Polimex-Mostostal [PXM] - Księga X - "Z podniesionym czołem"

wszystko na temat spółek publicznych
antycenzorparkietowy
Młodszy chorąży
Posty: 691
Rejestracja: 27 lip 2018 18:04

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga X - "Z podniesionym czołem"

Postautor: antycenzorparkietowy » 28 sie 2018 14:53

cienko was widze oj cieniutko poczytac dzisiejszy parkiet uciekac bo was oskubio he

A gdzie był PARKIET jak publiczną kasą okradali Polaków na Polimexie? PIS nie może z ambony pokazywać jak rządzili Platfusi, niech pilnuje przede wszystkim swoich...

Nabyć akcje Polimexu po 25zł i sprzedać po 3,76zł to rzeczywiście gospodarność....prawda ARP? czyli PFR

Koszula, ja już wogóle za tobą nie nadałżam!
Narzekasz na inwestycje ARP i PFR w PMX, a jak lew broniłeś poronionej inwestycji PFR w RAFAKO!
O co tu kaman?

REKLAMA


AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga X - "Z podniesionym czołem"

Postautor: AdamKruchy » 28 sie 2018 15:01

Noooo… ostro ruszać na południe, bo zlecenia czekają.
8) 8) 8)

AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga X - "Z podniesionym czołem"

Postautor: AdamKruchy » 28 sie 2018 15:08

pojdzie czapa to nie wiem czy to sie zatrzyma na 2.9 oj nie wiem :lol: :lol: :lol:

Mnie skrzyczeli, że rozstawiłem się aż do 2,5 ale poczekam. Na razie wpadł jakiś starter. :lol:
8) 8) 8)

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga X - "Z podniesionym czołem"

Postautor: |Czarne.Koszula| » 28 sie 2018 15:15

cienko was widze oj cieniutko poczytac dzisiejszy parkiet uciekac bo was oskubio he

A gdzie był PARKIET jak publiczną kasą okradali Polaków na Polimexie? PIS nie może z ambony pokazywać jak rządzili Platfusi, niech pilnuje przede wszystkim swoich...

Nabyć akcje Polimexu po 25zł i sprzedać po 3,76zł to rzeczywiście gospodarność....prawda ARP? czyli PFR

Koszula, ja już wogóle za tobą nie nadałżam!

Narzekasz na inwestycje ARP i PFR w PMX, a jak lew broniłeś poronionej inwestycji PFR w RAFAKO!
O co tu kaman?

Ja? pisałem nawet by bojkotować emisję serii K, to wszystko co tam się dzieje jest w mych oczach...Co tak uparłeś się ...Rafako przestało istnieć na forum Parkiet po publikacji raportu rocznego i to co ci ludzie wyprawiają gdy inni martwią się o egzystencję...Mam bardzo jasne stanowisko i ocenę tych ludzi i wiesz..."kotlet" to jest to co mogą...

Wyrywasz jakieś wypowiedzi z całości Sceptyku...

A ARP, dla mnie to nie tylko Polimex ale też HAWE S.A. ….tak nie zarządza się środkami publicznymi a teraz gdy projekt ustawy PKK jest zatwierdzony przez rząd to można się obawiać o pieniądze...

Jak będziesz szczery to ode mnie usłyszałeś już na samym początku argument że PFR via Paweł Borys inwestuje pieniądze publiczne bez żadnej kontroli....w takie Rafako i to nie tylko RN, ale także te inne sprawy które irytują by nie użyć mocniejszych argumentów....


|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga X - "Z podniesionym czołem"

Postautor: |Czarne.Koszula| » 28 sie 2018 15:21

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 37 / 2018
Data sporządzenia: 2018-08-28
Skrócona nazwa emitenta
POLIMEX-MOSTOSTAL
Temat
Przekazanie do publicznej wiadomości opóźnionej informacji poufnej - Informacja dotyczącanegocjacji ugody z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 50/2017 z dnia 26 maja 2017 roku, Zarząd Polimex-MostostalS.A. z siedzibą w Warszawie _"Spółka"_ informuje, że w dniu 17 lipca 2018 r. podjął decyzję o opóźnieniu przekazania informacji poufnej do publicznej wiadomości, zgodniez art. 17 ust. 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady _UE_ nr 596/2014 zdnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku _rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku_ oraz uchylającego dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady idyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE.

Przyczyną ujawnienia opóźnionej informacji poufnej jest brak możliwości dalszego zapewnieniaze strony Spółki zachowania poufności treści Informacji Poufnej.

Treścią opóźnianej informacji poufnej było dojście do porozumienia w przedmiocie zawarciaugód pomiędzy Spółką oraz pozostałymi stronami poniżej wymienionych kontraktów infrastrukturalnych:Skarb Państwa – Generalna Krajowa Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad _"GDDKiA"_,Doprastav AS, MSF Engenharia S.A. i MSF Polska Sp. z o.o. _łącznie "Konsorcjanci"_.Ugody dotyczą wzajemnych roszczeń dochodzonych w postępowaniach sądowych lub innychewentualnych roszczeń mogących powstać z tytułu umów, których przedmiotem były:
_i_ Projekt i budowa autostrady A1 Stryków - węzeł "Tuszyn" na odcinku od km 295 +850 _od węzła Stryków 1 bez węzła do km 335+937,65,
_ii_ Budowa drogi ekspresowej S-69 Bielsko-Biała – Żywiec – Zwardoń, odcinek węzeł "Mikuszowice" _"Żywiecka/Bystrzańska"_–Żywiec, oraz
_iii_ Budowa autostrady A-4, odcinek Rzeszów _węzeł Rzeszów Wschód_ - Jarosław _węzeł Wierzbna_ od km 581 + 250 do km 622 + 450,
_łącznie "Umowy"_.

Łączna wartość przedmiotu sporu wynikająca z toczących się spraw sądowych z GDDKiAw przedmiocie Umów wynosi: _i_ z powództwa Spółki i Konsorcjantów: 612.780.677,00zł, _ii_ z powództwa GDDKiA: 511.101.779,00 zł.
Ugody z GDDKiA będą zawarte przed sądem w ramach poszczególnych postępowań sądowychz GDDKiA, w konsekwencji czego postępowania zostaną umorzone. Zawarcie ugody, a coza tym idzie, umorzenie poszczególnych postępowań wymaga zgody właściwego sądu, przedktórym prowadzone są postępowania.
Ponadto, w związku z zamiarem zakończenia sporów z GDDKiA, Spółka wraz z Konsorcjantamidoszły do porozumienia co do konieczności uregulowania kwestii związanych z występującymipomiędzy nimi roszczeniami, które powstały lub mogą ewentualnie powstać z tytułuwykonywania przez poszczególne podmioty prac w zakresie ww. Umów.

W opinii Emitenta zawarcie ugód z GDDKiA i porozumień z Konsorcjantami nie powinnomieć negatywnego wpływu na wynik EBITDA Emitenta.

O kolejnych czynnościach związanych z powyższą informacją poufną Spółka będzie informować w kolejnych raportach bieżących.



a kto to wczoraj wspominał :))))))))))))))))))

AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga X - "Z podniesionym czołem"

Postautor: AdamKruchy » 28 sie 2018 15:21

Nie w ta stronę...
8) 8) 8)

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga X - "Z podniesionym czołem"

Postautor: |Czarne.Koszula| » 28 sie 2018 15:22

rozwiązywać rezerwy :)))

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga X - "Z podniesionym czołem"

Postautor: |Czarne.Koszula| » 28 sie 2018 15:23

szok ale tu ktos sypie juz baza wiec bedzie nziej :shock:
:lol: :lol: :lol: :lol: to nie koniec będą lepsze infa

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga X - "Z podniesionym czołem"

Postautor: |Czarne.Koszula| » 28 sie 2018 15:26

Grudzień dawaj DO :)))

Kayak
Młodszy chorąży
Posty: 632
Rejestracja: 11 maja 2018 12:46

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga X - "Z podniesionym czołem"

Postautor: Kayak » 28 sie 2018 15:28

Miłego dnia :-)

Przekazanie do publicznej wiadomości opóźnionej informacji poufnej - Informacja dotycząca negocjacji ugody z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad

https://www.bankier.pl/wiadomosc/POLIME ... 11633.html

Treścią opóźnianej informacji poufnej było dojście do porozumienia w przedmiocie zawarcia ugód pomiędzy Spółką oraz pozostałymi stronami poniżej wymienionych kontraktów infrastrukturalnych: Skarb Państwa – Generalna Krajowa Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad („GDDKiA”), Doprastav AS, MSF Engenharia S.A. i MSF Polska Sp. z o.o. (łącznie „Konsorcjanci”). Ugody dotyczą wzajemnych roszczeń dochodzonych w postępowaniach sądowych lub innych ewentualnych roszczeń mogących powstać z tytułu umów, których przedmiotem były:
(i) Projekt i budowa autostrady A1 Stryków - węzeł „Tuszyn” na odcinku od km 295 + 850 (od węzła Stryków 1 bez węzła do km 335+937,65,
(ii) Budowa drogi ekspresowej S-69 Bielsko-Biała – Żywiec – Zwardoń, odcinek węzeł „Mikuszowice” („Żywiecka/Bystrzańska”)–Żywiec, oraz
(iii) Budowa autostrady A-4, odcinek Rzeszów (węzeł Rzeszów Wschód) - Jarosław (węzeł Wierzbna) od km 581 + 250 do km 622 + 450,
(łącznie „Umowy”).

Łączna wartość przedmiotu sporu wynikająca z toczących się spraw sądowych z GDDKiA w przedmiocie Umów wynosi: (i) z powództwa Spółki i Konsorcjantów: 612.780.677,00 zł, (ii) z powództwa GDDKiA: 511.101.779,00 zł.
Ugody z GDDKiA będą zawarte przed sądem w ramach poszczególnych postępowań sądowych z GDDKiA, w konsekwencji czego postępowania zostaną umorzone. Zawarcie ugody, a co za tym idzie, umorzenie poszczególnych postępowań wymaga zgody właściwego sądu, przed którym prowadzone są postępowania.
Ponadto, w związku z zamiarem zakończenia sporów z GDDKiA, Spółka wraz z Konsorcjantami doszły do porozumienia co do konieczności uregulowania kwestii związanych z występującymi pomiędzy nimi roszczeniami, które powstały lub mogą ewentualnie powstać z tytułu wykonywania przez poszczególne podmioty prac w zakresie ww. Umów.

W opinii Emitenta zawarcie ugód z GDDKiA i porozumień z Konsorcjantami nie powinno mieć negatywnego wpływu na wynik EBITDA Emitenta.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2018 15:29 przez Kayak, łącznie zmieniany 1 raz.

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga X - "Z podniesionym czołem"

Postautor: |Czarne.Koszula| » 28 sie 2018 15:28

Kayak

my się nie śmiejemy z Kruchego i Laptopa :))))) Rocky dostał księgę X :lol: :lol: :lol:

a kto to posiał wczoraj że PXM lubi skoczyć 20% ???? :lol: :lol: :lol:

Tak to jest jak się gra na pożyczonych akcjach :))))))))))))))))))))) short squeez :))))))))))))))))))))))))
Ostatnio zmieniony 28 sie 2018 15:29 przez |Czarne.Koszula|, łącznie zmieniany 1 raz.

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga X - "Z podniesionym czołem"

Postautor: |Czarne.Koszula| » 28 sie 2018 15:30

zaraz widły (up)

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga X - "Z podniesionym czołem"

Postautor: |Czarne.Koszula| » 28 sie 2018 15:33

jeden dzien wyskok a potem znowu opadanie i tak w kolo macieju koszulino he ino wioslo stale dobiera he

:lol: :lol: :lol: Laptop ja lubię realizować cele, mylisz się a że chwilowo hamują to oznaka jak są w plecy.

Ugody będą jak u Kargula :)))) sprawiedliwość ma być po naszej stronie a zadłużenie spadnie lawinowo.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2018 15:35 przez |Czarne.Koszula|, łącznie zmieniany 1 raz.

Kayak
Młodszy chorąży
Posty: 632
Rejestracja: 11 maja 2018 12:46

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga X - "Z podniesionym czołem"

Postautor: Kayak » 28 sie 2018 15:34

Przekazanie do publicznej wiadomości opóźnionej informacji poufnej - Informacja dotycząca negocjacji ugody z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad

https://www.bankier.pl/wiadomosc/POLIME ... 11633.html
wioslo ty jestes slepy czy tak glupi dawno wklejon e idz do roboty a nie w glowie ci wklejanie inf he

Faktycznie, przegapiłem :-) Oj tam dobrego info nigdy za wiele :lol: :lol: :lol:

@Lapklop, piosenka o tobie https://youtu.be/4wSdaONWojM miłego dnia :-)
Od dziś po twoich proroctwach zwracam się do ciebie cienki BOLEK


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości