TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

wszystko na temat spółek publicznych
Martins_57614
Podporucznik
Posty: 18987
Rejestracja: 14 gru 2005 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: Martins_57614 » 16 lut 2023 14:49

Poziom 2,37 - 2,44 był idealnym momentem na wywalenie. Tu nawet info o atomie nie jest wstanie ruszyć kursem na dobre.
Dopiero jakaś mega hossa na rynkach jest w stanie ruszyć tego molocha.
SUKCES JEST WYNIKIEM WŁAŚCIWEJ DECYZJI

REKLAMA


trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4325
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: trance » 16 lut 2023 15:30

Poziom 2,37 - 2,44 był idealnym momentem na wywalenie. Tu nawet info o atomie nie jest wstanie ruszyć kursem na dobre.
Dopiero jakaś mega hossa na rynkach jest w stanie ruszyć tego molocha.
Ponoć tutaj będzie 1000% zysku pisał forumowy specjalista od trendów :shock:
A hossa to najgorsze, co może być dla tej spółki.
Defensywne w hossie zamykają stawkę jeśli chodzi o stopę zwrotu :roll:

Martins_57614
Podporucznik
Posty: 18987
Rejestracja: 14 gru 2005 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: Martins_57614 » 16 lut 2023 22:20

Poziom 2,37 - 2,44 był idealnym momentem na wywalenie. Tu nawet info o atomie nie jest wstanie ruszyć kursem na dobre.
Dopiero jakaś mega hossa na rynkach jest w stanie ruszyć tego molocha.
Ponoć tutaj będzie 1000% zysku pisał forumowy specjalista od trendów :shock:
A hossa to najgorsze, co może być dla tej spółki.
Defensywne w hossie zamykają stawkę jeśli chodzi o stopę zwrotu :roll:
Dlatego nie inwestuje się w spółki gdzie łapę na zyski za każdym razie kładzie obóz rządzący, szkoda czasu i pieniędzy.
SUKCES JEST WYNIKIEM WŁAŚCIWEJ DECYZJI

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 17 lut 2023 02:55

Poziom 2,37 - 2,44 był idealnym momentem na wywalenie. Tu nawet info o atomie nie jest wstanie ruszyć kursem na dobre.
Dopiero jakaś mega hossa na rynkach jest w stanie ruszyć tego molocha.
Ponoć tutaj będzie 1000% zysku pisał forumowy specjalista od trendów :shock:
A hossa to najgorsze, co może być dla tej spółki.
Defensywne w hossie zamykają stawkę jeśli chodzi o stopę zwrotu :roll:

trance wy jak zwykle "kółko wzajemnej adoracji" i poklepywanie się po pleckach :roll:
Szkoda, że Twój forumowy kolega Martins_57614 nie napisał tych "rewelacji" w momencie gdy Tauron był w przedziale
2,37 zł - 2,44 zł, tylko po fakcie jak już zaliczył korektę :roll: Taki mądry po fakcie to będzie tutaj każdy "mistrze giełdowe" :lol:
Zobacz co ja pisałem o korekcie i kiedy, na wątku Rank Progress :idea: Nie tak jak "mistrz" Martins_57614 na Tauronie, po fakcie :!: :roll:
Teraz przejdźmy do Ciebie trance :arrow: Co będzie kolego jak Tauron jednak da ponad 1.000 % zysku w najbliższych latach :?: :roll: Będziesz miał jaja i zwrócisz mi honor kolego :?: :roll: Pamiętaj o pamiętniku dryniola, bo zaraz wkleję "mistrzu giełdowy" jaką to rewelacją miało być według Ciebie Grodno, a w 2022 roku każda ze spółek z mojej stopki była lepsza od tego Twojego gniota :!: :roll:
Hossa która nastąpi będzie inna niż ta którą sobie wyobrażasz "mistrzu", bo też inne mieliśmy czasy (pandemia, wojna, oraz
8 lat (nie)rządów PiSuarowych nieudaczników i niszczenie polskiej giełdy oraz spółek SP, które dobiegają nareszcie końca) :idea: :roll:
Moim zdaniem nie będzie rosło wszystko jak leci (przynajmniej w początkowych latach tej hossy), bo dużo spółek już miało
swoje 5 minut pod pandemię i wojnę, a hossa o której piszesz może mieć zupełnie inne oblicze niż CI się wydaje kolego 8)
Uważam, że to właśnie spółki Skarbu Państwa będą "koniem pociągowym" zbilżającej się hossy, a spółki defensywne wcale
nie muszą być takie defensywne jak Ci się wydaje, i jak było do tej pory, bo i czasy w jakich żyjemy są zupełnie inne kolego :idea: :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4325
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: trance » 17 lut 2023 08:36

Z tego co pamiętam, to ja z tym grodnem i ze spółkami ukraińskimi, które zaliczyły największe spadki osiągnąłem w 2022 lepszą stopę zwrotu niż ty. I na tym zakończmy :lol:

Od 2017 zaraz będzie 6 lat a 1000% zysku nadal nie ma także przestań się ośmieszać.

A jak chcesz wrzucić coś z pamiętnika, to wrzuć swoje głupoty allegro po 10 zł, które od tamtego momentu urosło o 50% czy Lubawa. Przykładów twoich id.i.ot.yzmów można by mnożyć :lol:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 17 lut 2023 09:53

Z tego co pamiętam, to ja z tym grodnem i ze spółkami ukraińskimi, które zaliczyły największe spadki osiągnąłem w 2022 lepszą stopę zwrotu niż ty. I na tym zakończmy :lol:

Od 2017 zaraz będzie 6 lat a 1000% zysku nadal nie ma także przestań się ośmieszać.

A jak chcesz wrzucić coś z pamiętnika, to wrzuć swoje głupoty allegro po 10 zł, które od tamtego momentu urosło o 50% czy Lubawa. Przykładów twoich id.i.ot.yzmów można by mnożyć :lol:

trance moje "głupoty" pisane na Allegro i Lubawie na pewno nie mają szans wygrać z Twoimi "mądrościami" na Grodnie i CD Projekcie swego czasu :lol: :lol: :lol: Proszę wklej te moje "głupoty" które pisałem na Lubawie oraz Allegro i kiedy je pisałem :roll: Dodaj może jeszcze "głupoty" które pisałem w 2016 roku na Mirbudzie, "glupoty" które pisałem na Mercatorze ponad 2 lata temu, czy "głupoty" które pisałem na DataWalk i Novicie ponad rok temu "mistrzu giełdy" po fakcie :P :lol: :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4325
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: trance » 17 lut 2023 10:50

Możesz wkleić mi te głupoty jakie pisałem na CDR?

A na Grodnie, tak, wszyscy w końcu wiedzieli, że będzie wojna, inflacja wystrzeli do prawie 20% i będzie recesja :lol:
Poczekaj jak przyjdzie ożywienie :lol:

I proszę, Twoje głupoty na allegro i lubawie gdzie kurs zamiast na złotówkę poleciał na trzy :shock: .
Jeszcze by można dodać mądrości z xtb i innych spółek, ale szkoda czasu.
:arrow: 10 zł
Główką na świat, będzie dobrze, a nawet lepiej :mrgreen:

.......nie mówić :roll:
Martyr-ku a pisałem latem, że poubierali w odzież ochronną i do bazy trza wracać 8)

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 17 lut 2023 11:32

Możesz wkleić mi te głupoty jakie pisałem na CDR?

A na Grodnie, tak, wszyscy w końcu wiedzieli, że będzie wojna, inflacja wystrzeli do prawie 20% i będzie recesja :lol:
Poczekaj jak przyjdzie ożywienie :lol:

I proszę, Twoje głupoty na allegro i lubawie gdzie kurs zamiast na złotówkę poleciał na trzy :shock: .
Jeszcze by można dodać mądrości z xtb i innych spółek, ale szkoda czasu.
:arrow: 10 zł
Główką na świat, będzie dobrze, a nawet lepiej :mrgreen:

.......nie mówić :roll:
Martyr-ku a pisałem latem, że poubierali w odzież ochronną i do bazy trza wracać 8)

trance może jeszcze napisz przy jakich kursach to pisałem "mistrzu po fakcie" :!: :roll: Na Lubawie pisałem wcześniej, że zaczęła się hossa, a powrót w okolice bazy zawsze jest po pierwszym wybiciu. Tego juz nie zacytowałeś, bo Ci nie pasowało, co :?: :roll: Trzeba jeszcze czytać ze zrozumieniem o czym piszę i co to są korekty "mistrzu" :roll: Jeśli chodzi o Allegro to zdania nie zmieniam. 10 zł jak najbardziej aktualne za kilka lat :idea: Ile razy mam powtarzać Ci giełdowy mistrzu po fakcie, że ja na akcje patrzę długoterminowo, a nie tak jak Ty z perspektywy kilka dni, czy kilku godzin drobny spekulanciku :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4325
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: trance » 17 lut 2023 11:36

Haha, no tak, korekta wyższego rzędu na allegro :lol: :lol:
Długoterminowy inwestor, który robi kółka co chwile, nie jest w stanie pokazać pitu albo swoich pozycji w portfelu
i tych procentów zysku :lol:

Na Lubawie pisałeś przy kursie 2,2 zł że leci na złotówkę a w sumie to 50 gr, bo tam jest baza.
Poszedł na 3 zł z hakiem.
I tak, POUBIERALI, ale hossa niby do bazy :lol:
Także skończ się ośmieszać.

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: Rif1977 » 17 lut 2023 12:52

Haha, no tak, korekta wyższego rzędu na allegro :lol: :lol:
Długoterminowy inwestor, który robi kółka co chwile, nie jest w stanie pokazać pitu albo swoich pozycji w portfelu
i tych procentów zysku :lol:

Na Lubawie pisałeś przy kursie 2,2 zł że leci na złotówkę a w sumie to 50 gr, bo tam jest baza.
Poszedł na 3 zł z hakiem.
I tak, POUBIERALI, ale hossa niby do bazy :lol:
Także skończ się ośmieszać.
Nic dodać nic ująć Trance. Ten koleś to psi naganiacz z bankiera, który obraca jakimiś drobniakami na kółkach i próbuje z siebie zrobić szanownego inwestora (nick z bankiera).

Martins_57614
Podporucznik
Posty: 18987
Rejestracja: 14 gru 2005 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: Martins_57614 » 17 lut 2023 13:34

Haha, no tak, korekta wyższego rzędu na allegro :lol: :lol:
Długoterminowy inwestor, który robi kółka co chwile, nie jest w stanie pokazać pitu albo swoich pozycji w portfelu
i tych procentów zysku :lol:

Na Lubawie pisałeś przy kursie 2,2 zł że leci na złotówkę a w sumie to 50 gr, bo tam jest baza.
Poszedł na 3 zł z hakiem.
I tak, POUBIERALI, ale hossa niby do bazy :lol:
Także skończ się ośmieszać.
Nic dodać nic ująć Trance. Ten koleś to psi naganiacz z bankiera, który obraca jakimiś drobniakami na kółkach i próbuje z siebie zrobić szanownego inwestora (nick z bankiera).
Ale dryniol nie robi kółek to inwestor długoterminowy. Siedzi na Tauronie ponad 5 lat i nie może policzyć ile przez ten czas zarobił :mrgreen:
SUKCES JEST WYNIKIEM WŁAŚCIWEJ DECYZJI

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dochodzeniowy » 18 lut 2023 14:46

Niech podziękuje Tuskowi za reformę OFE i odcięcie giełdy od zastrzyku gotówki.

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dryniol » 18 lut 2023 15:33

Widzę, że się tutaj zebrała cała śmietanka "giełdowych mistrzów", poklepywaczy po pleckach :P :lol: :lol:
To może "mistrze" spróbujcie coś przewidzieć na giełdzie, zamiast po fakcie udawać mądrych :!: :idea:
Napiszcie "mistrze" obecnie, co waszym skromnym zdaniem w najbliższych kwartałach czy latach spadnie, a co urośnie 8)
.....bo co do tej pory rosło, a co spadło, to już wszyscy wiedzą kochane "mistrzuńcie" giełdowe :P :lol: :lol:
.....i ma się rozumieć, że wszyscy tutaj kosicie grube miliony "mistrze" oprócz dryniola :P :lol: :lol: To jest oczywista oczywistość :P :lol: :lol:
....jak mawiał kaczy mentor. "Miłośnik" polskich kobiet i polskiej giełdy :P :lol: :lol:
Jeszcze jedno; Obyście nie okazali się po kilku latach takimi "geniuszami giełdy" jak wasz kumpel klaxon w 2016 roku :P :lol: :lol:
Z pamiętnika dryniola;
autor: dryniol » pt, 02 gru 2016, 1:04
Zmiana trendu, najlepsze wyniki w historii oraz zdecydowana zmiana relacji z inwestorami. To wszystko na przełomie 2016/2017 roku. Idą lepsze czasy dla akcjonariuszy Mirbudu.
autor: klaxon » pt, 02 gru 2016, 10:51
P/E =3 - prawie jak PBG w 2012 niedługo przed ogłoszeniem upadłości. Ponad 700 mln zobowiązań (wzrost 10% rdr) mówi
w zasadzie wszystko. Titanic. :roll:

....albo jak inny wasz kumpel, Mikro_B na Mercatorze w 2021 roku;
autor: dryniol » pn, 27 lip 2020, 22:33
Tutaj macie hiperbolę wzrostową, czyli okazję do wyjścia na szczycie 8)
autor: dryniol » pn, 29 lis 2021, 9:47
Był płacz ubranych po 700 zł, teraz będzie płacz ubranych po 150 zł podczas korekty :oops:
autor: dryniol » wt, 30 lis 2021, 10:02
Mamy rozbieżne interesy, ja już akcje sprzedałem i teraz czekam na cofkę, żeby akcje odkupić.
hektor nie wiem czy warto odkupować coś, co będzie w dłuższej perspektywie leciało mocno poniżej 50 zł, no ale to Twoje decyzje, ja tylko ostrzegam 8)
autor: Mikro_B » pn, 29 lis 2021, 9:50
Był płacz ubranych po 700 zł, teraz będzie płacz ubranych po 150 zł podczas korekty :oops:
Na razie, to Ty jako jedyny robisz za beksę na tym wątku. :lol:
autor: Mikro_B » pn, 29 lis 2021, 15:22
Wcale się nie dziwię, że mają z Ciebie polewkę na forum. :roll:

....i w przypadku Mirbudu, i w przypadku Mercatora też był jeden dryniol, przeciwko całej plejadzie "giełdowych gwiazd" :P :lol: :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: dochodzeniowy » 19 lut 2023 20:22

Żebyś ty tak analizował spółki z GPW z taką żarliwością jak analizujesz wpisy na forum to byś był milionerem .

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4325
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: TAURON [TPE] księga VII W drodze na 3 złote

Postautor: trance » 19 lut 2023 21:33

Allegro po 10 zł, Lubawa po złotówce. CDR nigdy nie przebije 200 zł a poleciał na 460. 11bit miał być już dawno po 50zł. PKP przy 15 miało lecieć na 80. Poszło na 10. Tauron już od 2017 miał dać 1000% zysku, bo zaczyna trend wzrostowy. XTB miało wracać do bazy a tu ATH.
Już mi się nawet nie chce szukać tych głupot z pamiętnika. Na 1 trafienie ma 3 pudła średnio. Najgorsze jest to, że on myśli że ktokolwiek go bierze na poważnie :mrgreen:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości