ERNE [ERN] Nowa strategia

wszystko na temat spółek publicznych
bentley
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 241
Rejestracja: 07 kwie 2010 10:34

ERNE [ERN] Nowa strategia

Postautor: bentley » 11 sty 2018 15:51

Nie znalazłem tematu więc założyłem nowy


https://www.bankier.pl/wiadomosc/ERNE-V ... 66479.html

Raport bieżący nr 1 / 2018
Data sporządzenia: 2018-01-11
Skrócona nazwa emitenta
ERNE VENTURES S.A.
Temat
Blockchain nowym elementem strategii ERNE VENTURES
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
ERNE VENTURES, fundusz kapitałowy notowany na NewConnect od blisko dziesięciu lat, ogłosił aktualizację swojej strategii rozwoju.
Fundusz inwestujący dotychczas głównie w spółki growe koncentruje swoją strategię na inwestycjach w technologię blockchain, która ma szereg zastosowań we wszystkich dziedzinach życia: począwszy od sektora finansowego, poprzez przemysł, a na usługach skończywszy.
Blockchain to zapis aktywów oraz transakcji zebrany w bloki. Bloki te tworzą rozproszoną i niezmienialną bazę danych opartą na algorytmach matematycznych i kryptografii niemożliwą do rozszyfrowania i złamania. W porównaniu do tradycyjnych systemów centralnych dodatkowymi zaletami są o wiele niższe koszty użytkowania oraz o wiele większe bezpieczeństwo. Każdy z użytkowników blockchaina ma bowiem kopię tej samej bazy danych, zaś nowe bloki danych dopisywane są zgodnie z przyjętym przez daną sieć algorytmem. Dzięki temu system jest też maksymalnie odporny na ataki hakerskie, gdyż praktycznie jest niemożliwe, aby zmienić bazę danych zlokalizowaną u tysięcy użytkowników na ich własnych komputerach.
W ramach swojej strategii - wychodząc naprzeciw najnowszym trendom w finansowaniu startupów - ERNE VENTURES szczególną uwagę zwracać będzie na projekty planujące wdrożenie własnych rozwiązań opartych o blockchain, również w ramach ICO (Initial Coin Offering).
Wadą wielu emisji cyfrowych walut jest jednak brak pełnej informacji o twórcach projektów czy też niewystarczająca dokumentacja pozwalająca w pełni ocenić ryzyko inwestycyjne. Większość ICO była też często jedynie pomysłami w bardzo wczesnej fazie rozwoju.
Z tego powodu ERNE VENTURES skoncentruje się na tzw. 'reverse ICO', czyli na projektach spółek posiadających już gotowy produkt lub usługę.
Szczególny nacisk będzie też kładziony na weryfikację pochodzenia pieniędzy w oparciu o najwyższe możliwe standardy AML i KYC.
Podstawowe założenia strategii ERNE VENTURES pozostają bez zmian i obejmują inwestycje w unikalne projekty o globalnym potencjale rozwoju, poprzez obejmowanie pakietów mniejszościowych zapewniających ponadprzeciętne stopy zwrotu.
MESSAGE (ENGLISH VERSION)


Łooooo Kurwaaa :lol:


debryl
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2704
Rejestracja: 25 sty 2010 15:22
Lokalizacja: Łódź

Re: ERNE [ERN] Nowa strategia

Postautor: debryl » 11 sty 2018 16:06

O to teraz Erniaki pod kryptowaluty będą pompować ha :lol:

https://www.theverge.com/2018/1/9/16869 ... tock-price

bentley
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 241
Rejestracja: 07 kwie 2010 10:34

Re: ERNE [ERN] Nowa strategia

Postautor: bentley » 11 sty 2018 17:45


dudatusk
Chorąży
Posty: 920
Rejestracja: 24 lip 2017 12:58

Re: ERNE [ERN] Nowa strategia

Postautor: dudatusk » 14 cze 2018 11:44

duda wskakuj to zarobisz :lol: :lol: :lol: :lol:
laptop nastepny nick buahah ty jednak przychlast jestes buhaha :lol: :lol: :lol:


Wróć do „Akcje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: daimond, Yusuke i 2 gości