POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

wszystko na temat spółek publicznych
Unio
Sierżant sztabowy
Posty: 105
Rejestracja: 19 kwie 2018 22:33

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

Postautor: Unio » 25 lip 2018 15:37

a Gruby niech sobie świeczki kreśli jakie chce, manipulator jeden.

Nie do końca ma mi wymalować zamknięcie na miesięcznej lipcowej na min 5.2


Co do wartości 22 PLN to mało rozsądna wartość ponieważ jak kurs przejdzie zasieki na 12PLN to w mojej ocenie raczej na 34 idziemy.
Ale to …..
Pozdrawiam

REKLAMA


|Czarne.Koszule|
Starszy chorąży
Posty: 1152
Rejestracja: 10 gru 2017 20:10

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

Postautor: |Czarne.Koszule| » 25 lip 2018 15:40

a Gruby niech sobie świeczki kreśli jakie chce, manipulator jeden.

Nie do końca ma mi wymalować zamknięcie na miesięcznej lipcowej na min 5.2


Co do wartości 22 PLN to mało rozsądna wartość ponieważ jak kurs przejdzie zasieki na 12PLN to w mojej ocenie raczej na 34 idziemy.
Ale to …..
Pozdrawiam

:)) Unio, wow! :-)) tak, nie będziemy okruchami się zadawalać ….

Samuraje nie tylko bronią widzę ale i mają "plan"

Braveheart Theme Song Techno Trance Remix
https://www.youtube.com/watch?v=F0NPHKyLgec

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 25 lip 2018 15:40 przez |Czarne.Koszule|, łącznie zmieniany 1 raz.

Kayak
Młodszy chorąży
Posty: 632
Rejestracja: 11 maja 2018 12:46

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

Postautor: Kayak » 25 lip 2018 15:40

W zeszłym roku na bankierze był taki old, który idealnie się wstrzelił z prognozami w trakcie hiperboli. Całowali go po rękach.
Ale jak po 7 marca kurs zaczął spadać, to olda wyzywali od najgorszych.
Koszula, pamiętaj, że "suweren" jest miły, tylko jak idzie po jego myśli, więc lepiej uważać, bo co poniektórzy potem obarczą Cię winą za swoje niepowodzenia i będą psy na Tobie wieszać...

Każdy decyduje sam. A jak ktoś tego nie rozumie, cóż Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas

Unio
Sierżant sztabowy
Posty: 105
Rejestracja: 19 kwie 2018 22:33

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

Postautor: Unio » 25 lip 2018 15:42

Koszula,

Liniowy miesięczny jest dla mnie "czytelniejszy"

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

Postautor: qgen » 25 lip 2018 15:44

W zeszłym roku na bankierze był taki old, który idealnie się wstrzelił z prognozami w trakcie hiperboli. Całowali go po rękach.
Ale jak po 7 marca kurs zaczął spadać, to olda wyzywali od najgorszych.
Koszula, pamiętaj, że "suweren" jest miły, tylko jak idzie po jego myśli, więc lepiej uważać, bo co poniektórzy potem obarczą Cię winą za swoje niepowodzenia i będą psy na Tobie wieszać...

Każdy decyduje sam. A jak ktoś tego nie rozumie, cóż Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas

W szaleństwie jest metoda drogi Kayaku, a głos ulicy, kolegów? jak odkrywam karty które chcę...choć dużo mówię.

Unio
Sierżant sztabowy
Posty: 105
Rejestracja: 19 kwie 2018 22:33

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

Postautor: Unio » 25 lip 2018 15:45

Koszula,

Liniowy miesięczny jest dla mnie "czytelniejszy"

On tak naprawdę pokazuje gdzie jesteśmy.

Pozdrawiam,

|Czarne.Koszule|
Starszy chorąży
Posty: 1152
Rejestracja: 10 gru 2017 20:10

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

Postautor: |Czarne.Koszule| » 25 lip 2018 15:46

Koszula,

Liniowy miesięczny jest dla mnie "czytelniejszy"

Patrząc na Polimex nie można kierować się chwilą, a wykres, jasne że liniowy nie pokazuje tyle szumu. Step by step...mamy swoją strategię i ufam że grahamowa zadowoli wielu średnioterminowo.

Pozdrawiam

|Czarne.Koszule|
Starszy chorąży
Posty: 1152
Rejestracja: 10 gru 2017 20:10

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

Postautor: |Czarne.Koszule| » 25 lip 2018 17:12

Obrazek

Przeciwstawne zachowania, formacje sztucznie kreślone, insiderzy wpakowali się wczoraj w akcje konkurencji i zostali zasypani, dziś wymyślili ze wykreślą nam "świece" i tam podbiją i wyjdą w cenie po ile ich zapakował rynek a u nas wywołają korektę po tej ściemie i będą mogli wrócić.

Ładnie to dziś widać!

Sub. uważam że obie świece, u nas i konkurencji są wynikiem manipulacji i dominacji kapitałowej i nie zawierają fundamentalnych przesłanek, wieści itd. ani obrazu otoczenia.

Postanowili nam namalować świecę jak i u konkurencji. Akcja cwaniaków na rympał :)) a intelektualnie to gruz i worek kamieni..

Decydujcie sami

|Czarne.Koszule|
Starszy chorąży
Posty: 1152
Rejestracja: 10 gru 2017 20:10

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

Postautor: |Czarne.Koszule| » 25 lip 2018 17:27

Dostawa i montaż instalacji katalitycznego odazotowania spalin dla kotłów typu OP-650 bloków nr 5, 6, 7, 8 w Elektrowni Dolna Odra
https://swpp.gkpge.pl/servlet/HomeServl ... tity=18690

Nadal nie ma decyzji z DO i coś długo ten Pan Grudzień wybiera, chyba nie pójdzie śladami S. Zawady który podawał wprowadzające w błąd informacje i niech Grudzień dokładnie spojrzy czy taka nasza konkurencja ma kim to robić a my mamy najkrótszy wśród 3 postój i eksploatację korzystną jak i cenę.

Ten przetarg i wybór winien być unieważniony:
Wykonanie kompleksowej modernizacji Instalacji Odsiarczania Spalin na blokach nr 3 i 4 oraz 5 i 6 w PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów
https://swpp.gkpge.pl/servlet/HomeServl ... tity=17820

Obrazek

CEO PGE Baranowski zamiast mówić o potencjalnym kryzysie niech zainteresuje się kryzysem w Bełchatowie, gdzie Gazeta Wyborcza wysuwa zarzuty a lokalny "baron" Zawada dokonuje wyboru w przetargu w który żadnym przetargiem być nie mógł gdy wysyła się fałszywe sygnały(budżet) to kryzys zaufania.

sceptyczka
Chorąży
Posty: 797
Rejestracja: 23 sty 2018 11:54

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

Postautor: sceptyczka » 25 lip 2018 19:57

Koszula,

Liniowy miesięczny jest dla mnie "czytelniejszy"

Patrząc na Polimex nie można kierować się chwilą, a wykres, jasne że liniowy nie pokazuje tyle szumu. Step by step...mamy swoją strategię i ufam że grahamowa zadowoli wielu średnioterminowo.

Pozdrawiam
Ale gonicie z księgą!
Jutro pewnie padnie setka!
I jaka grzeczna dyskusja!

|Czarne.Koszule|
Starszy chorąży
Posty: 1152
Rejestracja: 10 gru 2017 20:10

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

Postautor: |Czarne.Koszule| » 25 lip 2018 20:36

Koszula,

Liniowy miesięczny jest dla mnie "czytelniejszy"

Patrząc na Polimex nie można kierować się chwilą, a wykres, jasne że liniowy nie pokazuje tyle szumu. Step by step...mamy swoją strategię i ufam że grahamowa zadowoli wielu średnioterminowo.

Pozdrawiam
Ale gonicie z księgą!
Jutro pewnie padnie setka!
I jaka grzeczna dyskusja!
Ale gonicie z księgą!

Obrazek
Obrazek

Dwa dni po 2 tyś wejść, pracujemy bo jest zainteresowanie, są merytoryczne dyskusje, brak jest zwykłej pyskówki i nie ma awantur politycznych a gdy coś jest o zabarwieniu politycznym to zwracamy uwagę co nam wydaje się niekorzystny i skoro ta władza jest dla ludzi to pewnie posłucha i wyrzuci S. Zawadę z Bełchatowa i unieważni ten przetarg.

Jutro pewnie padnie setka!

Ty to chyba lubisz być pałowanym, jakbyś za młodu miał taką walkę za sobą to byś pewnie tak nie tęsknił. Nie wzywaj nikogo bo nie ma podstaw.

I jaka grzeczna dyskusja!

Nasza wizytówka :-)

Muł_roboczy
Sierżant sztabowy
Posty: 111
Rejestracja: 30 cze 2018 08:50

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

Postautor: Muł_roboczy » 25 lip 2018 22:36

Cz-k nie wiem czemu zawsze myślisz, że jak ktoś sprzedaje Polimka to idzie z automatu na Rafako ?
Nie zgadzają się w żaden sposób wolumeny i obroty więc twoje przypuszczenia uważam za nieco przekoloryzowane.
Z Polimka zrobiono spółkę spekulacyjną i bardziej bym podejrzewał ruchy kapitału na krezusa i trakcję a nie Rafako.

|Czarne.Koszule|
Starszy chorąży
Posty: 1152
Rejestracja: 10 gru 2017 20:10

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

Postautor: |Czarne.Koszule| » 25 lip 2018 23:22

Cz-k nie wiem czemu zawsze myślisz, że jak ktoś sprzedaje Polimka to idzie z automatu na Rafako ?
Nie zgadzają się w żaden sposób wolumeny i obroty więc twoje przypuszczenia uważam za nieco przekoloryzowane.
Z Polimka zrobiono spółkę spekulacyjną i bardziej bym podejrzewał ruchy kapitału na krezusa i trakcję a nie Rafako.

Chyba się nie rozumiemy, to nie jest tak że sprzeda i kupuje Rafako, sprzedają realizują zysk i u nas mocno wahają zysk idzie na Rafako jak pomoc do Afryki. Na spreadzie odkupują. Przeciwstawne świece PXM vs RFK to manipulacja. Na Rafako ktoś ich wczoraj mocno zasypał, bo każdy wie że u konkurencji ze szczelnością informacji jest coś nie tak. Grają już na rympał, udowadniają swą dominację kapitałową nie mając argumentów bo ten wybór w EO blok b gdzie wnp.pl sugeruje czytelnikom blok C obrazem to ich od miesięcy nie fair gra z rynkiem i to nie tylko PR-wocy. Tam są utopieni ci inni, co na zaproszenie przyszli ale się nie ujawniają podczas serii K. Przecież te nabywanie akcji przez zarząd to tania bajka spod znaku Petrolinvest i sztuczki Krauze, bo wierzą w spółkę :)) Rafako się stacza, coraz niższy poziom i nie tylko cenowy, zarząd który chce być wiarygodny szanuje praktyki giełdowe i podaje Raporty niezależnie od tego czy wyniki ma dobre czy nie, ten termin pod koniec sierpnia i tak był późny a teraz już w październiku czyli po IIIQ praktycznie. Tchórzostwo i strach przed rynkiem...nie mówiąc co PBG znowu mogło tam zrobić. Będzie gorzej teraz jak mamy split paymenty gdzie netto inwestor przelewa a VAT oddzielny rachunek i nie można tych pieniędzy ruszyć by komuś zapłacić to widzisz jak przerzucają na dostawców finasowanie. Zezowata robi dokładnie odwrotnie niż mówiła to na tych niewielu konferencjach w przeszłości. Od strony ludzkiej to ciągle te same wzory psychiki,...ale co tam. Dla mnie jest to konkurencja, słaba i całe towarzystwo jest utopione w serii K, a 4zł jawi się

Obrazek

jak pokrywa w studzience kanalizacyjnej...

matere
Kapral
Posty: 6
Rejestracja: 24 maja 2018 23:31

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

Postautor: matere » 26 lip 2018 00:00

witam
Pierwsze akcje Polimeksu nabyłem w maju 2015 roku po około 8 groszy. Od tamtego czasu dokupowałem. Moja srednia zakupu to 4,70. Poczatkowo czytałem forum bankiera. Sledzilem posty niejakiego numeryka, które dawaly sporo optymizmu, ale jego już tam nie ma. Od jakiegoś czasu jestem tutaj. Przez te 3 lata przezywalem chwile zwątpienia ale tez nadziei. nie odsprzedałem zadnej akcji. mysle, ze najgorsze mam za sobą. Zycze wszystkim formułowiczom i samurajom bo takowi tu są nadziei i w przyszłości zyskow.
pozdrawiam

|Czarne.Koszule|
Starszy chorąży
Posty: 1152
Rejestracja: 10 gru 2017 20:10

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

Postautor: |Czarne.Koszule| » 26 lip 2018 00:04

witam
Pierwsze akcje Polimeksu nabyłem w maju 2015 roku po około 8 groszy. Od tamtego czasu dokupowałem. Moja srednia zakupu to 4,70. Poczatkowo czytałem forum bankiera. Sledzilem posty niejakiego numeryka, które dawaly sporo optymizmu, ale jego już tam nie ma. Od jakiegoś czasu jestem tutaj. Przez te 3 lata przezywalem chwile zwątpienia ale tez nadziei. nie odsprzedałem zadnej akcji. mysle, ze najgorsze mam za sobą. Zycze wszystkim formułowiczom i samurajom bo takowi tu są nadziei i w przyszłości zyskow.
pozdrawiam

Witam serdecznie


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości