TEN SQUARE GAMES [TEN]

wszystko na temat spółek publicznych
Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 09 maja 2019 13:54

Obrazek


Obecnie ten analityk przewiduje ok 190 mln przychodów w 2019 roku i ok 60 mln PLN zysku netto co by sie pokrywało z tym co wczesniej ja pisałem.

ALE co ciekawe ---nie uwzglednia on w tych szacunkach wpływu monetyzacji FC w chinach . A to daje nadal spore mozliwosci rewizji w górę wyników TEN nawet jeszce w tym roku jesli w miare szybko FISH CLASH trafiłby na tamten rynek. Ogólnie mozna przewidywac ze pełna i juz rozbujana monetyzacja w CHINACH moze powiekszyc o ok 30 % wyniki FC .

Jest o co walczyć. :mrgreen:

REKLAMA


Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2331
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Rif1977 » 09 maja 2019 15:11

Zieew.
Wiadomo już czy jest gra, która chociaż w 50% dociągnie do wyniku FC?
Fajnie, że FC ciągnie coraz więcej, ale w końcu przyjdzie moment, kiedy zacznie się cofać.
Kasę zamiast inwestować w rozwój, oddają akcjonariuszom, to co tutaj ma wpływać na mega wzrosty?
Skala projektów pozostaje ta sama, na horyzoncie nic nowego. Gdy tylko FC zacznie się cofać, to kurs zrobi z automatu to samo.
Niech im się wiedzie jak najlepiej, bo wszystkie spółki na tym czerpią korzyść, ale dla perspektywy 3-5 lat, obstawiłem innego gracza. O ile jeszcze będziesz tutaj dyrdymały sadziła tak długo (a wątpię), to sobie porównamy :P

PS. Masz dzisiaj takiego wisielca, że obawiałbym się o trend, w którym szczytujesz.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 09 maja 2019 16:26

Zieew.
Wiadomo już czy jest gra, która chociaż w 50% dociągnie do wyniku FC?
Fajnie, że FC ciągnie coraz więcej, ale w końcu przyjdzie moment, kiedy zacznie się cofać.
Kasę zamiast inwestować w rozwój, oddają akcjonariuszom, to co tutaj ma wpływać na mega wzrosty?
Skala projektów pozostaje ta sama, na horyzoncie nic nowego. Gdy tylko FC zacznie się cofać, to kurs zrobi z automatu to samo.
Niech im się wiedzie jak najlepiej, bo wszystkie spółki na tym czerpią korzyść, ale dla perspektywy 3-5 lat, obstawiłem innego gracza. O ile jeszcze będziesz tutaj dyrdymały sadziła tak długo (a wątpię), to sobie porównamy :P

PS. Masz dzisiaj takiego wisielca, że obawiałbym się o trend, w którym szczytujesz.
Jakby było wiadomo że jest juz taka gra i ze TEN wyniki maiłby 300 MLn pln przychodów i 100 MLN Zysków rocznie to chyba zasieg wzrostów i poitencjał byłby jeszcze wiekszy niz to owe 180 PLN z reko. 11 bit w roku wielkiego debiutu FP mial 80 mln pzrychodów i 40 mln zysku. a kapitalziacja w szczycie siegnela ponad 1.2 mld pln. :mrgreen: :lol:

BTW zobaczymy czym popisze sie 11 bit w TYM roku ? , a ty pytasz czy juz wiadomo czy bedzie gra ktora doda do wyniku TSgames dodatkowe 100 mln pzrychdoów rocznie i ok 30 mln Zysków ( BEZ CHIN).

ty naprawde RIF jestes z deczka Idiotą. :lol:


P.S ależ oni inwestuja w rozwój , maja wypuscic do konca przyszłego roku 3 gry --a to ze nie inwestuja jak 11 BIT w Lokaty na niski kupon - TAX , lub w lokaty walutowe na ktorych dostaja czasami w PLECY , oraz w jakieś Budynki za 20 BANiek ( tylko wynajmuja za roczny koszt 800 K ) i kasa dziela sie z akcjonariuszami A NIE WYPLACAJA SOBIE we własny ogródku z pominieciem akcjonariuszy innych SOWITE PREMIE jak to robią na 11 bit ---to CHWAŁA im za to. :mrgreen: :lol:

P.S 2 Trend dopiero się zaczyna pzrebili historyczne wsparcie wyrwali sie OFICJALNIe z korekty ktora trwała od lata 2018 roku i byuduja nowe szczyty i nowa falę --W zupełnosci zasłużenie patrząc na ich rozwój ,wyniki i wskażniki vs inne spółki growe. Co do wisielców to UMYSŁOWYM trupem od was akcjonariuszy 11 bit zieje jak wchodzicie popisywac sie swoim KRETYNIZMEM na watku TSgames. :lol:

Co do cofania ---to ciekawe ile Frost Punk wygeneruje kasy w 1 qw. bo FC wygenrował pewnie ok 40 MLn PLN :lol:

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2331
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Rif1977 » 09 maja 2019 16:43

Na ten moment to sam robisz tutaj za idiote, który ucieka z wątków, w których zrobił z siebie durnia jak np.inwestowanie na forex hehe
Nie wspominając o perm banie na SW za naganianie Farmy i ciągłego banowania tutaj.
Pisz sobie co chcesz panie nieomylne.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 09 maja 2019 17:09

Ja nie ma problemu z kupowaniem spzredawaniem i zmianami koncepcji inwestycyjnych w zależności od sytuacji. 8)

Dlatego nie miałem problemu z olaniem FX jak zauwazyłem potencjał na odbicie na naszym bananie na poczatku tego roku e , nie miałem problemu z handlowaniem wieloma spółkami i akcjami na bananie w ostatnich miesiacach i budowaniem, pozycji na TSgames w ciagu ostatnich paru miasiecy--- nie bede mial problemu ze sprzedaża akcji jesli uznam to za stosowne, choc poki co uznaje to za NIESTOSOWNE pozbywanie sie akcji TSgames. :roll:

Natomiast całe stado gamoni 11 bitowych ma najwyrazniej problem z moja osoba, to dlatego róznego rodzaju umysłowe KONUSY - vonlihtenstain, rif, głowacki tak Idiotycznie sie produkuja na tym watku( nie tylko z reszta tym) , chcąc uskutecznic tylko pyskówke bo bynajmniej te wasze Kretynizmy nie wpływaja na merytoryczny poziom dystkusji na temat TSGAMES i innych kwitów ktore miałem. :mrgreen:

co z tego wynika poza tym ze robicie z siebie kretynów NIC ---ja robie swoje z korzyscia dla mojego portfela wam buzuje żółć gdy widzicie że gdzieś coś pisze i TYLE, to jest wasz problem nie mój ---NA zdrowie.

jak mnie banowali na SW za Farme kurs byl po ok 15 PLN --poszedł w pare miesiecy na 50 PLN( a rynek był bardzo kiepski do zarabiania) teraz jest wyzej niz był wtedy gdy podobno naganiałem i ubierałem ludzi w akcje itp. Ci co mnie czytali mieli szanse na zarobienie sporych procentów na kiepskim rynku ogólnie, jesli realizowali zyski w odpowienim momencie ---bo o tym tez nalezy pamietac warto realizowac zyski jesli cos nie idzie tak jak powinno iść i jak sie tego spodziwalismy ( NP jesli technicznie gra jest zrąbana). Na rynku tzreba reagowac i byc elastycznym to co jest drogie moze byc tanie jak a co tanie moze byc drogie. :mrgreen:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 15 maja 2019 14:14

Osoba blisko związana z Zarządem widzi nieco słabiej perspektywy spółki niż tu obecni.
Zobaczymy czy słusznie.
https://www.bankier.pl/static/att/emite ... 135373.pdf
No i jak PERCANCES ? Nadal uważasz że sprzedaż 2.3 K akcji przez Przemysława to taki istotny punkt był w kursowym wykresie TSgames?

Czy PRZEMEK wiedział LEPIEJ miał tajemne NEWSY że będzie lipa ? :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 16 maja 2019 09:17

Zieew.
{......Bzdury }

PS. Masz dzisiaj takiego wisielca, że obawiałbym się o trend, w którym szczytujesz.

Jak tam twój wisielec RIF , masz już czerwone poliki ,fioletowe uszy i zółć podchodzi ci do gardziołka?. :lol: 8) :lol:

oszo
Chorąży sztabowy
Posty: 4456
Rejestracja: 25 mar 2006 18:07
Lokalizacja: Z tąd

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: oszo » 16 maja 2019 09:22

ale tu nienawisci...mi wychodzi 182...ale to chyba niemożliwe...

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 16 maja 2019 09:30

ale tu nienawisci...mi wychodzi 182...ale to chyba niemożliwe...
dlaczego nie mozliwe ---to kapitalziacja PLW --zobaczymy jakie wyniki w TYJM roku bedzie pokazywał PLW a jakie TSgames--tym bardziej ze czekamy nadal na wazne kwestie ktore mogą dodatkowo wpłynac na monetyuzacje TSGAMES.


W reko BOSIa--- TSG ma pzrewidywania p/e w okolicach 10 na 2020 rok np. 11 bit ma ok 30 a PLW ok 20-- przy tych reko jakie wydali dla tych spółek.

W ogóle w tym REKO TSG jest m ocno niedowartosciowany wskaźnikowo vs. Konkurenci GAMEDEVU. ---tym bardziej ze sowite procentowo dyvidendy z tego ZYSKU wypracowanego wypłaca swoim akcjonariuszom.

Obrazek

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2331
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Rif1977 » 16 maja 2019 11:54

Zieew.
{......Bzdury }

PS. Masz dzisiaj takiego wisielca, że obawiałbym się o trend, w którym szczytujesz.

Jak tam twój wisielec RIF , masz już czerwone poliki ,fioletowe uszy i zółć podchodzi ci do gardziołka?. :lol: 8) :lol:
Odpowiem jak Dryniol, czyli sprawdzimy za 2-3 lata :)
Na ten moment na pewno fajnie, ale nie imponująco. Za moment nastąpi wyczerpanie, a przyszłości nadal brak.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 16 maja 2019 13:16

tak na ten moemnt jest fajnie ---a skoro teraz jest fajnie to zakładam ze w przyszłości bedzie jeszcze fajniej , z tego prostego powodu ze oni juz pokazali ze potrafią uszyc Gry ktore sie bardzo fajnie monetyzują i wiedza jak to robic.. Logika wskazuje ze jeśli potrafia to robić , to raczej nalezy sie spodziewać że z czasem powinno byc jeszcze lepiej ----tak własnie rozwijaja sie dobre growe spółki które mozna było ten rozwój obserwowac na przestzreni lat ---przykładów mozna podac sporo nawet z naszego podwórka ot chociażby 11 bit, techalnd czy nawet wielki CDR , ale i sam TSG to pokazuje od lets fish do Fish clans ktory juz wygenerował 150 mln + hajsu dla spółki.

także ja póki co nie mam powodu nie wierzyć w to co robią, jak robią. Sądzę że będą starali sie jeszcze bardziej w tym rozwijać, z korzyscia dla spółki i jej akcjonariuszy ( nawet biorac pod uwage iloscć kasy wyplacanej w dywidendzie , a nie tylko kurs spółki).

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 20 maja 2019 09:52

ŁAŁ Przemek się rozbujał , znowu sypnął akcjami TYM razem po 130 PLN i tym razem MASAKRYCZNE 300 SZT akcji, to i RYNEK REAGUJE :mrgreen:

CZy Przemiek wie cos wiecej czego inni nie wiedzą ( jak to niektorzy tu juz twierdzili) , czy Przemek to cwaniak i wyprzedza INNYCh w kasowaniu Tych niesamowitych profitów z tej " niebagatelnej " ilosci akcji---czy rynek wieźmie niesamowite RUCHY PRZEMKA w dłuzszym okresie pod UWAGE ----o tym sie dowiemy za jakis czas. :lol: 8) :lol:

TO BE CONTINUE.... :lol: 8) :lol:

Percances
Sierżant sztabowy
Posty: 180
Rejestracja: 23 lut 2018 21:26

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Percances » 20 maja 2019 12:09

a gdzie ja pisałem ,że ma rację?
Czy czytanie ze zrozumieniem jest aż takim wyzwaniem dla ciebie, julianku? :lol: :lol: :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 20 maja 2019 12:22

a gdzie ja pisałem ,że ma rację?
Czy czytanie ze zrozumieniem jest aż takim wyzwaniem dla ciebie, julianku? :lol: :lol: :lol:
a gdzie ja pisze ze ty pisałes ze ON ma rację :mrgreen: :lol: :lol:

Natomisat jasno dawałes do zrozumienia ze ten gosc jest bardziej zapewne wtajemniczony niz reszta rynku ---i w tym sensie SUGEROWAŁEŚ że pewnie jednak wie co robi OWY PRZEMEK . Juz pomijajac kwestie tego JAKie ilosci akcji PUSZCZA. :mrgreen:

Czy czytanie ze zrozumieniem to dla ciebie az takie wyzwanie? PERCENCES? :mrgreen:

Percances
Sierżant sztabowy
Posty: 180
Rejestracja: 23 lut 2018 21:26

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Percances » 20 maja 2019 17:27

Powtórzę jeszcze raz, bo widzę,że nawet z moim nickiem masz poważny problem :lol: :lol: :lol:
Nigdzie nie napisałem,że ma być lipa . Napisałem,że widzi słabiej perspektywy niż naganiacze, w tym ty i sprzedał akcje.
Czy słusznie? Na razie widać,że nie za bardzo, ale sytuacja zmienia się dynamicznie :lol: :lol: :lol:
Także polecam czytać ze zrozumieniem albo nie komentować skoro nie rozumiesz, co napisałem :oops: :lol: :oops:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 191 gości