Gielda OTC Market USA

wszystko na temat spółek publicznych
metor
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 wrz 2018 21:34

Gielda OTC Market USA

Postautor: metor » 20 wrz 2018 21:36

Witam
Proszę o poradę i wyjście z mojej nie ciekawej sytuacji.
Jakieś 2 lata temu kupiłem akcje na giełdzie amerykanskiej. Dwie firmy ktorych akcje posiadam przeniosly sie na OTC Market USA . Akcje automatycznie na moim koncie maklerskim zanotowane zostaly jako OTC Market co wiaze sie z oplatami rocznymi za jedna firme w wysokosci 1000zł. Akcje chcialem sprzedac lecz powiedziano mi ze nie moge poniewaz wartosc akcji jest ponizej 0.10$ i zasugerowano transfer do innego brukera. Problem z tym ze wedlug OTC Market USA tych akcji nie mozna sprzedawac ani kupowac pod zarzutem karalnym. Moje pytanie brzmi czy ktos ma pomysl jak wyjsc z tej sytuacji. Jak dla mnie moglbym usunac te akcje ale dom maklerski oczywiscie mowi ze nie mozna. Akcje sa warte grosze a koszt roczny to 1000zł. Proszę o pomoc.
Akcje to:
GLRI - Glori energy technology inc
OREXQ - Orexigen Theraupetic inc

REKLAMA


NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Gielda OTC Market USA

Postautor: NiKtoś » 20 wrz 2018 22:13

jakis koszmar porownywalny tylko z new connectem.. :shock: :shock:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

H.A.N.Z.O
Starszy chorąży
Posty: 1813
Rejestracja: 24 lip 2017 09:04

Re: Gielda OTC Market USA

Postautor: H.A.N.Z.O » 21 wrz 2018 08:59

Witam
Proszę o poradę i wyjście z mojej nie ciekawej sytuacji.
Jakieś 2 lata temu kupiłem akcje na giełdzie amerykanskiej. Dwie firmy ktorych akcje posiadam przeniosly sie na OTC Market USA . Akcje automatycznie na moim koncie maklerskim zanotowane zostaly jako OTC Market co wiaze sie z oplatami rocznymi za jedna firme w wysokosci 1000zł. Akcje chcialem sprzedac lecz powiedziano mi ze nie moge poniewaz wartosc akcji jest ponizej 0.10$ i zasugerowano transfer do innego brukera. Problem z tym ze wedlug OTC Market USA tych akcji nie mozna sprzedawac ani kupowac pod zarzutem karalnym. Moje pytanie brzmi czy ktos ma pomysl jak wyjsc z tej sytuacji. Jak dla mnie moglbym usunac te akcje ale dom maklerski oczywiscie mowi ze nie mozna. Akcje sa warte grosze a koszt roczny to 1000zł. Proszę o pomoc.
Akcje to:
GLRI - Glori energy technology inc
OREXQ - Orexigen Theraupetic inc
tak to jest jak sie inwestuje jakies cudaczne firmy ala perly z newconnect
na nieznanym rynku
bez prawnika wynajetego w usa to sie raczej nie obedzie
po prostu zostales zfrajerzony - moze to jakis przekret
bo az nie chce mi sie wierzyc

- za granica to tylko inwestycje z rozpoznawalne firmy
a ty jak zwykle szukales "pereł"

H.A.N.Z.O
Starszy chorąży
Posty: 1813
Rejestracja: 24 lip 2017 09:04

Re: Gielda OTC Market USA

Postautor: H.A.N.Z.O » 21 wrz 2018 09:00

jakis koszmar porownywalny tylko z new connectem.. :shock: :shock:
zaraz parowka przeczyta i na swojej novej gieldzie tez oplaty roczne zrobi :lol:

metor
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 wrz 2018 21:34

Re: Gielda OTC Market USA

Postautor: metor » 21 wrz 2018 11:24

No niestety koszmar trwa,dom maklerski oczywiście tez nie pomaga mówiąc ze on tylko płaci pośrednikowi który przetrzymuje akcje. szukam brokera który nie pobiera opłaty za przechowywanie akcji na OTC ktoś coś zna ?


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: daimond i 98 gości