DAMF INWESTYCJE [DIN] księga IV "odrodzenie"

wszystko na temat spółek publicznych
zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: DAMF INWESTYCJE [DIN] księga IV "odrodzenie"

Postautor: zenek69 » 18 paź 2018 16:56

no oddałem ale kibicuje... a na razie słabo to wygląda obroty jak w warzywniaku...

REKLAMA


zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: DAMF INWESTYCJE [DIN] księga IV "odrodzenie"

Postautor: zenek69 » 19 paź 2018 19:37

heh dziś don zmienił statut i już wartość nominalna akcji nie wynosi 17.5 tylko 12 zł :x za jakiś czas znowu sobie zmniejszą potem znowu i tak pewnie do 10 gr... tutaj żadnej pompy nie będzie...pamiętam co było jak były jazdy...wtedy pojawiały się komunikaty że inna spółka dona nabyła akcje potem zbyła a tera ktora co nabędzie jak wszystkie to trupy? :roll:

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: DAMF INWESTYCJE [DIN] księga IV "odrodzenie"

Postautor: zenek69 » 20 paź 2018 12:58

Kurde lapi już się gubie w tych donowych zagrywkach...zeby nie musiał za wysoko podbijac? :|

Martyr
Kapitan
Posty: 43720
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: DAMF INWESTYCJE [DIN] księga IV "odrodzenie"

Postautor: Martyr » 20 paź 2018 22:00

Przecież te 12 było ustalone w raporcie, więc o co kaman.......czas przywyknąć było :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

Martyr
Kapitan
Posty: 43720
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: DAMF INWESTYCJE [DIN] księga IV "odrodzenie"

Postautor: Martyr » 20 paź 2018 22:53

heh dziś don zmienił statut i już wartość nominalna akcji nie wynosi 17.5 tylko 12 zł :x za jakiś czas znowu sobie zmniejszą potem znowu i tak pewnie do 10 gr... tutaj żadnej pompy nie będzie...pamiętam co było jak były jazdy...wtedy pojawiały się komunikaty że inna spółka dona nabyła akcje potem zbyła a tera ktora co nabędzie jak wszystkie to trupy? :roll:
wiesz ja mysalem ze ty jestes inteligentny a widze tepy he po co obnizyl pomysl i odpowiedz pozniej przeczytam he
Szulernia szulernią, ale kilka słów wyjaśnienia zawsze wskazane.
W obrocie jest tylko 474 800 akcji, gdyż akcje serii E w obrocie nie są, nie można ich także wprowadzić póki co do obrotu, bo takie są przepisy GPW, dopóki cena jest mniejsza od nominalnej przez ostatnie pół roku. Więc aby Patro chciał sprzedać akcje serii E na rynku, musiał by je wprowadzić przy cenie 17,50 (a obecnie 12,50 - ale coś za coś, bo zniknęło zadłużenie). Jezeli tak się stanie, zysk na akcję będzie prawie 1zł, o ile utrzyma się tendencja zysków, które spólka ma co kwartał.
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: DAMF INWESTYCJE [DIN] księga IV "odrodzenie"

Postautor: zenek69 » 22 paź 2018 14:06

:shock: ale ***... :cry:

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: DAMF INWESTYCJE [DIN] księga IV "odrodzenie"

Postautor: zenek69 » 23 paź 2018 09:25

A tak btw do obecnego agonalnego stanu damfa mam 2 pytania

1. Do Martyrka. LOL jaki zysk...kiedy damf wykazał jakiś zysk?...niby z czego? chyba z tych odsetek od pożyczek :roll:

2. Takie bardzo ogólne. Przeczytałem ostatnio ciekawą wypowiedz na bankierze o novej giełdzie. Czemu właściwie ma/miał służyć ten twór? przecież poza donem damianem i lapim nikt tam nie gra...wiec po co to w ogole jest...myślałem że moze znowu jest to jakiś twór wsi żeby wyciągnąć kase od kowalskich ale ich tam nie ma patrz wyżej. A jeśli faktycznie miała to być jakaś alternatywa dla gpw to czemu don nie wystartował tego jak jego spółki na gpw i nc biły rekordy popularności, kolejne jazdunie i fale wznoszące czyniły z ludzi milionerów a potem rolercoster czynił z niektórych dziadów....fly, hetan elkop atlantis fon platynowe don był wtedy idolem i patronem dla drobnych w ciężkich czasach...wszystkie spółki na czerwono a fly + 40 % 8) Wtedy ludzie by tam poszli zainwestowali i mógłby ich golić a tak wszystkie spółki to trupy i ta cała nova też bo gra tam tylko lapi... jaki sens gdzie logika? :| bom głupi i nie kumam

CNA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 14 mar 2012 20:24

Re: DAMF INWESTYCJE [DIN] księga IV "odrodzenie"

Postautor: CNA » 23 paź 2018 10:32

bom głupi i nie kumam
ująłeś w pełnej krasie i tego się trzymajmy :oops:

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: DAMF INWESTYCJE [DIN] księga IV "odrodzenie"

Postautor: zenek69 » 23 paź 2018 19:07

ktoś odpowie na pytania? :oops:

Martyr
Kapitan
Posty: 43720
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: DAMF INWESTYCJE [DIN] księga IV "odrodzenie"

Postautor: Martyr » 23 paź 2018 20:22

ktoś odpowie na pytania? :oops:
Sam sobie odpowiedziałeś.....zysk jest zysk, a jak jest zysk, to nie ma straty....proste jak 100m drutu w kieszeni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: DAMF INWESTYCJE [DIN] księga IV "odrodzenie"

Postautor: zenek69 » 23 paź 2018 20:54

2. Takie bardzo ogólne. Przeczytałem ostatnio ciekawą wypowiedz na bankierze o novej giełdzie. Czemu właściwie ma/miał służyć ten twór? przecież poza donem damianem i lapim nikt tam nie gra...wiec po co to w ogole jest...myślałem że moze znowu jest to jakiś twór wsi żeby wyciągnąć kase od kowalskich ale ich tam nie ma patrz wyżej. A jeśli faktycznie miała to być jakaś alternatywa dla gpw to czemu don nie wystartował tego jak jego spółki na gpw i nc biły rekordy popularności, kolejne jazdunie i fale wznoszące czyniły z ludzi milionerów a potem rolercoster czynił z niektórych dziadów....fly, hetan elkop atlantis fon platynowe don był wtedy idolem i patronem dla drobnych w ciężkich czasach...wszystkie spółki na czerwono a fly + 40 % 8) Wtedy ludzie by tam poszli zainwestowali i mógłby ich golić a tak wszystkie spółki to trupy i ta cała nova też bo gra tam tylko lapi... jaki sens gdzie logika? :|


a to?

Martyr
Kapitan
Posty: 43720
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: DAMF INWESTYCJE [DIN] księga IV "odrodzenie"

Postautor: Martyr » 23 paź 2018 21:01

2. Takie bardzo ogólne. Przeczytałem ostatnio ciekawą wypowiedz na bankierze o novej giełdzie. Czemu właściwie ma/miał służyć ten twór? przecież poza donem damianem i lapim nikt tam nie gra...wiec po co to w ogole jest...myślałem że moze znowu jest to jakiś twór wsi żeby wyciągnąć kase od kowalskich ale ich tam nie ma patrz wyżej. A jeśli faktycznie miała to być jakaś alternatywa dla gpw to czemu don nie wystartował tego jak jego spółki na gpw i nc biły rekordy popularności, kolejne jazdunie i fale wznoszące czyniły z ludzi milionerów a potem rolercoster czynił z niektórych dziadów....fly, hetan elkop atlantis fon platynowe don był wtedy idolem i patronem dla drobnych w ciężkich czasach...wszystkie spółki na czerwono a fly + 40 % 8) Wtedy ludzie by tam poszli zainwestowali i mógłby ich golić a tak wszystkie spółki to trupy i ta cała nova też bo gra tam tylko lapi... jaki sens gdzie logika? :|


a to?
Na to niech Ci Lapi odpowie......ja się nie znam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: DAMF INWESTYCJE [DIN] księga IV "odrodzenie"

Postautor: zenek69 » 24 paź 2018 17:50

Lapi no wez ze mi wytlumacz

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: DAMF INWESTYCJE [DIN] księga IV "odrodzenie"

Postautor: zenek69 » 24 paź 2018 22:21

Lapi nie chce napisać bo...

Obrazek

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: DAMF INWESTYCJE [DIN] księga IV "odrodzenie"

Postautor: zenek69 » 25 paź 2018 22:41

myślicie że ktoś jest chętny do kupna *** który ostatnią podbitkę miał w końcówce sierpnia 2016 r ????
i to z kilkunastu zł do 40 gr
tak cały czas w dół
ta spółka to przeszłość i tylko słup do ukrywania innych spółek żeby nie wykazywać przekroczenia 5 %


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości