Luxtorpeda » 31 sie 2019 11:42

klownem to jest ktos kto takim lujom ofiaruje swe pieniadze, ktorych nie szanuje i daje sie po tylu walkach dalej lapac na takie syfy :lol:

WKLEISZ RAKJETE Z GANDZIO??????????
W przyszłym tygodniu przekonamy sie kto jest największym klownem :mrgreen: a jak jeszcze do akcji wejdą chłopcy SARowcy to powinna być 1 z przodu 8)
naganiaczu zalosony pseudo inwestorze daruj sobie..
O następny cyrkowiec :lol: jak dobrze pamiętam to na rajdach tez pajacowales przy 0,15 potem przy 0,25 a poleciało na PLNy :mrgreen:
BOA- czyżby perła NC

TLH- Cannabis Poland zielona potęga :mrgreen:

welts
Chorąży sztabowy

Postautor: welts » 01 wrz 2019 02:02

Alez to uroslo!
Teraz tylko spadki!

FURIA1968
Plutonowy

Postautor: FURIA1968 » 01 wrz 2019 11:15

Wklejam ciekawy artykul do poczytania :mrgreen: https://tylkomedycyna.pl/wiadomosc/amer ... rki-rakowe

GH05T
Starszy sierżant

Postautor: GH05T » 01 wrz 2019 19:14

Coś się zagescilo od 'pomocnych', czyli haki uwieraja, bo raczej nie z pobudek altruistycznych :oops:
Zageszczone bylo od pomocnych naganiajacych na papier toaletowy, altruistow radzacych wszystkim zbierac PERELKE. XD NA PLNY poleci przeciez jak chlopacy luksrakjety wejdo to sto zlotych albo tysiomc kurfa! nawet widzialem, jak sie ogonkami uderzacie z radosci juz. To czemu blaznie jeden z drugim chaty nie sprzedasz i OL IN XD BO TO GÓWNO I SZUKACIE NAIWNYCH AMEN KUYTASIARZE

DOBRY SAMARYTANIN

GH05T
Starszy sierżant

Postautor: GH05T » 01 wrz 2019 19:20

buahha nastepny klown po ciocie płockiej buhahhaa :lol: :lol:
klownem to jest ktos kto takim lujom ofiaruje swe pieniadze, ktorych nie szanuje i daje sie po tylu walkach dalej lapac na takie syfy :lol:

WKLEISZ RAKJETE Z GANDZIO??????????
W przyszłym tygodniu przekonamy sie kto jest największym klownem :mrgreen: a jak jeszcze do akcji wejdą chłopcy SARowcy to powinna być 1 z przodu 8)
1 z przodu jak najbardziej, zaraz za przecinkiem. A pozniej 1 na drugim miejscu po przecinku.
Wez lepiej 2 stówy i idz na pigalak chlpcow szukaj

CNA
Starszy chorąży

Postautor: CNA » 01 wrz 2019 19:55

Coś się zagescilo od 'pomocnych', czyli haki uwieraja, bo raczej nie z pobudek altruistycznych :oops:
Zageszczone bylo od pomocnych naganiajacych na papier toaletowy, altruistow radzacych wszystkim zbierac PERELKE. XD NA PLNY poleci przeciez jak chlopacy luksrakjety wejdo to sto zlotych albo tysiomc kurfa! nawet widzialem, jak sie ogonkami uderzacie z radosci juz. To czemu blaznie jeden z drugim chaty nie sprzedasz i OL IN XD BO TO GÓWNO I SZUKACIE NAIWNYCH AMEN KUYTASIARZE

DOBRY SAMARYTANIN
Musisz być strasznie smutnym i sfrustrowanym człowiekiem :shock:

GH05T
Starszy sierżant

Postautor: GH05T » 01 wrz 2019 22:00

DOBRY SAMARYTANIN
Moze jestem moze nie jestem :oops: profilerze
Mam jednak 5 minut, zeby ostrzec potencjalnych naiwnych/glupich/poczatkujacych przed tym syfem i mam kolego z tego satysfakcje, ze moze kilka zlotych czyjes uratuje przed wami i zamiast kolejnego wyzerowanego leszcza ktos z nami zostanie na gpw.

Jestes w stanie ogarnac to swoja mala glowka? Czy przerasta to twoja mentalnosc?

A lapi prosze wymasuj mi anusik ozorkiem.

CNA
Starszy chorąży

Postautor: CNA » 02 wrz 2019 08:57

DOBRY SAMARYTANIN
Mam jednak 5 minut, zeby ostrzec potencjalnych naiwnych/glupich/poczatkujacych przed tym syfem i mam kolego z tego satysfakcje, ze moze kilka zlotych czyjes uratuje przed wami i zamiast kolejnego wyzerowanego leszcza ktos z nami zostanie na gpw.

Jestes w stanie ogarnac to swoja mala glowka? Czy przerasta to twoja mentalnosc?

to ratuj, ratuj biednych tracących kapitał, ciekawe czy taki elokwentny będziesz jak wyrwie z butów :oops: :lol:

GH05T
Starszy sierżant

Postautor: GH05T » 02 wrz 2019 10:30

to ratuj, ratuj biednych tracących kapitał, ciekawe czy taki elokwentny będziesz jak wyrwie z butów :oops: :lol:

Chlopie, wyrwac to mozesz siuraka z pyska laptoka. Czaisz?

Jezeli tu cokolwiek wzrosnie to znaczy ze wszyscy zdali do spółdzielni i ruszaja z druga runda pukania w zadki. Jak to juz ktos zauwazyl tu kazdy kawalek papieru toaletowego policzony jest.

Sprzedasz dom i wejdziesz za wszystko cie przeprosze. A póki co Liz mi dupsko po sraniu. Pozdrawiam

GH05T
Starszy sierżant

Postautor: GH05T » 02 wrz 2019 10:33

Daj se kilka h na odpowiedz, skonsultuj sie z kolegami-niech powklejaja rakiety- mamy czas.

CNA
Starszy chorąży

Postautor: CNA » 02 wrz 2019 10:41

Daj se kilka h na odpowiedz, skonsultuj sie z kolegami-niech powklejaja rakiety- mamy czas.
heh, nie zgrywaj inteligenta, bo ci nie wychodzi, szczekaj dalej, bez odbioru

CNA
Starszy chorąży

Postautor: CNA » 03 wrz 2019 20:17

GH05T
Starszy sierżant

Postautor: GH05T » 03 wrz 2019 21:01

No i co tam wkleiles przyjacielu za gówno? Bedzie sie dalo pod to upchnac jutro kilka akcji?
Czy po prostu jestes SUPER GOSC, i dbasz o rowny dostep do informacji i szybciutko niusa wklejasz zeby nikt nie przegapil szansy ZEBRAC PERELKE POD ODJEDZAJACY POCIAG, TABOR JEDZIE DALEJ Z CYGANAMI A PSY SZCZEKAJA RAKIETA DO NIEBA HAHA DURAKU

CNA
Starszy chorąży

Postautor: CNA » 10 wrz 2019 16:10

boxer2
Starszy chorąży

Postautor: boxer2 » 10 wrz 2019 18:08

piekna petarda poszla dzis :)
a ty cioto bez akcji buhaha :lol:

Wróć do „Akcje”