Polimex-Mostostal [PXM] - Księga X - "Z podniesionym czołem"

wszystko na temat spółek publicznych
|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga X - "Z podniesionym czołem"

Postautor: |Czarne.Koszula| » 12 paź 2018 16:37

Obrazek

To jest już 7 kwartał spadków.

REKLAMA


|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga X - "Z podniesionym czołem"

Postautor: |Czarne.Koszula| » 12 paź 2018 16:41

Koszulo nie ma co zaklinac polip jest pase z malymi wyskokami sam wiesz o tym nie kop sie zz koniem

Laptop :))
mnie ta banda nie okradnie, choćbym miał zostać sam! Długo odradzałem zakup, co pokazuje konkurs i miałem rację, teraz też mam i to jest pułapka bessy.

Sprzedam Polimex, jak Figat zgodzi się na fuzję z Rafako i inne deale z PBG tzn. energetycy. Dobrej zupy ze złą się nie zlewa!!!!
Ostatnio zmieniony 12 paź 2018 16:48 przez |Czarne.Koszula|, łącznie zmieniany 1 raz.

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga X - "Z podniesionym czołem"

Postautor: |Czarne.Koszula| » 12 paź 2018 16:49

Koszulo nie ma co zaklinac polip jest pase z malymi wyskokami sam wiesz o tym nie kop sie zz koniem

Laptop :))
mnie ta banda nie okradnie, choćbym miał zostać sam! Długo odradzałem zakup, co pokazuje konkurs i miałem rację, teraz też mam i to jest pułapka bessy.
jak masz czas i dobra prace mozesz czekac kiedys odpali to pewne pozdrawiam i zycze wspanailego wekeendu jak pogoda w pazzdzierniku :)
Tobie też, pogoda też u mnie wspaniała...spacery, rowerek itd. w programie

Pozdrawiam i nie drocz się z Kayakiem

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga X - "Z podniesionym czołem"

Postautor: |Czarne.Koszula| » 12 paź 2018 17:04



jak masz czas i dobra prace mozesz czekac kiedys odpali to pewne pozdrawiam i zycze wspanailego wekeendu jak pogoda w pazzdzierniku :)
Tobie też, pogoda też u mnie wspaniała...spacery, rowerek itd. w programie

Pozdrawiam i nie drocz się z Kayakiem
Koszulko wiesz ze ja nie grozny czasem lubie prowokowac ale juz nie bede do poniedzialku :)

:lol: :lol: :lol: zdrówko Laptop

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga X - "Z podniesionym czołem"

Postautor: |Czarne.Koszula| » 12 paź 2018 17:10

Rada nadzorcza Polimeksu-Mostostalu powołała zarząd XIII wspólnej kadencji z Krzysztofem Figatem jako prezesem, podała spółka.
"Rada nadzorcza spółki zdecydowała o powołaniu z dniem 14 października: pana Krzysztofa Figata na funkcję prezesa zarządu, pana Maciej Korniluka na funkcję wiceprezesa zarządu oraz pana Przemysława Janiszewskiego na funkcję wiceprezesa zarządu" – czytamy w komunikacie.

Osoby te zostały powołane na okres wspólnej trzyletniej kadencji, której bieg upływa 14 października 2021 r.

Krzysztof Figat jest prezesem Polimeksu-Mostostalu od 11 maja br.

Polimex-Mostostal S.A. jest firmą inżynieryjno-budowlaną, aktywną na rynku od 1945 roku. Wraz ze spółkami tworzącymi GK Polimex, realizuje usługi na zasadach generalnego wykonawstwa dla wielu branż przemysłu, w tym energetyki, chemii, przemysłu rafineryjno-petrochemicznego czy ochrony środowiska. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży spółki sięgnęły 2,42 mld zł w 2017 r.

Kayak
Młodszy chorąży
Posty: 632
Rejestracja: 11 maja 2018 12:46

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga X - "Z podniesionym czołem"

Postautor: Kayak » 12 paź 2018 18:31

Koszulko wiesz ze ja nie grozny czasem lubie prowokowac ale juz nie bede do poniedzialku
@Laptop nie schlebiaj sobie, ty nikogo nie sprowokujesz :-), po prostu nic nie wnoszą twoje wpisy. I jaki poziom twoich wpisów takie masz odpowiedzi. Wklej czasem jakiś link do info dotyczącego PXM lub coś w tym rodzaju, postaraj się aby był z ciebie na forum pożytek. W końcu wszystkim zależy na tym samym.

Kiedy rozpocznie się budowa elektrowni? Prezydent Kotowski podał datę!

http://www.eostroleka.pl/kiedy-rozpoczn ... 68556.html
Budowa bloku C elektrowni w Ostrołęce to flagowa inwestycja rządu Prawa i Sprawiedliwości. W Ostrołęce obietnice, że elektrownia powstanie, złożyli byli premierzy Jarosław Kaczyński i Beata Szydło. W lipcu podpisana została stosowna umowa, ale prace do tej pory nie ruszyły. Jak się okazuje, mają rozpocząć się już wkrótce.

- 99 procent mamy potwierdzenia, że 16 października ruszą maszyny na budowie nowej elektrowni. Wiele miliardów będzie tu wpompowanych,uporządkowanych. Ktoś tam jeszcze mówi, a może ekologia, a może coś... Wielu jeszcze próbuje zwłaszcza w mediach, że nie będzie elektrowni, że to pod publikę, pod wybory. Ja mam tę radość, że znałem się z panem Morawieckim, znałem wielu ministrów. Ale tak pod publikę to się nie da, żeby nam przyjemności sprawiać. To zbyt poważne rzeczy, zbyt poważne umowy podpisane. Szesnastego nawet sceptykom, którzy ciągle nas opluwają, mina zrzednie, bo wszystko jest przygotowane, umowy podpisane i będzie wejście na plac budowy - powiedział prezydent Kotowski.

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga X - "Z podniesionym czołem"

Postautor: |Czarne.Koszula| » 12 paź 2018 18:38

Koszulko wiesz ze ja nie grozny czasem lubie prowokowac ale juz nie bede do poniedzialku
@Laptop nie schlebiaj sobie, ty nikogo nie sprowokujesz :-), po prostu nic nie wnoszą twoje wpisy. I jaki poziom twoich wpisów takie masz odpowiedzi. Wklej czasem jakiś link do info dotyczącego PXM lub coś w tym rodzaju, postaraj się aby był z ciebie na forum pożytek. W końcu wszystkim zależy na tym samym.

Kiedy rozpocznie się budowa elektrowni? Prezydent Kotowski podał datę!

http://www.eostroleka.pl/kiedy-rozpoczn ... 68556.html
Budowa bloku C elektrowni w Ostrołęce to flagowa inwestycja rządu Prawa i Sprawiedliwości. W Ostrołęce obietnice, że elektrownia powstanie, złożyli byli premierzy Jarosław Kaczyński i Beata Szydło. W lipcu podpisana została stosowna umowa, ale prace do tej pory nie ruszyły. Jak się okazuje, mają rozpocząć się już wkrótce.

- 99 procent mamy potwierdzenia, że 16 października ruszą maszyny na budowie nowej elektrowni. Wiele miliardów będzie tu wpompowanych,uporządkowanych. Ktoś tam jeszcze mówi, a może ekologia, a może coś... Wielu jeszcze próbuje zwłaszcza w mediach, że nie będzie elektrowni, że to pod publikę, pod wybory. Ja mam tę radość, że znałem się z panem Morawieckim, znałem wielu ministrów. Ale tak pod publikę to się nie da, żeby nam przyjemności sprawiać. To zbyt poważne rzeczy, zbyt poważne umowy podpisane. Szesnastego nawet sceptykom, którzy ciągle nas opluwają, mina zrzednie, bo wszystko jest przygotowane, umowy podpisane i będzie wejście na plac budowy - powiedział prezydent Kotowski.

To musi być formalne przekazanie placu C GW budowy. Poniedziałek by pasował. To co piszą w komentarzach to może być tylko sprzątanie terenu.


Yusuke
Młodszy chorąży
Posty: 471
Rejestracja: 24 kwie 2018 14:49

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga X - "Z podniesionym czołem"

Postautor: Yusuke » 12 paź 2018 19:36

Koszulko wiesz ze ja nie grozny czasem lubie prowokowac ale juz nie bede do poniedzialku
@Laptop nie schlebiaj sobie, ty nikogo nie sprowokujesz :-), po prostu nic nie wnoszą twoje wpisy. I jaki poziom twoich wpisów takie masz odpowiedzi. Wklej czasem jakiś link do info dotyczącego PXM lub coś w tym rodzaju, postaraj się aby był z ciebie na forum pożytek. W końcu wszystkim zależy na tym samym.

Kiedy rozpocznie się budowa elektrowni? Prezydent Kotowski podał datę!

http://www.eostroleka.pl/kiedy-rozpoczn ... 68556.html
Budowa bloku C elektrowni w Ostrołęce to flagowa inwestycja rządu Prawa i Sprawiedliwości. W Ostrołęce obietnice, że elektrownia powstanie, złożyli byli premierzy Jarosław Kaczyński i Beata Szydło. W lipcu podpisana została stosowna umowa, ale prace do tej pory nie ruszyły. Jak się okazuje, mają rozpocząć się już wkrótce.

- 99 procent mamy potwierdzenia, że 16 października ruszą maszyny na budowie nowej elektrowni. Wiele miliardów będzie tu wpompowanych,uporządkowanych. Ktoś tam jeszcze mówi, a może ekologia, a może coś... Wielu jeszcze próbuje zwłaszcza w mediach, że nie będzie elektrowni, że to pod publikę, pod wybory. Ja mam tę radość, że znałem się z panem Morawieckim, znałem wielu ministrów. Ale tak pod publikę to się nie da, żeby nam przyjemności sprawiać. To zbyt poważne rzeczy, zbyt poważne umowy podpisane. Szesnastego nawet sceptykom, którzy ciągle nas opluwają, mina zrzednie, bo wszystko jest przygotowane, umowy podpisane i będzie wejście na plac budowy - powiedział prezydent Kotowski.

To musi być formalne przekazanie placu C GW budowy. Poniedziałek by pasował. To co piszą w komentarzach to może być tylko sprzątanie terenu.
Zanim wjadą koparki to muszą wmurować kamień węgielny i by wypadało w sumie to zrobić. A najlepszym terminem na publikację transmisji z tego zdarzenia byłby niedzielny wieczór w głównym wydaniu wiadomości. Zobaczymy :lol:
Wytrwałość tworzy charakter, a charakter tworzy nadzieję.

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga X - "Z podniesionym czołem"

Postautor: |Czarne.Koszula| » 12 paź 2018 19:41

Zanim wjadą koparki to muszą wmurować kamień węgielny i by wypadało w sumie to zrobić. A najlepszym terminem na publikację transmisji z tego zdarzenia byłby niedzielny wieczór w głównym wydaniu wiadomości. Zobaczymy :lol:

Pogańskie Jaworzno blok 910 MW nie ma kamienia węgielnego...PIS rządzi :))) Wmurowanie jak mówi nazwa ma miejsce na płycie :))

niedzielny wieczór w głównym wydaniu wiadomości

Tak, jak konkurencja straci na umowach z GS )))) niech kopią rowy i spawają rurki :))) ale mają speców z Polibudy W-wskiej :))))
Ostatnio zmieniony 12 paź 2018 19:49 przez |Czarne.Koszula|, łącznie zmieniany 1 raz.

Yusuke
Młodszy chorąży
Posty: 471
Rejestracja: 24 kwie 2018 14:49

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga X - "Z podniesionym czołem"

Postautor: Yusuke » 12 paź 2018 19:48

Zanim wjadą koparki to muszą wmurować kamień węgielny i by wypadało w sumie to zrobić. A najlepszym terminem na publikację transmisji z tego zdarzenia byłby niedzielny wieczór w głównym wydaniu wiadomości. Zobaczymy :lol:

Pogańskie Jaworzno blok 910 MW nie ma kamienia węgielnego...PIS rządzi :))) Wmurowanie jak mówi nazwa ma miejsce na płycie :))
Jak nie ma kamienia, to fundamenty pod turbiną, będą się osadzać. Tak żartem :lol:
Wytrwałość tworzy charakter, a charakter tworzy nadzieję.

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga X - "Z podniesionym czołem"

Postautor: |Czarne.Koszula| » 12 paź 2018 19:50

Zanim wjadą koparki to muszą wmurować kamień węgielny i by wypadało w sumie to zrobić. A najlepszym terminem na publikację transmisji z tego zdarzenia byłby niedzielny wieczór w głównym wydaniu wiadomości. Zobaczymy :lol:

Pogańskie Jaworzno blok 910 MW nie ma kamienia węgielnego...PIS rządzi :))) Wmurowanie jak mówi nazwa ma miejsce na płycie :))
Jak nie ma kamienia, to fundamenty pod turbiną, będą się osadzać osadzać. Tak żartem :lol:

To jest temat tabu, nie życzę im ale w latach ...byłem świadkiem obiektu który....Wymyślili Taj Mahal to mają.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2018 19:54 przez |Czarne.Koszula|, łącznie zmieniany 1 raz.

Yusuke
Młodszy chorąży
Posty: 471
Rejestracja: 24 kwie 2018 14:49

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga X - "Z podniesionym czołem"

Postautor: Yusuke » 12 paź 2018 19:54

Ja uciekam, miłego weekendu życzę. Korzystajcie bo pogoda piękna i nie ma co siedzieć na forum.
Wytrwałość tworzy charakter, a charakter tworzy nadzieję.

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga X - "Z podniesionym czołem"

Postautor: |Czarne.Koszula| » 12 paź 2018 19:56

Ja uciekam, miłego weekendu życzę. Korzystajcie bo pogoda piękna i nie ma co siedzieć na forum.

Tobie też, uważaj by Cię nie pobili jak kilka tygodni temu, nie wracaj nad ranem chyba że spotkasz...

Nim ME poda to muszę policzyć ile z bloków w Bełchatowie wyłączą a ile gazówek wybudują...proces raczej naturalny i nie do zatrzymania. Reszta niech gada o Off-shorach

Blok CCGT kosztuje połowę co blok węglowy a farma o mocy bloku węglowego dwa razy tyle a blok na węgiel brunatny emituje 3x tyle przy niższej sprawności CO2 więc efekt taniego węgla brunatnego znika i czas mówić o przywróceniu wyrobisk społeczeństwu. Bełchatów oberwie bo Zawada dał się szantażować przez gazetę.

- Tłocznie
- bloki jak EO blok C i Puławy
- TN skoro mają doświadczenie i w Rotterdamie budowali(największy w Europie) polecam wizytę robi wrażenie

a konkurencja do "okopów" albo do podróży "Galopi" z krzesłem elektrycznym :))) Ja już Prof. Nowak się z konkurencji śmieje to my też :)) i wczoraj powiedzieli że samorządy te małe i średnie nie odważą się za zakupy i eksperymenty.

Kayak
Młodszy chorąży
Posty: 632
Rejestracja: 11 maja 2018 12:46

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga X - "Z podniesionym czołem"

Postautor: Kayak » 13 paź 2018 11:02

:lol: :lol: :lol:

Elektrownia Ostrołęka C będzie na węgiel, ale nie znaczy to, że bez zalet

https://energetyka.wnp.pl/elektrownia-o ... 1_0_0.html


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości