POLIMEX MOSTOSTAL [PXM] księga IX

wszystko na temat spółek publicznych
niaht
Młodszy chorąży
Posty: 633
Rejestracja: 11 mar 2008 15:57

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PxM] księga IX

Postautor: niaht » 15 maja 2018 21:16

Tchórzewski już w zeszłym roku napomniał o tej metodzie

http://biznesalert.pl/tchorzewski-polsk ... niu-wegla/

REKLAMA


|Czarne.Koszule|
Starszy chorąży
Posty: 1152
Rejestracja: 10 gru 2017 20:10

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PxM] księga IX

Postautor: |Czarne.Koszule| » 15 maja 2018 21:19

Pytanie tylko czy Silesia będzie skłonna oddać nam Safako jako podmiot do GK. I skąd pieniądze na to Polimex wyczaruje? Najlepszym byłby deal Silesia nam puszcza Safako w zamian za udziały w GK. I wszyscy są zadowoleni zarówno fundusz jak i GK. Win - win
:)) są różne warianty i MHPS trzeba coś dać, np. 2 gazówki PGE itd. to wtedy prototyp w Bogdance się wybuduje...jakby co to nie jesteśmy skazani na żadne Safako czy Rafako a tak Yusuke i tak za dużo gadamy :))) Pamiętasz jak pisałem, Samuraje mają plan?

Obrazek

i to nie jest koniec ...

|Czarne.Koszule|
Starszy chorąży
Posty: 1152
Rejestracja: 10 gru 2017 20:10

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PxM] księga IX

Postautor: |Czarne.Koszule| » 15 maja 2018 21:22

Tchórzewski już w zeszłym roku napomniał o tej metodzie

http://biznesalert.pl/tchorzewski-polsk ... niu-wegla/

tak były nawet wstępne dane szacunkowe, po 2 mld zł na blok. Rafako wymyśliło gazyfikację śmieci i chcą w ramach duo-bloku w Łagiszy testować, my żadnych green fieldów nie mamy czasu budować, testować, my musimy przejść do realizacji zadań...Oni wiedzą stąd dziś "Zezowata" tak mówiła źle o zamówieniach publicznych, właśnie to że taka instalacja jest innowacyjna i komercyjna i jak to tak ? A można a oni są out gdzie się spojrzy, od Ostrołęki po ....Bogdankę bo jak tam zainwestują to całość będzie z JP. tylko nie roboty budowlane i konstrukcyjne.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2018 21:27 przez |Czarne.Koszule|, łącznie zmieniany 1 raz.

Yusuke
Młodszy chorąży
Posty: 471
Rejestracja: 24 kwie 2018 14:49

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PxM] księga IX

Postautor: Yusuke » 15 maja 2018 21:23

Niaht dzięki za link do artykułu, sporo mi rozjaśnił. Czyli gra idzie o dużą stawkę i teraz już rozumiem co Cz. K. Miałeś na myśli wczoraj pisząc jak ważna dla nas jest Dolna Odra stanowiąca kartę przetargową pod zgazowanie węgla i zaciśnienie współpracy z Japonią. No to czekamy na realizację planu przez Samurajów.
Wytrwałość tworzy charakter, a charakter tworzy nadzieję.

|Czarne.Koszule|
Starszy chorąży
Posty: 1152
Rejestracja: 10 gru 2017 20:10

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PxM] księga IX

Postautor: |Czarne.Koszule| » 15 maja 2018 21:28

Niaht dzięki za link do artykułu, sporo mi rozjaśnił. Czyli gra idzie o dużą stawkę i teraz już rozumiem co Cz. K. Miałeś na myśli wczoraj pisząc jak ważna dla nas jest Dolna Odra stanowiąca kartę przetargową pod zgazowanie węgla i zaciśnienie współpracy z Japonią. No to czekamy na realizację planu przez Samurajów.

bingo! :-)))) podobnie może być w przyszłości z pojazdami na wodór :)) bo e-car to zakaz :)) /paliwa alternatywne/.
Zwróc uwagę że MHPSE nie startowało po blok C w Ostrołęce, tak jak pisałem, gazówki w Szczecinie to będzie decyzja, może GE dostanie bez wojny turbiny wiatrowe od PGE czy Orlen a MHPSE "Szczecin" i wtedy Bogdanka
Ostatnio zmieniony 15 maja 2018 21:39 przez |Czarne.Koszule|, łącznie zmieniany 1 raz.

Yusuke
Młodszy chorąży
Posty: 471
Rejestracja: 24 kwie 2018 14:49

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PxM] księga IX

Postautor: Yusuke » 15 maja 2018 21:39

Węgiel odchodzi do lamusa, także ścisłe nawiązanie z Japonią da nam monopol. W tym ujęciu 11 w perspektywie przyszłości, wydaje się stosunkowo małym kawałeczkiem, widząc cały zarys planu i zamysł samurajów. Aż mam smaka na dobrą kuchnię, z dodatkiem Wasabi.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2018 21:42 przez Yusuke, łącznie zmieniany 1 raz.
Wytrwałość tworzy charakter, a charakter tworzy nadzieję.

|Czarne.Koszule|
Starszy chorąży
Posty: 1152
Rejestracja: 10 gru 2017 20:10

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PxM] księga IX

Postautor: |Czarne.Koszule| » 15 maja 2018 21:42

Węgiel odchodzi do lamusa, także ścisłe nawiązanie z Japonią da nam monopol. W tym ujęciu 11 w perspektywie przyszłości wydaje się stosunkowo małym kawałeczkiem, widząc cały zarys planu i zamysł samurajów. Aż mam smaka na dobrą kuchnię z dodatkiem Wasabi.

11zł to cena o którą jest zakład do wiosny 2019r. Step by step...i jak mnie "Zezowata" nie banowała to miałem w stopce "Polimex znów będzie Wielki" :)) Zobaczymy jak to przebiegnie....

Yusuke
Młodszy chorąży
Posty: 471
Rejestracja: 24 kwie 2018 14:49

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PxM] księga IX

Postautor: Yusuke » 15 maja 2018 21:46

Ja już uciekam, dzisiaj pracowity dzień. Jutro może znajdę więcej czasu na rozmowę. Miłego wieczoru Cz. K.
Wytrwałość tworzy charakter, a charakter tworzy nadzieję.

Yusuke
Młodszy chorąży
Posty: 471
Rejestracja: 24 kwie 2018 14:49

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PxM] księga IX

Postautor: Yusuke » 15 maja 2018 22:01

A ślizgająca się po poręczach okulistyki, skoro postanowiła dzisiaj gryźć to nic poza Mongolią nie zostało do zaproponowania. Bo nie gryzie się ręki która karmi. Także zmykam już. Good night and good luck.
Wytrwałość tworzy charakter, a charakter tworzy nadzieję.

|Czarne.Koszule|
Starszy chorąży
Posty: 1152
Rejestracja: 10 gru 2017 20:10

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PxM] księga IX

Postautor: |Czarne.Koszule| » 15 maja 2018 22:06

A ślizgająca się po poręczach okulistyki, skoro postanowiła dzisiaj gryźć to nic poza Mongolią nie zostało do zaproponowania. Bo nie gryzie się ręki która karmi. Także zmykam już. Good night and good luck.

Dobrego odpoczynku Yusuke, Twój kawałek nutki często sobie odpalam. fajnie się wtedy myśli :)))

Konkurencji :)) co by w Mongolii pamiętali hi hi

Obrazek

Josh Groban ~ "Remember" Troy 2004
https://www.youtube.com/watch?v=3yy6SIzq8Mc

Dobranoc

sceptyczka
Chorąży
Posty: 797
Rejestracja: 23 sty 2018 11:54

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PxM] księga IX

Postautor: sceptyczka » 15 maja 2018 23:42

Pytanie tylko czy Silesia będzie skłonna oddać nam Safako jako podmiot do GK. I skąd pieniądze na to Polimex wyczaruje? Najlepszym byłby deal Silesia nam puszcza Safako w zamian za udziały w GK. I wszyscy są zadowoleni zarówno fundusz jak i GK. Win - win
"Win-win" nie istnieje.
Podobnie jak nie istnieje darnowy lunch, izrealska broń atomowa i WSI.

sceptyczka
Chorąży
Posty: 797
Rejestracja: 23 sty 2018 11:54

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PxM] księga IX

Postautor: sceptyczka » 15 maja 2018 23:44

A ślizgająca się po poręczach okulistyki, skoro postanowiła dzisiaj gryźć to nic poza Mongolią nie zostało do zaproponowania. Bo nie gryzie się ręki która karmi. Także zmykam już. Good night and good luck.

Dobrego odpoczynku Yusuke, Twój kawałek nutki często sobie odpalam. fajnie się wtedy myśli :)))

Konkurencji :)) co by w Mongolii pamiętali hi hi

Obrazek

Josh Groban ~ "Remember" Troy 2004
https://www.youtube.com/watch?v=3yy6SIzq8Mc

Dobranoc

Nie ufaj Danajom, szczególnie, kiedy niosą dary.
To apropos qnia trojańskiego, którego koszula zobaczyła w Mongolii.

sceptyczka
Chorąży
Posty: 797
Rejestracja: 23 sty 2018 11:54

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PxM] księga IX

Postautor: sceptyczka » 15 maja 2018 23:48

Niaht dzięki za link do artykułu, sporo mi rozjaśnił. Czyli gra idzie o dużą stawkę i teraz już rozumiem co Cz. K. Miałeś na myśli wczoraj pisząc jak ważna dla nas jest Dolna Odra stanowiąca kartę przetargową pod zgazowanie węgla i zaciśnienie współpracy z Japonią. No to czekamy na realizację planu przez Samurajów.
Uwaga!
Wczoraj w Szymanach wylądowali SAMURAJE!
Mieli katany i srogie miny.
Z gęby ciungło im sake, a spod pachy sushi.
I zaraz chyłkiem ruszyli nad Dolną Odrę.
Uś!

sceptyczka
Chorąży
Posty: 797
Rejestracja: 23 sty 2018 11:54

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PxM] księga IX

Postautor: sceptyczka » 15 maja 2018 23:50

Węgiel odchodzi do lamusa, także ścisłe nawiązanie z Japonią da nam monopol. W tym ujęciu 11 w perspektywie przyszłości wydaje się stosunkowo małym kawałeczkiem, widząc cały zarys planu i zamysł samurajów. Aż mam smaka na dobrą kuchnię z dodatkiem Wasabi.

11zł to cena o którą jest zakład do wiosny 2019r. Step by step...i jak mnie "Zezowata" nie banowała to miałem w stopce "Polimex znów będzie Wielki" :)) Zobaczymy jak to przebiegnie....

Widzę koszula, że tracisz ducha.
W RAFAKO wieszczyłeś powrót do 14. A na PMX tylko 11...
Upadek, smutek i żal...

|Czarne.Koszule|
Starszy chorąży
Posty: 1152
Rejestracja: 10 gru 2017 20:10

Re: POLIMEX MOSTOSTAL [PxM] księga IX

Postautor: |Czarne.Koszule| » 15 maja 2018 23:59

Uwaga!
Wczoraj w Szymanach wylądowali SAMURAJE!
Mieli katany i srogie miny.
Z gęby ciungło im sake, a spod pachy sushi.
I zaraz chyłkiem ruszyli nad Dolną Odrę.
Uś!

Obrazek

Symetria P


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 114 gości