TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

wszystko na temat spółek publicznych
trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: trance » 08 lis 2019 16:09

Co jest w cenach?
Przy 120 i 220 zł pisałeś, że wszystko w cenach i zaraz krach, trend spadkowy etc.
A dziś kurs po 260 zł i ostatniego słowa nie powiedział.
Przestań się błaźnić człowieku i przeproś lepiej tych, którzy posłuchali Twoich "mądrości".
I jak po premierze coś napiszesz w stylu, że miałeś rację, to jeszcze większego *** z siebie zrobisz.

REKLAMA


drex1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8607
Rejestracja: 10 cze 2005 15:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: drex1 » 08 lis 2019 20:20

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka
Postautor: dryniol » 28 sty 2018 23:36

I jeszcze jedno. Tak mam Kogenerację i Stalexport, żeby była jasność, Ty masz "popularny' CD Projekt. Za rok, 2,3 lata będę porównywał stopy zwrotu tak jak na KGHM z Amiką. Zobaczymy jarku111 kto z nas zarobi, a kto straci w tym okresie i która z tych trzech spółek "prześpi", jak Ty to określasz hossę. Mogę się założyć o grube pieniądze, ze w tym czasie z tych trzech spółek, hossę prześpi jedynie CD Projekt, bo jest na gigantycznym szczycie. Nie chce mi się więcej pisać. Do zobaczenia tutaj za rok, 2,3.

viewtopic.php?t=221171&start=465#p9139643

No i mija prawie 2 lata i porównajmy tak jak chciał dryniol (" ja potrafię przewidzieć zmiany trendów na poszczególnych spółkach (branżach),dużo wcześniej" ) wyniki

kursy 28 stycznia 2018:
Kogeneracja 83 teraz 32
Stakexport 4.30 teraz 3.20
CDred 110 teraz 260

tak wczesnie przewidujesz dryniol zmiany trendu...ze po 2 latach nikt inny ich jeszcze na tych spolkach nie widzi :twisted:

galileogalileo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2255
Rejestracja: 09 gru 2018 11:41

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: galileogalileo » 08 lis 2019 20:23

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka
Postautor: dryniol » 28 sty 2018 23:36

I jeszcze jedno. Tak mam Kogenerację i Stalexport, żeby była jasność, Ty masz "popularny' CD Projekt. Za rok, 2,3 lata będę porównywał stopy zwrotu tak jak na KGHM z Amiką. Zobaczymy jarku111 kto z nas zarobi, a kto straci w tym okresie i która z tych trzech spółek "prześpi", jak Ty to określasz hossę. Mogę się założyć o grube pieniądze, ze w tym czasie z tych trzech spółek, hossę prześpi jedynie CD Projekt, bo jest na gigantycznym szczycie. Nie chce mi się więcej pisać. Do zobaczenia tutaj za rok, 2,3.

viewtopic.php?t=221171&start=465#p9139643

No i mija prawie 2 lata i porównajmy tak jak chciał dryniol (" ja potrafię przewidzieć zmiany trendów na poszczególnych spółkach (branżach),dużo wcześniej" ) wyniki

kursy 28 stycznia 2018:
Kogeneracja 83 teraz 32
Stakexport 4.30 teraz 3.20
CDred 110 teraz 260

tak wczesnie przewidujesz dryniol zmiany trendu...ze po 2 latach nikt inny ich jeszcze na tych spolkach nie widzi :twisted:
:lol: :lol: :lol:

drex1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8607
Rejestracja: 10 cze 2005 15:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: drex1 » 08 lis 2019 20:34

a co do taurona jakoś tak klinowato się zrobiło

Obrazek

galileogalileo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2255
Rejestracja: 09 gru 2018 11:41

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: galileogalileo » 08 lis 2019 20:38

a co do taurona jakoś tak klinowato się zrobiło

Obrazek
z klina to juz dawno wybilo
cos dziwna masz te analize
http://www.attrader.pl/pl/akcje/tauronp ... liza,11377

drex1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8607
Rejestracja: 10 cze 2005 15:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: drex1 » 08 lis 2019 20:46

wybiło z mniejszego klina teraz ten długoterminowy czeka

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8633
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 09 lis 2019 16:56

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka
Postautor: dryniol » 28 sty 2018 23:36

I jeszcze jedno. Tak mam Kogenerację i Stalexport, żeby była jasność, Ty masz "popularny' CD Projekt. Za rok, 2,3 lata będę porównywał stopy zwrotu tak jak na KGHM z Amiką. Zobaczymy jarku111 kto z nas zarobi, a kto straci w tym okresie i która z tych trzech spółek "prześpi", jak Ty to określasz hossę. Mogę się założyć o grube pieniądze, ze w tym czasie z tych trzech spółek, hossę prześpi jedynie CD Projekt, bo jest na gigantycznym szczycie. Nie chce mi się więcej pisać. Do zobaczenia tutaj za rok, 2,3.

viewtopic.php?t=221171&start=465#p9139643

No i mija prawie 2 lata i porównajmy tak jak chciał dryniol (" ja potrafię przewidzieć zmiany trendów na poszczególnych spółkach (branżach),dużo wcześniej" ) wyniki

kursy 28 stycznia 2018:
Kogeneracja 83 teraz 32
Stakexport 4.30 teraz 3.20
CDred 110 teraz 260

tak wczesnie przewidujesz dryniol zmiany trendu...ze po 2 latach nikt inny ich jeszcze na tych spolkach nie widzi :twisted:

No ok może trochę za wcześnie przewidziałem zdarzenia które i tak będą miały miejsce, może nawet już
w następnym roku, ale tak jak już wcześniej wspominałem nikt nie jest w stanie określić dokładnie w czasie
i kursie skrajnego niedowartościowania, oraz szczytu hossy.
drex1 uważam również, że nie jesteś obiektywny i te kursy są nieadekwatne do poniesionych strat,
ponieważ zarówno Kogeneracja, jak i Staleksport płaciły dywidendy. Byli tez tacy którzy inwestując
naprawdę w *** spółki stracili o wiele więcej (Kania, Ursus, Krezus itp)
Nie wrzuciłeś tu również 11 Bit, który spadł już z ponad 540 zł, oraz innych mniejszych spółek z tej branży
typu Boombit, czy Cherrypick Games, które pokazują, że hossa w tej branży dobiegła końca.
Kolejna sprawa to taka, że wszystko na giełdzie spadało, oprócz CD Projektu, Ten Square Games i może jeszcze dmuchanego Dino.
Kogeneracji i Stalexportu nie mam już od dawna, ponieważ uznałem, że na longa są lepsze i tańsze spółki.
Ok pomyliłem się, tyle że tylko co do czasu, ale niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który na giełdzie
nigdy się nie pomylił, i tylko zarabia, nigdy nic nie tracąc.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7452
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: NiKtoś » 09 lis 2019 19:38

Tchórzewski wyleciał to wreszcie duża szansa dla energetyki. To na duzy plus.. Chyba juz nikt tak nie zgnoi tej branzy jak ten błazen. Na minus ciagle kosmiczne wyceny w USA gdzie hossa wciaz obowiazuje. Kiedys to jepnie a tedy z GPW zostanie Oswiecim..
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8633
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 09 lis 2019 19:55

Tchórzewski wyleciał to wreszcie duża szansa dla energetyki. To na duzy plus.. Chyba juz nikt tak nie zgnoi tej branzy jak ten błazen. Na minus ciagle kosmiczne wyceny w USA gdzie hossa wciaz obowiazuje. Kiedys to jepnie a tedy z GPW zostanie Oswiecim..

NiKtoś nie porównuj USA do Polski. Tam 90% ludzi posiada udziały w akcjach, a u nas 90% ludzi nie wie co to są akcje.
Kowalscy i Malinowscy będą się dopiero uczyli giełdy i inwestycji w akcje, tak samo jak się od nich uczyli Facebooka.
Ale nawet jeżeli już skończy się tam hossa, to u nas też się skończy już hossa....ale na grach, Dinach itp balonach,
które są na szczycie hossy, a nie na energetyce, która jest na najniższych poziomach w historii.
Wszystko co dobre jest już w cenach spółek gamedev z ogromną nawiązką, tak samo jak z równie ogromnym przegięciem jest już w cenach spółek energetycznych wszystko to, co było złe. Przychodzi powoli czas na powrót
z kosmosu na ziemię jesli chodzi o wyceny spółek na naszej giełdzie.
Czy Ty dalej nie widzisz tego, że nie wszystko spada i rośnie w tym samym czasie :?: :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

zbanowany_malarz
Sierżant sztabowy
Posty: 127
Rejestracja: 15 mar 2014 12:19

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: zbanowany_malarz » 09 lis 2019 20:46

a co do taurona jakoś tak klinowato się zrobiło

Obrazek

no jest cos w tych klinach...pytanie gdzie jest magnes jezeli kliny zadzialaja...najmocniejsze krechy spotykaja sie w okolicach 3 zl

dolna banda kanalu spadkowego

Obrazek

linia trendu spadkowego

Obrazek

38% zniesienie

Obrazek

i lokalny opor

Obrazek

wszystko w okolicach 3 zl...ale z racji trendu ze jest jaki jest chyba lepiej tam dogladac krotkiej niz teraz kopac sie z koniem

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8633
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 09 lis 2019 20:52

No właśnie technicy zobaczą hossę na Tauronie jak będzie po 7 zł, a fundamentaliści widzą przyszłą hossę już teraz :P
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

zbanowany_malarz
Sierżant sztabowy
Posty: 127
Rejestracja: 15 mar 2014 12:19

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: zbanowany_malarz » 09 lis 2019 21:02

No właśnie technicy zobaczą hossę na Tauronie jak będzie po 7 zł, a fundamentaliści widzą przyszłą hossę już teraz :P
z tego co czytalem to ty widziales hosse na tauronie juz dawno dawno temu...rzeczywiscie hossa jak nic...no ale moze teraz zlapiesz troche oddechu

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8633
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 09 lis 2019 21:42

No właśnie technicy zobaczą hossę na Tauronie jak będzie po 7 zł, a fundamentaliści widzą przyszłą hossę już teraz :P
z tego co czytalem to ty widziales hosse na tauronie juz dawno dawno temu...rzeczywiscie hossa jak nic...no ale moze teraz zlapiesz troche oddechu
zbanowany_malarz wszystko się zgadza. Na Amice też widziałem hossę przy 7 zł, jak leciała z 50 zł
i wszyscy widzieli bessę. Potem spadła jeszcze do 3,50 zł i wtedy były podobne komentarze do Twoich.
Dzisiaj jest powyżej 100 zł, a latała nawet powyżej 200 zł.
Teraz pytanie do Ciebie. Była jakaś różnica jak ktoś brał na longa po 7 zł czy po 3,50 zł, gdy wszyscy technicy na wykresach widzieli bessę, a po kilku latach jaka różnica była, czy sprzedał powyżej 200 zł, albo powyżej 100 zł,
jak wszyscy technicy widzą na wykresach hossę :?: :roll:
Może podrwij troszkę z tych, którzy widzieli Taurona po 1,30 zł, jak był po 1,50 zł :roll:
I jeszcze jedno. Ja nie potrzebuję łapania oddechu, bo bardzo dobrze wiem i mam pełną świadomość w co i w jakim momencie koniunkturalnym inwestuję swoje pieniądze. Złapania oddechu powinieneś życzyć tym, którzy kupowali
np. takiego Krezusa, czy Kanię nie mając raczej pełnej świadomości co kupują, albo tym którzy kupowali np. 11 Bit powyżej 500 zł na szczycie hossy, myśląc że pójdzie na "tysiaka", bo wykresy mówiły; JEST HOSSA :!: :roll:
Sorki, że na forum piszę "głupoty" typu jest hossa, będzie bessa, jest bessa, będzie hossa i za to jestem wyśmiewany. Za to wielu jest tu "mądrych" dla których jest hossa i cały czas będzie hossa, jest bessa i cały czas będzie bessa :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7511
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: jarek111 » 09 lis 2019 22:52

oj dryniol ,dryniol piszesz i piszesz a ja nadal nie lapie w jakim celu :) dowartosciowujesz sie czy tez masz jakas misje do spelnienia na tym forum ? ja juz kilkakrotnie tobie pisalem masz grala to go trzymaj i bedzie git dla wszystkich - nie musisz o tym pisac za kazdym razem i na kazdym watku .pisalem tez ze nikt sie z dana spolka nie zeni na cale zycie :) ciekawy z ciebie czlowiek dryniol , ciekawy :)


.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8633
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 09 lis 2019 23:02

oj dryniol ,dryniol piszesz i piszesz a ja nadal nie lapie w jakim celu :) dowartosciowujesz sie czy tez masz jakas misje do spelnienia na tym forum ? ja juz kilkakrotnie tobie pisalem masz grala to go trzymaj i bedzie git dla wszystkich - nie musisz o tym pisac za kazdym razem i na kazdym watku .pisalem tez ze nikt sie z dana spolka nie zeni na cale zycie :) ciekawy z ciebie czlowiek dryniol , ciekawy :)


.

jarek111 a Ty masz jakąś misję, że piszesz teraz na forum, albo że pisałeś przy 1,50 zł, że Tauron leci na 1,30 zł, :?: :roll: W jakim celu tu piszesz, bo nie łapię :?: :roll:
jarek111 bystrzaku, odpowiem Ci na logikę. Wyrażam na forum swoje opinie i odpowiadam innym, tak jak Ty odpowiedziałeś mi przed chwilą. To jest bystrzaku moja misja na forum, Twoja chyba też :lol:
Ostatnio zmieniony 09 lis 2019 23:16 przez dryniol, łącznie zmieniany 1 raz.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 159 gości