TEN SQUARE GAMES [TEN]

wszystko na temat spółek publicznych
Erudyta
Starszy sierżant sztabowy

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Erudyta » 04 paź 2019 15:46

Tak idealnie korekta do 90 pln;)
czekaj na 90 pln , moze sie doczekasz a moze ...nie. taki jeden Misio czekał na 100 niedawno , było juz 108 , ale potem 145. PLN. :lol: 8) :lol:
Pomarzyc zawsze mozna;)

pazdzioch
Chorąży sztabowy

Postautor: pazdzioch » 04 paź 2019 16:39

od kiedy gpw wprowadziła wig games zaczela sie korekta na nich -------------moze sie myle ale tak to wyglada

Julian11
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: Julian11 » 04 paź 2019 16:50

od kiedy gpw wprowadziła wig games zaczela sie korekta na nich -------------moze sie myle ale tak to wyglada
chyba sie myslisz bo wig games jest juz od paru miesiecy i notuje wzrosty, natomiast faktycznie ostatnio ogarneła te spółki niemoc. Obecnie jest to ok 16 K pkt. na wig games.

Obrazek

pazdzioch
Chorąży sztabowy

Postautor: pazdzioch » 04 paź 2019 16:57

maniek.gieldowy
Plutonowy

Postautor: maniek.gieldowy » 04 paź 2019 18:22

I dzięki temu wreszcie się ruszy?

Invest-Journey
Starszy sierżant sztabowy

Postautor: Invest-Journey » 06 paź 2019 18:59

Po ustanowieniu historycznych rekordów w maju 2019 roku, kurs spółki zwolnił i porusza się w trendzie bocznym. Konkretnych powodów dla takiej sytuacji raczej nie ma, ale jednym z czynników wstrzymujących inwestorów przed „szałem” zakupów może być wyczekiwanie na soft lunch gry hobbistycznej dedykowanej kobietom. Sukces wędkarskiej gry Fishing Clash będzie ciężko powtórzyć, ale wielu inwestorów jest zgodnych z tym, że spółka potrzebuje kilka produktów, które będą generowały stały przychód. Nie koniecznie na tak wysokim poziomie jak wspomniana gra. Wiceprezes spółki w jednym z wywiadów powiedział, że „Nowe projekty gier mogą wynieść spółkę ‘na nowy poziom’”.Jedno ze zdań, które wpadło nam w ucho i wpisywałoby się do naszej strategii inwestycyjnej to wiara i zaangażowanie spółki w projekty.
„We wszystkie nowe projekty wierzymy. Nie możemy sobie pozwolić na inwestowanie w coś, co nie ma potencjału. Będziemy je odpalać, gdy osiągniemy zadowalające parametry” – zaznaczył prezes.
W raporcie opublikowanym przez Vestor Dom maklerski z 4 lipca 2019 roku czytamy, że instytucja zakłada 43 miliony przychodów z gry Fishing Clash w drugim kwartale. 2 września spółka poinformowała, że przychody gry „Fishing Clash” wyniosły 43,1 mln zł. Brawa dla analityków bo wstrzelili się idealnie w rynek 😊 Warto zwrócić uwagę na stałość w przychodach gry na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy.
(...)
Choć jak na samym początku wspomnieliśmy, wykres znajduje się w trendzie bocznym, to widać oznaki przewagi popytu. Fakt ten może przyczynić się do kolejnego ataku na nowe rekordy cenowe czyli przebicie okolic 150 zł za akcję. Najniższy poziom docelowych wzrostów w naszej ocenie znajduje się na wysokości około 157,60 zł co stwarza potencjalnie szansę na wzrost kursu o około 20% od aktualnych poziomów. Zeszłotygodniowy dołek cenowy utworzył się idealnie w punkcie korekty Fibonacciego (50-61,8%). Mając na uwadze mocne średnioterminowe wsparcie oraz fundamenty spółki, zakładamy na przełomie maksymalnie kilku miesięcy próbę ustanowienia nowych rekordów.

Cała analiza dostępna na http://investjourney.pl/2019/10/06/tydz ... roku-tsue/

KUGID
Chorąży

Postautor: KUGID » 07 paź 2019 15:22

Wyglàda to na brak zainteresowania spółkà. Czyżby , tak jak pisalem wczesniej “ studio jednej gry?”.

