TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

wszystko na temat spółek publicznych
jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7509
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: jarek111 » 07 paź 2018 23:02

tymaczasem czas przebic 1,9 :mrgreen:

trzymam kciuki
leeloo 8)

.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

REKLAMA


glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: glowacki4 » 07 paź 2018 23:31


Moja córcia też jest zadowolona, bo co miesiąc regularnie wkłada w Taurona po 2.000 zł.
Rodzinę też wciągasz w te swoje wielkie "inwestycje" ? :lol: :lol:
Badałeś się już na Alzheimera ? To niegłupi pomysł dryniol.

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7509
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: jarek111 » 08 paź 2018 00:30


Moja córcia też jest zadowolona, bo co miesiąc regularnie wkłada w Taurona po 2.000 zł.
Rodzinę też wciągasz w te swoje wielkie "inwestycje" ? :lol: :lol:
Badałeś się już na Alzheimera ? To niegłupi pomysł dryniol.

ja osobiscie kazdemu z rodziny i najblizszym odradzam inwestowanie w gielde ale ... to tylko moja teoria.pozdr

.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8591
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 08 paź 2018 17:07


Moja córcia też jest zadowolona, bo co miesiąc regularnie wkłada w Taurona po 2.000 zł.
Rodzinę też wciągasz w te swoje wielkie "inwestycje" ? :lol: :lol:
Badałeś się już na Alzheimera ? To niegłupi pomysł dryniol.

O i znalazł się "mistrz" inwestycji głowacki4-ty od baloników Bitów i Projektów 8) :lol: :lol: Idź się baw dalej gierkami "mistrzu" inwestycji a nie tutaj, na poważnej spółce wypisujesz bzdury :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

H.A.N.Z.O
Starszy chorąży
Posty: 1813
Rejestracja: 24 lip 2017 09:04

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: H.A.N.Z.O » 08 paź 2018 17:11


Moja córcia też jest zadowolona, bo co miesiąc regularnie wkłada w Taurona po 2.000 zł.
Rodzinę też wciągasz w te swoje wielkie "inwestycje" ? :lol: :lol:
Badałeś się już na Alzheimera ? To niegłupi pomysł dryniol.

O i znalazł się "mistrz" inwestycji głowacki4-ty od baloników Bitów i Projektów 8) :lol: :lol: Idź się baw dalej gierkami "mistrzu" inwestycji a nie tutaj, na poważnej spółce wypisujesz bzdury :roll:
NO DRYNIOL DZIS TWOJE SWIETO CDPROJEKT LICZONY LEZY NA DESKACH
A TAURON TRZYMA SIE DZIELNIE I NIE CHCE SPADAC :lol:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8591
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 08 paź 2018 17:22

dryniol nigdzie nie pisalem o 1 groszu na tauronie (o 1,5 zl owszem) tak jak nie pisalem o 1 tys zl na bicie wiec tu juz puszczasz wodze fantazji .nie masz powodu wylewac swoich zalow na mnie bo ja niestety nie stoje za tymi spadkami tylko rynek .pozdr

.


A Ty jareczku111-ty, proroku giełdowy idź lepiej na wątki Projektów i Bitów i tam podaj swoje proroctwa co do poziomów cenowych na których zatrzymają się wasze baloniki, a nie tutaj straszysz jakimiś cenami wyssanymi z palca :roll: Ja potrafię rozróżnić co jest drogie a co tanie w przeciwieństwie do was "prorocy" giełdowi :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: pandorinium » 08 paź 2018 17:25

boze jaki ***. I jak mu niewiele potrzeba żeby dostać orgazmu, bo inni ludzie tracą.

oszo
Chorąży sztabowy
Posty: 4456
Rejestracja: 25 mar 2006 18:07
Lokalizacja: Z tąd

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: oszo » 08 paź 2018 17:28

boze jaki ***. I jak mu niewiele potrzeba żeby dostać orgazmu, bo inni ludzie tracą.
co nie zmienia faktu że enegretyka sie mocno...trzyma ostatnio...

H.A.N.Z.O
Starszy chorąży
Posty: 1813
Rejestracja: 24 lip 2017 09:04

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: H.A.N.Z.O » 08 paź 2018 17:32

boze jaki ***. I jak mu niewiele potrzeba żeby dostać orgazmu, bo inni ludzie tracą.
co nie zmienia faktu że enegretyka sie mocno...trzyma ostatnio...
odnosze wrazenie ze jest akumulowana
rynek liczy na podwyzki cen pradu w nowych umowach

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: pandorinium » 08 paź 2018 17:33

boze jaki ***. I jak mu niewiele potrzeba żeby dostać orgazmu, bo inni ludzie tracą.
co nie zmienia faktu że enegretyka sie mocno...trzyma ostatnio...
Jak się w ten sposób patrzy, to najlepiej kupić eceramics. Jak wejdziesz po 1 groszu to nigdy nie wyjdziesz, taki stabilny kurs. :P Energetyka na pewno odbije i da solidnie zarobić. Kwestia tylko, która spółka i kiedy, bo ta branża jest inna od gier. Tutaj niech przyjdzie polityk i powie, Tauron do kasacji, Enea przejmuje wszystko, albo robimy emisję po nominale, bo możemy i co zrobisz? Dla mnie energytyka jest za dużym ryzykiem nie dając w zamian aż takiego pola do wzrostów, bo swiat sie zmienił. Liczą się inne branże, medycyna, gry, może kiedyś coś z big data.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: pandorinium » 08 paź 2018 17:35

boze jaki ***. I jak mu niewiele potrzeba żeby dostać orgazmu, bo inni ludzie tracą.
co nie zmienia faktu że enegretyka sie mocno...trzyma ostatnio...
odnosze wrazenie ze jest akumulowana
rynek liczy na podwyzki cen pradu w nowych umowach
Podwyżki będą w przyszłym roku, jak już będzie po wyborach. Ale co z tego, jak potrzeba mnóstwo kasy włożyć w nowe inwestycje, bo stan techniczny w Polsce jest fatalny.

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8591
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 08 paź 2018 17:41



Rodzinę też wciągasz w te swoje wielkie "inwestycje" ? :lol: :lol:
Badałeś się już na Alzheimera ? To niegłupi pomysł dryniol.

O i znalazł się "mistrz" inwestycji głowacki4-ty od baloników Bitów i Projektów 8) :lol: :lol: Idź się baw dalej gierkami "mistrzu" inwestycji a nie tutaj, na poważnej spółce wypisujesz bzdury :roll:
NO DRYNIOL DZIS TWOJE SWIETO CDPROJEKT LICZONY LEZY NA DESKACH
A TAURON TRZYMA SIE DZIELNIE I NIE CHCE SPADAC :lol:

H.A.N.Z.O moje święto jest zawsze, bo potrafię przewidzieć dużo wcześniej przyszłość danej spółki, a np taki jereczek111-ty czy głowacki4-ty też potrafią przewidzieć, tyle że przeszłość, dlatego pisali jeszcze niedawno, ze Projekty i Bity dalej będą rosły, a Tauron dalej będzie spadał (prorok jareczek 111-ty jeszcze wczoraj) :lol: :lol: :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: pandorinium » 08 paź 2018 17:45

"bo potrafię przewidzieć dużo wcześniej przyszłość danej spółki," i dlatego siedzę na forum i się podniecam pisaniem zamiast mieć miliony i odpoczywać na tropikalnej wyspie. i*** to już mało pozwiedzane. No ale wystarczy smiechów z drynila, naszego forumowego błazna. Z powrotem do ignorów coby mieć spokój. :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: Julian11 » 08 paź 2018 17:59

"bo potrafię przewidzieć dużo wcześniej przyszłość danej spółki," i dlatego siedzę na forum i się podniecam pisaniem zamiast mieć miliony i odpoczywać na tropikalnej wyspie. i*** to już mało pozwiedzane. No ale wystarczy smiechów z drynila, naszego forumowego błazna. Z powrotem do ignorów coby mieć spokój. :lol:
Typowe myślenie biedaka . Jeśli myślisz, że milionerów rajcuje długie i namiętne nudzenie się wśród palm, to się głęboko mylisz. Zastanawiałeś się dlaczego tropiki to przeważnie bieda z nędza, a nie raj dla milionerów z reszty świata? No właśnie ,po tym wpisie sądzę że nad wieloma rzeczami się nie zastanawiałeś dlatego piszesz bzdury , które uważasz zapewne za szczyt błyskotliwości. Raczej nie będziesz miał szans się zastanawiać, co będziesz robił jak będziesz miał miliony, Tobie raczej to nie grozi czytając twoje "błyskotliwe" wypowiedzi na tym forum. :mrgreen:

klaxon
Chorąży sztabowy
Posty: 5455
Rejestracja: 01 kwie 2006 08:09

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: klaxon » 08 paź 2018 18:00

moje święto jest zawsze, bo potrafię przewidzieć dużo wcześniej przyszłość danej spółki, a np taki jereczek111-ty czy głowacki4-ty też potrafią przewidzieć, tyle że przeszłość :lol: :lol: :lol:
:shock: :shock: :shock:

To zobacz dryniu mitomanie co wypisywałeś od koniec stycznia :roll:
Jasne, że porównuję ceny.(bardziej kapitalizacje spółek do osiąganych przez nie przychodów i zyskow) Dzięki temu mogę określić co jest tanie, a co drogie ... Dlatego nie kupuję teraz modnego i drogiego CD Projektu, na którym sa duże obroty, tylko mało modne i tanie Kogeneracje i Stalexport, na których obroty są znikome.
Od tego czasu KGN zjazd z 80 na 50, STX zjazd z 4 na 3, CDR wzrost ze 110 na 220. Nawet obecne kursy są dużo bardziej korzystne dla CDR niż dla "tanich" KGN i STX. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

I co z tym styczniowym zakładem wizjonera drynia z czarnym40, doszedł w końcu do skutku, skoro nie minęły 2 miesiące od deklaracji i wizje dryniola zostały zaorane?
CD Projekt nigdy nie będzie w WIG-u 20
Jestem w stanie sie z Tobą założyć o butelke Jacka Danielsa niech będzie 1 litr, że sie mylisz, zakład obowiązuje do końca tego roku, po tym czasie jesli to nie nastąpi uznaje że wygrałeś co Ty na to?
Ostatnio zmieniony 08 paź 2018 18:01 przez klaxon, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: daimond i 32 gości