TELEHORSE [TLH]

wszystko na temat spółek publicznych
Luxtorpeda
Podporucznik

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: Luxtorpeda » 10 wrz 2019 18:25

buahha nastepny klown po ciocie płockiej buhahhaa :lol: :lol:
klownem to jest ktos kto takim lujom ofiaruje swe pieniadze, ktorych nie szanuje i daje sie po tylu walkach dalej lapac na takie syfy :lol:

WKLEISZ RAKJETE Z GANDZIO??????????
W przyszłym tygodniu przekonamy sie kto jest największym klownem :mrgreen: a jak jeszcze do akcji wejdą chłopcy SARowcy to powinna być 1 z przodu 8)
I jak pajacyk głost się czuje :mrgreen:
Rośnie nam drugi antywskaznik następca pogodno :lol:
Masz info żebyś był na bieżąco

http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wia ... medycznych

A najlepsze przed nami 8)
BOA- czyżby perła NC

TLH- Cannabis Poland zielona potęga :mrgreen:

boxer2
Starszy chorąży

Postautor: boxer2 » 10 wrz 2019 19:06

piekna petarda poszla dzis :)
a ty cioto bez akcji buhaha :lol:
mongole lache obciagales juz ? he
płocka cioto nie musisz nam pisac co bedziesz dzis robił buhahha amebo bez akcji buahahaa :lol: :lol:

boxer2
Starszy chorąży

Postautor: boxer2 » 10 wrz 2019 19:58

płocka cioto nie musisz nam pisac co bedziesz dzis robił buhahha amebo bez akcji buahahaa :lol: :lol:
na miescie mowia ze szarpiesz pałe jak reksio szynke :lol: :lol: :lol: :lol:
ty i miasto buhahah ciota siedzi w dziurze zabitej dechami buahahah imbecylu od obciagania za 5 zł buahaha :lol: :lol:

Julian11
Starszy chorąży

Postautor: Julian11 » 10 wrz 2019 20:18

Moze jestem moze nie jestem :oops: profilerze
Mam jednak 5 minut, zeby ostrzec potencjalnych naiwnych/glupich/poczatkujacych przed tym syfem i mam kolego z tego satysfakcje, ze moze kilka zlotych czyjes uratuje przed wami i zamiast kolejnego wyzerowanego leszcza ktos z nami zostanie na gpw.

Jestes w stanie ogarnac to swoja mala glowka? Czy przerasta to twoja mentalnosc?

A lapi prosze wymasuj mi anusik ozorkiem.
to ratuj, ratuj biednych tracących kapitał, ciekawe czy taki elokwentny będziesz jak wyrwie z butów :oops: :lol:

Chlopie, wyrwac to mozesz siuraka z pyska laptoka. Czaisz?

Jezeli tu cokolwiek wzrosnie to znaczy ze wszyscy zdali do spółdzielni i ruszaja z druga runda pukania w zadki. Jak to juz ktos zauwazyl tu kazdy kawalek papieru toaletowego policzony jest.

Sprzedasz dom i wejdziesz za wszystko cie przeprosze. A póki co Liz mi dupsko po sraniu. Pozdrawiam
widze ze kolega niezwykle doswiadczony jest w pewnych kwestiach i wychodzi na to ze jestes jednym z tych ktorych Pukają a nie z tych co pukaja innych .FAK.tycznie masz swoje 5 minut zeby sie na forum pięknie polansowac :lol: 8)

CNA
Starszy chorąży

Postautor: CNA » 10 wrz 2019 21:08

no zrobiło się ciekawie czyżby powtórka z majowej rozgrywki :roll:

Obrazek

GH05T
Starszy sierżant

TELEHOOOOJ

Postautor: GH05T » 10 wrz 2019 23:15

Obrazek
CUDNE PLUTNO, WYDRUKUJE SOBIE I JEBNE LAMINAT XD

NIE MOGE WAM ODPISAC BO SIE POWIESILEM JAK ZOBACZYLEM JAKA OKAZJA MI SPIEccRDOWILA SPRZED NOSA Xd

Powtorze jeszcze raz dla potencjalnych odbiorcow tego syfu: gówno gowno i gówno duraki xD tu nie zarobicie tylko te lajzy na was zarobia :x

A teraz sie masturbujcie dalej miedzy soba palanty i niech laptop potwierdzi, ze na 100zl lecicie BO DAMIAN JEGO ZIOMUS Z PLOCKA ZBIERA NA PERUKE :lol:

Pozdrawiam smutny typ, z tych ruchanych. XD

GH05T
Starszy sierżant

Postautor: GH05T » 10 wrz 2019 23:19

a ty cioto bez akcji buhaha :lol:
Siedzisz kurfo caly dzien na forum od kilku lat i sie wyzywasz z chlopakami xD ile masz lat przypomnij, 50? Pozdrów ku6lwa rodziców xD

GH05T
Starszy sierżant

Postautor: GH05T » 10 wrz 2019 23:52

Laptop pomlaszczesz mojego telehorsa to kupie akcje za 300zl mojej renty i pomoge wam zrobic pompke pod upychanie tego gowna.

CO TY NA TO INWESTYCYJNY DRUHU0ju? :lol:

Luxtorpeda
Podporucznik

Postautor: Luxtorpeda » 11 wrz 2019 07:12

Obrazek

Technicznie pięknie teraz pytanie co zrobią SARowcy 8) czy pójdą za ciosem i pokażą swoje oblicze wykorzystujac posuchę na rynku czy tylko dalsze zbieranie poziom wyżej i wyczekiwanie na rajd przy okazji wprowadzenia i prezentacji produktów 8) :roll: na rynku
BOA- czyżby perła NC

GH05T
Starszy sierżant

Postautor: GH05T » 11 wrz 2019 07:36

Obrazek

Technicznie pięknie teraz pytanie co zrobią SARowcy 8) czy pójdą za ciosem i pokażą swoje oblicze wykorzystujac posuchę na rynku czy tylko dalsze zbieranie poziom wyżej i wyczekiwanie na rajd przy okazji wprowadzenia i prezentacji produktów 8) :roll: na rynku
TECHNIKA MÓWI ZE 1/5 GOWNA MACIE UPCHANE W JELENIA I TERAZ DALSZA MASTURBACJA NA 5 GLOSOW.

Technicy na spolce z NC o srednim obrocie 24 zlote i 13 groszy xD

Julian11
Starszy chorąży

Postautor: Julian11 » 11 wrz 2019 08:38

nie przeadzaj w ostatnich 6 tygodniach przeszlo akcji za ok 300 K pln. papier po 0.6x gr był ewidentnie zbeirany do koszyczkow. masz racje ze papaier jest liczony ja szacuje ze u ludzi jest ok 2 . 2.5 mln akcji a moze i mniej . wczorajsza sesja pokazała jak latwo mogli sobie podjechac przy obrocie mniejszym niz 40 K PLN , to cos oznacza.... :lol: 8)

Luxtorpeda
Podporucznik

Postautor: Luxtorpeda » 11 wrz 2019 09:42

nie przeadzaj w ostatnich 6 tygodniach przeszlo akcji za ok 300 K pln. papier po 0.6x gr był ewidentnie zbeirany do koszyczkow. masz racje ze papaier jest liczony ja szacuje ze u ludzi jest ok 2 . 2.5 mln akcji a moze i mniej . wczorajsza sesja pokazała jak latwo mogli sobie podjechac przy obrocie mniejszym niz 40 K PLN , to cos oznacza.... :lol: 8)
a skad takie ilości, przecież aktualnie wszystkich akcji notowanych w obiegu jest 1,7 kk bo reszta niedopuszczona 8) no chyba ze przeoczylem jakis komunikat :roll:
BOA- czyżby perła NC

Mms86
Sierżant sztabowy

Postautor: Mms86 » 11 wrz 2019 10:08

Jak zawsze wywalanie ile wlezie po 0,7x a tu podnieta jakby już 10 zeta łamało :lol: :lol: :lol:
Toc ta padlina wiecznie lata w tym samym zakresie...głowni - golasy bez grosza, z emisji zebrane tylko 1/3 bo głowni nie dali i liczyli na ulice...
Można pograć za drobne na te podbitki i tyle

Julian11
Starszy chorąży

Postautor: Julian11 » 11 wrz 2019 11:01

Jak zawsze wywalanie ile wlezie po 0,7x a tu podnieta jakby już 10 zeta łamało :lol: :lol: :lol:
Toc ta padlina wiecznie lata w tym samym zakresie...głowni - golasy bez grosza, z emisji zebrane tylko 1/3 bo głowni nie dali i liczyli na ulice...
Można pograć za drobne na te podbitki i tyle

poki co to ty Kolo walisz podniete po maxie, renia grabowska u ciebie juz wymeczona od tej twojej Brędzluwy forumowej w oczekiwanieu na 10 GR. na kursie. :lol: 8)

GH05T
Starszy sierżant

Postautor: GH05T » 11 wrz 2019 13:58

I co obsrancu sie dzis nie pucujesz? Pozbieraj reszte kapiszonow i lecicie z tematem.

Wróć do „Akcje”