Julian11
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: Julian11 » 07 paź 2019 16:34

Wyglàda to na brak zainteresowania spółkà. Czyżby , tak jak pisalem wczesniej “ studio jednej gry?”.
a na jakiej podstawie tak napisałes? :lol: 8)

KUGID
Chorąży

Postautor: KUGID » 07 paź 2019 18:03

W/G mnie kolejne gry , szczególnie gra dla kobiet ....

KUGID
Chorąży

Postautor: KUGID » 07 paź 2019 18:38

Jeszcze jedno pisałeś o raporcie ze sprzardaż za III TSG w piàtek. To w końcu kiedy ma się ukazać?

Julian11
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: Julian11 » 07 paź 2019 18:55

W/G mnie kolejne gry , szczególnie gra dla kobiet ....
No tak to pokazuje że i tutaj nie bardzo orientujesz się w sytuacji. Otóż jeślibyś poszperał to byś mógł odkryć że w przeciwieństwie do PC czy konsol to w grach na mobile przodują kobiety. Właśnie dlatego TSgames postanowił wejść w ten segment.

To brzmi(twoja wypowiedź) mocno infantylnie skoro Uważasz że twoje opinie na temat kierunki rozwoju TSgames są bardziej wartościowe niż opinie i działania zarządu który od zera stworzył spółkę, która wyciągnęła od Graczy z ich portfeli już setki mln PLN hajsu. :lol: :lol:

Masz bardzo wysokie mniemanie o sobie tylko co za tym stoi? W sensie co sobą reprezentujesz, skoro podważasz działanie kolesi którzy w wieku 25 lat zarobili ok 200 mln PLN (sprzedając Nasza klasę) i którzy zakładając TSgames na 10 m kwadratowych, rozbudowali ją do 180+ pracowników i która pewnie w tym roku przyniesie 200 mln przychodów, dziesiątki mln PLN zysków nie mając zadłużenia i płacąc dywidendy:lol: 8) :lol:

Pomyśl nad tym i zapytaj się sam siebie czy ty jesteś naprawdę taki mundy że twoje opinie mają mieć znaczenie... czy jednak Oni(prezesi TSgames) są bardziej bystrzy i wiedzą co robią jeśli chodzi o swój Bizness i wizję jego rozwoju

P. S pisałem bo pojawiał się często w Piątki w pierwszym tygodniu po zakończeniu kwartału. Nie podali w ostatni piątek więc zapewne podadzą w tym tygodniu nie podawali później niż do 10 dnia miesiąca po zakończeniu kwartału. Więc dokładnie nie wiem kiedy podadzą ale z tego co było wcześniej powinni podać w tym tygodniu.

KUGID
Chorąży

Postautor: KUGID » 07 paź 2019 19:07

Twoja pewność siebie bardzo mnie zaskakuje. Wniosek może być jeden : nie inwestujesz Swoich pieniędzy, albo inwestujesz “skromne” kwoty. PS. Bardzo krytycznie ocenileś grę , ktora ma zadebiutować we czwartek Ja “delikatnie” oceniam TSG.

Julian11
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: Julian11 » 07 paź 2019 19:30

Twoja pewność siebie bardzo mnie zaskakuje. Wniosek może być jeden : nie inwestujesz Swoich pieniędzy, albo inwestujesz “skromne” kwoty. PS. Bardzo krytycznie ocenileś grę , ktora ma zadebiutować we czwartek Ja “delikatnie” oceniam TSG.
Chyba sie nie rozumiemy, to ty raczej jesteś pewien ze TSgames to spółka 1 gry , podpierajac swoja tezę miedzy innymi tym ze maja "wydawac gry dla kobiet". Ja natomiast twierdze że Prezesi ktorzy obecnie bedac 30-parolakami i ktorzy w wieku 20paru lat stali sie multimilionerami( spzredajac za ok 200 mln PLN Nasza klase onetowi) , ktorzy od podstaw stworzyli TSgames 8 lat temu i ktorych pakiety akcji w TSgames sa warte OBECNIE ok 550 mln PLN , WIEDZA co robią i mają większe pojęcie o tym niz TY.

To nie jest kwestia pewnosci siebie tylko zaufania do Tych ludzi ktorzy rozwijaja ta spółkę. To jest bardzo proste c co zaufali kiedys zarzadzajacym CDR zrobili good deal , jeslibyłby Techland na gieldzie to ci co by zaufali panu Marchewce tez zrobiliby deal bo mieli wizeje rozwoju swoich spółek i ja realizowali z korzyscia dla nich i akcjonariuszy . Ci co zaufali zarządzajacym 11 bit nawet po debiucie TWOM, wirzac ze spółka moze dalej sie rozwiajc z czasem - zrobili good Deal. Dlatego uwazam że warto zaufać tez ekipie z TSgames bo Oni juz nie raz pokazali ze wiedza co robia w biznesie. FC pokazuje jaki potencjał drzemie w grach Mobilnych Jego fantastyczna monetyzacja pzrez ostatnie 2 lata pokazuje ten drzemiacy potencjał w grach mobilnych(generowanie przychodów i zysków). Dlatego jeśli ci ludzie twierdza ze TSgames jest w sumie na początku swojej drogi jesli chodzi o budowanie marki i wyniki to ja IM PO PROSTU WIERZĘ, i nie ma tu znaczenia Gra rynkowa czyli gra i rysowanie kursów. Po prostu uważam że Ci ludzie wiedza co robia i ze TSGames z czasem moze byc jeszcze wiekszym graczem o wiekszej kapitalziacji przychodach zyskach i potencjale niz obecnie. TO mówia prezesi Tsgames ty twierdzisz inaczej i wiesz co , ich opinia jest dla mnie Ważniejsza niz twoja, np jeśli chodzi o opinie w ktorym kierunku powinna sie spółka rozwijac jesli chodzi o GRY. 8)

to chyba wyjasnia pewne kwestie miedzy nami w temacie TSgames. Czy nie bardzo?

P.S to ze sa kursowe zwałki i boczniaki to normalka CDR zaliczył zwałe po debiucie W2 z 9 na 3.5 Gdzie jest teraz ? przed debiutem W3 1.5 roku konsolidował sie w okolicy 15 PLN gdzie jest teraz? Po debiucie W3 kisił sie pzrez wiele miesiecy w okolicach 20 PLN GDZIEJEST TERAZ? To samo było z 11 bit pzred debiutem TWOM rynek wogole nie grał pod udany debiut gdy stał po 10 PLN Gdie jest teraz? po debiucie Twom przez 1.5 roku konsolidował sie po ok 60-80 PLN wielu mowiło ze to gniot i ze wsztstko wliczone jest w cene Gdzie jest teraz? TSgames obecnie jest w okolicach 130 PLN gdzie bedzie w przyszłosci ...czas pokaże. 8)
Ostatnio zmieniony 07 paź 2019 19:43 przez Julian11, łącznie zmieniany 2 razy.

Julian11
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: Julian11 » 07 paź 2019 19:36

Bardzo krytycznie ocenileś grę , ktora ma zadebiutować we czwartek Ja “delikatnie” oceniam TSG.

Mi sie ta gra od społki zaleznej PLW nie podoba jest mocno statyczna i niewiele się dzieje...powiedz co w niej cie tak rajcuje ?

https://www.youtube.com/watch?v=y6nW5SflbvY

co do reszty to pokazuje pozycjonowanie zarowno ilosci członkow w grupie na stemie jak i pozycjonowanie w wish liscie itp. Za 2 dni gra debiutuje a jesli chodzi o te wazne pzresłanki czy gra moze sie sprzedac ( jak grupa wish lista itp) jest on w Lesie wiec trudno oczekiwac jakiegos ciekawego wyniku sprzedazowego.

I teraz mam pytanie czy twoje posty w roznych tematach wynikały z tego iz uwazam tą gre za taka ktora furrory nie zrobi ? Jesli tak to tylko pokazujesz jakim małostkowym gosciem jestes i ze nie warto sie odnosic do twoich postów ktore wynikaja z Frustracji i złości ,a nie chęci rzeczowej polemiki w danym temacie. :roll:

KUGID
Chorąży

Postautor: KUGID » 07 paź 2019 19:57

Po raz kolejny powtarzam, że jest to moja opinia. Skoro uważasz, że kolejne gry TSG bedà wielkimi sukcesami - gratuluję intuicji. Zarzàd spółki osiagnał sukces i tego nie kwestinuję. Jak bedà sprzedawać się kolejne gry to tylko Ty wiesz, podejrzewam, że prezes nie jest tak wielkim optymistà jak Ty. Powodzenia!

Wróć do „Akcje”