11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

wszystko na temat spółek publicznych
dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: dryniol » 29 gru 2018 21:30

musicie zrozumieć tego schizola, ze jemu zwyczajnie padło na głowę od tych spadków energii :P

pandorinium o jakich spadkach energii piszesz :?: :roll:

29 wrzesień 2018 r - 11 bit - 340 zł, obecnie - 242 zł
29 wrzesień 2018 r - Tauron 1,79 zł, obecnie - 2,19 zł


Coś źle widzę, czy to Ty próbujesz za wszelką cenę widzieć inaczej :?: :roll:
I proszę Cie bardzo nie cofaj się do lat 90-tych, do 2000 roku, do 2011 roku, do 2017 roku bo wtedy miałem inne spółki i inne branże w portfelu na których również zarabiałem, wyobraź sobie :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

REKLAMA


glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: glowacki4 » 29 gru 2018 23:14

Ten schizol-dryniol nie rozumie, że można kupić akcje jednego dnia i sprzedać następnego.
Jemu szkoda na prowizję więc jak już coś kupi, to nawet jeśli akcje spadają jak kamień będzie trzymał by za 10 lat wyjść na zero albo i nie :D

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: dryniol » 29 gru 2018 23:42

Ten schizol-dryniol nie rozumie, że można kupić akcje jednego dnia i sprzedać następnego.
...i codziennie zarabiać jak mistrz głowacki4, uczeń samego Buffeta :lol: :lol: :lol:

autor: glowacki4 » pt, 16 lis 2018, 18:15 (11 Bit)

Wczoraj uznałem, że na 11bit jest już taniutko i wróciłem do akcjonariatu.
Ty dryniu jednak kompletnie nie rozumiesz inwestowania :( :oops:

głowacki4 piszesz, że ja nie rozumiem inwestowania :roll:
O czym z Tobą mam dalej dyskutować jak Ty nawet nie rozróżniasz inwestowania od krótkoterminowej spekulacji :?: :roll:
Tak na marginesie to na Tauronie był pewnie zakaz kupienia akcji 27 grudnia, sprzedania 28 grudnia i zarobienia 4% w jeden dzień :lol: :lol: :lol:
...i oczywiście mistrz glowacki4 jest już takim mistrzem, że nawet dokładnie wie jakimi środkami dysponuje i jakie ruchy na giełdzie robi dryniol :lol: :lol: :lol:
Mistrzu głowacki4, a może jednak ten schizol dryniol ma przeznaczone np. 2 mln zł na inwestycje, a 1 mln zł na krótkoterminowe spekulacje :?: 8)
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: pandorinium » 30 gru 2018 08:38

jaki lebiega umysłowy. Najgorsze w tym wszystkim, że ten facio ma dobre 40 czy 50 lat na karku, a umysłowo zachowuje się jak rozwydrzony nastolatek.

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: dryniol » 30 gru 2018 19:12

jaki lebiega umysłowy. Najgorsze w tym wszystkim, że ten facio ma dobre 40 czy 50 lat na karku, a umysłowo zachowuje się jak rozwydrzony nastolatek.
pandorinium a wy typu głowacki4, jarek111, czy nawet Ty, choć w mniejszym stopniu, jak się zachowujecie :?: :roll:
Cały czas mnie prowokujecie, obrażacie itd. Wam wolno :?: :roll:
Po prostu nie jestem dłużny, nigdy nie zaczynam, a odpowiadam raczej na posty kierowane w moją stronę i prowokujące mnie (zobacz sobie ostatni post na forum Taurona, co pisał głowacki4 w moją stronę, to może zrozumiesz o czym piszę) :roll:
Jeśli chodzi o opinie na temat trendów byłych, obecnych czy przyszłych to chyba każdy ma prawo wyrażać je na forum, w końcu po to ono jest i nie trzeba kogoś, kto ma inne zdanie od was, obrażać :roll:

Wszystkiego najlepszego w nowym 2019 roku, i oby w tym nowym roku było tutaj mniej obrażania i mieszania z błotem kogoś kto ma inne zdanie od was, a raczej więcej merytoryki, tego życzę.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2018 19:49 przez dryniol, łącznie zmieniany 1 raz.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: glowacki4 » 30 gru 2018 19:34

Dryniol, jak ty do tej pory nie nauczyłeś sie dobrych manier, to my ci już nie pomożemy.
Latasz po wątkach i zachowujesz się w nich jakbys miał biegunkę.
Nie masz pojęcia o tematach tu poruszanych, ale musisz wszędzie zostawić swoje śmierdzące ślady.
Dobrze pamiętam, że przyleciałeś tu jak pryszczaty małolat by naganiać na Tauron, bo w tamtym wątku nikt ci nie odpisywał.
Wstyd dryniol, tyle lat, a tak mało rozumu.

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: dryniol » 30 gru 2018 20:07

Dryniol, jak ty do tej pory nie nauczyłeś sie dobrych manier, to my ci już nie pomożemy.
Latasz po wątkach i zachowujesz się w nich jakbys miał biegunkę.
Nie masz pojęcia o tematach tu poruszanych, ale musisz wszędzie zostawić swoje śmierdzące ślady.
Dobrze pamiętam, że przyleciałeś tu jak pryszczaty małolat by naganiać na Tauron, bo w tamtym wątku nikt ci nie odpisywał.
Wstyd dryniol, tyle lat, a tak mało rozumu.
glowacki4 już Ci wyżej napisałem, ale chyba nie potrafisz czytać, a jedynie pisać :roll:
A Ty jak się zachowujesz :?: :!:
viewtopic.php?f=1&t=228182&start=225

Pisałem też wyżej, że wyrażałem jednie opinie, bo po to jest forum.
Merytorycznie wyjaśniałem, że są przesłanki które mogą świadczyć, że branża gamedev kończy bardo długą hossę i zaczyna kilkuletni tren spadkowy, a branżę energetyczną czeka kilkuletni tren wzrostowy, po wieloletnich spadkach (i póki co nikt nie może mi zarzucić, że nie miałem racji)
Do pisania merytorycznych opinii ma chyba każdy, na wszystkich wątkach tego forum :?: :roll:
Trzeba też rozróżniać naganianie od merytorycznych uzasadnień, a Ty tego niestety nie rozróżniasz :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7508
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: jarek111 » 30 gru 2018 20:55

jaki lebiega umysłowy. Najgorsze w tym wszystkim, że ten facio ma dobre 40 czy 50 lat na karku, a umysłowo zachowuje się jak rozwydrzony nastolatek.
pandorinium a wy typu głowacki4, jarek111, czy nawet Ty, choć w mniejszym stopniu, jak się zachowujecie :?: :roll:
Cały czas mnie prowokujecie, obrażacie itd. Wam wolno :?: :roll:
Po prostu nie jestem dłużny, nigdy nie zaczynam, a odpowiadam raczej na posty kierowane w moją stronę i prowokujące mnie (zobacz sobie ostatni post na forum Taurona, co pisał głowacki4 w moją stronę, to może zrozumiesz o czym piszę) :roll:
Jeśli chodzi o opinie na temat trendów byłych, obecnych czy przyszłych to chyba każdy ma prawo wyrażać je na forum, w końcu po to ono jest i nie trzeba kogoś, kto ma inne zdanie od was, obrażać :roll:

Wszystkiego najlepszego w nowym 2019 roku, i oby w tym nowym roku było tutaj mniej obrażania i mieszania z błotem kogoś kto ma inne zdanie od was, a raczej więcej merytoryki, tego życzę.

nie wiem dryniol gdzie ja ciebie mieszalem z blotem .cos sie chyba tobie pomylilo .jesli juz ktos zaczal to raczej ty zmieniajac mojego nicka by juz na wstepie zaznaczyc jaki z ciebie madry inwestor ktory ma racje a cala reszta to dzieciaki i glupie jaski ktore nie wiedza o co chodzi na tym grajdole .ogolnie piszesz dla samego pisania szukajac zaczepki by polemizowac z innymi o czym nie masz pojecia .masz tauron to wiemy od dluzszego czasu tak jak wiemy ze twoim zdaniem spolki growe maja swoje szczyty i teraz beda tylko spadaly .masz prawo tak myslec i nikt nie ma nic do tego .niestety ty nie mozesz wytrzymac jednego dnia by nie pisac swoich madrosci na watkach spolek growych - postow bez znaczenie bo tylko przypominajacych jakie to balony twoim zdaniem .

.

.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

Captain_Obvious
Starszy chorąży
Posty: 1030
Rejestracja: 08 cze 2015 18:38

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: Captain_Obvious » 30 gru 2018 21:49

Tak sobie pomyslalem... Winter Sale trwa do 3 stycznia.
Trzy ostatnie dni wyprzedazy beda liczyc sie juz do wynikow Q1 i cos czuje w kosciach ze 1 stycznia 11Bit bardziej sie ukatywni na Winter Sale zwiekszajac promocje FP do - 40 lub -50%.

Poki co patrzac na przyrost komentarzy mozna orientacyjnie szacunkowac ze dotychczas sprzedalo sie miedzy 25 a 30 tys kopii.

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: dryniol » 30 gru 2018 23:08



nie wiem dryniol gdzie ja ciebie mieszalem z blotem

Tylko coś dla przypomnienia jarku111;


autor: pandorinium » czw, 13 wrz 2018, 7:50 - Tauron
jaki ten dryniol jest głupi. W bessie w latach 08/09 to co by nie kupić i tak urosło później, a temu się zdaje, że potrafi inwestować, bo znalazł dobrą spółkę wtedy. :lol:
Kurs Taurona 13 września 2018 r - 1,70 zł - dzisiaj - 2,19 zł +30%
Kurs 11 Bit 13 września 2018 r - 340 zł - dzisiaj - 244 zł -30%


cytat; "co by nie kupił i tak później urosło"
I kto tutaj jest głupi pandorinium :?: :roll:
Jak mawiał Warren Buffet, cytuję; "Gdy fala opada, wtedy dopiero okazuje się, kto pływał nago"

autor: jarek111 » śr, 12 wrz 2018, 19:25 - Tauron
hej 1,7pln wato wchodzić ????

to pytanie do dryniola on jest w temacie tej spolki 8)

.

Wszystko byłoby ok, gdyby nie jeden mały szczegół "Twoja ironia jarek111"


Oby 2019 rok był lepszy nie tylko na giełdzie.
Ostatnio zmieniony 31 gru 2018 11:18 przez dryniol, łącznie zmieniany 1 raz.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: glowacki4 » 30 gru 2018 23:21

cos czuje w kosciach ze 1 stycznia 11Bit bardziej sie ukatywni na Winter Sale zwiekszajac promocje FP do - 40 lub -50%.
Nie da rady... Z tego co mi wiadomo, to nie można sobie zmieniać upustu w trakcie.
Zresztą nie wiem skąd u ciebie taki pomysł. Nie daje się takich zniżek na obecnym etapie jeśli myśli się o długiej monetyzacji.

Captain_Obvious
Starszy chorąży
Posty: 1030
Rejestracja: 08 cze 2015 18:38

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: Captain_Obvious » 04 sty 2019 00:11

cos czuje w kosciach ze 1 stycznia 11Bit bardziej sie ukatywni na Winter Sale zwiekszajac promocje FP do - 40 lub -50%.
Nie da rady... Z tego co mi wiadomo, to nie można sobie zmieniać upustu w trakcie.
Zresztą nie wiem skąd u ciebie taki pomysł. Nie daje się takich zniżek na obecnym etapie jeśli myśli się o długiej monetyzacji.
Przyznaje się do błędu. Wydawało mi się kiedyś, że dla TWOM zrobili dalszą obniżkę w trakcie Winter Sale ale musiałem się mylić. Przecena na poziomie 40% na dwa-trzy dni nie byłaby jednak w moim odczuciu bardzo negatywna dla dalszej monetyzacji. Zresztą taki poziom przeceny FP już chyba był przy Autumn sale?

Tymczasem Winter Sale zakończone. Patrząc na przyrost komentarzy to sprzedało się w tym czasie ok 35-37 tys kopii Frostpunka. Dobrze pamiętam że przy tej cenie przychodu mieli około 35 PLN od sztuki? Jeśli tak, to wynik byłby rzędu 1,225 - 1,295 kk PLN przychodu. Osobiście liczyłem na więcej.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: pandorinium » 04 sty 2019 07:41

cos czuje w kosciach ze 1 stycznia 11Bit bardziej sie ukatywni na Winter Sale zwiekszajac promocje FP do - 40 lub -50%.
Nie da rady... Z tego co mi wiadomo, to nie można sobie zmieniać upustu w trakcie.
Zresztą nie wiem skąd u ciebie taki pomysł. Nie daje się takich zniżek na obecnym etapie jeśli myśli się o długiej monetyzacji.
Przyznaje się do błędu. Wydawało mi się kiedyś, że dla TWOM zrobili dalszą obniżkę w trakcie Winter Sale ale musiałem się mylić. Przecena na poziomie 40% na dwa-trzy dni nie byłaby jednak w moim odczuciu bardzo negatywna dla dalszej monetyzacji. Zresztą taki poziom przeceny FP już chyba był przy Autumn sale?

Tymczasem Winter Sale zakończone. Patrząc na przyrost komentarzy to sprzedało się w tym czasie ok 35-37 tys kopii Frostpunka. Dobrze pamiętam że przy tej cenie przychodu mieli około 35 PLN od sztuki? Jeśli tak, to wynik byłby rzędu 1,225 - 1,295 kk PLN przychodu. Osobiście liczyłem na więcej.
Wycisnęli resztki jakie się da przy obecnej obniżce. Kolejna zapewne już będzie większa.

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4325
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: trance » 04 sty 2019 18:05

Ciekawie się na kursie robi. Zobaczymy czy 270 pęknie w poniedziałek. Na nasdaq też pozytywnie... Może po roku, w kwietniu, spełni się rekomendacja boś przy okazji premiery dlc w rocznicę premiery(?) :-)

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: pandorinium » 04 sty 2019 18:28

Ciekawie się na kursie robi. Zobaczymy czy 270 pęknie w poniedziałek. Na nasdaq też pozytywnie... Może po roku, w kwietniu, spełni się rekomendacja boś przy okazji premiery dlc w rocznicę premiery(?) :-)
dawno by było, a i reko wbk by się spełniło, gdyby potrafili dochowywać terminów, a nie jak teraz, non stop opóźnienia. Niedługo będzie rok od premiery, a nawet zwyczajnego portu na konsole jeszcze nie wydali.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 176 gości