GETBACK [GBK] księga II - Restrukturyzacja

wszystko na temat spółek publicznych
cornollio
Podporucznik
Posty: 15748
Rejestracja: 27 sty 2006 18:12
Lokalizacja: poznań

Re: GETBACK [GBK] księga II - Restrukturyzacja

Postautor: cornollio » 10 wrz 2018 19:19

O 20:00 minut 30 na TVN dzisiaj będzie reportaż

Będzie można zobaczyć tych frajerów którzy oddali pieniądze nie wiem na co i w jakim celu ale to i*** każdy liczy że zarobi tak w Amber Gold czy kredyty w obcych walutach takich tutaj wcale mi tych frajerów nie żal
Daj spokój . O ile w Amber Gold faktycznie inwestowali raczej naiwni to tutaj... raporty, nadzór, GPW, przebiegli rewidenci... wszystko to zawidło. Trudno mówić o głupocie jeśli wałek był szyty grubymi nićmi a w zasadzie chyba linami....

REKLAMA


pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: GETBACK [GBK] księga II - Restrukturyzacja

Postautor: pandorinium » 10 wrz 2018 20:09

Dla mnie jest jedno pełne że nie stracił gość który trzymał się zasad inwestowania na giełdzie A jakiś taki deszczu który przyszedł chciał się szybko nachapać to się na chatę i wcale mi takich ludzi nie żal

Po to są zasady że inwestuje się w jedną spółkę czy walor nie więcej jak 5% kapitału najgorszym wypadku należy się liczyć że te 5% pójdzie w błoto Bo do nas spółka może zbankrutować ale jesteśmy pewni że nie stracimy więc jak 5% a tutaj Przypuszczam że frajerstwo chciało się nachapać w ciągu 5 minut Bo dla nich 3 5% zarobku to jest bardzo mało Oni nie myślą o tym że w tej chwili żaden Bank i nie da więcej w skali roku jak jakieś 2 3% tutaj frajer z pomyśli że złapało Pana Boga za nogi i zarobię dwieście trzysta procent w ciągu paru miesięcy i to są skutki cały To forum to jest zbiorowisko ludzi pokrzywdzonych w ruchanych wydymany Czyli jednym słowem niesamodzielnych szukających jakiegoś wsparcia że może jakaś niewiem komisja może ktoś im te pieniądze odda
strasznie uogólniasz. Kazdy ponosi ryzyko, bo wiedział, że kurs akcji moze wzrosnąć, jak i spaść. Ale też kazdy zakłada, ze wolą prezesa i RN nie jest niszczenie spółki, ale jej rozwój. Jeżeli ludzie z firmy celową ją niszczyli jednocześnie fałszując dane to już nie jest inwestycja, jak w inne akcje. Jak zakładasz lokatę to chyba normalne, że uważasz, że prezes banku nie wyprowadza tych pieniędzy, prawda? A przecież ryzyko wojny, krachu też są realne i może się okazać, ze lokata jest guzik warta. Nie można obarczać winą ludzi za to, że kupili akcje kierując się fałszywi danymi. I totalne chybione porównanie do zysku z lokat. Jest mnóstwo legalnych rzeczy, na których są ogromne narzuty, czy też uważasz że to jest nachapanie się, bo dają więcej jak lokata? choćby proste, zakup na ali sprzedaż na allegro 100% drożej.

Ps historia pewnej firmy. Kupowałem akcje, bo każdy kolejny raport był lepszy, czyli pokazywał rozwój. To chyba normalne, ze chce się te akcje, nawet dla dywidendy. Co się okazało? Wszystkie faktury były lewe. Czy też uważasz, ze jestem frajerem, bo jak mogłem dać się złapać nie wiedząc, ze to fikcja?

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: GETBACK [GBK] księga II - Restrukturyzacja

Postautor: pandorinium » 10 wrz 2018 20:46

Powiem tak jeżeli to była spółka z newconnect to jesteś frajerem dla mnie ci co kupują ten staż z newconnect to jest sami to są samobójcy

Wydaje mi się że tam są sami pokrzywdzeni oszukani
To jest Twój tok rozumowania. Mój był inny, zobaczymy czy sąd podziela to samo. Bo dla mnie nie znacza, gdzie, kto, czy ile. Oszust to oszust i trzeba tępić. :lol:

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: GETBACK [GBK] księga II - Restrukturyzacja

Postautor: pandorinium » 10 wrz 2018 20:52

Człowieku na newconnect 90% pół spółek to są spółki czy też jakieś firmy które przychodzą na giełdę po pieniądze po nic więcej i powiedz mi na co liczyć na to że oni się z wami podzielę pieniędzmi nie na nikony świnie nic nie inwestuje nic się nie kupuje to jest dla mnie to jest jedno wielkie *** i to wszystko żeby sami się durnie w chacie na minę A jak to wszystko wybucha to płacze się że wam po urwało rzyci
Kompletnie nic nie ogarniasz. Gdyby to był weekend to bym zwalił, że popiłes, ale jest chłopie poniedziałek. Analizuj, czytaj, spróbuj rozumieć zdania. Powtórzę, bo widze, że słaby z polskiego jesteś i logiki. Jezeli ktoś łamie prawo to ma za to dopowiedzieć. I tyle. Jak dalej nie ogarniasz, to już nie moja sprawa.

PS Też będziesz płakał, jak bank upadnie i zwinie się z twoja kasą z lokaty czy uznasz, żeś frajer bo jak mozna mieć lokaty, jak wszyscy kradną?

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: GETBACK [GBK] księga II - Restrukturyzacja

Postautor: pandorinium » 10 wrz 2018 20:57

Jest taka gra w trzy karty dość popularne chyba w całym kraju i co I powiedz mi kto Kto gra nikt mi inteligentny to samo jest z newconnect nikt inteligentny i z odrobiną oleju w głowie tam nie inwestuje

Też będziesz płakał, jak bank upadnie i zwinie się z twoja kasą z lokaty czy uznasz, żeś frajer bo jak mozna mieć lokaty, jak wszyscy kradną? Mam w D*** NC zrozum to chłopie.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: GETBACK [GBK] księga II - Restrukturyzacja

Postautor: pandorinium » 10 wrz 2018 21:01

Pamiętasz o jednym że wszystko jest możliwe dlatego trzeba ograniczyć ryzyko do minimum nawet jeżeli mam lokatę bankową to do wysokości gwarantowanego funduszu nie więcej kilkanaście lat temu udało mi się prawie paść na ryj na giełdzie ale się podniosłem drugi raz już tego błędu nie popełnię A wy Dla mnie to jest frajerstwo jedno wielkie frajerstwo tutaj Przychodzą ludzie nieprzygotowani Liczą na duży zysk a potem płacz zgrzytanie zębów że ich wyruchali kto ich wyruchał sami żeście się wyruchali
ja pitolę, współczuję. Straszna frustracja się z ciebie wylewa. Chyba mocno tu straciłeś. :lol: :lol:

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: GETBACK [GBK] księga II - Restrukturyzacja

Postautor: pandorinium » 10 wrz 2018 21:07

Napisałem że kilkanaście lat temu prawej zbankrutowałem ale o to nie miałem do nikogo pretensji że ktoś mnie wyruchał szybko powiedziałem że sam się wyruchałem i to jest najważniejsze mieć tylko i wyłącznie do siebie pretensje ale też i sukcesy i wtedy przychodzą Może nie łatwiej ale są bardziej doceniane A jeszcze jedno nie nie jestem inwestorem Ja jestem graczem i spekulant m Nie interesują mnie akcje na naszej kochanej giełdzie tylko i wyłącznie kontrakt na WIG20 i kontrakty na indeksy zagraniczne nic więcej mnie nie interesuje
tak, tak, już dobrze. Nie płacz już tak nad tym getbackiem. Ale dzieki za troske, ze tak się przejmujesz innymi ludźmi. :P

Szczupak_Gieldowy
Chorąży sztabowy
Posty: 5746
Rejestracja: 22 sie 2015 22:50

Re: GETBACK [GBK] księga II - Restrukturyzacja

Postautor: Szczupak_Gieldowy » 10 wrz 2018 22:25

Z innego forum:

• Autor: ~DoradcaRestruktur

Do Stowarzyszenia Akcjonariuszy.

To jest dla Was ostatni moment, żeby domagać się działań, które nie dopuszczą do utraty Waszych pieniędzy. Może się zdarzyć . że spółki po debiucie bankrutują, ale to co działo się w GBK, to było od pocątku przestępstwo popełniane przy aprobacie KNF i nawet nagradzane przez GPW - bo przyznana jeszcze w lutym b. r. nagroda, przyznana była za debiut, który był niczym innym jak wyłudzeniem ! Tak ! To nie był debiut, tylko wyłudzenie na podstawie sfałszowanych danych finansowych !!!
Dziś już wiadomo, że KNF zaakceptował prospekt emisyjny piramidy finansowej, a GPW wpuściła na rynek akcje grupy przestępczej, o czym świadczy aresztowanie całego zarządu i osób z nim powiązanych!

Pismami / prośbami nic nie uzyskacie!

Wyślijcie oficjalne zapytania do KNF i GPW:

Pytania do KNF:
o Jak planuje wyrównać szkody akcjonariuszy z powodu niedopełnienia obowiązków kontrolnych przy IPO ?
o Czym się różni sprzedaż EGB przez Altusa, od sprzedaży 20 mln akcji GBK przez Abris, skoro i tu , i tu, ceny były mocno przeszacowane (18,50 za akcje GBK przy 1,3 mld zł długu !!!) ?
o Dlaczego w związku z tym, Altus ma zwrócić 200 mln, które otrzymał za sprzedaż EGB, a Abris nie musi zwracać 360 mln zł, które wypłacił sobie po IPO przeprowadzonym w oparciu o sfałszowane dane finansowe ?
o Nawet cofnięcie IPO za kwotę 360 mln zł, pozwoliłoby ocalić akcjonariuszom połowę pieniędzy , tak jak ma to miejsce w przypadku obligatariuszy - 40 mln akcji po 9 zł = 360 mln zł, które Abris ma w wyniku oszustwa giełdowego !

Pytania do GPW, która zaakceptowała wniosek o dopuszczenie papierów wartościowych do obrotu giełdowego, przez co nie tylko naraziła, ale wręcz spowodowała straty inwestorów indywidualnych:
o Dlaczego porządnie nie sprawdzili sytuacji finansowej emitenta i jej prognozy, a zwłaszcza rentowności, płynności i zdolność do obsługi zadłużenia?
o Dlaczego nie zwrócili uwagi na inne czynniki mające wpływ na wyniki finansowe GBK, takie jak rolowanie portfeli ?
o Jak ocenili możliwości realizacji zamierzeń inwestycyjnych GBK z uwzględnieniem źródeł ich finansowania (obligacje) ?
o Czy doświadczenie oraz kwalifikacje członków organów zarządzających GBK były ok ? To dlaczego wszyscy są aresztowani - zbiorowa choroba psychiczna ???
o Co z bezpieczeństwem obrotu giełdowego i interesem jego uczestników - jak to się stało, że w pół od roku od debiutu i dwa miesiące od przyznania nagrody GPW, spółka okazała się bankrutem ???

CAŁY ZARZĄD KNF I ZARZĄD GPW POWINNY NIE TYLKO ZOSTAĆ ZWOLNIENI DYSCYPLINARNIE ZA NIEDOPILNOWANIE OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH POPRZEZ SPOWODOWANIE ZNACZNYCH STRAT UCZESTNIKÓW OBROTU FINANSOWEGO, ALE DODATKOWO WYLĄDOWAĆ W CELI Z KONRADEM K. , GDYŻ DEBIUT WYGLĄDAŁ NA ZORGANIZOWANE Z NIM WYŁUDZENIE !
TO WSZYSTKO WYGLĄDA NA WSPÓŁPRACĘ Z OSKARŻONYM KONRADEM K., CZYLI WSPÓŁUDZIAŁ W DOKONANIU PRZESTĘPSTWA POLEGAJĄCEGO NA WPROWADZENIU INWESTORÓW W BŁĄD , O CZYM ŚWIADCZY ZAAKCEPTOWANIE WSZYSTKICH DOKUMENTÓW FINANSOWYCH !

I na koniec:
Obecny zarząd Getback opublikował dane finansowe za 2017 r. bez rozbicia na poszczególne kwartały, co oznacza, że dotyczą one także okresu przed debiutem spółki, a zatem IPO powinno zostać cofnięte, bo było przeprowadzone na podstawie nieprawdziwych danych finansowych ! Wystarczy porównać prospekt emisyjny ze sprawozdaniem finansowym za 2017 r. To są dwa różne sprawozdania...
Organy nadzoru nie uwolnią się od odpowiedzialności, gdyż obydwa dokumenty (prospekt emisyjny i raport roczny) dotyczą tego samego okresu czasu !

PS. Każdy rząd jest bezkarny, dopóki rządzi !!!
Szacun wszystkim normalnym

Na pohybel nikczemnikom !

KOSA7
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8517
Rejestracja: 15 cze 2007 11:14
Lokalizacja: SZCZECIN

Re: GETBACK [GBK] księga II - Restrukturyzacja

Postautor: KOSA7 » 11 wrz 2018 10:20

Z innego forum:

• Autor: ~DoradcaRestruktur

Do Stowarzyszenia Akcjonariuszy.

To jest dla Was ostatni moment, żeby domagać się działań, które nie dopuszczą do utraty Waszych pieniędzy. Może się zdarzyć . że spółki po debiucie bankrutują, ale to co działo się w GBK, to było od pocątku przestępstwo popełniane przy aprobacie KNF i nawet nagradzane przez GPW - bo przyznana jeszcze w lutym b. r. nagroda, przyznana była za debiut, który był niczym innym jak wyłudzeniem ! Tak ! To nie był debiut, tylko wyłudzenie na podstawie sfałszowanych danych finansowych !!!
Dziś już wiadomo, że KNF zaakceptował prospekt emisyjny piramidy finansowej, a GPW wpuściła na rynek akcje grupy przestępczej, o czym świadczy aresztowanie całego zarządu i osób z nim powiązanych!

Pismami / prośbami nic nie uzyskacie!

Wyślijcie oficjalne zapytania do KNF i GPW:

Pytania do KNF:
o Jak planuje wyrównać szkody akcjonariuszy z powodu niedopełnienia obowiązków kontrolnych przy IPO ?
o Czym się różni sprzedaż EGB przez Altusa, od sprzedaży 20 mln akcji GBK przez Abris, skoro i tu , i tu, ceny były mocno przeszacowane (18,50 za akcje GBK przy 1,3 mld zł długu !!!) ?
o Dlaczego w związku z tym, Altus ma zwrócić 200 mln, które otrzymał za sprzedaż EGB, a Abris nie musi zwracać 360 mln zł, które wypłacił sobie po IPO przeprowadzonym w oparciu o sfałszowane dane finansowe ?
o Nawet cofnięcie IPO za kwotę 360 mln zł, pozwoliłoby ocalić akcjonariuszom połowę pieniędzy , tak jak ma to miejsce w przypadku obligatariuszy - 40 mln akcji po 9 zł = 360 mln zł, które Abris ma w wyniku oszustwa giełdowego !

Pytania do GPW, która zaakceptowała wniosek o dopuszczenie papierów wartościowych do obrotu giełdowego, przez co nie tylko naraziła, ale wręcz spowodowała straty inwestorów indywidualnych:
o Dlaczego porządnie nie sprawdzili sytuacji finansowej emitenta i jej prognozy, a zwłaszcza rentowności, płynności i zdolność do obsługi zadłużenia?
o Dlaczego nie zwrócili uwagi na inne czynniki mające wpływ na wyniki finansowe GBK, takie jak rolowanie portfeli ?
o Jak ocenili możliwości realizacji zamierzeń inwestycyjnych GBK z uwzględnieniem źródeł ich finansowania (obligacje) ?
o Czy doświadczenie oraz kwalifikacje członków organów zarządzających GBK były ok ? To dlaczego wszyscy są aresztowani - zbiorowa choroba psychiczna ???
o Co z bezpieczeństwem obrotu giełdowego i interesem jego uczestników - jak to się stało, że w pół od roku od debiutu i dwa miesiące od przyznania nagrody GPW, spółka okazała się bankrutem ???

CAŁY ZARZĄD KNF I ZARZĄD GPW POWINNY NIE TYLKO ZOSTAĆ ZWOLNIENI DYSCYPLINARNIE ZA NIEDOPILNOWANIE OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH POPRZEZ SPOWODOWANIE ZNACZNYCH STRAT UCZESTNIKÓW OBROTU FINANSOWEGO, ALE DODATKOWO WYLĄDOWAĆ W CELI Z KONRADEM K. , GDYŻ DEBIUT WYGLĄDAŁ NA ZORGANIZOWANE Z NIM WYŁUDZENIE !
TO WSZYSTKO WYGLĄDA NA WSPÓŁPRACĘ Z OSKARŻONYM KONRADEM K., CZYLI WSPÓŁUDZIAŁ W DOKONANIU PRZESTĘPSTWA POLEGAJĄCEGO NA WPROWADZENIU INWESTORÓW W BŁĄD , O CZYM ŚWIADCZY ZAAKCEPTOWANIE WSZYSTKICH DOKUMENTÓW FINANSOWYCH !

I na koniec:
Obecny zarząd Getback opublikował dane finansowe za 2017 r. bez rozbicia na poszczególne kwartały, co oznacza, że dotyczą one także okresu przed debiutem spółki, a zatem IPO powinno zostać cofnięte, bo było przeprowadzone na podstawie nieprawdziwych danych finansowych ! Wystarczy porównać prospekt emisyjny ze sprawozdaniem finansowym za 2017 r. To są dwa różne sprawozdania...
Organy nadzoru nie uwolnią się od odpowiedzialności, gdyż obydwa dokumenty (prospekt emisyjny i raport roczny) dotyczą tego samego okresu czasu !

PS. Każdy rząd jest bezkarny, dopóki rządzi !!!

PiS podkreśla, że gdyby to oni rządzili w czasach afery Amber Gold to oszczędności Polaków byłyby bezpieczne. Afera GetBack pokazuje, że Wasserman zwyczajnie kłamie...

GetBack jest największym blamażem KNF, GPW i polityków PIS w historii

:oops:
Zobacz macki PIS-owskiej ośmiornicy, nepotyzm i kolesiostwo !
http://misiewicze.pl/lista-misiewiczow

AdmiralPiett
Chorąży sztabowy
Posty: 6114
Rejestracja: 13 lip 2015 12:32

Re: GETBACK [GBK] księga II - Restrukturyzacja

Postautor: AdmiralPiett » 11 wrz 2018 10:37

Oddajcie nasze pieniadze !!

I nie wierze, ze bedzie zgodnie z kalendarium

1 października Poniedziałek GPW

GETBACK Wyniki spółek
Publikacja skonsolidowanego raportu za I półrocze 2018 roku.

Skoro jeszcze nie ma wynikow za I kwartal

a notowan tez brak
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy !!!

AdmiralPiett
Chorąży sztabowy
Posty: 6114
Rejestracja: 13 lip 2015 12:32

Re: GETBACK [GBK] księga II - Restrukturyzacja

Postautor: AdmiralPiett » 11 wrz 2018 10:45

Oddajcie nasze pieniadze !!

I nie wierze, ze bedzie zgodnie z kalendarium

1 października Poniedziałek GPW

GETBACK Wyniki spółek
Publikacja skonsolidowanego raportu za I półrocze 2018 roku.

Skoro jeszcze nie ma wynikow za I kwartal

a notowan tez brak
ilke razy tobie pisac ze to nie bedzie juz notowane :lol: :lol: :lol:
to "parowkowicz" jeszcze sie tym nie zajal ??
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy !!!

KOSA7
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8517
Rejestracja: 15 cze 2007 11:14
Lokalizacja: SZCZECIN

Re: GETBACK [GBK] księga II - Restrukturyzacja

Postautor: KOSA7 » 11 wrz 2018 13:22

Obrazek


:cry:
Zobacz macki PIS-owskiej ośmiornicy, nepotyzm i kolesiostwo !
http://misiewicze.pl/lista-misiewiczow

Troglodyta2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3912
Rejestracja: 20 lip 2013 16:07

Re: GETBACK [GBK] księga II - Restrukturyzacja

Postautor: Troglodyta2 » 13 wrz 2018 11:41

czy drobnym akcjonariuszom uda sie zjednoczyc i zaistniec?

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Akcjon ... 12198.html

I cos osiagnac , bo sa tak samo albo i bardziej pokrzywdzeni jak oblgatariusze !
Powstala Grupa getbackakcje na facebook.

Jest możliwość przystąpienia.

A raczej nawet koniecznosc, bo drobny samemu nic nie wywalczy
Gielda w ruinie :-(

Kiedy w końcu odbijamy od dna ??

Inwestor2010
Podporucznik
Posty: 12800
Rejestracja: 15 maja 2010 23:20

Re: GETBACK [GBK] księga II - Restrukturyzacja

Postautor: Inwestor2010 » 13 wrz 2018 12:09

Poklosie Getback ?

Best odwołał dalsze oferty publiczne obligacji, które mogłyby zostać wyemitowane w ramach ustanowionego w 2017 roku programu emisji obligacji do kwoty 350 mln zł - poinformowała spółka w komunikacie. Best nie podał powodów tej decyzji

W sierpniu 2017 roku zarząd Best ustanowił publiczny program emisji obligacji, który zakładał wyemitowanie w jednej lub kilku seriach obligacji o łącznej wartości nominalnej nie wyższej niż 350.000.000 zł. W październiku KNF zatwierdziła ten prospekt emisyjny.

Do tej pory spółka wyemitowała w ramach tego programu obligacje serii T1 o wartości ok. 55,8 mln zł oraz obligacje serii T2 o wartości 30 mln zł.

Apacz
Podporucznik
Posty: 12175
Rejestracja: 15 maja 2010 19:52

Re: GETBACK [GBK] księga II - Restrukturyzacja

Postautor: Apacz » 13 wrz 2018 15:54

Troche pozno sie wroclawskie stowarzyszenie odezwalo na temat wroclawskiej spolki kupionej ongis od wroclawskiego ex-miliardera !

Ale lepiej pozno, niz wcale !

Akcjonariusze wszystkich ilosci łączcie się !! :lol:
No risk, no fun :-)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fango i 233 gości