TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

wszystko na temat spółek publicznych
Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7551
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: Pandziora » 18 lip 2023 12:16

Jak sprzedadzą cenne aktywa za 1pln, to teraz NABE będzie musiał ostro doić taurona by pozyskać środki na spłatę długów. :P Pisiory już wiedzą jak wyciskać kasę ze spółek dla dobra wszystkich naturalnie :twisted:

Pytanie czy prąd kupowany od podmiotu zewnętrznego jest już czysty i ekologiczny? :P

Tak patrzę obecnie słońce ostro daje, południe, a cena prądu aż 341,3 pln/MWh. OZE az 11150 z 20650 MW zapotrzebowania. Wszystko przez szkopów co 3 atomówki zamknęli. Ja się boję co to będzie jesienią, jak zacznie się robić szaro.... W tym roku już płacę z 15% więcej, no ale są wybory i muszą przedłużyć ulgi dla ludu. Tauron i inne energetyki wszystko sfinansują- bez obaw :P
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

REKLAMA


dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8607
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 15 sie 2023 00:37


Obrazek

m|u|m|i|n|e|k mistrzu a co będzie jak Tauron już nie spadnie poniżej 1,90 zł, i nie osiągnie już nigdy ceny 1,50 zł :?: :roll:
Czy pan "doradca inwestycyjny" Marcin Działek razem z Tobą będziecie dalej kazali czekać do us.ranej śmierci na 1,50 zł :?: :P
Czy będziecie pisali, żeby gonić uciekającego króliczka :?: :lol: A może po prostu skasujesz wtedy te bzdurne wykresy, żeby
Ci obciachu na forum nie robić, tak jak na Allegro przy ponad 40 zł, kiedy to przewidywałeś już tylko do góry na balonie, a potem skasowałeś swoje wykresiki :?: :roll:


I jak tam "specjaliści" od techniki i rysowania wykresów :?: Dalej czekacie na 1,50 zł :?: :P :lol: :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8607
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 17 sie 2023 14:59

Widzę powrót Taurona do wig20 i już teraz zakupy związane z tym faktem. W kolejce do wig20 jako następne czekają ENEA w przyszlym roku i PKP Cargo być może już za 2 lata :idea:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7511
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: jarek111 » 23 sie 2023 22:13

chyba pora na korekte .

.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8607
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 24 sie 2023 04:28

chyba pora na korekte .

.


Jeden z leszczy (jarek111), który drwił z dryniola i Taurona nagle się obudził, i czeka na korektę :P :lol:
Korekta już była leszczu i nawet o niej pisałem, ale oczywiście wtedy też były ze mnie drwiny :roll:
Gdzie obecnie się pochowała reszta leszczy drwiących z dryniola i w jego inwestycję w Tauron, gdy za darmo papier rozdawali :?: :roll:
trance leszczu, ile "milionów" zarobiłeś na swoich "perłach" Grodnie i Kernel w tym roku, gdy Tauron ładnie rósł :?: :roll:


...i jeszcze jedno leszcze
Z pamiętnika dryniola;

autor: dryniol » śr, 02 lis 2022, 12:14
Czyli w standarcie. Jak stado forumowych leszczy pojawiło się na wątku, żeby się zlewać z dryniola i z Taurona, to był idealny moment do zakupu akcji po korekcie :idea: :P

...pisałem to przy kursie 1,70 zł, po korekcie z 3,50 zł :idea:

Ciekawe co teraz napisze "krul" forumowtch leszczy m|u|m|i|n|e|k

Z pamiętnika dryniola;

autor; dryniol 13 lis 2022, 9:42
Ponownie stado forumowych leszczy na wątku Taurona :shock: :P :lol:
LESZCZE ja nie kasuję swoich archiwalnych postów tak jak wasz foromowy idol leszcz muminek, tylko je odświeżam :!: :roll:
viewtopic.php?f=1&t=221171&p=9475189#p9475189

Więc jeszcze raz leszcze, żebym miał co odświeżać np. za 2, 3, 5, 10 lat 8) ;
Jeśli chodzi o Tauron, to obecnie jest na początku zmiany trendu i długoterminowej hossy, która zaczęła się na początku 2020 roku po hiperboli spadkowej; https://stooq.pl/q/?s=tpe&c=10y&t=c&a=lg&b=1, a która potrwa ponad 10 lat, coś na wzór CD Projekt, na którym hossa trwała od 2008 roku do roku 2020, a obecny wzrost na tym papierze to jest jedynie korekta rozpoczętej w 2020 roku długoterminowej bessy na tym walorze (po wzrostowej hiperboli w 2020 roku) https://stooq.pl/q/?s=cdr&c=20y&t=c&a=lg&b=1 :idea: A teraz jeszcze dla was leszcze info od dryniola całkiem gratis; hiperbole (czy to wzrostowa, czy spadkowa) mają to do siebie,
że po nich zawsze następują długoterminowe zmiany trendów :idea:

autor; m|u|m|i|n|e|k 13 lis 2022, 11:20
Bardzo mnie cieszy ten klaun A już najbardziej mnie cieszy jak tego jego perły lecą na ryj wtedy Chowa się do dziury

Zdaję sobie z tego sprawę że to jego wirtualny portfel bo Nikt kto ma troszeczkę oleju w głowie nie trzymałby takich spółek z taką stratą tylko burak o niku drynion
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7511
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: jarek111 » 24 sie 2023 16:15

dryniol ty sie tak nie produkuj tylko sie zastanow dokad ewentualna korekta moze sciagnac kurs .


.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8607
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 26 sie 2023 12:06

dryniol ty sie tak nie produkuj tylko sie zastanow dokad ewentualna korekta moze sciagnac kurs .


.

jarek111 co ja tam wiem :roll: Tu są lepsi "fachowcy", którzy śmiali się ze mnie jak Tauron był po 1,70 zł i pisali, że spółka leci ponownie poniżej złotówki, zamiast kupować jak za darmo rozdawali :roll: Ale skoro Cię już zaczęło interesować zdanie tego głupiego dryniola, to uważam, że obecna korekta nie będzie już tak głęboka jak ta z 3,50 zł do 1,70 zł. Myślę że właśnie ta poprzednia górka w okolicach 3,50 zł, będzie mocnym wsparciem :idea:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7511
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: jarek111 » 26 sie 2023 22:53

dryniol ty sie tak nie produkuj tylko sie zastanow dokad ewentualna korekta moze sciagnac kurs .


.

jarek111 co ja tam wiem :roll: Tu są lepsi "fachowcy", którzy śmiali się ze mnie jak Tauron był po 1,70 zł i pisali, że spółka leci ponownie poniżej złotówki, zamiast kupować jak za darmo rozdawali :roll: Ale skoro Cię już zaczęło interesować zdanie tego głupiego dryniola, to uważam, że obecna korekta nie będzie już tak głęboka jak ta z 3,50 zł do 1,70 zł. Myślę że właśnie ta poprzednia górka w okolicach 3,50 zł, będzie mocnym wsparciem :idea:

dryniol no i spoko bylo pytanie i jest odpowiedz .to forum jak i kazde inne to tylko walenie spekulacjami .mnie nie interesuje to kto cos pisal ze bedzie i bylo lub sie nie sprawdzilo :) ja nie patrze za siebie tylko przed siebie i tylko to mnie interesuje .zabawa jest taka ze to forum ma mi pomagac w zarabianiu a nie byc elementem w ktorym bede sie uzeral z innymi tzw wielonickowcami .czy zgadzasz sie ze mna czy nie to juz inna bajka ale ja tak to widze .pozdr

.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7511
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: jarek111 » 26 sie 2023 22:58

i jeszcze jedno dryniol ja nie mam problemu z toba jak tez i z nikim na tym forum .mozesz mnie mieszac z blotem a i tak mnie to nie ruszy bo zycze tobie jak najlepiej tak jak i innym :) moze jest to dziwne ale taki jestem i zawsze bylem . pozdr

.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8607
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 28 sie 2023 07:11

i jeszcze jedno dryniol ja nie mam problemu z toba jak tez i z nikim na tym forum .mozesz mnie mieszac z blotem a i tak mnie to nie ruszy bo zycze tobie jak najlepiej tak jak i innym :) moze jest to dziwne ale taki jestem i zawsze bylem . pozdr

.
jarek111 słuchaj koleś, najpierw ze mnie drwisz razem z kilkoma mądrusiami na tym forum, a potem się dziwisz, że mieszam Cię z błotem :roll: Nie mieszaj z błotem mnie koleś, to i ja Ciebie na pewno nie będę. Nie obrażam tutaj nikogo, kto nie obraża mnie, a to że mam inne zdanie niż większość na tym forum (i w większości przypadków po czasie okazuje sie że miałem rację) nie znaczy, że z kilkoma kolesiami możesz sobie ze mnie tutaj drwić, bo sobie na to nie pozwolę :roll:
I jeszcze jedno. koleś :!: Gdy pół roku temu wig20 był w okolicach 1.600 punktów (dzisiaj ponad 2.000 punktów), pisałeś że sprzedałeś i odpuszczasz giełdę na jakiś czas, a gdy ja pisałem w tym samym czasie, że trzeba kupować, bo zbliża się hossa, to ze mnie drwileś :roll: Więc wtedy kiedy było najtaniej i należało kupować, to Ty się bałeś i sprzedawałeś, taki z Ciebie "spec" :roll: Dodam jeszcze, że pisałem również, aby selektywnie dobierać spółki do portfela, bo nie wszystke będą rosły, to też ze mnie wtedy drwiliście, że moje spółki to gnioty i że jestem fraje....że coś takiego kupuję :evil:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dochodzeniowy » 28 sie 2023 10:16

Gniot to mało powiedziane . 10lat i 7%wzrostu.

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7511
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: jarek111 » 28 sie 2023 11:40

i jeszcze jedno dryniol ja nie mam problemu z toba jak tez i z nikim na tym forum .mozesz mnie mieszac z blotem a i tak mnie to nie ruszy bo zycze tobie jak najlepiej tak jak i innym :) moze jest to dziwne ale taki jestem i zawsze bylem . pozdr

.
jarek111 słuchaj koleś, najpierw ze mnie drwisz razem z kilkoma mądrusiami na tym forum, a potem się dziwisz, że mieszam Cię z błotem :roll: Nie mieszaj z błotem mnie koleś, to i ja Ciebie na pewno nie będę. Nie obrażam tutaj nikogo, kto nie obraża mnie, a to że mam inne zdanie niż większość na tym forum (i w większości przypadków po czasie okazuje sie że miałem rację) nie znaczy, że z kilkoma kolesiami możesz sobie ze mnie tutaj drwić, bo sobie na to nie pozwolę :roll:
I jeszcze jedno. koleś :!: Gdy pół roku temu wig20 był w okolicach 1.600 punktów (dzisiaj ponad 2.000 punktów), pisałeś że sprzedałeś i odpuszczasz giełdę na jakiś czas, a gdy ja pisałem w tym samym czasie, że trzeba kupować, bo zbliża się hossa, to ze mnie drwileś :roll: Więc wtedy kiedy było najtaniej i należało kupować, to Ty się bałeś i sprzedawałeś, taki z Ciebie "spec" :roll: Dodam jeszcze, że pisałem również, aby selektywnie dobierać spółki do portfela, bo nie wszystke będą rosły, to też ze mnie wtedy drwiliście, że moje spółki to gnioty i że jestem fraje....że coś takiego kupuję :evil:

szkoda slow . polemika z toba to woda na mlyn bo tak tym forum zyjesz .koniec tematu bo byl on zakniety juz dawno temu .bez odzewu

.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8607
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 28 sie 2023 12:10

Gniot to mało powiedziane . 10lat i 7%wzrostu.

dochodzeniowy PiSuarowa szma.to przecież Ty naganiałeś w 2020 roku, żeby sprzedawać "gniota" Taurona po 1 zl i kupować "cudowną" Novitę po 200 zł :P :lol: :lol: A jakie są obecne kursy tych spółek, po 3 latach od Twojej tępej nagonki ma.tole :?: 8)
I przeczytaj de.bilku ze zrozumieniem moją stopkę niżej, a w szczególności pierwsze zdanie, to może zdarzą Ci się kulik w główce, choć wątpię 8) Ja Taurona nie mam od 10 lat ma.tole :P
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Mikro_B
Młodszy chorąży
Posty: 563
Rejestracja: 20 sie 2020 21:09

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: Mikro_B » 06 wrz 2023 12:00

Dryniolku, jak się podoba jazda gołą d..pą po nieheblowanym?

Coś ucichłeś ostatnio. :roll:

Może, jakiś pouczający monolog dasz, jaki to z Ciebie świetny inwestor?

Pora znowu, przesunąć już kolejny raz, datę zakończenia swoich inwestycji w stopce. :lol:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8607
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 06 wrz 2023 20:17

Dryniolku, jak się podoba jazda gołą d..pą po nieheblowanym?

Coś ucichłeś ostatnio. :roll:

Może, jakiś pouczający monolog dasz, jaki to z Ciebie świetny inwestor?

Pora znowu, przesunąć już kolejny raz, datę zakończenia swoich inwestycji w stopce. :lol:

Mikro_B trudno dyskutować z Tobą "mistrzu", skoro piszesz po fakcie o tym, o czym ja pisałem jak Tauron był po 4,50 zł :roll: Pisałem wtedy o korekcie, i nawet wyznaczyłem wsparcie w okolicach 3.50 zł, mało zaskokowy człowieczku :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 135 gości