Strategie tworza....

wszystko na temat spółek publicznych
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Strategie tworza....

Postautor: NiKtoś » 10 wrz 2018 14:20

Kwecinski kolejny ***-zlotousty:) Jeszcze mi sie podoba "gra zespolowa" Graja do jednej bramki.\..:)


2018-09-10 14:16:17] Warszawa (PAP) - Nie ma potrzeby sprawowania nadzoru nad polskim rynkiem kapitałowym na szczeblu ministerialnym - wynika z wypowiedzi ministra inwestycji i rozwoju Jerzego Kwiecińskiego dla Biuletynu Izby Gospodarczej Towarzystw Emerytalnych, opublikowanego w poniedziałek.
Kwieciński pytany o to, czy na szczeblu ministerialnym ktoś powinien być odpowiedzialny za kondycję rynku kapitałowego i czy podjąłby się on takiego zadania, powiedział: "Nie ma takiej potrzeby. Mamy minister (finansów - PAP) Czerwińską, która tworzy strategię rozwoju rynku (kapitałowego - PAP). Moje ministerstwo i kilka innych też jest zaangażowane w te prace. Rynek kapitałowy to gra zespołowa". (PAP Biznes)
tus/ asa/
Z2
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA


riplej
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3687
Rejestracja: 26 paź 2017 12:52

Re: Strategie tworza....

Postautor: riplej » 10 wrz 2018 14:22

powinni wam *** ustawowo zagwarantowac ze bedziecie zarabiac na GPW

kazde inne rozwiazanie to afera
nie pytajcie mnie co bedzie
widze to samo co i wy

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Strategie tworza....

Postautor: NiKtoś » 10 wrz 2018 14:26

i*** :)
powinni wam *** ustawowo zagwarantowac ze bedziecie zarabiac na GPW

kazde inne rozwiazanie to afera
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 169 gości