TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

wszystko na temat spółek publicznych
jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7510
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: jarek111 » 09 lis 2019 23:15

oj dryniol ,dryniol piszesz i piszesz a ja nadal nie lapie w jakim celu :) dowartosciowujesz sie czy tez masz jakas misje do spelnienia na tym forum ? ja juz kilkakrotnie tobie pisalem masz grala to go trzymaj i bedzie git dla wszystkich - nie musisz o tym pisac za kazdym razem i na kazdym watku .pisalem tez ze nikt sie z dana spolka nie zeni na cale zycie :) ciekawy z ciebie czlowiek dryniol , ciekawy :)


.

jarek111 a Ty masz jakąś misję, że piszesz teraz na forum, albo że pisałeś przy 1,50 zł, że Tauron leci na 1,30 zł, :?: :roll: W jakim celu tu piszesz, bo nie łapię :?: :roll: Masz jakąś misję do spełnienia na tym forum :?:

dryniol nic nie kapujesz . ja po pierwsze nie pisalem ze tauron leci na 1,5zl tylko ze moze leciec tak samo biorac pod uwage ten poziom (jak juz tam byl) poziom 1,3 (ktory moglby byc) .ty sie przyczepiles jak rzep i caly czas powtarzasz cos czego nie bylo. oprocz tego odpowiadalem glownie na twoje zaczepki nie na watku tauronu tylko na watku redow kiedy to pisales ze szczyt na redach (230zl) jest maxem i teraz tylko spadki .piszesz i piszesz zamiast siedziec cicho .ja sie tak nie produkuje jak ty biorac pod uwage ilosc postow. czytam i wyciagam wnioski a jesli widze ewidentna manipulacje to odpowiadam oczywiscie na konkretnych spolkach .ty jednak masz taka a nie inna polityke pytanie tylko w jakim celu ja propagujesz ?


.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

REKLAMA


dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8591
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 09 lis 2019 23:33

jarek111 bystrzaku, odpowiem Ci na logikę jeszcze raz. Wyrażam na forum swoje opinie i odpowiadam innym, tak jak Ty odpowiedziałeś mi przed chwilą. To jest bystrzaku moja misja na forum, Twoja chyba też :lol:
Jeśli chcesz to może być, że naganiam, byś kupił drogą i nic nie watą spółkę, i żebyś zatrząsł notowaniami Taurona :lol:
Sam rozwiąż tą łamigłówkę. Masz tylko dwie opcje do wyboru, zawsze mniej niż na giełdzie, więc nie powinieneś mieć problemu z jej rozwiązaniem bystrzaku :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7510
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: jarek111 » 09 lis 2019 23:48

jarek111 bystrzaku, odpowiem Ci na logikę jeszcze raz. Wyrażam na forum swoje opinie i odpowiadam innym, tak jak Ty odpowiedziałeś mi przed chwilą. To jest bystrzaku moja misja na forum, Twoja chyba też :lol:
Jeśli chcesz to może być, że naganiam, byś kupił drogą i nic nie watą spółkę, i żebyś zatrząsł notowaniami Taurona :lol:
Sam rozwiąż tą łamigłówkę. Masz tylko dwie opcje do wyboru, zawsze mniej niż na giełdzie, więc nie powinieneś mieć problemu z jej rozwiązaniem bystrzaku :lol:


ech dryjniol dryniol u ciebie zawsze to samo .spokojnej nocki


.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8591
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 10 lis 2019 00:05

jarek111 bystrzaku, odpowiem Ci na logikę jeszcze raz. Wyrażam na forum swoje opinie i odpowiadam innym, tak jak Ty odpowiedziałeś mi przed chwilą. To jest bystrzaku moja misja na forum, Twoja chyba też :lol:
Jeśli chcesz to może być, że naganiam, byś kupił drogą i nic nie watą spółkę, i żebyś zatrząsł notowaniami Taurona :lol:
Sam rozwiąż tą łamigłówkę. Masz tylko dwie opcje do wyboru, zawsze mniej niż na giełdzie, więc nie powinieneś mieć problemu z jej rozwiązaniem bystrzaku :lol:


ech dryjniol dryniol u ciebie zawsze to samo .spokojnej nocki


.

ech jarek111, jarek111, wzajemnie :)
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

leeloo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3242
Rejestracja: 07 sty 2013 22:32

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: leeloo » 11 lis 2019 09:44

2,30 powinnismy skonczyc rok :mrgreen:

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: GH05T » 13 lis 2019 13:23

*** wczoraj zarobil 0.8% a dzis traci brawo dla czuba hehehehe
Tylko ty zarabiasz codziennie bo podbijasz elkop i nowom gielde (ok 10zl dziennie) i ciagniesz druta (ok 100zl dziennie) pederasto. A no i na koncie demo albo w konukrsie wirtualnym ci wpadlo 20 dolarów.
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: GH05T » 13 lis 2019 13:39

ale czuba rzna dzis w du p s ko na tauronie buhaha wije sie jak piskorz on to ci ma zmysl inwestowania :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a qrwiszcze tak sie madrzylo na roznych wuntkach a widac ze zjeb ma oko do inwestycji :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Twój staruszek sie musi w grobie przewracac ze takiego *** splodzil XDDDDD podbij elkop bo na 2 strone spadl ciulku
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: GH05T » 13 lis 2019 14:00

kondon potrafi inwestowac buahaha a taki ameykanski zjeb byl na watku telehorsa he czub syn dryniola :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Patriota Inwestor laptop, prawdziwy mezczyzna.

20h na dobe na forum parkietu czuwa zeby nova gielda *** nie spadla na 2 strone. Cale zycie na forum. Od 10 lat wszyscy od *** cie tu wyzywaja xD

Kto jest tutaj blaznem? Ty mordeczko XDDDDD
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

inkub
Starszy sierżant
Posty: 88
Rejestracja: 05 cze 2011 20:15

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: inkub » 06 gru 2019 09:30

dryniol

Bierzesz pod uwagę w swych długoterminowych inwestycjach, że ci zrobią wezwanie za 1,70 ? 1,50 ? :shock: :mrgreen:

galileogalileo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2255
Rejestracja: 09 gru 2018 11:41

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: galileogalileo » 06 gru 2019 10:33

dryniol

Bierzesz pod uwagę w swych długoterminowych inwestycjach, że ci zrobią wezwanie za 1,70 ? 1,50 ? :shock: :mrgreen:
geniusz dryniola tego nie przewidzial
bo amica tez kiedys byla po 3 zeta :lol: :lol:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8591
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 06 gru 2019 11:33

dryniol

Bierzesz pod uwagę w swych długoterminowych inwestycjach, że ci zrobią wezwanie za 1,70 ? 1,50 ? :shock: :mrgreen:

inkub zrobić wezwanie to sobie mogą nawet po 1 groszu, to może Ty z "mądrym" Laptopem odpowiecie
na "super" wezwanie :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
95% trzeba uzbierać, żeby zrobić wykup przymusowy :idea: Nie wiem czy tyle do 10 zł uzbierałby wzywający 8)
W sumie Lapto..p obraca tak grubą kasą na Elkopach i innych ***..., że jak sypnie w wezwaniu Tauronem,
to wzywający od ręki będzie miał 95% :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: pandorinium » 06 gru 2019 12:43

Fundusze mają w Tauronie 60%. Z pocałowaniem ręki oddadzą w wezwaniu. Zagranica również. Przecież wystarczy zrzucić kurs na złotowkę i zrobic wezwanie po 2 zeta. Z taką przebitką nie oddadzą? :lol: A przekaz według mnie jest jasny. Spółki energetyczne idą pod młotek. Energa pierwsza, potem kolejne. Powstanie kilka dużych podmiotów łączących wiele branż. I tylko nie rozumiem ludzi, którzy z własnej woli chcą się babrać w bagnie. Na giełdzie jest kilkaset spółek i wybierać te zarządzane przez polityków to naprawdę trzeba mieć nie po kolei w głowie.

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8591
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 06 gru 2019 13:23

Fundusze mają w Tauronie 60%. Z pocałowaniem ręki oddadzą w wezwaniu. Zagranica również. Przecież wystarczy zrzucić kurs na złotowkę i zrobic wezwanie po 2 zeta. Z taką przebitką nie oddadzą? :lol: A przekaz według mnie jest jasny. Spółki energetyczne idą pod młotek. Energa pierwsza, potem kolejne. Powstanie kilka dużych podmiotów łączących wiele branż. I tylko nie rozumiem ludzi, którzy z własnej woli chcą się babrać w bagnie. Na giełdzie jest kilkaset spółek i wybierać te zarządzane przez polityków to naprawdę trzeba mieć nie po kolei w głowie.

pandorinium kolejny z "mistrzów" giełdy :P :lol:
Idź Ty lepiej pilnować swoje growe balony, oby za dużego poślizgu ze szczytów w zimę nie miały :P :lol:
Wymień mi spółki które przez ostatnie pół roku dały zarobić więcej niż Tauron (i inne moje spółki ze stopki poniżej)
Podaj mi te kilkaset lepszych spółek "mistrzu" giełdy :P :lol: :lol: :lol:
Jeszcze kiedyś zatęsknisz za spółkami SP płacącymi sowite dywidendy, tyle że wtedy będziesz już musiał sprzedać swojego cudownego 11 Bit poniżej 200 zł, i kupować tego gniota Taurona zarządzanego przez polityków,
tyle że już powyżej 5 zł :P :lol:
Ty naprawdę nie masz pojęcia kiedy jest czas na sprzedawanie, a kiedy na kupowanie. Może kiedyś wyciągniesz wnioski ze swoich głupot :oops: :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: GH05T » 09 gru 2019 10:15

oj wylozgocza tego od inwestycji w taurona buhahahahah


Następnym celem przejęć może być Tauron, wśród kandydatów Enea, KGHM i PGNiG (opinia)

Ogłoszone przez PKN Orlen wezwanie na akcje Energi może być pierwszym krokiem w budowie
"narodowych wielosektorowych czempionów" - uważają analitycy Santander BM. Ich zdaniem,
następnym celem może być Tauron, a wśród kandydatów do jego przejęcia widzą Eneę, KGHM i
PGNiG.

Analitycy Santander BM Paweł Puchalski i Michał Sopiel są zdania, że pomysł
"narodowych wielosektorowych czempionów", jak określił je minister aktywów państwowych
Jacek Sasin, może być rozszerzony i wezwanie na akcje Energi może być dopiero pierwszym
krokiem w jego realizacji.

Zesraues sie bezwiednie po weekendzie? :lol:
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: GH05T » 09 gru 2019 13:29

o jest *** od oddawania aksy heheheheh renta juz wplynela by stracic na gieldzie he :lol: :lol: :lol:
A ty dostales 10zl przelewu za podbijanie elkopu przez likend i zagrales na opcje malezyjsko tureckie kontrakty walcownia labeda/monero? BO CHYBA TAM GRASZ TYLKO SKORO TAK REKLAMUJESZ! Czy tam nie inwestujesz a szukasz duraka dla Pana? Ssales galke przez weekend stary nieudaczniku?
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości