GETBACK [GBK] księga II - Restrukturyzacja

wszystko na temat spółek publicznych
Szczupak_Gieldowy
Chorąży sztabowy
Posty: 5746
Rejestracja: 22 sie 2015 22:50

Re: GETBACK [GBK] księga II - UPADEK

Postautor: Szczupak_Gieldowy » 01 maja 2018 00:39

Jak obstawiacie?

1/ Kiedy raport?

2/ Kiedy odwieszka ?

o 3/ po ile sie otworzy

nie pytam

- jeszcze !

:mrgreen:

Zimna Zoska ta bedzie !!!

Raport przesuniety (na razie?) na 15 maja !
Szacun wszystkim normalnym

Na pohybel nikczemnikom !

REKLAMA


oioo
Starszy chorąży
Posty: 1573
Rejestracja: 20 cze 2005 11:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: GETBACK [GBK] księga II - UPADEK

Postautor: oioo » 01 maja 2018 09:09

Dlaczego zarząd jeszcze nie siedzi w pasiakach?
Kondzio i ta baba od finansów, te wywiady i uśmiechnięte ryje...wszystko jest ok.
Wall Street to jedyne miejsce, do którego jedni przyjeżdżają Rolls Royce'ami, aby zasięgać porad u tych, którzy podróżują metrem.

AdmiralPiett
Chorąży sztabowy
Posty: 6114
Rejestracja: 13 lip 2015 12:32

Re: GETBACK [GBK] księga II - UPADEK

Postautor: AdmiralPiett » 02 maja 2018 12:28

http://www.parkiet.com/Wierzytelnosci/3 ... risem.html

Kąkol:



Obecna sytuacja Spółki jest wynikiem zaniechań i nierozważnej polityki głównego akcjonariusza Abris Capital Partners i wydaje się działaniem planowym na szkodę Spółki, co mam nadzieję, wykaże prowadzone postępowanie przed Komisją Nadzoru Finansowego oraz Prokuraturą.

Beneficjentem takiego stanu rzeczy jest Abris Capital Partners oraz konkurencja Getback S.A. Potwierdza to niestety przypuszczenia o zakulisowych rozmowach jakie toczyły się wokół Getbacku i doprowadzenia tej Spółki do faktycznej likwidacji.
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy !!!

Fiszer
Młodszy chorąży
Posty: 445
Rejestracja: 20 maja 2015 15:37

Re: GETBACK [GBK] księga II - UPADEK

Postautor: Fiszer » 02 maja 2018 13:10

http://www.parkiet.com/Wierzytelnosci/3 ... risem.html

Kąkol:



Obecna sytuacja Spółki jest wynikiem zaniechań i nierozważnej polityki głównego akcjonariusza Abris Capital Partners i wydaje się działaniem planowym na szkodę Spółki, co mam nadzieję, wykaże prowadzone postępowanie przed Komisją Nadzoru Finansowego oraz Prokuraturą.

Beneficjentem takiego stanu rzeczy jest Abris Capital Partners oraz konkurencja Getback S.A. Potwierdza to niestety przypuszczenia o zakulisowych rozmowach jakie toczyły się wokół Getbacku i doprowadzenia tej Spółki do faktycznej likwidacji.
Te wypowiedzi Kąkola wydają mi się równie nieostrożne i pospieszne jak działania Getbacku pod jego dowództwem.
Zakup drugiej firmy, zakup długów w Hiszpanii itp, szybkie wypstrykanie się z kasy a potem bida i dodruk.
Tu też dużo oskarżeń i sugestii, ktore wypadałoby udowodnić.

Fiszer
Młodszy chorąży
Posty: 445
Rejestracja: 20 maja 2015 15:37

Re: GETBACK [GBK] księga II - UPADEK

Postautor: Fiszer » 02 maja 2018 13:22

http://www.parkiet.com/Wierzytelnosci/3 ... risem.html

Kąkol:



Obecna sytuacja Spółki jest wynikiem zaniechań i nierozważnej polityki głównego akcjonariusza Abris Capital Partners i wydaje się działaniem planowym na szkodę Spółki, co mam nadzieję, wykaże prowadzone postępowanie przed Komisją Nadzoru Finansowego oraz Prokuraturą.

Beneficjentem takiego stanu rzeczy jest Abris Capital Partners oraz konkurencja Getback S.A. Potwierdza to niestety przypuszczenia o zakulisowych rozmowach jakie toczyły się wokół Getbacku i doprowadzenia tej Spółki do faktycznej likwidacji.
Te wypowiedzi Kąkola wydają mi się równie nieostrożne i pospieszne jak działania Getbacku pod jego dowództwem.
Zakup drugiej firmy, zakup długów w Hiszpanii itp, szybkie wypstrykanie się z kasy a potem bida i dodruk.
Tu też dużo oskarżeń i sugestii, ktore wypadałoby udowodnić.

Makler5000
Chorąży
Posty: 872
Rejestracja: 22 lis 2017 08:46

Re: GETBACK [GBK] księga II - UPADEK

Postautor: Makler5000 » 02 maja 2018 13:23

OSTAŁEM SIE DZIADEM ŚRENIA 5 ZŁ

H.A.N.Z.O
Starszy chorąży
Posty: 1813
Rejestracja: 24 lip 2017 09:04

Re: GETBACK [GBK] księga II - UPADEK

Postautor: H.A.N.Z.O » 02 maja 2018 19:35

MAMY CHYBA REKORD GPW
NIECO PONAD pol roku po debiucie WNIOSEK O UPADLOSC :lol: :lol: :lol: :lol:

brawo domy maklerskie ze sprzedaliscie naiwnym inwestorom takie g o w n o
to z pewnosci zbuduje zaufanie do was

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: GETBACK [GBK] księga II - UPADEK

Postautor: pazdzioch » 02 maja 2018 20:08

to nie jest wniosek o upadłosc to wg mnie bardzo dobra informacja dla obligatoriuszy ,dla wlascicieli akcji nie za bardzo ale przynajmniej daje jakos nadzieje ,po takiej nagonce i nawet jak maja wierzytelnosci na wieksza kwote niz dlug musza miec czas zeby zatrzymac owczy ped ludzi do wyplat ,z drugiej strony banki ,czarnecki i abris jezeli jeszcze chca miec jakos wiarygodnosc musza splacic dług swoich klientow troszke to potrwa ale moga odzyskac kase,co do posiadaczy akcji to czarno to widze dla nich wartosc akcji na gpw jak narazie nie ma znaczenia

H.A.N.Z.O
Starszy chorąży
Posty: 1813
Rejestracja: 24 lip 2017 09:04

Re: GETBACK [GBK] księga II - UPADEK

Postautor: H.A.N.Z.O » 02 maja 2018 20:28

to nie jest wniosek o upadłosc to wg mnie bardzo dobra informacja dla obligatoriuszy ,dla wlascicieli akcji nie za bardzo ale przynajmniej daje jakos nadzieje ,po takiej nagonce i nawet jak maja wierzytelnosci na wieksza kwote niz dlug musza miec czas zeby zatrzymac owczy ped ludzi do wyplat ,z drugiej strony banki ,czarnecki i abris jezeli jeszcze chca miec jakos wiarygodnosc musza splacic dług swoich klientow troszke to potrwa ale moga odzyskac kase,co do posiadaczy akcji to czarno to widze dla nich wartosc akcji na gpw jak narazie nie ma znaczenia
a niby co ?
upadlosc tylko ladnie nazwana bankrut to bankrut

gryzli11
Sierżant
Posty: 54
Rejestracja: 12 mar 2014 18:13

Re: GETBACK [GBK] księga II - UPADEK

Postautor: gryzli11 » 02 maja 2018 20:51

nie przesadzaj, jest to sposób np na zmianę warunków oprocentowania obligacji. ja nawet mogę nie chcieć odsetek ale niech mi oddadzą kasę w rozsądnym czasie.

rjg666
Chorąży
Posty: 736
Rejestracja: 02 cze 2017 13:24

Re: GETBACK [GBK] księga II - UPADEK

Postautor: rjg666 » 02 maja 2018 21:47

nie przesadzaj, jest to sposób np na zmianę warunków oprocentowania obligacji. ja nawet mogę nie chcieć odsetek ale niech mi oddadzą kasę w rozsądnym czasie.
Na pewno nie oddadza ci calej kasy. Zrobia redukcje nominalu. Pytanie tylko, w jakim stopniu. Mozliwe tez, ze nie oddzadza nic.
*** Krzywousty.

Piotr_Kowalski
Młodszy chorąży
Posty: 435
Rejestracja: 25 sty 2018 23:03

Re: GETBACK [GBK] księga II - UPADEK

Postautor: Piotr_Kowalski » 02 maja 2018 22:41

nie przesadzaj, jest to sposób np na zmianę warunków oprocentowania obligacji. ja nawet mogę nie chcieć odsetek ale niech mi oddadzą kasę w rozsądnym czasie.
Na pewno nie oddadza ci calej kasy. Zrobia redukcje nominalu. Pytanie tylko, w jakim stopniu. Mozliwe tez, ze nie oddzadza nic.
podziękujcie czarnemu

Hammer
Sierżant sztabowy
Posty: 176
Rejestracja: 11 sty 2007 02:21
Lokalizacja: JEZUS HYTRUS

Re: GETBACK [GBK] księga II - UPADEK

Postautor: Hammer » 02 maja 2018 22:47

to nie jest wniosek o upadłosc to wg mnie bardzo dobra informacja dla obligatoriuszy ,dla wlascicieli akcji nie za bardzo ale przynajmniej daje jakos nadzieje ,po takiej nagonce i nawet jak maja wierzytelnosci na wieksza kwote niz dlug musza miec czas zeby zatrzymac owczy ped ludzi do wyplat ,z drugiej strony banki ,czarnecki i abris jezeli jeszcze chca miec jakos wiarygodnosc musza splacic dług swoich klientow troszke to potrwa ale moga odzyskac kase,co do posiadaczy akcji to czarno to widze dla nich wartosc akcji na gpw jak narazie nie ma znaczenia
cus ci sie pomylilo, restrukturyzacja odnosi sie do dlugu misiu pysiu, restrukturyzacja to inaczej redukcja dlugu, to nic dobrego dla obigaciarzy :lol:

Piotr_Kowalski
Młodszy chorąży
Posty: 435
Rejestracja: 25 sty 2018 23:03

Re: GETBACK [GBK] księga II - UPADEK

Postautor: Piotr_Kowalski » 02 maja 2018 22:48

Getback to był przekręt czarnego polegający na pozbyciu się "złych długów frankowych" ze swoich banków za pieniądze obligatariuszy i akcjonariuszy.

Jest wiele czynników, które nakładają się na całość:
- Wysokie prowizje dla pośredników sprzedaży obligacji (W dużej mierze były to banki czarnego: Lion's Bank, Idea Bank, Getin Bank)
- Osoba Kąkol (byłego doradcy LC) jako prezesa Zarządu Getback
- Jawne kłamstwa Kąkol, zarzekanie się, że "akcjonariusze są najważniejsi" (po to, by ściągnąć jak najwięcej ludzi w sidła), że prowadzą rozmowy z zagranicznymi i polskimi inwestorami, podczas gdy struktura prawna nie pozwalała prowadzić rozmów z inwestorami z zagranicy, a polskie podmioty wydały natychmiastowe dementi w tej sprawie
- Kupno Getbacku z Idea Banku przez tajemnicze 5 funduszy equity, w których udziały może mieć sam czarny i dokonywac transakcji między spółkami, które należą do niego.
- Przeszłość czarnego na GPW pokazuje, że wielu inwestorów może się przez niego czuć wydojona (to chyba nie przypadek). Podobnie było z inwestycjami krauze - obietnice podbicia światowego rynku insuliny (Bioton), wydobycie ropy (Petrolinvest) i wiele innych...

Piotr_Kowalski
Młodszy chorąży
Posty: 435
Rejestracja: 25 sty 2018 23:03

Re: GETBACK [GBK] księga II - UPADEK

Postautor: Piotr_Kowalski » 02 maja 2018 22:53

a i jeszcze kolega gruz taką grafikę udostępnił
http://forum.parkiet.com/viewtopic.php? ... &start=315


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 110 gości