TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

wszystko na temat spółek publicznych
trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: trance » 20 lis 2021 01:34

Hahaha, przecież ty przy 32 Bogdankę sprzedawałeś, czekałeś na korektę i wiedźmy, wyleszczyli Cię na samym początku rajdu :lol: a teraz odkupowałeś po 30 się okazuje :lol: sam się pogubiłeś w tych swoich ruchach :lol:

I ty durniolu myślisz, że cały świat kupował cdr na szczycie po 450 jak ja takiego bita brałem w 2011 roku deklu, nawet Ci screeny wrzucę jak chcesz :lol:

Uśredniaj uśredniaj i znów pytam dlaczego nie brałeś taurona po 3,2 ostatnio skoro taka perła a była w korekcie w trakcie twojego mocnego trendu wzrostowego? :lol:
Widać za trudne pytania dla uśredniacza :lol:

REKLAMA


trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: trance » 26 lis 2021 09:27

Konieczna zmiana tytułu Trader. Zero po trójce dopiszesz i będzie ok :)
jak widać tytuł pasuje idealnie :lol:

Stabilny trend wzrostowy tutaj, w kantorze nie stracisz :lol:


Jest antywskaźnik trance na wątku Taurona, czyli mocny sygnał kupna. Koniec korekty, od poniedziałku wzrosty :!: :P
Trochę sobie dzisiaj przerzuciłem z Azotów Tarnów na Taurona poniżej 3 zł 8)

Wcześniej czyli 8 września zrobiłem odwrotnie, sprzedałem Taurona po 3.55 zł i kupiłem Azoty Tatnów poniżej 30 zł;
autor: dryniol » śr, 08 wrz 2021, 12:38
Podobno Santander dał reko na 7 zl

Dlatego dzisiaj ten glupi dryniol znowu oddał 80% Taurona. Trzeba poczekać na jakąś sensowną korektę :P Jak na złość, ten glupi dryniol robi wszystko na odwrót 8) :P
Widzisz głu.pku trance, to jest ten mój kantor w którym zarabiam :roll:
I co tam w kantorze słuchać mistrzu? Znów uśredniasz? Mocny trend wzrostowy, od poniedziałku wzrosty. Jakie tam wymiany porobiłeś?

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8591
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 26 lis 2021 10:36

Hahaha, przecież ty przy 32 Bogdankę sprzedawałeś, czekałeś na korektę i wiedźmy, wyleszczyli Cię na samym początku rajdu :lol: a teraz odkupowałeś po 30 się okazuje :lol: sam się pogubiłeś w tych swoich ruchach :lol:

I ty durniolu myślisz, że cały świat kupował cdr na szczycie po 450 jak ja takiego bita brałem w 2011 roku deklu, nawet Ci screeny wrzucę jak chcesz :lol:

Uśredniaj uśredniaj i znów pytam dlaczego nie brałeś taurona po 3,2 ostatnio skoro taka perła a była w korekcie w trakcie twojego mocnego trendu wzrostowego? :lol:
Widać za trudne pytania dla uśredniacza :lol:

trance jak zwykle "madry" po fakcie ii pewnie bez ani jednej akcji. Dlaczego wcześniej nie pisałeś że "na pewno" będzie spadać "mistrzu", i że wszystko masz sprzedane, jak taki "madry" jesteś :?: :roll: Widzisz ma.tolku ja inwestuję dlugoterminowo i dla mnie jest bez znaczenia jakiś kilkudniowy spadek, bo Morawiecki i ta cala PiSowska banda kolejny syf robią w Polsce. JakTauron rósł 400% w 2 lata to cicho siedziałeś, a jak teraz zalicza korektę, którą zresztą przewidziałem, to się tutaj mądrujesz. Ja nie jestem od łapania dołków i górek, bo to ciężko przewidzieć, tylko od długoterminowego inwestowania i os łapania okazji, czyli tanich spółek na długi termin. Jak za rok moje spółki z portfela urosłą kolejne 100%, to schowasz ponownie łeb w piasek i się tutaj nie pokażesz tak jak to miało miejsce przez ostatnie dwa lata gdy Tauron szedł w górę od 80 groszy do prawie 4 zł :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: trance » 26 lis 2021 10:43

Buahahahahaha
Teraz durniol inwestuje długoterminowo, mistrz dołków i górek, kółek i kantoru :lol: :lol:
Śm.iec.ia brałem po 3,2 o czym tu pisałem , wywaliłem i dziękuję. Zacząłem obserwować, ale jak zaczynają mówić o dopłatach, to się gniota już na longa nie rusza.
Na wszystkich spółkach właśnie topisz kasę, ale wiadomo, zawsze zarabiasz :lol:

Przewidziałeś korektę a pod korek brałeś po 3zl a od poniedziałku miały być potężne wzrosty :lol:

Dobra durniol, już się pośmialiśmy, tnij straty i zamykaj kantor :lol:

I przecież pisałem, że biorę Pekao po 50 zł, ustawiam sl i odkupię taniej, to mi straty wyliczałeś a dziś po 115 :lol:

Neuter
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8015
Rejestracja: 12 kwie 2014 22:02

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: Neuter » 08 gru 2021 15:56

Cos tu cicho o Tauronie,

to nie rosnie !!

:shock:
Jeszcze będzie przepięknie ! Jeszcze (kiedyś) będzie normalnie !

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: trance » 08 gru 2021 16:38

durniol zapomniał wstawić miesięcznego i kwartalnego podsumowania cdr i tauronu.
Już to jego niedopatrzenie naprawiam.

miesiąc:

https://stooq.pl/q/?s=tpe&d=20211208&c= ... &b=0&r=cdr

3 miesiące:

https://stooq.pl/q/?s=tpe&d=20211208&c= ... &b=0&r=cdr

Widać, że papier jest w silnym trendzie wzrostowym jak przewidywał durniol w 2017.

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8591
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 08 gru 2021 19:45

durniol zapomniał wstawić miesięcznego i kwartalnego podsumowania cdr i tauronu.
Już to jego niedopatrzenie naprawiam.

miesiąc:

https://stooq.pl/q/?s=tpe&d=20211208&c= ... &b=0&r=cdr

3 miesiące:

https://stooq.pl/q/?s=tpe&d=20211208&c= ... &b=0&r=cdr

Widać, że papier jest w silnym trendzie wzrostowym jak przewidywał durniol w 2017.

trance tę.poto o czym chcesz dyskutować jak nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz i nawet nie wiesz co to jest korekta :roll: CD Projekt od 2 lat jest w długoterminowym trendzie spadkowym, a Tauron od 2 lat w długoterminowym trendzie wzrostowym, a teraz mamy jedynie większą korektę tego trendu i tyle. Zapisz to sobie na czole tę.poto :P :lol:
Tauron 2 lata - +56,85%
CD Projekt 2 lata - -28,74%

autor: dryniol » pn, 04 sty 2021, 22:34

Rif1977 growy mistrzu, po pierwszym sesyjnym dniu 2021 roku 1-0 dla dryniola

Tauron - +8,82%
CD Projekt - +0,62%

Czekmy na podsumowanie najpierw tygodnia, potem miesiąca, następnie kwartału, półrocza, i na koniec
całego roku :twisted:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 08 gru 2021 19:57

Obrazek
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 08 gru 2021 20:06

aby inwestowac to trzeba sie naprawde znac na tym
analiza fundamentalna jest trudna do tego nie macie danych nikt wam ich nie udostepni
jak poprosicie jakas spolke to wam odpisza zebyscie spadali na szczaw
do tego analiza sektorowa i bog wie co jeszcze
nie wystarczy popatrzec tak jak to zrobil dryniol wstecz na cene spolki z przed jakiegos czasu i liczyc ze to urosnie
nie ma zadnych przeslanek powtarzam zadnych ze te spolki
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
dadza jakikolwiek zysk
nie wystarczy sobie cos ubzdurac i liczyc ze sie ma racje
inwestowanie to bardzo trudny chleb
gra i spekulacja jest prosta bo wystarczy wykres
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8591
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 08 gru 2021 20:08

Obrazek

m|u|m|i|n|e|k widzisz ja się nie cofam w czasie tak jak wy, tylko patrzę do przodu i próbuję przewidzieć jak te wykresy będą wyglądały od dzisiaj np. za 2-3 lata. Nie interesują mnie historyczne wykresy, więc poczekajmy przynajmniej do tego 2024 roku, który to rok mam w swojej stopce i wtedy powklejamy wykresy ok :?: :roll: Wtedy się wyjaśni na czym się zarobiło, a na czym straciło od dnia dzisiejszego, bo po fakcie to tutaj wszyscy są mądrzy :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: pandorinium » 08 gru 2021 20:25

ja się nie cofam w przeszłość dlatego od 3 lat co chwilę przypominasz o amice sprzed 20 lat :D

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8591
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 09 gru 2021 01:42

ja się nie cofam w przeszłość dlatego od 3 lat co chwilę przypominasz o amice sprzed 20 lat :D


pandorinium koleiny inteligentny inaczej :roll: Chodzi o to co mam obecnie w portfelu, a widzisz tam Amikę :?: :roll:
Nie kupuję spółek które mają piękne wykresy, bo one są już drogie, tylko te które mają brzydkie wykresy i są tanie, żeby je sprzedać takim jak Ty, gdy za kilka lat będą miały już piękne wykresy i będą drogie :P Kumasz już inteligentny inaczej, czy dalej się kulki w Twojej główce nie zderzyły :?: :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 09 gru 2021 06:28

strategia dryniola jest powszechnie znana i chetnie stosowana
tez kiedys tak zrobilem ale tylko jeden raz
a wiec polega ta strategia na tym ze patrzymy jaki byl kurs maksymalny w przeszlosci
i kupujemy w nadzieji ze spolka powtorzy maxy
oto dlaczego niby ma taurona


Obrazek

pozdrawiam
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dochodzeniowy » 09 gru 2021 09:12

Tauron nawet węgla nie sprzedaje bo nie ma. A mógłby zarobić miliony tyle że nie zarobi. Patałachy.

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 09 gru 2021 17:01

Obrazek
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: chandlerr i 66 gości